A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97236
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'Johi' írta korábban:

    Sziasztok ! Egyszer én is rendeltem netről Shiazot. Áfonyásat méghozzá. Tényleg kiadja az ízét, csak az a baj, hogy én nem tudtam, hogy újralehet hasznosítani, és kidobáltam a köveket. Vessetek meg 😮 :), de legközelebb okosabb leszek és rendelek a romát is,de azzal együtt már 2800 ft, abból meg jobb helyen akár 2 dohányt veszek. Különben semmi gond nincs ezzel a kaviccsal sem, de én is maradok a megszokottnál. 🙂 Kellemes pipázgatást mindenkinek 🙂

    De jó neked! 🙂

    , Hozzászólás ID: #97237
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Mi történt?? Kihalt a fórum?

    , Hozzászólás ID: #97238
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Mi történt?? Kihalt a fórum?

    én ittvagyok :]

    , Hozzászólás ID: #97239
    vpfdani96
    Felhasználó
    vpfdani
    • Hozzászólás: 65

    Remélem azért írnak ilyen keveset,mert sokkal többet pipázgatnak,és nem azért mert abbahagyták! 🙄

    , Hozzászólás ID: #97240
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Én spec kis nyaralást tartottam. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97241
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Sziasztok! Tudni valamit a (2012.januárjában) “megjelent” sishasyrup nyereményjátékról?? Az oldalon azt írták addig tart míg minden ízből kapnak 4 elfogadható azaz publikálható tesztet. A napokban néztem és még nem volt a weboldalon 4 minden ízből és gondoltam írok is egyet a 2 almás ízesítőről amit a múlt hónapban kaptam. Szerintetek van még esély ?? 😀 Tudom nem éppen aktuális de a szabályokat ők szabták meg így 😀

    Tippeket tanácsokat várom.

    u.i.: Bocsi, hogy ide írtam.:/ nem találtam a nyereményjátékról semmit a fórumban.:/

    , Hozzászólás ID: #97242
    vpfdani96
    Felhasználó
    vpfdani
    • Hozzászólás: 65
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Sziasztok! Tudni valamit a (2012.januárjában) “megjelent” sishasyrup nyereményjátékról?? Az oldalon azt írták addig tart míg minden ízből kapnak 4 elfogadható azaz publikálható tesztet. A napokban néztem és még nem volt a weboldalon 4 minden ízből és gondoltam írok is egyet a 2 almás ízesítőről amit a múlt hónapban kaptam. Szerintetek van még esély ?? 😀 Tudom nem éppen aktuális de a szabályokat ők szabták meg így 😀

    Tippeket tanácsokat várom.

    u.i.: Bocsi, hogy ide írtam.:/ nem találtam a nyereményjátékról semmit a fórumban.:/

    Hello,én annyit tudtam hogy ha egyet kipróbálok,és akár jó,akár nem jó a teszt akkor is adnak egyet ajándékba :happy1: . Addig tart ahogy mondtad. Itt a link le van írva minden+táblázat,úgyhogy még nyugodtan beküldheted. :hehe:

    https://shishasyrup.hu/shishasyrup/nyeremenyakcio/

    , Hozzászólás ID: #97243
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'vpfdani' írta korábban:

    Hello,én annyit tudtam hogy ha egyet kipróbálok,és akár jó,akár nem jó a teszt akkor is adnak egyet ajándékba :happy1: . Addig tart ahogy mondtad. Itt a link le van írva minden+táblázat,úgyhogy még nyugodtan beküldheted. :hehe:

    https://shishasyrup.hu/shishasyrup/nyeremenyakcio/

    Beküldtem 3 napja.:)

    Eddig semmi reakció.. pedig elég szép “regényt” írtam a 2 almás ízesítőről..

    Szerintetek mi lesz?

    u.i.: köszi a gyors választ.:)

    , Hozzászólás ID: #97244
    zsolti879
    Felhasználó
    Zsolti879
    • Hozzászólás: 102

    Én kb 2 hete írtam a shisharoma blue mist-ről és pár napja kaptam meg a virgin mézes dohány ízesítésű kövecskét amit kértem! Én sem kaptam semmi visszajelzést, sőt már le is tettem róla hogy kapok valamit, de ez szerencsére nem így lett! Szerintem hamarosan megkapod!

