A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95046
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Kezdek makrancos lenni a helyesírás miatt.. Így is menstruálok, ne nyomjátok fel az agyvizem még jobban. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95047
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    sYska/!/ írta korábban:
    Kezdek makrancos lenni a helyesírás miatt.. Így is menstruálok, ne nyomjátok fel az agyvizem még jobban. 🙂

    :0 oo/

    , Hozzászólás ID: #95048
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    Bones írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Kezdek makrancos lenni a helyesírás miatt.. Így is menstruálok, ne nyomjátok fel az agyvizem még jobban. 🙂

    :0 oo/

    Az ilyen értelmetlen,semmit mondó hozzászólásokat mellőzd légy szíves! :grr:

    , Hozzászólás ID: #95049
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    szmark001 írta korábban:
    Bones írta korábban:

    :0 oo/

    Az ilyen értelmetlen,semmit mondó hozzászólásokat mellőzd légy szíves! :grr:

    Azért ne akarjunk helyettem dolgozni. 😀

    +Ez a dumaláda… Itt csak linkelni nem szabad. 🙂 (Itt még a helyesírást is letojom, a többi témába legyenek igényesek a hozzászólások.)

    , Hozzászólás ID: #95050
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Alonso 4. helyének jobban örült a közönség, mint a dobogósoknak együttvéve 😀 Megint kihozta a maximumot a Ferrariból. Ebből simán még dobogós helyezés is lehet holnap, persze ha nem b.ssza el a csapat a taktikát illetve kerékcserét. Massa :triste1:

    , Hozzászólás ID: #95051
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    WaZza írta korábban:
    Alonso 4. helyének jobban örült a közönség, mint a dobogósoknak együttvéve 😀 Megint kihozta a maximumot a Ferrariból. Ebből simán még dobogós helyezés is lehet holnap, persze ha nem b.ssza el a csapat a taktikát illetve kerékcserét. Massa :triste1:

    Persze, mivel hazai pályán indult! 😀

    , Hozzászólás ID: #95052
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    szmark001 írta korábban:

    Az ilyen értelmetlen,semmit mondó hozzászólásokat mellőzd légy szíves! :grr:

    Azért ne akarjunk helyettem dolgozni. 😀

    +Ez a dumaláda… Itt csak linkelni nem szabad. 🙂 (Itt még a helyesírást is letojom, a többi témába legyenek igényesek a hozzászólások.)

    Azért ezt sem kell szó szerint érteni! Itt sem kell megfeledkezni a helyesírásról!

    Alapból próbáljunk meg az anyanyelvünkre vigyázni!

    , Hozzászólás ID: #95053
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    sYska/!/ írta korábban:
    szmark001 írta korábban:

    Az ilyen értelmetlen,semmit mondó hozzászólásokat mellőzd légy szíves! :grr:

    Azért ne akarjunk helyettem dolgozni. 😀

    Ez a dumaláda… Itt csak linkelni nem szabad. 🙂 (Itt még a helyesírást is letojom, a többi témába legyenek igényesek a hozzászólások.)

    Nem erről van szó, csupán csak zavart.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95054
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Cigi dohány és a pipa dohány között mi a különbség ?(méretben..)

    mert eddig cigi dohánnyal próbáltam dohányt csinálni , pipa dohánnyal nem

    , Hozzászólás ID: #95055
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    porcika írta korábban:
    Cigi dohány és a pipa dohány között mi a különbség ?(méretben..)

    mert eddig cigi dohánnyal próbáltam dohányt csinálni , pipa dohánnyal nem

    Ha cigidohánnyal kevertél már ízesítőt, akkor látni fogod a a két dohány között a különbséget, íme egy példa a pipadohányokra, méretre, aprítottságra megtalálod a legtöbb fajtát:

    , Hozzászólás ID: #95056
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Köszönöm !

    , Hozzászólás ID: #95057
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Isten éltessen Gobbler! :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #95058
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Az Aladin a kedvenc vizipipa márkám. 🙂 xD

    , Hozzászólás ID: #95059
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    A rágógumis dohányról mi a véleményetek? (mindegy, hogy milyen márka)

    , Hozzászólás ID: #95060
    bende
    Felhasználó
    Bende
    • Hozzászólás: 103
    vpaladin írta korábban:
    A rágógumis dohányról mi a véleményetek? (mindegy, hogy milyen márka)

    Én Al Masha-ből szívtam és az egyik kedvenc Al Masham lett:D. Mizoból is vettem de az nem anyira jött be nekem.

    , Hozzászólás ID: #95061
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    vpaladin: Ok, hogy valaki aktív a fórumon, de…

    – Semmitmondó hsz-eket inkább ne

    – Téma nyitásánál jobban figyelj…

    , Hozzászólás ID: #95062
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Atyaúristen NANDO milyet rajtolt. Hajrá tartsd meg az 1. helyet. Csak még nagyon sok van hátra bármi megtörténhet.

    , Hozzászólás ID: #95063
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Hajrá Alonso! Szép rajt volt!

