A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #93366
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Dice írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Ez is olyasmi szerintem, mint az alkohol mentes sör. Első lépés a guminő felé.

    Dohány közé keverve azért kipróbálnám!

    bocs hogy offolok de nembírom ki(max moderáltok)

    -Csapos hozz egy sört!

    -Csak alkoholmentes van nem baj?

    -Csak játékpénz van, nem baj?

    Majd én átrakom. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93367
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Sziasztok! a .eu webshopjában kapható Elements-ek közül melyik ízt ajánljátok?

    , Hozzászólás ID: #93368
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    keres rá az elements témára 😉

    én 5félét próbáltam

    a dinnye kissé enyhe

    a crismas mix pedig nem annyira jött be, lehet el is adom…

    Többivel megvagyok elégedve.

    , Hozzászólás ID: #93369
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    szmark001 írta korábban:
    Sziasztok! a .eu webshopjában kapható Elements-ek közül melyik ízt ajánljátok?

    Ajánlóm:

    Peach Deluxe: Egyik legfinomabb barackos dohány amit eddig kóstoltam. Kifejezetten ajánlom :super:

    Sweet Cherry:Nagyon jó íze van szinte kötelező kipróbálni!

    Nem ajánlom:

    Delicious Orange: Borzasztó mű íze van.. Én egyáltalán nem ajánlom.

    Egyszer érdemes kipróbálni:

    Christmas Special: Valami túlzott vajas süti íze van egyszer kétszer elmegy de nem valami nagy szám.

    Mad Dog: Eléggé szörpös fura íze van párszor elmegy…

    Remélem tudtam segíteni! 🙂

    , Hozzászólás ID: #93370
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Köszi a részletes leírást! 🙂

    , Hozzászólás ID: #93371
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    olvastam még régebben, hogy ha rendelek .eu webshopjából és ha kell dohány, akkor megjegyzésbe le kell írni hogy milyen kell.. nos azt nem tudom, honnan lehetne megtudni hogy Al Fakherből milyenek vannak, vagy vannak-e egyáltalán..

    , Hozzászólás ID: #93372
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    szmark001 írta korábban:
    olvastam még régebben, hogy ha rendelek .eu webshopjából és ha kell dohány, akkor megjegyzésbe le kell írni hogy milyen kell.. nos azt nem tudom, honnan lehetne megtudni hogy Al Fakherből milyenek vannak, vagy vannak-e egyáltalán..

    Al Fakherek még nincsenek. Nakhla,Nakhla Mizo,Al Masah,Al Sultan ezek a dohánymárkák kaphatók.

    , Hozzászólás ID: #93373
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    Saiid írta korábban:
    szmark001 írta korábban:
    olvastam még régebben, hogy ha rendelek .eu webshopjából és ha kell dohány, akkor megjegyzésbe le kell írni hogy milyen kell.. nos azt nem tudom, honnan lehetne megtudni hogy Al Fakherből milyenek vannak, vagy vannak-e egyáltalán..

    Al Fakherek még nincsenek. Nakhla,Nakhla Mizo,Al Masah,Al Sultan ezek a dohánymárkák kaphatók.

    És esetleg Mizo-ból málna ízű nincs? ha tudja valaki írja le! 🙂

    , Hozzászólás ID: #93374
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    ‎|^^^^^^^^^^^^^^| ||

    |…SÖRKAMION………..| |||”;, ___.

    |_…_…_______===|=||_|__|…, ] –

    …”(@)(@)””””**|(@)(@)*** **(@)

    Sörkamion! Tedd ki Te is, hogy mindenki kapjon SÖRT 😀

    (szerintem nagyon ötletes kis rajz 🙂 )

    , Hozzászólás ID: #93375
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Sajnos Mizo-ból sehol sem lehet kapni Málnást.

    , Hozzászólás ID: #93376
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Mizobol nem csak, hogy nem lehet kapni málnásat, de nem is létezik. Valamiért rajta van a belső csomagoláson, de ennyi 🙂

    szmark001 írta korábban:
    olvastam még régebben, hogy ha rendelek .eu webshopjából és ha kell dohány, akkor megjegyzésbe le kell írni hogy milyen kell.. nos azt nem tudom, honnan lehetne megtudni hogy Al Fakherből milyenek vannak, vagy vannak-e egyáltalán..

