A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96486
    kozmo1
    Felhasználó
    kozmo1
    • Hozzászólás: 11

    Reméljük a legjobbakat 🙁

    , Hozzászólás ID: #96487
    sanyi0416
    Felhasználó
    sanyi0416
    • Hozzászólás: 43

    Szk-ban milyen árban lehetnek a kofferes pipák kb.?

    , Hozzászólás ID: #96488
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    'sanyi0416' írta korábban:

    Szk-ban milyen árban lehetnek a kofferes pipák kb.?

    Van 5-6ezerért is, valamint a vannak a Nargilemek is 11-15ezerért.

    , Hozzászólás ID: #96489
    sanyi0416
    Felhasználó
    sanyi0416
    • Hozzászólás: 43

    Köszi

    , Hozzászólás ID: #96490
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'dózer23' írta korábban:

    Keressetek fel egy esztergályost és csináltassatok vele edzett acél kerámiákat

    Te még azt is eltöröd. 😀 Nekiesel azt nyikkkk. 😀

    , Hozzászólás ID: #96491
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    hookah231 : Boldog Névnapot !! :alcool1: 🙂

    , Hozzászólás ID: #96492
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'porcika' írta korábban:

    hookah231 : Boldog Névnapot !! :alcool1: 🙂

    Köszi!

    Olyan kérdésem lenne Syska, hogy felhasználó nevet esetleg nem tudnám megváltoztatni? Mivel régen csak érdeklődés képpen regisztráltam ilyen hülye névvel, viszont most, hogy kicsit komolyabban is fórumozok, meg szeretném változtatni!

    A választ előre is köszi!

    , Hozzászólás ID: #96493
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'hookah231' írta korábban:

    Köszi!

    Olyan kérdésem lenne Syska, hogy felhasználó nevet esetleg nem tudnám megváltoztatni? Mivel régen csak érdeklődés képpen regisztráltam ilyen hülye névvel, viszont most, hogy kicsit komolyabban is fórumozok, meg szeretném változtatni!

    A választ előre is köszi!

    Legjobb tudomásom szerint itt tudod szerkeszteni a neved.

    https://vizipipaforum.com/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=displayname

    , Hozzászólás ID: #96494
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Igen, van egy belépőnév és egy profilnév. A profilnév látszik a hozzászólásoknál.

    , Hozzászólás ID: #96495
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49

    Sziasztok, lassan visszatérek kicsit a vízipipás életbe és talán a is újra beindul. Tavasszal volt egy kis vitám itt egy fórumozóval valami google linkeléssel kapcsolatban, de látom hogy az újdonságokról úgyis itt értesülök a leggyorsabban úgyhogy muszáj lesz visszatérnem. Remélhetőleg nemsokára elkészülhet egy új videóteszt vagy a Shiazo-Dragonfruit illetve/vagy a shiazo – elements fresh mint párosításról videó formátumban.

    Üdvözlettel: RightClick (későbbiekben MaCrocy, kihasználva a becenév módosítási lehetőséget)

    , Hozzászólás ID: #96496
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'Akoska60' írta korábban:

    Legjobb tudomásom szerint itt tudod szerkeszteni a neved.

    https://vizipipaforum.com/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=displayname

    Köszönöm!

    , Hozzászólás ID: #96497
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431
    'Wilike' írta korábban:

    Tudom, annyira nem témához kapcsolódik. De tud valaki segíteni, hogy hol kapok 250-es Waha mentát???

    Szerintem ezt a kérdést , ide is írhattad volna .

    Amúgy , Magyarországon már nem , mivel MO-on csak max 200G -os dohány kapható .

    Így aztán külföldről , vagy itt a fórumon keresgélhetsz , hátha ad el valaki . 🙂

    , Hozzászólás ID: #96498
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Wahából még van csomó régi 250-es, csak szétszórva kisebb boltokban szerintem.

    , Hozzászólás ID: #96499
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Nagyon úgy néz ki, hogy nálam még legalább 2 hétig pipaszünet lesz.

    , Hozzászólás ID: #96500
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'vpaladin' írta korábban:

    Házikészítésű cseresznyés dohány. 😀 Nagyon finom.

    Elements dohányízesítővel csináltad ?

    , Hozzászólás ID: #96501
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'dózer23' írta korábban:

    Most kezdtem meg az anno haveromtól kapott dobozt ami még nyár közepén vett szcbe… a szén “sajátossága” hogy pipázás közben konkrétan pontosan felekre szét esett a 3 egész nem tudom milyen meglepetéseket tartogatnak még a bolt által forgalmazott termékek de kezd ez az egész röhejessé válni…

    Nézd a jó oldalát! Nem kell felezéssel tölteni az időt! :diable::mdr3:

    , Hozzászólás ID: #96502
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Ezek után én az eladót felezgetném meg… nem szeretem az ilyen meglepetéseket:)

    , Hozzászólás ID: #96503
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    😀 ha kellene egy kis “ásás” (hullaföldelés) akkor szólj van egy nagyon franya ásóm 😀

    u.i.: Sosem tennék ilyet, még hasonlót sem senkit ne tévesszen meg!!!

    u.u.i.: Mi van mostanában annyira kevés hsz van napközben.. vagy csak én látom így mert suli és nem tudom nézni napközben?