    , Hozzászólás ID: #95064
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Ezt jól el b.szta a Ferrari hihetetlen. Stratégia egy nagy 0, a gumicseréről meg ne beszéljünk. Egyedül márcsak a safetycar segíthet Nando-nak. Massa meg a tavalyi német nagydíj óta nagyon kivan égve. Jah és az mi már hogy Webber autóját lekorlátozták 291-re?xD

    , Hozzászólás ID: #95065
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Hamilton nagyon célozgatott rá, hogy túlságosan is jó volt az RBR leszorító ereje, csak nem a hajlékony első szárnyra célozgatott? 😀 A fórumon senki nem szokta nézni az f1-et?

    , Hozzászólás ID: #95066
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317

    Jó futam volt!

    Alonso óriásit rajtolt, nem is csoda hogy tomboltak a spanyolok. Vettelt most megizzasztották rendesen, én neki drukkolok, de emellett örülök hogy ilyen szoros volt!

    , Hozzászólás ID: #95067
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179

    Haverom csinált nekem 1 kis videót amit a hetekben vettünk fel.(sajnos nem volt jó kameránk)

    https://www.facebook.com/video/video.php?v=212167092148821

    , Hozzászólás ID: #95068
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    vpaladin írta korábban:
    Én naponta kb. 2-6 hsz-t írok. :happy1: :ange:

    Csúcs rekorder vagy! De majd ha nem naponta 2-6 ilyenből fog állni a teljesítményed akkor fogunk tapsikolni. Minőségre kéne gyúrni nem mennyiségre!

    , Hozzászólás ID: #95069
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Jó lett a videó nekem tetszik. (Ja és riccio próbálok olyan dolgokat amit mások még nem csak az a gond hogyha mindenki leírt mindent és én csak valami kis piti dolgot tudok oda írni akkor mit csináljak, tudom, hogy még új vagyok a fórumon ezt nem felejtem el 🙂

    sYska/!/ írta korábban:
    vpaladin: Ok, hogy valaki aktív a fórumon, de…

    – Semmitmondó hsz-eket inkább ne

    – Téma nyitásánál jobban figyelj…

    Igyekszem, de sajna amikor írom akkor elfelejtek odafigyelni a részletekre. Nagyon sajnálom, hogy ilyen béna vagyok úgytűnik, hogy a forumozást se nekem találták ki. (Megyek és írok neked egy cikket syska :cote: )

    , Hozzászólás ID: #95070
    rongycsomo
    Felhasználó
    rongycsomo
    • Hozzászólás: 90
    vpaladin írta korábban:
    Jólett a videó nekem tetszik. (Ja és riccio próbálok olyan dolgokat amit mások még nem csak az a gond hogyha mindenki leírt mindent és én csak valami kis piti dolgot tudok oda írni akkor mit csináljak, tudom, hogy még új vagyok a fórumon ezt nemfelejtem el 🙂

    Akkor tedd át magad read only módba úgy 1-2 hónapig. Nem hiába mondják, hogy hallgatni arany.

    , Hozzászólás ID: #95071
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Szombaton átmotoroztam Csengerbe lottót venni…tettem 5re és 6ra is…tegnap az 5ön nem jött ki semmi 🙁 a fődíj 1500millió ft

    Ma volt a húzás a 6os lottón és eltaláltam 4et :alcool1: igy csak 6800ft a nyereményem ,az is jól jön de fura érzés 2 számra lenni a több mint 208 milliós nyereménytől…. 😛

    Jövőhéten teszek még….. valakinek eredmény?

    , Hozzászólás ID: #95072
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213
    vpaladin írta korábban:
    Hát ez nem igaz hogy én mindent elkurok (áááááá fa**** nem is nyitok több új témát)

    Ennyire be vagy sózva akkor nyiss egy vpaladin témát ahová csak te írsz és tök jól el tudsz beszélgetni magaddal. :diable:

    , Hozzászólás ID: #95073
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    moldy007 írta korábban:
    Szombaton átmotoroztam Csengerbe lottót venni…tettem 5re és 6ra is…tegnap az 5ön nem jött ki semmi 🙁 a fődíj 1500millió ft

    Ma volt a húzás a 6os lottón és eltaláltam 4et :alcool1: igy csak 6800ft a nyereményem ,az is jól jön de fura érzés 2 számra lenni a több mint 208 milliós nyereménytől…. 😛

    Jövőhéten teszek még….. valakinek eredmény?

    Gratulálok! Nekem ötösön volt pechem, most 8, 10, 51, 59, 74, voltak a szombati nyerőszámok, én pedig hármat teljesen mellé lőttem: 11, 50, 58… pedig az a 21 ezer Ft amit a hármasért fizetnek jól jött volna, mert most cseréltek önindítót a robogómban… 🙁

    , Hozzászólás ID: #95074
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Cikk ide vagy oda, 7 nap pihenő ment vpaladinnak. Meguntam törölgetni a hsz-eit.

    , Hozzászólás ID: #95075
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    sYska/!/ írta korábban:
    Cikk ide vagy oda, 7 nap pihenő ment vpaladinnak. Meguntam törölgetni a hsz-eit.

    Végre. Köszönöm, kezdett idegesíteni! Egyébként 14 éves..

30 bejegyzés megtekintése - 12,931-12,960 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.