A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #94956
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    megpróbálhatom ,miről van szó? valami olyasmi amit be kell nyomni az agyagba égetés előtt?.

    , Hozzászólás ID: #94957
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    sYska/!/ írta korábban:
    Krampi, anyagilag viszont csak te vagy eresztve közölünk. 🙂

    Apropó, nem tud valakit fémből tudna ilyen pecsételő szerű valamit csinálni?

    Azért ez így nem teljesen korrekt és nem is igaz. Az ember egyszerűen csak rangsorolja a preferenciáit és eldönti, hogy mi az ami fontos és mi az ami nem. E mellett pedig te is jól tudod, hogy én is ugyanúgy dolgozom suli mellett, valamint nyáron is majdnem végig. Innentől kezdve pedig az ember eldönti, hogy mi az, amit meg szeretne valósítani. Ha belegondolsz, és kihagysz két Gourmandos estét, lazán megvan máris az egyik beugró pl.

    , Hozzászólás ID: #94958
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    krampi írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Krampi, anyagilag viszont csak te vagy eresztve közölünk. 🙂

    Apropó, nem tud valakit fémből tudna ilyen pecsételő szerű valamit csinálni?

    Azért ez így nem teljesen korrekt és nem is igaz. Az ember egyszerűen csak rangsorolja a preferenciáit és eldönti, hogy mi az ami fontos és mi az ami nem. E mellett pedig te is jól tudod, hogy én is ugyanúgy dolgozom suli mellett, valamint nyáron is majdnem végig. Innentől kezdve pedig az ember eldönti, hogy mi az, amit meg szeretne valósítani. Ha belegondolsz, és kihagysz két Gourmandos estét, lazán megvan máris az egyik beugró pl.

    Persze ezt is lehet visszafejtegetni, mint a napraforgót. Pl van, akinek gourmandos estére sincs pénze, tehát nem tudja kihagyni. Ezt most csak az utolsó mondatra mondom. Szóval mindig van egy héj, amit le lehet szedni.

    , Hozzászólás ID: #94959
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Éljenek a farmerek és a sz*ros kerekek :hehe:

    , Hozzászólás ID: #94960
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Duayne írta korábban:
    krampi írta korábban:

    Azért ez így nem teljesen korrekt és nem is igaz. Az ember egyszerűen csak rangsorolja a preferenciáit és eldönti, hogy mi az ami fontos és mi az ami nem. E mellett pedig te is jól tudod, hogy én is ugyanúgy dolgozom suli mellett, valamint nyáron is majdnem végig. Innentől kezdve pedig az ember eldönti, hogy mi az, amit meg szeretne valósítani. Ha belegondolsz, és kihagysz két Gourmandos estét, lazán megvan máris az egyik beugró pl.

    Persze ezt is lehet visszafejtegetni, mint a napraforgót. Pl van, akinek gourmandos estére sincs pénze, tehát nem tudja kihagyni. Ezt most csak az utolsó mondatra mondom. Szóval mindig van egy héj, amit le lehet szedni.

    Az utolsó mondatot konkrétan sYskának címeztem 🙂 De amúgy természetesen igazad van.

    , Hozzászólás ID: #94961
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Azért ez így nem teljesen korrekt és nem is igaz. Az ember egyszerűen csak rangsorolja a preferenciáit és eldönti, hogy mi az ami fontos és mi az ami nem. E mellett pedig te is jól tudod, hogy én is ugyanúgy dolgozom suli mellett, valamint nyáron is majdnem végig. Innentől kezdve pedig az ember eldönti, hogy mi az, amit meg szeretne valósítani. Ha belegondolsz, és kihagysz két Gourmandos estét, lazán megvan máris az egyik beugró pl.

    Muhaha! 🙂 Melyik jegy jön ki 4-5000-ből? Arra jövök. Amúgy mindketten dolgozunk, csak nekem egy kurva vízipipás lapcsaládot is fizetnem kell. 😀

    Amúgy igen, nem szoktál Gurmandba költeni, mivel nem jössz el sosem. :] Lassan már csak félévente látunk… =/ Mindegy.

    moldy007 írta korábban:
    megpróbálhatom ,miről van szó? valami olyasmi amit be kell nyomni az agyagba égetés előtt?.

    Rátrafáltál. A Sahlar feliratot kéne így nyomatni és esetleg egy VPF -es is kellene. Ismert valakit?

    Eléggé profi kéne, mivel a kerámiákra ez nyomná bele a márkát.