    , Hozzászólás ID: #96504
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Szánalmas….

    , Hozzászólás ID: #96505
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'Akoska60' írta korábban:

    https://bit.ly/nGknxe

    Szánalmas….

    Nem szóltam! 🙂 Az ingyen netes próbálkozás se utolsó dolog…

    , Hozzászólás ID: #96506
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'James' írta korábban:

    Nem szóltam! 🙂 Az ingyen netes próbálkozás se utolsó dolog…

    Javítottam, azt nézd meg!!

    , Hozzászólás ID: #96507
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Amire elküldtem az üzenetet, észrevettem! Ez a csapat amit már leművel tényleg vicc. Saját magukat járatják le ezzel. Az ingyen internet is érdekes, amiről küldözgetik a levelet, hogy teljesen legális, hogyha “lopjuk” minden szabad helyről a netet.

    , Hozzászólás ID: #96508
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'James' írta korábban:

    Amire elküldtem az üzenetet, észrevettem! Ez a csapat amit már leművel tényleg vicc. Saját magukat járatják le ezzel. Az ingyen internet is érdekes, amiről küldözgetik a levelet, hogy teljesen legális, hogyha “lopjuk” minden szabad helyről a netet.

    Egészen addig, amíg akitől lopd rá nem jön, és fel nem jelent, vagy nyakon nem vág.

    Nagyon egyszerű a dolog: le kell titkosítani és jelszavazni a wireless hálózatot. Ennyi.

    , Hozzászólás ID: #96509
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'Akoska60' írta korábban:

    Egészen addig, amíg akitől lopd rá nem jön, és fel nem jelent, vagy nyakon nem vág.

    Nagyon egyszerű a dolog: le kell titkosítani és jelszavazni a wireless hálózatot. Ennyi.

    Egyértelműen! Itt most nem is a fogyasztót, hanem a szolgáltatót károsítják ezzel. Kicsit olyan ez, mint a megbuherált beltéri egységek, amivel rálehet állni az egyik nagy szolgáltató műholdjára. Az utóbbi időben emiatt azt is gyakrabban kódolják, illetve vadásznak az ilyen háztartásokra. 🙂

    Másik téma: túl vagyok még egy műtéten, beteg is vagyok már lassan egy hónapja. Kezdődhet az esélylatolgatás, hogy előreláthatólag mikor lesz lehetőségem újra vízipipázni. 😀

    , Hozzászólás ID: #96510
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'James' írta korábban:

    Egyértelműen! Itt most nem is a fogyasztót, hanem a szolgáltatót károsítják ezzel. Kicsit olyan ez, mint a megbuherált beltéri egységek, amivel rálehet állni az egyik nagy szolgáltató műholdjára. Az utóbbi időben emiatt azt is gyakrabban kódolják, illetve vadásznak az ilyen háztartásokra. 🙂

    Másik téma: túl vagyok még egy műtéten, beteg is vagyok már lassan egy hónapja. Kezdődhet az esélylatolgatás, hogy előreláthatólag mikor lesz lehetőségem újra vízipipázni. 😀

    A buherált beltérik kora már lejárt. Más a módi: internetes megosztással megy a buli!:roll:

    Remélem mihamarabb felgyógyulsz, és nagy felhőket fogsz még eregetni!

    , Hozzászólás ID: #96511
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'James' írta korábban:

    Másik téma: túl vagyok még egy műtéten, beteg is vagyok már lassan egy hónapja. Kezdődhet az esélylatolgatás, hogy előreláthatólag mikor lesz lehetőségem újra vízipipázni. 😀

    Hát nem lehet valami fényes a helyzetet és a vizipipás 'életed' is kicsit megzökkenhetett. 😀

    , Hozzászólás ID: #96512
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Drukkolok, hogy mihamarabb tudj újra pipázni!!

    , Hozzászólás ID: #96513
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Lukjaniék nem adják fel. 😀 Arafat kendőt 1000Ft-ért lehet vásárolni, nem 1800ft-ért. Még mindig marha kapzsi… 🙂

    , Hozzászólás ID: #96514
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Köszönöm nektek a jókívánságokat! 🙂 A pipás életem nem hogy megzökkent, de perpillanat derékba tört. 😀 Egy hét múlva varratszedés, meg remélem addigra már lecseng nálam ez a már lassan 1 hónapja tartó köhögés-taknyolás is és a hétvégén tudok már egyet tömni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96515
    sanyi0416
    Felhasználó
    sanyi0416
    • Hozzászólás: 43

    Senki nem szeretni rendelni külföldi oldalról pipát, vagy kiegészítőket? Aki társulna írjon üzenetet! Köszönöm

30 bejegyzés megtekintése - 14,371-14,400 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.