    Lehet, hogy meglepő dolgot fogok mondani, de szerintem Julyano tudja a kérdésedre a választ 😛

    , Hozzászólás ID: #93377
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    krampi írta korábban:
    Mizobol nem csak, hogy nem lehet kapni málnásat, de nem is létezik. Valamiért rajta van a belső csomagoláson, de ennyi 🙂

    Akkor azért nem talált haver Egyiptomba 🙁

    , Hozzászólás ID: #93378
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    krampi írta korábban:
    Mizobol nem csak, hogy nem lehet kapni málnásat, de nem is létezik. Valamiért rajta van a belső csomagoláson, de ennyi 🙂

    szmark001 írta korábban:
    olvastam még régebben, hogy ha rendelek .eu webshopjából és ha kell dohány, akkor megjegyzésbe le kell írni hogy milyen kell.. nos azt nem tudom, honnan lehetne megtudni hogy Al Fakherből milyenek vannak, vagy vannak-e egyáltalán..

    Lehet, hogy meglepő dolgot fogok mondani, de szerintem Julyano tudja a kérdésedre a választ 😛

    Hát szerintem meg..tudodmit? teljesen igazad van! 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #93379
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    al fakherről kapcsolatban naponta pár emailt kapok. Sajnos al fakher dohányunk nincs. Magyarországon már nem kapható. Idén lesz új szállítmány de sajnos meg nem tudni mikor.

    Vizipipa.eu webshop rendelésekkel együtt ha olyan dolgokat szeretnétek rendelni ami nincs webshopon akkor rendelés végén megjegyzés rovatba kell írni.

    , Hozzászólás ID: #93380
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    gerago írta korábban:
    Tomka írta korábban:

    Bocsi a kötekedésemért. :diable:

    De nem SZK akkor már? 😛 😛 😛 :diable:

    Gondolom lányos zavarában írta. :gene:

    igen,lányos zavaromban. 😀

    nem,elnézést,elcse**tem,soha nem téveszteném össze a két boltot.elnézést a szultán kincsei dolgozóitól,és Juliotól ezért a sértésért!

    , Hozzászólás ID: #93381
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    vkond00 írta korábban:

    nem,elnézést,elcse**tem,soha nem téveszteném össze a két boltot.elnézést a szultán kincsei dolgozóitól,és Juliotól ezért a sértésért!

    Ez a minimum, ez a minimum! 😀 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #93382
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    , Hozzászólás ID: #93383
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Nem jött meg a szülinapomra a drágaságom 🙁

    , Hozzászólás ID: #93384
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    szmark001 írta korábban:

    Ezen én is gondolkodtam,mécsestartókkal,és kisebb lyukakkal,mivel marha ügyetlen vagyok a szenekkel….de szerintem nagyon szép,ahogy az izzó szén a hamuban hempereg a feszesre kifeszített alufólián(netalán tán még szép szabályos koncentrikus körökkel van kilyuggatva) a phunnel tetején:D…szerintem nagyon szép látvány 😀 .

    Ti milyen csipeszt használtok?(csak mert az enyém,amit a myához adtak,az masszív,de sima a felülete,és vagy szétroppantom az izzó szenet,vagy kicsúszik belőle…)

    szmark001 írta korábban:
    Kory írta korábban:
    Szewasztok!

    Én vajadásgból rendelek dohányt,…

    Ezeket az ízeket ajánlom: kóla, 2alma, barack, sárgadinnye, vegyesgyümölcs, jázmin(nakhla), eper, menta, cherry, banán, bounty… 😀 …

    Én hozzácsapnám még a nakhla narancsot is,és elvenném az epret.(azt én nem szeretem egyik dohányban sem…csak a gumicukor-eperre hasonlítanak…)Ez az én véleményem.

