A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #94236
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Volt már valakinek dolga, FBS szilikon ragasztóval? Ilyen kis tubusos. Ha valaki használt már ilyet, és leírná a tapasztalatait, azt meg köszönném. Akvárium megragasztásához kellene, csak nem tudom mennyire erős a cucc.

    , Hozzászólás ID: #94237
    snake
    Felhasználó
    Snake
    • Hozzászólás: 144
    WaZza írta korábban:
    Volt már valakinek dolga, FBS szilikon ragasztóval? Ilyen kis tubusos. Ha valaki használt már ilyet, és leírná a tapasztalatait, azt meg köszönném. Akvárium megragasztásához kellene, csak nem tudom mennyire erős a cucc.

    Szerintem megfelel a célnak. Én is használtam ha baj volt..

    Üdv: Snake (ex akvarista)

    , Hozzászólás ID: #94238
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Pihenés gyanánt kimentem az udvarra szétdarabolni a maradék cocobricot, és az egyik kockában olyan fémgolyó volt, mint a pipák szelepgolyója. Az a szén olyan hülyén is tört el mondjuk… 😀

    Na de én szerdáig offline leszek, hétfőn megyek Szolnokra országos döntőre, ahol valami dobogós helyezést kellene elérni. :]

    , Hozzászólás ID: #94239
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    James írta korábban:
    Pihenés gyanánt kimentem az udvarra szétdarabolni a maradék cocobricot, és az egyik kockában olyan fémgolyó volt, mint a pipák szelepgolyója. Az a szén olyan hülyén is tört el mondjuk… 😀

    Na de én szerdáig offline leszek, hétfőn megyek Szolnokra országos döntőre, ahol valami dobogós helyezést kellene elérni. :]

    Nagy kalappal Neked, és amint visszajöttél, számolj be az eredményről légyszíves!

    , Hozzászólás ID: #94240
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Köszi, egyébként milyen boltokban lehet ilyet kapni, barkács vagy esetleg festék boltban?

    Jut eszembe Forma 1.

    , Hozzászólás ID: #94241
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    WaZza írta korábban:
    Köszi, egyébként milyen boltokban lehet ilyet kapni, barkács vagy esetleg festék boltban?

    Jut eszembe Forma 1.

    En is hasznaltam korabban ezt a tipusu ragasztot vizipipas cuccok megragasztasahoz es nagy jol mukodott, ugyhogy en is csak ajanlani tudom.

    Szerintem Baumaxban, Praktikerben es minden hasonlo boltban tudsz ilyet vasarolni.

    , Hozzászólás ID: #94242
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    James írta korábban:
    Pihenés gyanánt kimentem az udvarra szétdarabolni a maradék cocobricot, és az egyik kockában olyan fémgolyó volt, mint a pipák szelepgolyója. Az a szén olyan hülyén is tört el mondjuk… 😀

    Na de én szerdáig offline leszek, hétfőn megyek Szolnokra országos döntőre, ahol valami dobogós helyezést kellene elérni. :]

    Az eleg erdekesen hangzik, jo lett volna, hogyha le tudod fotozni 🙂

    Milyen versenyre mesz amugy Szolnokra, ha szabad kerdeznem? Mindenesetre nagy kalappal neked! 🙂

    , Hozzászólás ID: #94243
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    krampi írta korábban:
    Az eleg erdekesen hangzik, jo lett volna, hogyha le tudod fotozni 🙂

    Milyen versenyre mesz amugy Szolnokra, ha szabad kerdeznem? Mindenesetre nagy kalappal neked! 🙂

    Sajnálom, de ott volt mellettem a kuka és ki is dobtam, így szenes-koszos kézzel valahogy eszembe se volt hirtelen. A szénkocka alsó negyedében volt majdnem középen mert a kés megcsúszott az oldalán ahogy rásóztam a kalapáccsal, és nézem ott állt benne. De még méretre is az a golyó ami pipákban van. 🙂

    A verseny pedig szakmacsoportos szakmai érettségi előkészítő tantárgyak versenye (szétv) lesz. Országos döntő, Szolnokon. Környezetvédelem-vízgazdálkodás szakmacsoportban. Én az elődöntőn országos 8. helyen jutottam tovább. Lesz hétfőn egy írásbeli kedden egy szóbeli. Reménykedek egy jó helyben. A legjobb 30 jutott a döntőbe, és az első tíz helyezett 80 felvételi pontot kap.

    U.i.: Köszönöm a jókívánságokat! 🙂

    , Hozzászólás ID: #94244
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    James írta korábban:
    Pihenés gyanánt kimentem az udvarra szétdarabolni a maradék cocobricot, és az egyik kockában olyan fémgolyó volt, mint a pipák szelepgolyója. Az a szén olyan hülyén is tört el mondjuk… 😀

    Na de én szerdáig offline leszek, hétfőn megyek Szolnokra országos döntőre, ahol valami dobogós helyezést kellene elérni. :]

    Szolnokra a Pálfy-ba mész? Mert én oda járok és ott lesz valami országos verseny 😀 Sok sikert!

