A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96576
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Sajnos nem tudom, de valóban az SZK topicban Juliotól megkérded, biztosan nem titkolja el!:hehe:

    , Hozzászólás ID: #96577
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nem tudom meddig van Dortmunban. 🙂 Utána biztos…

    , Hozzászólás ID: #96578
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    'sYska/!/' írta korábban:

    Nem tudom meddig van Dortmunban. 🙂 Utána biztos…

    Tegnap gyütt haza, ma mán meghuzogattam a fülcimpáját …

    (meg otthagytam egy rakat pénzt … 😀 )

    , Hozzászólás ID: #96579
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'krampi' írta korábban:

    Khalil Mamoon Kamanja Wheat

    Nammor szívócső

    2*500g Al Fakher

    Gratula hozzá! :alcool1:

    Használd egészséggel jó sokáig! Ezért hagytál sok pénzt Julionál?

    , Hozzászólás ID: #96580
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    'Akoska60' írta korábban:

    Gratula hozzá! :alcool1:

    Használd egészséggel jó sokáig! Ezért hagytál sok pénzt Julionál?

    Bezony-bezony … 🙂 Köszönöm szépen. Van ott még amúgy valami hátul, ami esetleg téged is érdekelhet … 😉

    , Hozzászólás ID: #96581
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    A képen semmit nem látok, ha olyasmi, ne csigázz, küld el pü-ben légyszí!!!:amen:

    , Hozzászólás ID: #96582
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'krampi' írta korábban:

    Tegnap gyütt haza, ma mán meghuzogattam a fülcimpáját …

    (meg otthagytam egy rakat pénzt … 😀 )

    Akkor talán az új áru is felkerül lassan a webáruházba? 🙂

    , Hozzászólás ID: #96583
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Szép ez a Kamanja KM, Ferikém nálad mi a helyzet? 🙂

    Apropó Krampi, jó masszív, vaskos darab? (Már a KM-ekhez képest.)

    , Hozzászólás ID: #96584
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    'sYska/!/' írta korábban:

    Szép ez a Kamanja KM, Ferikém nálad mi a helyzet? 🙂

    Apropó Krampi, jó masszív, vaskos darab? (Már a KM-ekhez képest.)

    Kegyetlen nehéz … És ez még csak a kisebbik darab, a magasabb az még durvább 😀 A Sahara üveggel együtt már kész edzésnek számít, amikor kicipelem a konyhába, meg visszahozom a szobába 😀

    , Hozzászólás ID: #96585
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Szergej, az orosz rettenet ismét köztünk él … oo/

    , Hozzászólás ID: #96586
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Eszem, (pöcsöm) megáll a sok spam regisztrálótól. Hiába van a képfelismerő bekapcsolva, csak jönnek ezerrel. Ezért ezt ki is kapcsolom a fenébe és inkább egy kérdés-válasz védelemre állítom át a fórumot. Remélem számokat mindneki képes leírni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96587
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'krampi' írta korábban:

    Kegyetlen nehéz … És ez még csak a kisebbik darab, a magasabb az még durvább 😀 A Sahara üveggel együtt már kész edzésnek számít, amikor kicipelem a konyhába, meg visszahozom a szobába 😀

    Mondd kérlek, az létezik, hogy ez a pipa https://bit.ly/mRV1z4 kétésfél kiló ?

    Mert ezt írja a tulaj, és erősen gyanaxom rá, hogy ez azért egy pöppet túlzás, vagy a másik lehetőség, hogy öntött pipa, akkor esetleg elképzelhető hogy ilyen nehéz, és vaskos ( és egyben időtálló is…

    Mit gondolsz erről ?

    , Hozzászólás ID: #96588
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Mondd kérlek, az létezik, hogy ez a pipa https://bit.ly/mRV1z4 kétésfél kiló ?

    Mert ezt írja a tulaj, és erősen gyanaxom rá, hogy ez azért egy pöppet túlzás, vagy a másik lehetőség, hogy öntött pipa, akkor esetleg elképzelhető hogy ilyen nehéz, és vaskos ( és egyben időtálló is…

    Mit gondolsz erről ?

    Szerintem ez üveggel együtt van annyi. (vagy szívócsővel, kerámiával, stb., de a test egymaga szerintem nincs 2,5 kg.

    , Hozzászólás ID: #96589
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Szerintem ez üveggel együtt van annyi. (vagy szívócsővel, kerámiával, stb., de a test egymaga szerintem nincs 2,5 kg.

    A víztartálya eltört, és nem jár hozzá…

    Ami jár hozzá az a kerámia a szívócső és a hőtartó sapka !

    , Hozzászólás ID: #96590
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    A víztartálya eltört, és nem jár hozzá…

    Ami jár hozzá az a kerámia a szívócső és a hőtartó sapka !

    Tudom láttam, de szerintem akkor is üveggel együtt nyom 2,5kg körül. 🙂 A test szerintem nem igen. Van hasonló pipám.