    A narancs syska szerint erős(asszem,hogy ő írta),de én szeretem…

    De szerintem nem a “milyen dohányt szívsz most” topicba kellett volna írni…

    , Hozzászólás ID: #93385
    kory
    Felhasználó
    Kory
    • Hozzászólás: 16

    Hát a narancs az biztosvjoo,én egyszer vettem krémnarancsot vagy mit,az kicsit erős volt

    , Hozzászólás ID: #93386
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mit ajánlok? Kicsit körültekintőbb hozzászólásokat és nem offolást. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93387
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    vkond00 írta korábban:
    szmark001 írta korábban:

    Ezen én is gondolkodtam,mécsestartókkal,és kisebb lyukakkal,mivel marha ügyetlen vagyok a szenekkel….de szerintem nagyon szép,ahogy az izzó szén a hamuban hempereg a feszesre kifeszített alufólián(netalán tán még szép szabályos koncentrikus körökkel van kilyuggatva) a phunnel tetején:D…szerintem nagyon szép látvány 😀 .

    Ti milyen csipeszt használtok?(csak mert az enyém,amit a myához adtak,az masszív,de sima a felülete,és vagy szétroppantom az izzó szenet,vagy kicsúszik belőle…)

    szmark001 írta korábban:

    Ezeket az ízeket ajánlom: kóla, 2alma, barack, sárgadinnye, vegyesgyümölcs, jázmin(nakhla), eper, menta, cherry, banán, bounty… 😀 …

    Én hozzácsapnám még a nakhla narancsot is,és elvenném az epret.(azt én nem szeretem egyik dohányban sem…csak a gumicukor-eperre hasonlítanak…)Ez az én véleményem.

    A narancs syska szerint erős(asszem,hogy ő írta),de én szeretem…

    De szerintem nem a “milyen dohányt szívsz most” topicba kellett volna írni…

    Gondolom beírta a keresőbe, hogy “dohány” és azt a topicot hozta ki elsőnek, h “milyen dohányt szívsz most”

    😀 🙂

    , Hozzászólás ID: #93388
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    szmark001 írta korábban:
    vkond00 írta korábban:

    Ezen én is gondolkodtam,mécsestartókkal,és kisebb lyukakkal,mivel marha ügyetlen vagyok a szenekkel….de szerintem nagyon szép,ahogy az izzó szén a hamuban hempereg a feszesre kifeszített alufólián(netalán tán még szép szabályos koncentrikus körökkel van kilyuggatva) a phunnel tetején:D…szerintem nagyon szép látvány 😀 .

    Ti milyen csipeszt használtok?(csak mert az enyém,amit a myához adtak,az masszív,de sima a felülete,és vagy szétroppantom az izzó szenet,vagy kicsúszik belőle…)

    Én hozzácsapnám még a nakhla narancsot is,és elvenném az epret.(azt én nem szeretem egyik dohányban sem…csak a gumicukor-eperre hasonlítanak…)Ez az én véleményem.

    A narancs syska szerint erős(asszem,hogy ő írta),de én szeretem…

    De szerintem nem a “milyen dohányt szívsz most” topicba kellett volna írni…

    Gondolom beírta a keresőbe, hogy “dohány” és azt a topicot hozta ki elsőnek, h “milyen dohányt szívsz most”

    😀 🙂

    Beállítsam, hogy a szabályzat elolvasása után lehessen csak olvasni? 🙂 Szerintem nem sokan örülnének.

    , Hozzászólás ID: #93389
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    2 piros traktor 😀

    amúgy kéne 😀

    valahogy elrejteni azt a gombot hogy “elolvastam” vagy a görgőt meg “hekkelni”

    hogy csak akkor tudsz tovább lépni ha letekertél teljesen a szabályzatban.. 😛

    , Hozzászólás ID: #93390
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    sYska/!/ írta korábban:
    szmark001 írta korábban:

    Gondolom beírta a keresőbe, hogy “dohány” és azt a topicot hozta ki elsőnek, h “milyen dohányt szívsz most”

    😀 🙂

    Beállítsam, hogy a szabályzat elolvasása után lehessen csak olvasni? 🙂 Szerintem nem sokan örülnének.

    Mert most én qrtam el valamit? oo/

    , Hozzászólás ID: #93391
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    szmark001 írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Beállítsam, hogy a szabályzat elolvasása után lehessen csak olvasni? 🙂 Szerintem nem sokan örülnének.

