A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #93846
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    krampi írta korábban:
    Úgy értette sYska szerintem, hogy az adás-vétellel foglalkozó témába nem adhatnak fel hirdetést az új, hozzászólással nem rendelkező tagok.

    Biztos, hogy így gondolta, ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93847
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gyapika írta korábban:
    én ezt most nem értem ha valaki beregisztrál és nincs hsz-e akkor csak max olvashat ergo ha csak olvashat akkor nem szólhat hozzá így nem is lesz neki hsz-e.Szóval nekem kicsit görbe.

    Ahogy Ákos is leírta: Az újonnan regisztrált tag írhat hozzászólást, de csak akkor fogja mindenki látni, ha egy admin vagy modi engedélyezi. Amint van 5db ilyen ‘elfogadott’ hozzászólása, átkerül egy másik csoportba, ahol már ellenőrzés nélkül mennek ki a hsz-ei. 🙂

    Ez egy jó védelem a következők ellen:

    – reklámozók

    – spam robotok

    – hülyék, helyesírás és írástudatlanok

    – idegbetegek

    Szóval egy jó szűrés. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93848
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    A helyesírás, és mondatszerkezet-szűrő lehetne még sűrűbb…

    , Hozzászólás ID: #93849
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Duayne írta korábban:
    A helyesírás, és mondatszerkezet-szűrő lehetne még sűrűbb…

    Igen, ez sajnos egy elég komoly dilemma. Elég sok hozzászólást szűrünk ilyen problémák miatt. De hogy őszintén megvalljam, hogyha 100%-osan komolyan vennénk ezt a dolgot és tényleg csak az igényesen megszerkesztett hsz-ek mehetnének ki, akkor eléggé kihalna a fórumon az élet. Így hát az ember sokszor szívfájdalommal, de próbálja megtalálni azt a középutat, ami még talán nem húzza le túlságosan a színvonalat, és mellette pörög a fórum is.

    , Hozzászólás ID: #93850
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213

    Szerintem ha ennél jobban is a tökéletességre koncentrálnátok az sznob hatást keltene. A fórum igenis a színvonalasak közé tartozik. Van fórum ahova évek óta regisztrálva vagyok de már rég nem járok vissza mer olyan hulladék lett hogy hihetetlen. Néha-néha azért felnézek de utána felüdülés ide jönni. Szerintem itt minden teljesen jól működik. Főleg, hogy a moderátorok rendesen végzik a dolgukat. :super:

    , Hozzászólás ID: #93851
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    SwIX írta korábban:
    Szerintem ha ennél jobban is a tökéletességre koncentrálnátok az sznob hatást keltene.

    Azt kell mondanom, hogy nagyon szomorú, ha valaki azt gondolja, hogy az igényesség, és főleg a helyesírás, sznobság!

    SwIX írta korábban:
    … A fórum igenis a színvonalasak közé tartozik….

    Ez teljesen igaz,de ebben nagyon komoly szerepük van a moderátoroknak, mint ahogyan írtad is.

    Bizonyosan ismered azt a mondást, miszerint “Vakok közt a félszemű a király”?

    Ezzel arra szeretnék rávilágítani, hogy minden viszonyítás kérdése! Amennyiben az általad említett fórumokhoz hasonlítod az oldalt, akkor itt Grétsy László a moderátor!

    A helyzet viszont az, és ez nekem nagyon is szimpatikus, hogy az oldal arra törekszik, hogy egy bizonyos színvonalat tartson, ami néha igen nehezen sikerül, mint Krampi is utalt rá.

    Száz szónak is egy a vége! Amennyiben minden kedves tagtársunk aki itt megnyilvánul, kicsit jobban odafigyelne a mondandója “szalonképes” előadására akkor az ilyen problémák a minimumra csökkennének!

    , Hozzászólás ID: #93852
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    dózer23 (20)

    Isten éltessen sokáig!!!!

    A rdiátor érjen a homlokodig! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #93853
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Boldog szülinapot Dózi! 😛

    , Hozzászólás ID: #93854
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Boldogat DÓZER! :amen: 😀

    , Hozzászólás ID: #93855
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    boldogat 🙂

    , Hozzászólás ID: #93856
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Happy%20birthday%20cake.jpg

    , Hozzászólás ID: #93857
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    Boldog születésnapot!

