A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96936
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    immobear: Töröltem. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96937
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    El mesélné nekem valaki, hogy lehetek akkora béna balfütyi, hogy nem veszek szenet??

    Sikerült elcsesznem az esti programom.. :snif: :snif: :snif:

    , Hozzászólás ID: #96938
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Kenyérpiritó elég jó hőt ad, próbáld ráhúzni a kerámiára. 😀

    , Hozzászólás ID: #96939
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'Sultán' írta korábban:

    Kenyérpiritó elég jó hőt ad, próbáld ráhúzni a kerámiára. 😀

    Nem is hülye ötlet 😀

    De megvárom a holnapot és veszek majd szenet. Remélem lesz CB, de ha nem beérem az öngyulladóssal is 😀

    , Hozzászólás ID: #96940
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Nekem sincs már sok szenem, vagy 15-20 CB. Meg 1 csomag kínai öngyulladós, de az kb. úgy füstöl mint egy dízel mozdony. 😀

    , Hozzászólás ID: #96941
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'Sultán' írta korábban:

    Nekem sincs már sok szenem, vagy 15-20 CB. Meg 1 csomag kínai öngyulladós, de az kb. úgy füstöl mint egy dízel mozdony. 😀

    Olyan öngyulladóssal nekem is volt már dolgom.. örültem is, hogy csak egy csomagot kaptam. De most van egy rúd Golden River.

    , Hozzászólás ID: #96942
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Olyan öngyulladóssal nekem is volt már dolgom.. örültem is, hogy csak egy csomagot kaptam. De most van egy rúd Golden River.

    Az se jobb..

    , Hozzászólás ID: #96943
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Őszintén szólva a Golden Riverre gondoltam. 😀 Lehet, hogy én vagyok válogatós, de 3kings, CB, Belga után undorodom a golden rivertől.

    , Hozzászólás ID: #96944
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'Sultán' írta korábban:

    Őszintén szólva a Golden Riverre gondoltam. 😀 Lehet, hogy én vagyok válogatós, de 3kings, CB, Belga után undorodom a golden rivertől.

    Ez volt a boltban..:/

    Amúgy én is 3kings párti vagyok.. 😀

    , Hozzászólás ID: #96945
    balkany
    Felhasználó
    Bors
    • Hozzászólás: 38

    Imént kezembe került egy könyv ami ezt írja:

    Tudod, hogy a vízipipa dohány nikotintartalma magasabb mint a cigarettáké(lol),káros hatása megsokszorozódik!! hö ezen ledöbbentem. 10x, 100x erősebb lesz attól függően hány percig tart a vízipipázás. 10 perc alatt!!!! 10x erősebb, mert gőzpáraként érkezik(ez is lesokkolt), ami azonnali hatást gyakorol az agyra, 1 óra alatt 100x erősebb lesz a nikotinmérgezés hatása, mintha 1 szál cigarettát szívnál el. Hát szerintem biztos a dohánygyártók(forgalmazók) szép kis summát fizettek ezért,hogy ezt írják bele ezek a “nagy okosok” és ezt osztják szét minden kis általános iskolás gyereknek.

    , Hozzászólás ID: #96946
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'Bors' írta korábban:

    Imént kezembe került egy könyv ami ezt írja:

    Tudod, hogy a vízipipa dohány nikotintartalma magasabb mint a cigarettáké(lol),káros hatása megsokszorozódik!! hö ezen ledöbbentem. 10x, 100x erősebb lesz attól függően hány percig tart a vízipipázás. 10 perc alatt!!!! 10x erősebb, mert gőzpáraként érkezik(ez is lesokkolt), ami azonnali hatást gyakorol az agyra, 1 óra alatt 100x erősebb lesz a nikotinmérgezés hatása, mintha 1 szál cigarettát szívnál el. Hát szerintem biztos a dohánygyártók(forgalmazók) szép kis summát fizettek ezért,hogy ezt írják bele ezek a “nagy okosok” és ezt osztják szét minden kis általános iskolás gyereknek.