    , Hozzászólás ID: #96591
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'matepipafan' írta korábban:

    hella Nyíregyházán nyáron nyitott nekem nem nagyon teccik:/ vapoizert bongot herbal cuccokat árul!nem jó! de azért nem ojan rosz ott pipázni:)

    Ez viccnek is nagyon ** (széklet), ha pedig figyelmetlenségből, vagy nemtörődömségből írtad, akkor már szánalmas is! :rougefaché:

    Neked a vízipipázás mellé a magyar helyesírás szabályai alap követelmény kellene, hogy legyen! Vagy helyette!:contrac:

    , Hozzászólás ID: #96592
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'matepipafan' írta korábban:

    hella Nyíregyházán nyáron nyitott nekem nem nagyon teccik:/ vapoizert bongot herbal cuccokat árul!nem jó! de azért nem ojan rosz ott pipázni:)

    Én nem értem, hogy miért nem tudnak az emberek helyesen gépelni ?

    Az az ötlet szokott felmerülni bennem, hogy a helyességet feláldozzák a gyorsaság árán !

    Itt a fórumon viszont teljesen mindegy, hogy kettő perccel előbb vagy később jelenik meg a hozzászólásod az adott témában ! Természetesen én is bizonyára követek el helyesírási hibákat, de utána miután észrevettem használom a szerkesztés funkciót, és kijavítom a hibáimat ! Szerintem tedd te is ezt !

    / Syska szerintem rövid úton ki fog tiltani a fórumról, ha nem írsz helyesen, mert már ezzel a problémával elég sokat foglalkozik/foglalkozott, mert a frissen regisztrált fórumtagok közül sokan helyesírási hibákkal teletűzdelt hozzászólásokat írnak ezzel a rontva a fórum véleményem szerint meglehetősen magas színvonalát ! És néhány embert szerintem felelősségre is fog vonni ezért ! /

    Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #96593
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mennek is a büntető pontok, a hozzászólás jóváhagyásos rendszer pedig bevállt, csak a régi tagoknak ugyebár megvan már 5 elfogadott hozzászólása…

    , Hozzászólás ID: #96594
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Aki cunafiju es nem ir helyesen, az a kovetkezo talalkozon el lesz fenekelve kislapattal!

    , Hozzászólás ID: #96595
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Olyan problémám születésnapomra kaptam volna egy Narbish csövet. Meg is lett bízva bátyám ennek megvételével az SzK-ban. Haza ért ma délután( nem BP-re hanem vidékre ) és megkapván a csövet azt vettem észre, hogy nem ugyan az a cső amit néztem a webshopban( ha fontos rakok fel képet ). Egy kicsit felidegesített, de igazából nem okolom sem bátyám, hiszen nem ért hozzá, sem a boltot, hiszen ők odaadták neki, megnézhette személyesen. Nem hőbörögni akarok, épp ezért, mivel tudom, hogy vannak a Fórumon Szk-s dolgozók, tőlük kérdezem, hogy ha Hétfőn bátyám visszavinné a csövet és egy ugyanolyan árú Nammorra cserélné, ez megoldható lenne-e? Ha nem emlékeznétek rá, ma délután volt bent és egy kék Narbish csövet, illetve egy 50g-os Nakhla kétalmát vásárolt.

    A választ előre is köszönöm! Fontos lenne, ezért kérem, hogy írjatok legalább annyit, hogy rendben, vagy nem lehetséges.

    ui.: Bízom benne, hogy van az Szk-sokban ennyi emberség, hiszem pénzt nem veszítenek vele, a cső használatlan, egyedül annyi, hogy kivettem a csomagolásból és a kötegelőt levágtam róla, de ha ez probléma, azt a kötegelőt meg tudom venni!

    , Hozzászólás ID: #96596
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Szerintem ne stuffold magad, ugyanis az SZK, ill. a dolgozók is a korrektségükről híresek.Szerintem minden gond nélkül kicserélik neked, és a kötegelőt sem kell megvenni.

    , Hozzászólás ID: #96597
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'zoli78' írta korábban:

    Szerintem ne stuffold magad, ugyanis az SZK, ill. a dolgozók is a korrektségükről híresek.Szerintem minden gond nélkül kicserélik neked, és a kötegelőt sem kell megvenni.

    Épp ezért kérdeztem és nem kezdtem el szidni őket!

    Én is reménykedem, főleg ha már a születésnapomra kapom! 😀

    , Hozzászólás ID: #96598
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Most látom, hogy a szívóvég sem megy bele teljesen, kb. 1,5 cm kint marad, mivel egy elfolyt ragasztócsík nem engedi, hogy bele menjen. Remélem ír valamelyik Szk-s.

    Előre is köszönöm.

    ui.: még annyi, hogy bátyám azt mondta, hogy 6500ft-ot fizetett érte, szóval azt a maradék 250 Ft-ot ráfizetjük!

