A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Július 1 Után Dohányt Honnan?

  • , Hozzászólás ID: #70740
    diego
    Felhasználó
    DIEGO
    • Hozzászólás: 7

    Sziasztok,

    Sajnos mindenhonnan csak a cigaretta elérhetőségének nehézségei folynak. Azt hiszem nem fog minden Nemzeti Dohánybolt pipadohányt is tartani.

    Szerintetek mi lesz?

    , Hozzászólás ID: #157306
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nemzeti dohányban lehet majd venni, 4-6%-al drágábban.

    , Hozzászólás ID: #157307
    diego
    Felhasználó
    DIEGO
    • Hozzászólás: 7
    'sYska/!/' írta korábban:

    Nemzeti dohányban lehet majd venni, 4-6%-al drágábban.

    Bizom benne. Amúgy a vizipipafan nem frissül? Több mint 1 éves az utolsó post.

    , Hozzászólás ID: #157308
    goagill
    Felhasználó
    goagill
    • Hozzászólás: 1

    Lassan az egekbe szökik a dohány ára sajnos . Kezdve az adójeggyel való ellátással . Ezt követi , hogy még jobban el fognak terjedni a feketepiaci áruk amik jelenleg is kaphatóak , gondolok itt a bekevert dohányokra és a külön külön dohány és ízesítőkre . Nem lesz sok bevétele a trafikoknak a vizipipadohányokból mert nem lesznek hajlandóak az emberek kifizetni enyit . Én már most se nagyon vagyok hajlandó .

    , Hozzászólás ID: #157309
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Igen, de csak abban az üzletben, amelyiknek az üzemeltetője lát benne fantáziát. Ha úgy érzi, hogy nincs rá akkora kereslet ami neki megérne egy ez irányú befektetést, akkor bizony nem fog vízipipa dohányt tartani. Szinte biztos vagyok benne, hogy ezután még nehezebb lesz ezekhez hozzájutni, főleg vidéken 🙁 Ha a székesfehérvári üzlet (talán Fejér megye egyetlen profi dohányboltja) nem tudott “nyerni” a kiírt pályázaton, akkor itt semmi jóra nem számíthatunk….

    , Hozzászólás ID: #157310
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Mivel a vízipipadohány, nem olyan nagy szelet (sőt, egészen kicsi), a dohányipari tortában, ezért nem hinném,h majd ölre mennek érte,h árulhassák!Én viszont úgy gondolom,h ha az állam a saját kezébe veszi a dohánytermékek árusítását, akkor szolgálják ki a VP-s réteget is!!!Nem tudom,h emelkedik e az ára v. a dohánytermékeknek úgy általában emelik e.Utolsó hírem szerint a kereskedők megemelt haszonkulcsát a gyártóknak kell valamilyen formában állniuk.Hogy ez mivel jár még nem tudható.Sajnos van egy olyan érzésem,h nemsokára szobadíszek lesznek a pipáimból :gene:

    , Hozzászólás ID: #157311
    gephaz
    Felhasználó
    Gépház
    • Hozzászólás: 80

    Sajnos nekem is van egy ilyen érzésem. A Shiazo-ra nem fogok át állni, rettenetesen utálom. De azért 2000Ft-ért sem fogok VP dohányt venni… A “csempészeten” gondolkodom, mondjuk Lengyelből.

    , Hozzászólás ID: #157312
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    ÉS hogyan csempésznél??Ha te mész ki személyesen az sem olcsó mulatság, és akkor már nagy tételt érdemes behozni.Mondjuk több kilót.Ha meg esetleg rendelnél és megdumálod,h mást írjanak rá a csomagra, még mindig fennáll a veszély,h megbuksz,ha kibontják, és az bizony nem lesz pénztárcabarát.Plusz eljárás,és még el is kobozzák a cuccod.Gyanítom,h a hatóságok erre most rá lesznek állva, és árgus szemekkel figyelnek majd.Talán a csoportos rendelés lehet még megoldás valami bejáratott úton.Egyenlőre várjuk meg mi sül ki ebből az egész trafikmutyiból.