    Csak gondold végig!

    Amennyiben 10 perc alatt 10 szál cigit elszívnál, biztosan rosszul lennél! Nem is beszélve a kb másfél óra alatt elszívott 100 cigiről. Annyitól már nagy valószínűséggel komoly nikotin mérgezésed lenne, ha esetleg bele nem halnál.

    Egy vízipipás ismerősöm sincs, aki belehalt a pipázásba, annak ellenére, hogy maratoni partikon, 6-7 óra alatt 4-8 tömés is elment.

    Ez kb annyit jelent, hopgy 8 óra alatt, – a legrosszabb esetet alapul véve – 800 szál cigi fogyott el, mondjuk 5 embernek. Az kb 8 doboz cigi lenne fejenként.

    Régen dohányzom, és úgy gondolom elég erősen / napi 20 szál kb/, de enyhén szólva kicsit sok lenne, még nekem is a 160 szál.

    Ennyit a jól átgondolt riogatásról…

    , Hozzászólás ID: #96947
    ricsike
    Felhasználó
    Ricsi
    • Hozzászólás: 64

    Szerintem a Vizipipával kapcsolatos tévhitek/riogatások,mára már beteges,helyenként gyerekes mértéküre nőtt.Isten adja meg nekem,és egyszer annyi pénzből kivizsgáltatom a Vízipipa valódi káros hatásait,és a cigerrátáét.

    , Hozzászólás ID: #96948
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'Ricsi' írta korábban:

    Szerintem a Vizipipával kapcsolatos tévhitek/riogatások,mára már beteges,helyenként gyerekes mértéküre nőtt.Isten adja meg nekem,és egyszer annyi pénzből kivizsgáltatom a Vízipipa valódi káros hatásait,és a cigerrátáét.

    Szép terv, de felesleges, mert még akkor is azt fogják mondani, hogy hülyeség! Aki hiteles, világszinten elismert vizsgálati eredményt adna, annak még a vizsgálati költségek mellet pluszban több kenőpénzt kellene adnod, mint amennyiért a fent olvasható baromságokat írják! 😀 Nem kell ide más, csak józan paraszti ész.

    , Hozzászólás ID: #96949
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'sYska/!/' írta korábban:

    Nakhla Mix – Ice Lemon fog következni, videózással. 🙂

    Mikorra várható ?:)

    Szerk. Ja , hogy már készen van ! Megtaláltam Facebook on :siffle:

    , Hozzászólás ID: #96950
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'flash' írta korábban:

    Hello, megvan még a Tangiers?:D

    Nem PÜ ben kellene ezt .. ?

    , Hozzászólás ID: #96951
    psychooo
    Felhasználó
    Psychooo
    • Hozzászólás: 41

    Sziasztok!

    Pipát szeretnék vásárolni, tudnátok véleményt mondani erről a pipáról? 🙂

    Félárba adná nekem haverom.

    Várom a válaszokat.

    Köszi

    , Hozzászólás ID: #96952
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    Féláron talán.

    , Hozzászólás ID: #96953
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Igazából ha alkalmi pipázásra használod, akkor arra a célra elmegy, illetve megfelelhet neked. Azonban, ha kicsit körül nézel (ne vedd ezt kioktatásnak nem annak szánom) akkor egy kisebb aladin pipa is elég jó választás lenne ehelyett a pipa helyett. Néhány ezerrel lehet, hogy többe kerül, de az árát mindenképp megéri. Vagy ha 10 körül akarsz költeni, akkor javaslom inkább a QT-t vagy a Nargilem NP300-ast.

    -nekem is ez a típus van egy KM mellett és nagyon elégedett vagyok vele!

    , Hozzászólás ID: #96954
    psychooo
    Felhasználó
    Psychooo
    • Hozzászólás: 41

    Köszönöm a válaszokat!