    , Hozzászólás ID: #97245
    vpfdani96
    Felhasználó
    vpfdani
    • Hozzászólás: 65

    Nincsmit érte 😉 Szerintem is várj,egyenlőre mást nem nagyon tudsz csinálni,maximum felhívod őket vagy írsz e-mailt. ( https://shishasyrup.hu/kapcsolat/ )

    , Hozzászólás ID: #97246
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'Zsolti879' írta korábban:

    Én kb 2 hete írtam a shisharoma blue mist-ről és pár napja kaptam meg a virgin mézes dohány ízesítésű kövecskét amit kértem! Én sem kaptam semmi visszajelzést, sőt már le is tettem róla hogy kapok valamit, de ez szerencsére nem így lett! Szerintem hamarosan megkapod!

    Egy pici baki van ezzel.. sem a címem semmit nem kellett megadjak :/ Azt, hogy milyen ízű shishasyrupot “kérnék” meg sem említették sehol xD

    , Hozzászólás ID: #97247
    szabo mate
    Felhasználó
    Dsürge
    • Hozzászólás: 59
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Egy pici baki van ezzel.. sem a címem semmit nem kellett megadjak :/ Azt, hogy milyen ízű shishasyrupot “kérnék” meg sem említették sehol xD

    Azt nem kérdezik, hogy milyen ásványt / ízesítőt kérsz, csak meg lehet említeni plusz infóként.

    A címedet a “Megjegyzés, egyéb információ” rublikában kérik:

    “Például a címed add meg itt, hogy hova küldhessük a következő dobod Shisharomát INGYEN!”

    (Bár most nézem, ez a szöveg csak az ásványteszt küldésnél van ott, a ShishaSyrup-nál nincs. :huh: )

    Írhatsz nekik E-mail-t ezzel kapcsoltban, aki nem írja meg nekik a címét, azt kommentben meg is kérdezik utólag, miután kitették a tesztet az oldalra. (PL. ha megnézed, a harmadik epres ízesítő teszt esetében ez így volt a beküldővel.)

    , Hozzászólás ID: #97248
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'Dsürge' írta korábban:

    Azt nem kérdezik….ez így volt a beküldővel.)

    Az a gond, hogy még ki sem tették.:/ Semmit nem reagáltak.:/ Egy e-mail esetleg változtathat ezen?

    , Hozzászólás ID: #97249
    vpfdani96
    Felhasználó
    vpfdani
    • Hozzászólás: 65
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Az a gond, hogy még ki sem tették.:/ Semmit nem reagáltak.:/ Egy e-mail esetleg változtathat ezen?

    Szerintem egy e-mailt mindenképp küldj nekik,lehet hogy volt kis problémájuk a fiókjukkal,aztán nem látták még.De linkeltem neked elérhetőségeket is,esetleg fel is hívhatod őket,ha nagyon fontos lenne,1perc alatt meglehet dumálni,és az akkor biztos hogy megnézik/felveszik.

    , Hozzászólás ID: #97250
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'vpfdani' írta korábban:

    Szerintem egy e-mailt mindenképp küldj nekik,lehet hogy volt kis problémájuk a fiókjukkal,aztán nem látták még.De linkeltem neked elérhetőségeket is,esetleg fel is hívhatod őket,ha nagyon fontos lenne,1perc alatt meglehet dumálni,és az akkor biztos hogy megnézik/felveszik.

    Küldtem egy e-mailt…szerintem várok 1-2-3 napot..aztán kiderül 😀 köszi a segítséget.:)

    , Hozzászólás ID: #97251
    drbudai
    Felhasználó
    drbudai
    • Hozzászólás: 24

    Sziasztok! Történt nemrégiben egy baleset. Pipázás után pakoltam össze, és egyszer csak megcsúszott a kezemben a szívócső. Nagyon szép csövem van és a kobrának pont a szája tört le. A szívóka azonnal kiesett belőle. Hogyan lehet rendesen orvosolni ezt, én visszaragasztottam de nem sokat ér neki mert olyan mintha szelene egy kicsit. Egyáltalán meg lehet rendesen csinálni vagy csere?? :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #97252
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'drbudai' írta korábban:

    Sziasztok! Történt nemrégiben egy baleset. Pipázás után pakoltam össze, és egyszer csak megcsúszott a kezemben a szívócső. Nagyon szép csövem van és a kobrának pont a szája tört le. A szívóka azonnal kiesett belőle. Hogyan lehet rendesen orvosolni ezt, én visszaragasztottam de nem sokat ér neki mert olyan mintha szelene egy kicsit. Egyáltalán meg lehet rendesen csinálni vagy csere?? :pascontent2:

    2 komponensű ragasztóval esetleg meg tudod csinálni, csak figyelj a pontos illesztésre!

