A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92436
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    vkond ez a női büszkeség:)

    , Hozzászólás ID: #92437
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    aranyos lány lehetett.. hagyd a szakértökre a dolgot :faché4: xDD

    Top markot ne szóld le mert nekem is olyanom van 😛

    és hatalmas füstöket tok vele összehozni 😉

    , Hozzászólás ID: #92438
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    :rougefaché: nem.ezt írtam a végére….igazából csak ezért írtam ezt ki.mérges vagyok rájuk.(aranyos lány volt:D nekem tetszett.csak allergiás vagyok arra,ha nem adják vissza az öngyujtómat(ha az egész pipát elvitte volna,akkor is kevésbé lennék mérges…)

    szerk.:a top mark-ot csak azért írtam,hogy el tudjátok képzelni….nem szerettem volna fikázni….nekem is mind2 az:D

    , Hozzászólás ID: #92439
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    csak hülyültem 😉

    de ha így állunk kapsz 5 öngyuljtot a pipádért jó?:P

    , Hozzászólás ID: #92440
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    vkond00 írta korábban:
    :rougefaché: nem.ezt írtam a végére….igazából csak ezért írtam ezt ki.mérges vagyok rájuk.(aranyos lány volt:D nekem tetszett.csak allergiás vagyok arra,ha nem adják vissza az öngyujtómat(ha az egész pipát elvitte volna,akkor is kevésbé lennék mérges…)

    szerk.:a top mark-ot csak azért írtam,hogy el tudjátok képzelni….nem szerettem volna fikázni….nekem is mind2 az:D

    Értem…Legalább vehetsz egy új gyújtóst 😀

    , Hozzászólás ID: #92441
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    minden öngyujtómba bele volt gravírozva a nevem,és azoknak a neve,akikkel először használtam.(mindegyik be benne van azok neve,akikkel először használtam,illetve az,hogy hol.akár 6-18 név).Ezeket el szoktam tenni,ha kifogynak.(Cricket típusú,160 ft/db).Egyszer vettem 10 darabot,és minden alkalommal másikat viszek.Ma már mindegyik tele van gravírozva,de már nem csinálom.Az a gyújtó a gyűjteményem része volt.

    (Saját gravírozás,elég sok idő egy név…)

    , Hozzászólás ID: #92442
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    DajDaj írta korábban:
    A nyereményjáték facebook oldalán nincs ilyen szabály miszerint tiltva lenne bármiféle fórumbeli önreklámozás. Itt a fórumon pedig direkt megkérdeztem sYskát ez ügyben.

    A fórum szabályzatára gondoltam , de ha syskával beszéltél akkor oké.

    , Hozzászólás ID: #92443
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    wakummaci írta korábban:
    DajDaj írta korábban:
    A nyereményjáték facebook oldalán nincs ilyen szabály miszerint tiltva lenne bármiféle fórumbeli önreklámozás. Itt a fórumon pedig direkt megkérdeztem sYskát ez ügyben.

    A fórum szabályzatára gondoltam , de ha syskával beszéltél akkor oké.

    Íme a szabályzat ezen pontja:

    Quote:
    Legfontosabb szabályok röviden:

    – …

    – TILOS a reklámozás, kivétel az adminisztrátor engedélyével, melyet email-ben és pü-ben kérhetsz.

    – …

    Ez direkt tág értelembe veszi ezt a reklámozást. Az akciós – linkelős játékokat is kitiltottam és töröltem anno a hsz-ekből, aláírásokból. Aki írta, az megkeresett, hogy kiteheti-e.

    Más még nem keresett meg. Max 3 ilyet engedélyezek összesen, szóval a maradék 2 megkeresővel még pozitív leszek. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92444
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Sziasztok

    Szeretnék segítséget kérni tőletek. Én is elindultam a versenyen és szeretném ha nem is nyernék de legalább valami kisebb helyezést elérjek. :rouge:

    Ha szeretnétek segiteni akkor csak annyit kell tennetek hogy Like-oljátok a President Vizipipa Shop és Webáruház-at.

    Aztán ha tetszik akkor valamelyik képemre dobjatok egy like-ot. 😉

    egyik

    másik

    Mindenkinek nagyon köszönöm!! :ange:

    , Hozzászólás ID: #92445
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    akoska60 írta korábban:
    vkond00!

    Jó nagyon a Moldy által készített cső. Biztosan szívtál már vízipipát nammor/razan csővel.Azt tudom mondani, legalább annyira könnyen szívható, vagy talán még könnyebben.Hallottam olyan véleményt is, miszerint szinte már zavaróan könnyű vele szívni a pipát.

    soha nem kritizáltam,sőt,moldy szívócsövei lebegnek a szemem előtt elalvás előtt,után.

    Csak razan csövet próbáltam eddig a felső kategóriából,de olyat,hogy túl könnyen szívni…még nem tapasztaltam.

    Én csak szeretnék kiállni a házi készítésű csövek mellett(pl.: mazan(mondjuk ez már más kategória))

    , Hozzászólás ID: #92446
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Én Moldy csövéről hallottam, hogy szinte már zavaróan könnyű szívni, nem a razanról.

    Moldyé nagyobb belső átmérővel bír mint a razan.

    , Hozzászólás ID: #92447
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    te már próbáltad,nem?(mintha egy nikotinmentes (asszem) szilvás dohányt teszteltél volna(mind2en))

    , Hozzászólás ID: #92448
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Persze, van belőle 2 is.Azt hiszem szinte az első darabok egyike az enyém.

    , Hozzászólás ID: #92449
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    úgy látom Moldy már futószalag szerűen csinálja 😉

    , Hozzászólás ID: #92450
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Tomka írta korábban:
    úgy látom Moldy már futószalag szerűen csinálja 😉

    Ha egy üzlet beindul…… Jó is, hogy csinálja, mert legalább tanulunk, és ötleteket kapunk.