    , Hozzászólás ID: #157313
    diego
    Felhasználó
    DIEGO
    • Hozzászólás: 7

    Szeritnem se lesz minden nemzeti dohányboltban VP dohány. Sőt inkább csak töredékében <1%... Eddig se volt a közelemben, fél órát kellett BKV-zni csak oda + 10 perc séta, eztán ez majd másfél óra lesz.

    , Hozzászólás ID: #157314
    adamboy
    Felhasználó
    Adamboy
    • Hozzászólás: 212

    vizipipawebaruhaz.hu

    Itt lesz mindig 🙂

    , Hozzászólás ID: #157315
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A tulajdonos nevét nem olvastam első körben a nyertesek listáján. 🙂

    , Hozzászólás ID: #157316
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377
    'Adamboy' írta korábban:

    vizipipawebaruhaz.hu

    Itt lesz mindig 🙂

    Kötekedés nélkül kérdezem,h ez az üzlet Nemzeti Dohánybolt lesz??Ami mondjuk nekem előnyös lenne,mert nagyon max. 10 perc bringával, és mivel imádok bringázni, így nem kellene messzire mennem.

    DIEGO: Én a 19-ben lakom, és a nyugatihoz járok vásárolni, leginkább bringával, szóval nekem sincs közel.Aki akar venni az elmegy odáig, de gyanítom,h a távolság helyett,inkább az árak fognak minket “kivégezni”

    , Hozzászólás ID: #157317
    diego
    Felhasználó
    DIEGO
    • Hozzászólás: 7
    'zoli78' írta korábban:

    DIEGO: Én a 19-ben lakom, és a nyugatihoz járok vásárolni, leginkább bringával, szóval nekem sincs közel.Aki akar venni az elmegy odáig, de gyanítom,h a távolság helyett,inkább az árak fognak minket “kivégezni”

    Én 13. ekrben lakom és a Népligetnél lévő President-be szoktam menni. Szimpibb a hely. Az első pipám a Nyugatinál vettem, még tudatlanul és kicsit átverve éreztem magam az összerakás után (kimaradt a szelepgolyó és a szelepsapka a dobozból).

    , Hozzászólás ID: #157318
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Ti beszéltek távolságról 🙂 Akkor itt vidéken mit mondjunk? Még üzlet se lesz ezután, csak max. a holdon 🙁

    , Hozzászólás ID: #157319
    gephaz
    Felhasználó
    Gépház
    • Hozzászólás: 80

    Én a XVIII.-ban lakom, és a president egy köpésre lenne. 😀

    , Hozzászólás ID: #157320
    diego
    Felhasználó
    DIEGO
    • Hozzászólás: 7
    'Gépház' írta korábban:

    Én a XVIII.-ban lakom, és a president egy köpésre lenne. 😀

    “Most” jöttem a Presidentből. XI kerbe költöznek elsejétől egy NDB mellé… Csak bejön a másfél óra utazás 😀

    , Hozzászólás ID: #157321
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    WATTAFÓKA??? Nah ez zsír, már csak az a kérdés (az eredetinél maradva),h vajon honnan a túrósból fogunk mi dohányt venni??Nem hinném,h a költözés esetleg befolyásolná a kínálatukat.Arról nem beszélve, h ha én nyertem volna a tenderen, akkor tuti a pipás társadalom tudomására hozom,mint jó hírt,meg persze megcélozva a jövőbeli vásárlóközösségemet.

    Amúgy talán még megvan a közös külföldi rendelés topikja, asszem érdemes lenne újra megnyitni.Szerintem vannak olyan fórumtagok,akiknek esetleg már bejáratott webshopjuk van, ahol készségesen teljesítik azon kérésünket,h egy 20 kilós csomagra nem írják rá,h hookah tobacco 😛

    , Hozzászólás ID: #157322
    diego
    Felhasználó
    DIEGO
    • Hozzászólás: 7
    'zoli78' írta korábban:

    WATTAFÓKA??? Nah ez zsír, már csak az a kérdés (az eredetinél maradva),h vajon honnan a túrósból fogunk mi dohányt venni??Nem hinném,h a költözés esetleg befolyásolná a kínálatukat.Arról nem beszélve, h ha én nyertem volna a tenderen, akkor tuti a pipás társadalom tudomására hozom,mint jó hírt,meg persze megcélozva a jövőbeli vásárlóközösségemet.