    , Hozzászólás ID: #96599
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    'immobear.' írta korábban:

    Olyan problémám születésnapomra kaptam volna egy Narbish csövet. Meg is lett bízva bátyám ennek megvételével az SzK-ban. Haza ért ma délután( nem BP-re hanem vidékre ) és megkapván a csövet azt vettem észre, hogy nem ugyan az a cső amit néztem a webshopban( ha fontos rakok fel képet ). Egy kicsit felidegesített, de igazából nem okolom sem bátyám, hiszen nem ért hozzá, sem a boltot, hiszen ők odaadták neki, megnézhette személyesen. Nem hőbörögni akarok, épp ezért, mivel tudom, hogy vannak a Fórumon Szk-s dolgozók, tőlük kérdezem, hogy ha Hétfőn bátyám visszavinné a csövet és egy ugyanolyan árú Nammorra cserélné, ez megoldható lenne-e? Ha nem emlékeznétek rá, ma délután volt bent és egy kék Narbish csövet, illetve egy 50g-os Nakhla kétalmát vásárolt.

    A választ előre is köszönöm! Fontos lenne, ezért kérem, hogy írjatok legalább annyit, hogy rendben, vagy nem lehetséges.

    ui.: Bízom benne, hogy van az Szk-sokban ennyi emberség, hiszem pénzt nem veszítenek vele, a cső használatlan, egyedül annyi, hogy kivettem a csomagolásból és a kötegelőt levágtam róla, de ha ez probléma, azt a kötegelőt meg tudom venni!

    Személyesen; telefonon, vagy eMail-ben keresd őket, biztos hogy hamarosan válaszolnak! Így a közösségi portálon nehezebb hsz-ket keresni, meg a meló mellett nincs is erre idő, ezért tanácsolom a személyes kontakt felvételét.

    , Hozzászólás ID: #96600
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'Hookah' írta korábban:

    Személyesen; telefonon, vagy eMail-ben keresd őket, biztos hogy hamarosan válaszolnak! Így a közösségi portálon nehezebb hsz-ket keresni, meg a meló mellett nincs is erre idő, ezért tanácsolom a személyes kontakt felvételét.

    Írtam e-mailt válaszolt is rá Julyo, azt mondta, hogy ha nem volt használva, akkor vissza lehet cserélni. A feltételnek megfelel, szóval hétfőn megtörténik a csere!

    , Hozzászólás ID: #96601
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'immobear.' írta korábban:

    Most látom, hogy a szívóvég sem megy bele teljesen, kb. 1,5 cm kint marad, mivel egy elfolyt ragasztócsík nem engedi, hogy bele menjen. Remélem ír valamelyik Szk-s.

    Előre is köszönöm.

    ui.: még annyi, hogy bátyám azt mondta, hogy 6500ft-ot fizetett érte, szóval azt a maradék 250 Ft-ot ráfizetjük!

    Könyörgöm, miért nem a bolt témájába írod az ilyen terű üzeneteid? Azért van témája!

    , Hozzászólás ID: #96602
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'sYska/!/' írta korábban:

    Könyörgöm, miért nem a bolt témájába írod az ilyen terű üzeneteid? Azért van témája!

    Mivel abban reménykedek, hogy ide hamarabb válaszolnak rá!

    , Hozzászólás ID: #96603
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'immobear.' írta korábban:

    Mivel abban reménykedek, hogy ide hamarabb válaszolnak rá!

    Hát bizony innen törölni fogom következőre,(akkor viszont nem fog válasz jönni rá, mert az is törlöm…) mert ennyi erővel nem kéne fórum, hanem elég lenne egyetlen témából álló üzenőfal is.

    Azért vannak témák, hogy oda írjuk azt ami oda tartozik. Ha ott nem kapsz választ 2-3 napig utána itt jelezheted, hogy “xy témában nem válaszolt senki se.

    Oks, menni fog?

    , Hozzászólás ID: #96604
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'sYska/!/' írta korábban:

    Hát bizony innen törölni fogom következőre,(akkor viszont nem fog válasz jönni rá, mert az is törlöm…) mert ennyi erővel nem kéne fórum, hanem elég lenne egyetlen témából álló üzenőfal is.

    Azért vannak témák, hogy oda írjuk azt ami oda tartozik. Ha ott nem kapsz választ 2-3 napig utána itt jelezheted, hogy “xy témában nem válaszolt senki se.

    Oks, menni fog?

    Rendben.

    , Hozzászólás ID: #96605
    volcy
    Felhasználó
    Volcy
    • Hozzászólás: 1

    Sziasztok!

    Olyan problémával/kérdéssel fordulnék a kedves vízipipázó kollégákhoz, hogy… vásároltam aromát (Mola Mix) a kövekhez, de volt annyi eszem, hogy csak utólag néztem meg közelebbről és olyat vettem, ami igazából dohányhoz való. Na már most a kérdésem, hogy ezt bátran felhasználhatom a kövekhez is, vagy esetleg fennáll a veszélye, hogy megvakulok tőle? 😆

    A segítséget előre is köszönöm,

    Tamás

30 bejegyzés megtekintése - 14,461-14,490 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.