    , Hozzászólás ID: #94962
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Dupla traktor befigyel :diable: :

    , Hozzászólás ID: #94963
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179

    Felkerült az első képem a falra. A háttér utólag lesz felfestve pirossal.(köszönöm a segítséget Dózernak és Ákoskának a szín választás és az ötletadás terén)

    , Hozzászólás ID: #94964
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Jól néz ki nagyon, hangulatos. Mellékesen csak felvetődött bennem, hogy a sorrend nem pont fordítva lett volna szerencsés? 🙂

    , Hozzászólás ID: #94965
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Én úgy csinálnám ezt hogy egy füstös hátteret neki illetve foszforeszkálós festékkel megfújni a kontúrját:)

    , Hozzászólás ID: #94966
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179
    krampi írta korábban:
    Jól néz ki nagyon, hangulatos. Mellékesen csak felvetődött bennem, hogy a sorrend nem pont fordítva lett volna szerencsés? 🙂

    Én is ezen gondolkodtam amikor mondták. De így utólag kiderült hogy így lesz jobb mert a vázlatot ha elrontom akkor bukhatom a hátteret is.

    , Hozzászólás ID: #94967
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179
    dózer23 írta korábban:
    Én úgy csinálnám ezt hogy egy füstös hátteret neki illetve foszforeszkálós festékkel megfújni a kontúrját:)

    Ez tuti nagyon jól nézhet ki de sajnos ehhez én béna vagyok…. :snif:

    , Hozzászólás ID: #94968
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Szerintetek egy ragasztott( egyébként nincs baja) vortex ér 600 ft-ot?:D

    , Hozzászólás ID: #94969
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179
    hookah231 írta korábban:
    Szerintetek egy ragasztott( egyébként nincs baja) vortex ér 600 ft-ot?:D

    Hol volt eltörve? ha az alja akkor 100%-ban megéri nekem is oylan van.

    , Hozzászólás ID: #94970
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    ha vannak firkász barátaid akkor kivitelezhető amugy vannak srácok akik megcsinálják nem horror összegért

    , Hozzászólás ID: #94971
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    kurion írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Jól néz ki nagyon, hangulatos. Mellékesen csak felvetődött bennem, hogy a sorrend nem pont fordítva lett volna szerencsés? 🙂

    Én is ezen gondolkodtam amikor mondták. De így utólag kiderült hogy így lesz jobb mert a vázlatot ha elrontom akkor bukhatom a hátteret is.

    Csak ezt így körbefesteni szépen elég macerás lesz. Megoldás lehetett még volna, hogy a lefestett falfelületre felragasztassz valamilyen pauszt, amin nyugodtan megrajzolhattad volna a kívánt formát, majd amikor meg vagy elégedve a végeredménnyel, akkor a körvonalak mentén egy pengével szépen körbevágod az alakzatot és így fested le. Így a vonalak élesek maradnak és nincsen véletlen festék belecsorgás, belepingálás az alakzatba, ilyesmi … 🙂

    , Hozzászólás ID: #94972
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179
    krampi írta korábban:
    Csak ezt így körbefesteni szépen elég macerás lesz. Megoldás lehetett még volna, hogy a lefestett falfelületre felragasztassz valamilyen pauszt, amin nyugodtan megrajzolhattad volna a kívánt formát, majd amikor meg vagy elégedve a végeredménnyel, akkor a körvonalak mentén egy pengével szépen körbevágod az alakzatot és így fested le. Így a vonalak élesek maradnak és nincsen véletlen festék belecsorgás, belepingálás az alakzatba, ilyesmi … 🙂

    A képet 4 órán keresztül festettem 10-es és 0.5-ös ecsettel szerintem körbehúzni meg körbefesteni nem lesz olyan nehéz 😀

    , Hozzászólás ID: #94973
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179
    dózer23 írta korábban:
    ha vannak firkász barátaid akkor kivitelezhető amugy vannak srácok akik megcsinálják nem horror összegért

    Hát nem nagyon vannak ilyen barátaim de amjd akkor megpróbálok keresni egy embert aki ért hozzá.

    , Hozzászólás ID: #94974
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Pesten tudnék segíteni de felétek senkit nem ismerek:S

    , Hozzászólás ID: #94975
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    kurion írta korábban:
    hookah231 írta korábban:
    Szerintetek egy ragasztott( egyébként nincs baja) vortex ér 600 ft-ot?:D

    Hol volt eltörve? ha az alja akkor 100%-ban megéri nekem is oylan van.

    Igen az alja. Énis így vagyok vele. Amugy azért adja ilyen olcsón, mer ő vesz most ujat 2500ér Szk-s akcióval, így megszabadul tőle.

    , Hozzászólás ID: #94976
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Regebben valaki irta, hogy kiprobalja az elektromos cigibe toltott elementset. Annak lett valami eredmenye?