    Gondolom lebeszélték a reménybeli NDB tulajjal, hogy rendeljen pipadohányt és melléköltöztetnek egy bejáratott pipaboltot, esetleg osztoznak a hasznon.

    , Hozzászólás ID: #157323
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Ez nem kérdés, csak így lehet megoldani sajnos. Mindig mindenhol vannak kiskapuk. És lesznek is, csak az a kár, hogy szükség is van rájuk az ostoba törvények miatt….

    , Hozzászólás ID: #157324
    ganxtave
    Felhasználó
    ganxtave
    • Hozzászólás: 2

    Ma voltam a presidentbe, egymás mellett van egy vizipipabolt, meg egy nemzeti dohánybolt, tele van vizipipadohánnyal, annyi, hogy jo messze kell érte menni, de teljesen jó, szerintem.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #157325
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194

    Azt meg tudja valaki mondani nekem, hogy körülbelül (vagy aki tudja pontosan) mennyire drágultak a vízipipa dohányok?

    Köszi előre is.

    , Hozzászólás ID: #157326
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    5-10% között drágultak.

    , Hozzászólás ID: #157327
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Én tegnap hajnalban vettem dohányt SIÓFOKON az egy8iik trafikból,amit a dohányról tudni lehet: Nakhla mix,friss zárjegyes,1490FT volt.. Többre számítottam! 🙂

    , Hozzászólás ID: #157328
    gephaz
    Felhasználó
    Gépház
    • Hozzászólás: 80

    Közvetlen a Westend előtt van egy dohánytrafik, ott lehet kapni egy csomó nakhla dohányt. 😀

    , Hozzászólás ID: #157329
    milka00
    Felhasználó
    milka00
    • Hozzászólás: 2

    Hát mit ne mondjak elég bosszantó ez a Nemzeti Dohányboltos téma, márcsak azért is, mert “szerény” kis városomban (Törökszentmiklós) van legalább 3 trafik (de lehet keveset mondtam), és párnapja betévedtem az egyikbe megérdeklődni, hogy milyen árban van a vp szén és dohány…. és mint akinek kínaiul beszélnék, csak meredt rám, azt se tudta mivan, holvan, MIAZ… ennyit a Nemzeti Dohányboltról. Ráadásul a régi helyekről meg már kirobbantották a vp cuccokat.. egyedül egy helyet találtam, ahol még lehet kapni, de ki tudja még meddig!?…

    , Hozzászólás ID: #157330
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Igaz ugyan, hogy a President elköltözött a XI.-be, de Nektek még így is bőven az elérhető távolsságba tartozik. Nekem már kevésbé 🙂

    , Hozzászólás ID: #157331
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Meg tudná valaki mondani, hogy jelenleg hol lehet 5Pipes Balaton Breeze dohányt kapni ?

    Az is érdekelne, hogy Kaposváron tud e valaki olyan dohányboltot, ahol lehet FRISS dohányt kapni, mert ahol eddig kérdeztem ott csak ezer éves Masah és Sultan dohányok voltak, de voltak még régebbi Prince Molasses és Hennaway dohányok is…

    Erre ( miért ) nincs törvény, hogy csak friss dohányt lehessen forgalmazni ?

    , Hozzászólás ID: #157332
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    5pipes már nem érdemes keresni, szerintem. Abból nem jött nagy adag. Az szerintem el is fogyott…

    , Hozzászólás ID: #157333
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    5pipes már nem érdemes keresni, szerintem. Abból nem jött nagy adag. Az szerintem el is fogyott…

    Uhh ez szíven ütött, az volt a kedvenc dohányom…

    Amúgy köszi az infőt Syska…

    Valami hasonló dohány van esetleg ami jelenleg is beszerezhető ?

    Tökmindegy milyen márka, csak friss legyen nomeg olyan mint a 5Pipes Balaton Breeze, vagy legalábbis hasonló…

    , Hozzászólás ID: #157334
    adamboy
    Felhasználó
    Adamboy
    • Hozzászólás: 212

    Nekem is egyik kedvencem volt a Balaton Breeze, és Long Islan Ice Tea a 5pipesból :pascontent2:

    Sajnos ezek már nem kaphatók.

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 58

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.