A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97506
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    AC/DC sapi, by Shisha News

    , Hozzászólás ID: #97507
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'GiAgO' írta korábban:

    Sziasztok!

    Örömteli nap nekem ez a mai. Végre, majd 3 hónap keresgélés, e-mailezés után sikerült beszereznem egy Nargilem NPS Chrome Marble pipát!

    Már füstöl is, mint a gyárkémény!

    Tényleg fantasztikus minőségű, mindenkinek csak ajánlani tudom. 🙂 :alcool1:

    Dobok egy képet is róla 🙂

    11b54rj6s504tdqv4wa1.jpg

    Gyönyörű :alcool1: Jó pipázást ezzel a csodával :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #97508
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'VpsViktor' írta korábban:

    Eladó sorba került a Sahlar miniphunnel kerámiám kék színben. A kerámia hibátlan állapotú, nincs törve, sem repedve, nem szépséghibás, tehát nem ferde.

    A pereme kicsit befeketedett, de dohány darabok ráégve nincsenek, csak beszíneződött. Azért adom el, mert beszereztem egy HJ Alien miniphunnel-t és felesleges, hogy kettő legyen. Akit érdekel írjon pü-ben és képeket is küldök róla.

    Az ára: 1900 Ft

    Támadható lesz amit leírok, de ez szubjektív személyes vélemény, melyben csipet rossz vagy támadó széndék sincs.

    Viktor, szerintem ne add el a Sahlar mini Phunnel kerámiádat, mert korántsem biztos, hogy jobb az Alien, van mindkettő, tapasztalatból beszélek.

    Azt gondolom kevés nagyobb Sahlar rajongó van mint én, és tény, hogy az a széria amelyet a Sahlar kiadott, az hibátlan, és abszolút kategóriagyőztes, nemcsak hazánkban, de talán még európában sem akad versenytársa.

    Azonban előfordulhat, hogy nem gyártanak több Sahlart, depláne, hogy a minősége sem lesz a régi, és azt sem nagyon hiszem, hogy az első szériánál jobb lesz, tehát szerintem kétszer is gondold meg, hogy eladod e, mert kincset ér, a Tangiers Phunnel kerámiákéhoz hasonló kiváló hővezetéssel és egyéb remek tulajdonságokkal.

    Mindazonáltal semmi közöm hozzá, te kerámiád, te pénzed, te ízlésed meg miegymás…

    Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #97509
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194

    Szia.

    Igazad lehet, de már megbeszéltem valakivel, szóval már le van fixálva, a pénz is már lehet átjött a számlámra, ezért már amúgy is “muszáj” odaadnom.

    Lehet megbánom, mert tényleg nagyon szerettem én is és már 2 éve biztos megvan, de egy jó ideje már nem használtam.

    Minőségileg én is 100%-ban elégedett voltam vele, csak nagyon keveselltem azt a dohánymennyiséget ami belefért és amikor többet raktam, odaégett kicsit. És az Aliennél úgy láttam, hogy több fér bele és biztonságosabban el tudom helyezni, hogy ne égjen meg. Lehet megbánom, de remélem nem.

    És egyáltalán nem vettem támadónak vagy sértőnek és köszönöm, hogy felhívtad ezekre a figyelmem.

    Üdv. Viktor

    , Hozzászólás ID: #97510
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    https://www.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Vizipipa_tartozekokkal_elado_10969225.htm

    Nem hirdetek, nem az enyém a hirdetés, azonban azt gondolom hogy ennyiért ez a készlet ajándék, aki teheti, és szüksége van rá vegye meg szerintem, jól jár.

    , Hozzászólás ID: #97511
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207

    Elég rég voltam utoljára dohányt venni, valaki tudna dobni egy kis infót az aktuális árakról ? Megköszönném. :amen:

    , Hozzászólás ID: #97512
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'flash' írta korábban:

    Elég rég voltam utoljára dohányt venni, valaki tudna dobni egy kis infót az aktuális árakról ? Megköszönném. :amen:

    Az ötven grammos dobozok 1200 és 1500 forint között vannak jelenleg mifelénk.

    , Hozzászólás ID: #97513
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'Oreyus' írta korábban:

    Az ötven grammos dobozok 1200 és 1500 forint között vannak jelenleg mifelénk.

    Az még nagyon jó ár, főleg ha márkásabb dohányról van szó, ha jól emlékszem egy hónapja már 1800Ft körül láttam 50grammos AF-t.

    , Hozzászólás ID: #97514
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'flash' írta korábban:

    Az még nagyon jó ár, főleg ha márkásabb dohányról van szó, ha jól emlékszem egy hónapja már 1800Ft körül láttam 50grammos AF-t.