    , Hozzászólás ID: #94977
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Srácok a következő kérdésem azoknak szólna akik a jogi dolgokba egy picit otthon vannak az lenne a kérdésem hogy akkor mi a teendő hogy ha: vettünk egy terméket részletre de úgy döntünk hogy mégsem kell nekünk konkrétan ágynemüről van szó szüleimet rádumálták hogy kényelmes nyugtató fogyaszt vérnyomást helyre rak stb stb de valami iszonyúan kényelmetlen én 2 napja kialvatlan vagyok és egy merő ideg mert nyugtalanul alszom na de a lényeg hogy nem akarják vissza venni… ilyenkor mi a teendő ? csak azért kérdem mert webshopokba is van 14napos visszafizetés és lényegében ez csak annyiban különbözött hogy nem fotón látták hanem egy vitrinbe…

    , Hozzászólás ID: #94978
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    Duayne írta korábban:
    Regebben valaki irta, hogy kiprobalja az elektromos cigibe toltott elementset. Annak lett valami eredmenye?

    Én kevertem csoki ízű Elementset az elektromos cigi utántöltő folyadékba,sokkal jobb lett,mert lett íze ,azelőtt olyan semmilyen volt….

    , Hozzászólás ID: #94979
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    dózer23 írta korábban:
    Srácok a következő kérdésem azoknak szólna akik a jogi dolgokba egy picit otthon vannak az lenne a kérdésem hogy akkor mi a teendő hogy ha: vettünk egy terméket részletre de úgy döntünk hogy mégsem kell nekünk konkrétan ágynemüről van szó szüleimet rádumálták hogy kényelmes nyugtató fogyaszt vérnyomást helyre rak stb stb de valami iszonyúan kényelmetlen én 2 napja kialvatlan vagyok és egy merő ideg mert nyugtalanul alszom na de a lényeg hogy nem akarják vissza venni… ilyenkor mi a teendő ? csak azért kérdem mert webshopokba is van 14napos visszafizetés és lényegében ez csak annyiban különbözött hogy nem fotón látták hanem egy vitrinbe…

    Milyen feltételek mellett lett vásárolva, mi van a papírokon?

    , Hozzászólás ID: #94980
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    moldy007 írta korábban:
    Duayne írta korábban:
    Regebben valaki irta, hogy kiprobalja az elektromos cigibe toltott elementset. Annak lett valami eredmenye?

    Én kevertem csoki ízű Elementset az elektromos cigi utántöltő folyadékba,sokkal jobb lett,mert lett íze ,azelőtt olyan semmilyen volt….

    Én egy olcsóbb kivitelen gondolkodom, csak kipróbálni. Viszont nem tudom, hogy azt hogyan lehet újretölteni. Mert amit adnak hozzá 10 patront, ahhoz az van írva, hogy tilos újratölteni.

    , Hozzászólás ID: #94981
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    sYska/!/ írta korábban:

    Milyen feltételek mellett lett vásárolva, mi van a papírokon?

    Nem volt külön feltüntetve hogy 14napos visszafizetési garancia mint pl az eu shopján de úgy tudom ha a vásárlás nem személyes akkor kutya kötelességük visszavenni

    , Hozzászólás ID: #94982
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ha nem telt el 8 nap a kézhez vételtől, akkor ez segít szerintem: https://www.vizipipafan.com/vasarlastol- … i-jog.html

    , Hozzászólás ID: #94983
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    dózer23 írta korábban:
    Srácok a következő kérdésem azoknak szólna akik a jogi dolgokba egy picit otthon vannak az lenne a kérdésem hogy akkor mi a teendő hogy ha: vettünk egy terméket részletre de úgy döntünk hogy mégsem kell nekünk konkrétan ágynemüről van szó szüleimet rádumálták hogy kényelmes nyugtató fogyaszt vérnyomást helyre rak stb stb de valami iszonyúan kényelmetlen én 2 napja kialvatlan vagyok és egy merő ideg mert nyugtalanul alszom na de a lényeg hogy nem akarják vissza venni… ilyenkor mi a teendő ? csak azért kérdem mert webshopokba is van 14napos visszafizetés és lényegében ez csak annyiban különbözött hogy nem fotón látták hanem egy vitrinbe…

    https://www.nfh.hu/

    , Hozzászólás ID: #94984
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Holnap megyünk 2 napos osztálykirándulásra, csak egy baj van – Péntek 13. 😀 Nem vagyok babonás, de nem szeretném ha véletlen egy meteor csapódna a buszba, esetleg elrabolnának az ÍTI-k. 😀

    Üdv! 😀

    , Hozzászólás ID: #94985
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Apropóó …

    Nem tud valaki egy jó kis pipaboltot Kecskeméten?

    Úgyis kell vennem CB-t meg egy Vortex kerámiát … 😛

30 bejegyzés megtekintése - 12,841-12,870 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.