    Hát sajnos nincs sok pénzem rá. Alsó kategóriás pipát szeretnék, de azért nem Top Mark-ot.

    Maximum 6000Ft.

    Ha netán tudtok ennyiért valamilyen pipát ajánlani, annak nagyon örülnék. Lehet link is.

    Köszönöm

    , Hozzászólás ID: #96955
    psychooo
    Felhasználó
    Psychooo
    • Hozzászólás: 41

    A héten beugrom a Szultán Kincseibe aztán szétnézek 🙂 Remélem találok valami jót 🙂

    , Hozzászólás ID: #96956
    psychooo
    Felhasználó
    Psychooo
    • Hozzászólás: 41

    Találtam még 1 pipát. Kíváncsi vagyok a véleményetekre 🙂

    https://noob.hu/2012/01/11/eea51big.jpg

    , Hozzászólás ID: #96957
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    'Psychooo' írta korábban:

    Köszönöm a válaszokat!

    Hát sajnos nincs sok pénzem rá. Alsó kategóriás pipát szeretnék, de azért nem Top Mark-ot.

    Maximum 6000Ft.

    Ha netán tudtok ennyiért valamilyen pipát ajánlani, annak nagyon örülnék. Lehet link is.

    Köszönöm

    Ha bemész SZK-ba, akkor szerintem találsz olyan pipát, ami ebben az árkategóriában van. Amennyiben kipótlod még 2-3 ezerrel akkor már egész szép közepes méretű Aladin evolution pipák közül válogathatsz…

    , Hozzászólás ID: #96958
    psychooo
    Felhasználó
    Psychooo
    • Hozzászólás: 41

    Hát igen, elugrok majd, hátha lesz valami jó kis pipa. 🙂

    Egyébként az előző pipáról valami vélemény?

    , Hozzászólás ID: #96959
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Közepes minőségű pipa. Érdemes lenne megnézni mennyire nagy a belső átmérője a csőnél és a szívócső adapterénél.

    , Hozzászólás ID: #96960
    psychooo
    Felhasználó
    Psychooo
    • Hozzászólás: 41

    Hát nem tudom, szerintem egy Nammor belefér. Egyébként ez miért lényeges?

    A közepes minőség az mit jelent? pl: Jobb mint egy Top Mark, de nincs olyan jó mint egy Aladin?

    Köszi

    , Hozzászólás ID: #96961
    pzolee
    Felhasználó
    Élményfürdő
    • Hozzászólás: 2

    Sziasztok!

    Kocsmatulajdonos vagyok vidéken, és az új dohányzási törvény után elhatároztam, hogy törzsvendégeimnek (és magamnak) beruházok egy vízipipára. Shiazo ásványokat fogok főként használni a törvény miatt. Teljesen kezdő vagyok, de az ajánlott irodalmat elég jól kiveséztem a neten. Arra jutottam, hogy vmi nagyobbat veszek 3 csővel, mert nagyobb társaságok fogják szinte mindig használni. Szempont továbbá a mosható cső lenne. A kérdésem az, hogy lehet vízipipát venni original mosható csövekkel? Mert külön minimum 4000FT és hát jobb lenne már eleve úgy venni. Továbbá milyen kerámiát ajánlotok shaizo kövekhez?

    Thx!

    , Hozzászólás ID: #96962
    psychooo
    Felhasználó
    Psychooo
    • Hozzászólás: 41

    Shiazo kövekhez Vortex, vagy Phunnel kerámiákat ajánlok. Egyébként tudsz venni a Szultán Centerben 2500Ft-ért mosható csövet, ami már megfelelő a számodra, teljesen korrekt. Megtudod rendelni a webshop-ból.

    , Hozzászólás ID: #96963
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    'Élményfürdő' írta korábban:

    Sziasztok!