    , Hozzászólás ID: #92451
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    ezzel teljesen egyetértek. 🙂

    Én is itt a fórumon annyi ötletet kaptam. Anélkül nem is lenne saját csövem aminek jól néz ki a markolata. := :rouge:

    , Hozzászólás ID: #92452
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Azért a futószalag messze van…mivel nem csinálok 2 egyforma szívócsövet…ez is ad plusz értéket….most a különleges levehető gyűrű ,feltehető arany vagy ezüst szoknya megoldás az új innováció….megnézhető a Mazan szívócső topikban… de már gondolkodom a Mazan Maharadzsa szuper díszítésű csövön…

    , Hozzászólás ID: #92453
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Nembaj így is gyöngyőrű munkákat végzel!

    Lehet én is majd rendelnék egy egyedit. 😉

    Sok sok sikert hozzá!

    , Hozzászólás ID: #92454
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Troll írta korábban:

    ugyan nem ma…

    Küldeném Julionak egy hatalmas köszönöm mellé.:)

    Azért a phunellek emberesen be voltak csomagolva! :hehe:

    El voltál vele egy darabig! :gene:

    , Hozzászólás ID: #92455
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    akoska60 írta korábban:
    Troll írta korábban:

    ugyan nem ma…

    Küldeném Julionak egy hatalmas köszönöm mellé.:)

    Azért a phunellek emberesen be voltak csomagolva! :hehe:

    El voltál vele egy darabig! :gene:

    Fasza kis videó lett bár alig látni a dolgokat,hogy miket vettél,mert kicsit begyorsítottad.Hát igen,nem minden boltba kapsz ajándékot,ebből látni, hogy Julio mennyire jószívű ember 🙂 .Az összes barátom Szc-be vásárol és nem hiszik el, hogy lejárt dohányok stb.Itt minden eredeti jó minőségi termék.Úgyhogy véleményem szerint ez a legjobb bolt és webshop magyarországon :super: .Bár szerintem nem csak én vagyok így vele 😀 .

    A végén szép nagy füstfelhő :super:

    , Hozzászólás ID: #92456
    bajaki94
    Felhasználó
    bajaki94
    • Hozzászólás: 15

    hát inkább legyen jól becsomagolva minthogy eltörjön 😉

    , Hozzászólás ID: #92457
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    Mikor lesz folytatás?(nekem megvan a véleményem már,de érdekel,hogy mi a “hivatalos” ajánlat)

    Az eddigiek nagyon tetszettek…Ha nem mennék holnap,v holnap után egy Mya Qt-ért Julio-hoz(remélem még van),a középhaladó szettet úgy,ahogy van megvenném…(meg a phunnel a favorit,de egy vortex is kell:D)

    Tiszteletem:D

    , Hozzászólás ID: #92458
    bajaki94
    Felhasználó
    bajaki94
    • Hozzászólás: 15

    nekem ha minden igaz csütörtökön jön meg az új pipám: Aladin Arabica, kb a Basha-val egy színvonalú 🙂

    Nammorom és vortexem még nincs, de tervezem hogy megveszem azokat is…csak ugye nem kevés pénz az se…:)

    , Hozzászólás ID: #92459
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Most valahogy eszembejutott de próbált már valaki úgy pipázni hogy a szenet egyből a dohányra tette :hehe: ?Szerintem borzasztó íze lehet és még az arabok úgy használják a kemény dohányaikat oo/ .Elképzelni se tudom :berk1: .

    , Hozzászólás ID: #92460
    sumi
    Felhasználó
    Sumi
    • Hozzászólás: 72

    Nekem volt “szerencsém” kipróbálni, mentás dohánnyal. Nem volt rossz az íz, csak annyira, erős, hogy szívni alig bírtuk. Nem ajánlanám jó szívvel, ha valaki nagyon kíváncsi egyszer kipróbálhatja… Bár lehet, hogy van olyan dohány amivel használható lenne ez a megoldás. (Erősen kétlem, de ki tudja.) Sajnos már nem emlékszem, hogy milyen márkával próbáltunk nem mostanában volt ez az eset. De a füst nagyon szép, tömény fehér felhő volt, arra tisztán emlékszem így, hosszú idő után is.:)

    , Hozzászólás ID: #92461
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Erről már volt szó és a többiek leírták hogy az teljesen más dohány mint amiket mi használunk. 🙂

    Igaz a szén kicsit elalszik és a dohány egy részét megégeti de a többit már élvezik 😉

    Ha rosszul tudom akkor javítsatok ki. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92462
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Igen, azt tömbekivel csinálják, nem az általunk használt melaszos dohányokkal. Ott nincsen még melasz sem, a dohányleveleket vízben áztatják ki, majd vagy egy speciálisan erre kialakított kerámiát használnak, vagy pedig szivar alakban feltekerik a leveleket a pipa tetejére és úgy szívják.

    , Hozzászólás ID: #92463
    sayid
    Felhasználó
    sayid
    • Hozzászólás: 29
    ElementAlex írta korábban:
    Egy lila Aladin Loop :coeur:

    képet teszel fel róla? 🙂

    , Hozzászólás ID: #92464
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    sayid írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    Egy lila Aladin Loop :coeur:

    képet teszel fel róla? 🙂

    Persze 🙂 .

    , Hozzászólás ID: #92465
    sayid
    Felhasználó
    sayid
    • Hozzászólás: 29

    Köszi a képeket mások nevében is.

    Nagyon szép gratulálok hozzá! 😉 és persze bő füstöt!

30 bejegyzés megtekintése - 10,321-10,350 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.