    , Hozzászólás ID: #94245
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Köszönöm, viszont nem tudom, hogy hol lesz, csak ennyit írtak verseny helyszínről: Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola. Címe: 5009 Szolnok Baross út 37. De 12 szakmacsoportnak lesz ott versenye, szóval az is lehet, hogy több iskolába vezényelnek minket. Én semmit se tudok, csak annyit, hogy 8-kor indulunk a sulimból. 🙂

    , Hozzászólás ID: #94246
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    James írta korábban:
    Köszönöm, viszont nem tudom, hogy hol lesz, csak ennyit írtak verseny helyszínről: Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola. Címe: 5009 Szolnok Baross út 37. De 12 szakmacsoportnak lesz ott versenye, szóval az is lehet, hogy több iskolába vezényelnek minket. Én semmit se tudok, csak annyit, hogy 8-kor indulunk a sulimból. 🙂

    Akkor végülis a mi iskolánkban, csak nem a mi tagintézményünkben 😀

    , Hozzászólás ID: #94247
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Gondoltam egy merészet és feltettem a hangulat videóm a HookahPro videó galériájába. Érdekesség, hogy ott nem csak a szén izzítót szúrták ki, hanem a kerámiáról is elkezdtek kérdezősködni. 🙂

    Egyikük az elektromos izzítót usb-ről működtethetőnek nézte. 😀 Kocka pipások anyáááám. 😀

    , Hozzászólás ID: #94248
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Dózer !

    Látom szereted a vadászgörényeket nekem van eladó most születtek!

    Ha érdekel adj msn-t megdumáljuk

    Ha off bocsi :rouge:

    , Hozzászólás ID: #94249
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    már szóltál msnem nincs le lettem tiltva vagy nem tudom…. facebookon vagyok görényből meg csak blackself érdekel:)

    , Hozzászólás ID: #94250
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    demot_psandre.jpg

    Az FB nélkül élő emberek miatt ide is leírom(csak hogy ne legyenek hátrányban), hogy a képről és az FB-s vízipipafan-os videóról eszembe jutott , hogy mi lenne ha rendeznénk egy ilyen kis Félix Péter photoshop versenyt 😀

    Ha vannak rá jelentkezők akár új témát is nyithatnánk neki 😀

    Szerk.: most jobb? 😀

    , Hozzászólás ID: #94251
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Megichletett?! Haver! Kapj már a fejedhez!

    , Hozzászólás ID: #94252
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Duayne írta korábban:
    Megichletett?! Haver! Kapj már a fejedhez!

    Kösz hogy szóltál :hehe: :hehe: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #94253
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Apropó, figyelte valaki amúgy, hogy a mánia, mennyire magára zárkózott? 😀

    , Hozzászólás ID: #94254
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Gondolom készülnek a nyitásra (a zárás után) vadiúj, sosem látott vízipipás termékekkel, a legolcsóbb dohányválasztékkal, prémium kategóriás pipákkal, hozzá értő vízipipológusokkal (Gondolom az újak képzése is időbe telik)

    , Hozzászólás ID: #94255
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Nick írta korábban:
    Gondolom készülnek a nyitásra (a zárás után) vadiúj, sosem látott vízipipás termékekkel, a legolcsóbb dohányválasztékkal, prémium kategóriás pipákkal, hozzá értő vízipipológusokkal (Gondolom az újak képzése is időbe telik)

    Like! 😀

    , Hozzászólás ID: #94256
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Megin kinyit ?? 😀

    , Hozzászólás ID: #94257
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    porcika írta korábban:
    Megint kinyit ?? 😀

    Reméljük nem….

    , Hozzászólás ID: #94258
    0ferenc0
    Felhasználó
    0Ferenc0
    • Hozzászólás: 14

    Mit gondoltok a Aladin Aisha pipárol???

    , Hozzászólás ID: #94259
    vizipipaman
    Felhasználó
    vizipipaman
    • Hozzászólás: 348

    Mért nem akos?

    , Hozzászólás ID: #94260
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Mert végre a vízipipát, és vízipipás kellékeket árusító shopok között nem találsz már gagyit forgalmazót, vásárlót megtévesztőt!(talán már csak egyet)

    , Hozzászólás ID: #94261
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Szk ba ízesítő nélkül mennyi a dohány ??

    , Hozzászólás ID: #94262
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    porcika írta korábban:
    Szk ba ízesítő nélkül mennyi a dohány ??

    600-800 körül.

    Azonban ezt miért nem az SZK-s témában kérdezed meg?

    Az Aladin márkával kapcsolatos kérdésed pedig miért nem az Aladin témában?!

    Ha ennyire lusta vagy akkor segíthetek elkerülni a fórumot… Agyam eldobom már néha komolyan mondom.

    , Hozzászólás ID: #94263
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Bocsánat :rouge:

    , Hozzászólás ID: #94264
    vizipipaman
    Felhasználó
    vizipipaman
    • Hozzászólás: 348
    porcika írta korábban:
    Szk ba ízesítő nélkül mennyi a dohány ??

    800 forint volt tegnap a ready elements

    , Hozzászólás ID: #94265
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    Ezzel a kis ‘instant kanállal’ én még nem találkoztam és neten sem találtam róla információkat.

    Pedig benne volt, hidd el! Még külön kis zacsiba volt csomagolva, hogy tiszta, és egyből használható legyen.

30 bejegyzés megtekintése - 12,121-12,150 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.