    Kocsmatulajdonos vagyok vidéken, és az új dohányzási törvény után elhatároztam, hogy törzsvendégeimnek (és magamnak) beruházok egy vízipipára. Shiazo ásványokat fogok főként használni a törvény miatt. Teljesen kezdő vagyok, de az ajánlott irodalmat elég jól kiveséztem a neten. Arra jutottam, hogy vmi nagyobbat veszek 3 csővel, mert nagyobb társaságok fogják szinte mindig használni. Szempont továbbá a mosható cső lenne. A kérdésem az, hogy lehet vízipipát venni original mosható csövekkel? Mert külön minimum 4000FT és hát jobb lenne már eleve úgy venni. Továbbá milyen kerámiát ajánlotok shaizo kövekhez?

    Thx!

    Továbbá a Siazót fel lehet javítani elektromos cigibe való utántöltő folyadék cseppekkel..lesz nikotin de nem dohány,az elektromos cigibe is szabad….

    , Hozzászólás ID: #96964
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170
    'Élményfürdő' írta korábban:

    Sziasztok!

    Kocsmatulajdonos vagyok vidéken, és az új dohányzási törvény után elhatároztam, hogy törzsvendégeimnek (és magamnak) beruházok egy vízipipára. Shiazo ásványokat fogok főként használni a törvény miatt. Teljesen kezdő vagyok, de az ajánlott irodalmat elég jól kiveséztem a neten. Arra jutottam, hogy vmi nagyobbat veszek 3 csővel, mert nagyobb társaságok fogják szinte mindig használni. Szempont továbbá a mosható cső lenne. A kérdésem az, hogy lehet vízipipát venni original mosható csövekkel? Mert külön minimum 4000FT és hát jobb lenne már eleve úgy venni. Továbbá milyen kerámiát ajánlotok shaizo kövekhez?

    Thx!

    Shiazohoz én is a Phunnel kerámiákat ajánlom, leginkább valamelyik mini Phunnelt.

    Keress meg emailben vagy telefonon néhány boltot, ha az eredeti csöveket nem kéred, hanem egyből veszel helyettük moshatót, biztosan adnak kedvezményt. Vagy ha cső nélkül olcsóbban adják a pipát, akkor vehetsz moshatót akárhol máshol.

    Illetve figyelmedbe ajánlom a President Vízipipa Webáruházat is, van saját márkájú (President) mosható csövük, elég baráti áron.

    Megkérdezhetem egyébként, hogy hol van helyileg a kocsma, ahol lehet majd vízipipázni? 🙂

    , Hozzászólás ID: #96965
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    'Élményfürdő' írta korábban:

    Sziasztok!

    Kocsmatulajdonos vagyok vidéken, és az új dohányzási törvény után elhatároztam, hogy törzsvendégeimnek (és magamnak) beruházok egy vízipipára. Shiazo ásványokat fogok főként használni a törvény miatt. Teljesen kezdő vagyok, de az ajánlott irodalmat elég jól kiveséztem a neten. Arra jutottam, hogy vmi nagyobbat veszek 3 csővel, mert nagyobb társaságok fogják szinte mindig használni. Szempont továbbá a mosható cső lenne. A kérdésem az, hogy lehet vízipipát venni original mosható csövekkel? Mert külön minimum 4000FT és hát jobb lenne már eleve úgy venni. Továbbá milyen kerámiát ajánlotok shaizo kövekhez?

    Thx!

    Ha esetleg hosszabb távon gondolkozol akkor ne vegyél top mark pipát, mert az hajlamos a rozsdásodásra (csak a króm réteg védi) igaz sajnos a minőségnek ára van és minnél minőségibb annál drágáb a vízipipa. Mosható csövet csak külön lehet venni, de ha esetleg cső nélkül veszed akkor talán lehet faragni az árból. Ez a legolcsóbb , drágáb

    https://bit.ly/xasJnw ez viszonylag jó is lenne szóval böngészd az oldalt és ha valami ben nem tudsz döntést hozni segítünk neked. :alcool1:

30 bejegyzés megtekintése - 14,821-14,850 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.