    Itt csak ezer éves dohányok vannak ( Sultan, Prince, Waha, Masah, Nakhla, Hennaway meg miegymás… ) , gondolom nincs pofájuk elkérni érte annyit mint mondjuk egy friss Al Fakherért, Serbetliért, vagy valami márkás és friss dohányért ! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97515
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Hol az az itt? 🙂

    , Hozzászólás ID: #97516
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Hookahdestiny' írta korábban:

    Hol az az itt? 🙂

    Kaposvár

    , Hozzászólás ID: #97517
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Itt Fehérváron állítólag a volt szivar trafik odébb költözött pár méterrel (mivel nem nyert a pályázaton (????) gondolom oka volt rá) és úgy hírlik többminden van mint ezelőtt volt vízipipa fronton. Fizetés után azt hiszem meglátogatom 🙂

    , Hozzászólás ID: #97518
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Syska, melyik volt előbb a Kaya pipa vagy a Nargilem pipa, mert valamelyik koppintás ! :intello:

    , Hozzászólás ID: #97519
    adamboy
    Felhasználó
    Adamboy
    • Hozzászólás: 212

    Szerintem egyik se koppintás :faché4:

    Teljesen más a 2 márka. Nekem van Nargilem pipám és Kaya pipám is. Teljesen különböző.

    , Hozzászólás ID: #97520
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Syska, melyik volt előbb a Kaya pipa vagy a Nargilem pipa, mert valamelyik koppintás ! :intello:

    Nargilem volt előbb.

    'Adamboy' írta korábban:

    Szerintem egyik se koppintás :faché4:

    Teljesen más a 2 márka. Nekem van Nargilem pipám és Kaya pipám is. Teljesen különböző.

    A két márka piszkosul hasonlít egymásra, össze is lehetne téveszteni egy-két modelnél.

    , Hozzászólás ID: #97521
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    , Hozzászólás ID: #97522
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Betonkeverős Nakhla :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97523
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    , Hozzászólás ID: #97524
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    A topmodellek világbékére vágynak, hát az azért hardcore álom, de én megelégednék egy ilyennel is kis Hazánkban ! :coeur:

    , Hozzászólás ID: #97525
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Az utolsó csomagból van még két tömésre való sajnos nem új… :triste1:

    Elszívtam már belőle fél kilót ( meg amit Syska meghagyott az övéből ) de még mindíg vennék annyira finom… :coeur:

    , Hozzászólás ID: #97526
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132
    'Oreyus' írta korábban:

    Az utolsó csomagból van még két tömésre való sajnos nem új… :triste1:

    Elszívtam már belőle fél kilót ( meg amit Syska meghagyott az övéből ) de még mindíg vennék annyira finom… :coeur:

    Ennek nagyon örülünk, de igazából miről beszélsz? 🙂 Mert ezt nem írtad le 🙂

    , Hozzászólás ID: #97527
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Hookahdestiny' írta korábban:

    Ennek nagyon örülünk, de igazából miről beszélsz? 🙂 Mert ezt nem írtad le 🙂

    A 5Pipes Balaton Breeze fantázianévre keresztelt narancsos mangós ice teás ízesítésű dohányáról beszélek HookahDestiny ! 😉 Arányok kb így néznek ki ( szerintem ) :

    N: 50%

    M: 30%

    IT:20%

    , Hozzászólás ID: #97528
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    OK, csak nem volt előzmény amire írtál, ezért nem értettem….

    , Hozzászólás ID: #97529
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Hookahdestiny' írta korábban:

    OK, csak nem volt előzmény amire írtál, ezért nem értettem….

    Ok :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #97530
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74

    Sziasztok

    Eperjes-én (Szlovákia) tud valaki vízipipa boltot?

    , Hozzászólás ID: #97531
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194
    'Hookahdestiny' írta korábban:

    OK, csak nem volt előzmény amire írtál, ezért nem értettem….

    Igen, én kérdeztem tőle, hogy honnan van még Balaton breeze dohánya, a “milyen dohányt szívsz most” topikban és gondolom nem akart offolni azért ide írta. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97532
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    https://www.youtube.com/watch?v=3RK6_RzOYUI

    Elektromos szénizzító…

    , Hozzászólás ID: #97533
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    , Hozzászólás ID: #97534
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    https://www.facebook.com/hoobohookahs

    Piásüvegekből készült vízipipák…

    , Hozzászólás ID: #97535
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    A legutóbbi “Vízipipa szett” ( tegnap 08:58 ) című hirdetésben szereplő pipának nem tudja valaki a pontos típusát ?

    ( A víztartály mintája alapján Aladin-t mondanék, de már azt is hamisítják, szóval nem biztos… )

30 bejegyzés megtekintése - 15,391-15,420 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.