    , Hozzászólás ID: #93858
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Nagyon sok Boldog Születésnapot! 🙂

    , Hozzászólás ID: #93859
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    köszönöm mindenkinek először neked ákos mert még is csak te voltál aki először észrevette:) de mindenkinek:) lassan indulok szkba szülinapi vásárlásra egy jó alma narancs fahéj mixet összehozni itthon:)

    , Hozzászólás ID: #93860
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Az fontos, mert az alma a legjobb!:)

    , Hozzászólás ID: #93861
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    most hogy körülnéztem van itthon Erdélyi házi alma pálinka:) na akkor meg van mit iszok mellé:D

    , Hozzászólás ID: #93862
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Boldog Szülinapot Dózer!

    , Hozzászólás ID: #93863
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    köszönöm:)

    , Hozzászólás ID: #93864
    camper
    Felhasználó
    Camper
    • Hozzászólás: 15

    Aki viszonylag jól tud angolul légyszi segítsen! Egy pár sort kellene lefordítani. 2 vagy 3 azthiszem. Aki segítene PÜ! Előre is köszi!

    , Hozzászólás ID: #93865
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    Sok Boldog születésnapot Dózer23 kolega

    , Hozzászólás ID: #93866
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    köszönöm tegnap vettem egy mizo narancsot és ma is:D korán öregszem:D

    , Hozzászólás ID: #93867
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385
    dózer23 írta korábban:
    köszönöm tegnap vettem egy mizo narancsot és ma is:D korán öregszem:D

    Vagy csak tartalékolsz 😛

    , Hozzászólás ID: #93868
    doma0708
    Felhasználó
    doma0708
    • Hozzászólás: 101

    Haljátok azt szeretném meg kérdezni hogy a vizipimánia-honlapján a shisha relax csövek tényleg moshatók???

    , Hozzászólás ID: #93869
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    doma0708 írta korábban:
    Haljátok azt szeretném meg kérdezni hogy a vizipimánia-honlapján a shisha relax csövek tényleg moshatók???

    Szabályzatot luxus olvasni? :rougefaché: :contrac:

    , Hozzászólás ID: #93870
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491
    doma0708 írta korábban:
    Haljátok azt szeretném meg kérdezni hogy a vizipimánia-honlapján a shisha relax csövek tényleg moshatók???

    inkább gyűjts egy nammorra vagy razanra, minthogy megveszel egy ilyen szemetet, aztán 3-4hónap múlva vehetsz másik csövet… és a közvetlen linkelés még mindig TILOS!!!!

    , Hozzászólás ID: #93871
    sajtostaller89
    Felhasználó
    sajtostaller89
    • Hozzászólás: 167
    Saiid írta korábban:
    doma0708 írta korábban:
    Haljátok azt szeretném meg kérdezni hogy a vizipimánia-honlapján a shisha relax csövek tényleg moshatók???

    Szabályzatot luxus olvasni? :rougefaché: :contrac:

    Bocs ha OFF,de az, hogy van ,hogy kirakják a webshopba a dohányokat? Ha jól tudom akkor ez Magyarországon tilos.

    , Hozzászólás ID: #93872
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Dózi ez neked megy:

    , Hozzászólás ID: #93873
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    vettem gergő köszönöm

    , Hozzászólás ID: #93874
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    sajtostaller89 írta korábban:
    Saiid írta korábban:

    Szabályzatot luxus olvasni? :rougefaché: :contrac:

    Bocs ha OFF,de az, hogy van ,hogy kirakják a webshopba a dohányokat? Ha jól tudom akkor ez Magyarországon tilos.

    Igen tilos. Törvényt sérteni már egy másik dolog. De mint ismeretes, az a banda mindig is egy talponállóban beitalozott csövi képességeivel járta az egyenes utat. Vagyis elég görbén 😀

    , Hozzászólás ID: #93875
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    doma0708 írta korábban:
    Haljátok azt szeretném meg kérdezni hogy a vizipimánia-honlapján a shisha relax csövek tényleg moshatók???

    Nem. Ők minden csőre azt mondják, hogy mosható, pedig egyik sem az amiket ők árulnak.

    Azonban ha megnézed az oldalukat, decemberi az utolsó bejegyzés. A fórumukon és a facebook oldalukon is csak panasz van már egy ideje. (Ismerve őket biztosan törlik ezeket az elégedetlenségről szóló üzenetek, szóval amiket tegnap láttam, mára szerintem nem láthatóak… Gondolja bele akkor, hogy valóban mennyi panasz üzenet lehet…)

30 bejegyzés megtekintése - 11,731-11,760 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.