    , Hozzászólás ID: #97253
    drbudai
    Felhasználó
    drbudai
    • Hozzászólás: 24

    Én ezzel a patex nevű folyékony szöggel ragasztottam meg. Bírja azzal nincs is gond, de még sem az igazi. Ezért kérdeztem, hogy jobban esetleg tudom e javítani. Amúgy köszönöm a segítséget. :super:

    , Hozzászólás ID: #97254
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Küldtem egy e-mailt…szerintem várok 1-2-3 napot..aztán kiderül 😀 köszi a segítséget.:)

    Hát ..ez a “nyereményjáték” szerintem már puff.. nem hiszem el hogy én mindig lecsúszok az ilyenekről.:/ Semmi visszajelzés, egy kib****tt e-mailre sem voltak képesek válaszolni. :grr: :triste1:

    , Hozzászólás ID: #97255
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Hát jó volt az idei pipás tali, legalább is a pesti csoport nem szóródott szét. Azonban kicsi kiábrándító, hogy 2 drága és ritka dohány is eltűnt (Social Smoke alma, Starbuzz áfonya), majd kiderült, hogy egy megbontott tekercs páncélfóliának is “lába kélt”. Ha valakinél véletlenül maradt akár egyik is, az kérem juttassa vissza az eredeti tulajához, Julio-hoz. Még is csak jó szándékkal hozta ki.

    , Hozzászólás ID: #97256
    ponyva
    Felhasználó
    ponyv
    • Hozzászólás: 95

    Ezeket a dohányokat ott lehetett megvásárolni ? Egyébként hihetetlen, hogy ilyen létezik. :rougefaché:

    , Hozzászólás ID: #97257
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ezek úgymond be voltak adva a közösbe, hogy aki akar tömjön, használja. Még ha el is fogyott, akkor is az üres dobozoknak, tekercsnek meg kellene lennie… de nincs.

    , Hozzászólás ID: #97258
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Szerintem aki ilyet tett az egy gerinctelen ember.:/ Ha valaki jó szándékkal kiviszi a SAJÁT! holmiját akkor illene szépen bánni a holmival és az illetővel is! Szerintem ha marad egy tömésre való a dohányból (vagy bármi másból) akkor talán lehet egy-két ember annyira kedves, hogy ha szépen kérik akkor elvihetik.. de így.:/ És ráadásul azok nem is az “átlagos” dohányok, mindkettő igencsak márkás.:/

    Drukkolok, hogy előkerüljön az illető aki eltette ezeket! Ha a termékek nem is.:/

    , Hozzászólás ID: #97259
    ryder1
    Felhasználó
    Ryder1
    • Hozzászólás: 44

    Nem hiszem el, hogy egyik webshopban sincs készleten Nargilem NP450 :pleur4: :pleur4:

    Update:

    Mint megtudtam, Európa szerte hiány van belőle, szeptember végére várható. :snif: :snif: :snif:

    , Hozzászólás ID: #97260
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ehh…

    Most komolyan, olyan hsz-eket ne írjunk már a dohány adás-vételhez, hogy

    “dohányokat vennék nagy tételben, bolton aluli áron”

    Ennyire együgyűek ne legyünk máááár kérem. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97261
    mimo1987
    Felhasználó
    mimo1987
    • Hozzászólás: 1

    Hali mindenkinek.Vettem cocobrico márkájú szenet de nem igazán akar begyulladni,próbáltam a szúrólángos gázégővel de azzalis csak kb 5 percig izzik.5-8 perc izzitás után.több darabbal is próbáltam de eddig nem nyerte el tetszésemet.valaki valami ajánlatot tudna adni a gyorsabb begyújtáshoz?előre is köszönöm.imi

    , Hozzászólás ID: #97262
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Sziasztok!

    Olyan kéréssel fordulnék hozzátok hogy aki járt már Prágában vagy ismer ott vízipipa üzletet az kérem írjon már pár üzlet címet vagy adjon meg pár weboldalt esetleg még hogy milyen dohány típusok vannak kint és milyen árba 🙂

    Előre is köszönöm 🙂

    , Hozzászólás ID: #97263
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    pragaban nem talalsz jó boltot. Netes áruházak vannak de nincs valami jó választék. Topmark és Aladin van. Dohány ott sokkal dragabb mint itt jelenleg. De sőrük finom

    , Hozzászólás ID: #97264
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    'SzultánKincsei' írta korábban:

    pragaban nem talalsz jó boltot. Netes áruházak vannak de nincs valami jó választék. Topmark és Aladin van. Dohány ott sokkal dragabb mint itt jelenleg. De sőrük finom

    Sör az már tuti befutó 🙂

    , Hozzászólás ID: #97265
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Srácok! egy kicsit későn, de felfedeztem én is, h megy telorol a forum… most már, h.mindenki tudja ( mer eddig senki sem…:-D) megyek is… jóéjt all 😀

30 bejegyzés megtekintése - 15,121-15,150 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.