    Mert most én qrtam el valamit? oo/

    Te csak folytattad az offot a ‘Milyen dohányt szívsz’ témájában.

    Oda csak ezeket kell írni:

    – Márka

    – Íz

    – Keverés esetén arányok

    – Ízlett/nem ízlett és miért 1-2 mondatban.

    vagy ha van még valami érdekesség pl. borozok hozzá, jég a tartályba stb. . 🙂

    , Hozzászólás ID: #93392
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    sYska/!/ írta korábban:
    szmark001 írta korábban:

    Mert most én qrtam el valamit? oo/

    Te csak folytattad az offot a ‘Milyen dohányt szívsz’ témájában.

    Oda csak ezeket kell írni:

    – Márka

    – Íz

    – Keverés esetén arányok

    – Ízlett/nem ízlett és miért 1-2 mondatban.

    vagy ha van még valami érdekesség pl. borozok hozzá, jég a tartályba stb. . 🙂

    Jó rendben, én csak egy részletes leírást akartam adni.. mert máskor meg az a baj, hogy csak írok 3szót, h növeljem a hozzászólások számát..hát én nem azért regisztráltam ide, hogy legyen egy rakat hsz-em, hanem mert megtetszett nekem ez a közösség, és szeretnék in is “ide tartozni” 😀 és hogy tanuljak meg mégjobban dolgokat, és ha tudok segítsek másokon. Nemakartam offolni, bocs. :faché4:

    , Hozzászólás ID: #93393
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    ja és még egy szabály ha sYska halál mixét szívod akkor még a “©” szimbólumot is oda kell rakni, kikel emelni és Times Newroman betűtípust kell használni ;P

    , Hozzászólás ID: #93394
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Tomka írta korábban:
    ja és még egy szabály ha sYska halál mixét szívod akkor még a “©” szimbólumot is oda kell rakni, kikel emelni és Times Newroman betűtípust kell használni ;P

    Végre valaki ismeri a szabályokat! 😀

    szmark001 írta korábban:

    Jó rendben, én csak egy részletes leírást akartam adni.. mert máskor meg az a baj, hogy csak írok 3szót, h növeljem a hozzászólások számát..hát én nem azért regisztráltam ide, hogy legyen egy rakat hsz-em, hanem mert megtetszett nekem ez a közösség, és szeretnék in is “ide tartozni” 😀 és hogy tanuljak meg mégjobban dolgokat, és ha tudok segítsek másokon. Nemakartam offolni, bocs. :faché4:

    Az még belefér. A hosszabb teszteknek az adott márka témájában a helye. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93395
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    SwIX írta korábban:
    Bandi43 írta korábban:
    Azt nem tudhatod…

    Mivan ha átvilágítják,persze ez is csak akkor ha gyanúsnak tűnik nekik a csomag…

    Én személy szerint nem szeretnék izgulni amiatt h a buzi magyar postások veszik kezük alá az “én csomagomat”.csak fosok hogy oda vész többszáz dollárom a buzi posta miatt,volt már rá példa nemegyszer nem kétszer.

    Amugy meg mi közöd hozzá??Mit kell oltogatni ilyen jelekkel??(-_-)

    Hundarkbladhez szólt a kérdés nem hozzád.

    És ezt ne vedd kötekedésnek!

    Az egész hozzászólást nézd ne egy mondat

    1. -úgy ahogy te sem tudhatod hogy behuzzák

    2. ha fosol miért érdekel a rendelés

    3. hasonlitsd már össze hogy hány embernek tünt el csomagja és hánynak jött meg -.-

    4. oltogatni bizony kell, mert ostoba vagy!

    5. nem volt semmilyen kérdés amire válaszoltam volna. Az egy szem nem-kérdőmondatod kommenteltem

    6. oda irok kommentet ahova akarok

    7. ha célzottan hundarkblade-től akarsz kérdezni mért nem Pü.-ben teszed

    8. ENNYI

    Ez nagyon tetszett!!! 😀 😀 😀

30 bejegyzés megtekintése - 11,251-11,280 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.