A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nyári fesztiválok 2008

  • , Hozzászólás ID: #69023
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nah Joey akart ilyen témát, nemtudom ő miért nem nyitotta meg… sebaj. 🙂

    Ki hova megy?

    Én spec sehova anyagiak miatt. X(

    , Hozzászólás ID: #101314
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Én Szigetre biztosan kinézek, Pendulum miatt (Aug. 17), más fesztiválban nem vagyok nagyon érdekelt, tehát máshova nem megyek.

    Üdv

    sheeshamaster

    , Hozzászólás ID: #101315
    repcsi
    Felhasználó
    repcsi
    • Hozzászólás: 110

    VOLT-1 napra, főleg Manu Chao+Tosca miatt.

    Meg lehet Balaton Soundra, de ott a napi jegy: 9000 🙁 -helyszínen.

    Amúgy vizipipa.eu kint lesz és osztogat vásárlási utalványokat, ha megtaláljuk őket. 😉

    – Vizipipablog

    , Hozzászólás ID: #101316
    joey
    Felhasználó
    Joey
    • Hozzászólás: 31

    nyitottam volna csak balfasz vagyok:D

    senki nem lakik az ország keleti felében? ejj

    , Hozzászólás ID: #101317
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    én hegyalja, sziget(1 nap) , meg campus, esetleg még voltra is de oda is csak 1 napra

    , Hozzászólás ID: #101318
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    de, én elég keleten lakok

    , Hozzászólás ID: #101319
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    Joey írta korábban:

    senki nem lakik az ország keleti felében? ejj

    Nyíregyháza :ooo

    Eddig volt JMB (miskolc), csak hát a feszt második felét már nem tudta a szervező fizetni :gene: …Ezért befuccsolt :snif:

    Mellesleg, jövőhéten hegyalja, ott végig kint leszek, illetve még később az Azfeszt(Nyírbátor), amit csak ajánlani tudok nektek, kicsi, mégis baromi jó fesztivál… ráadásul olcsó :super:

    , Hozzászólás ID: #101320
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    Hát jó lenne mindenhova menni, de így is lehet melózni, h erre meglegyen. Több nem hiszem h lesz. Am elég érdekes, de állítólag kottára minden debreceni ingyen bevihet 2 másikat, ha azok legalább 70km-re leknak debitől. Szidom is őket, mert én csak 40km-re vok :grr:

    , Hozzászólás ID: #101321
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    pimi írta korábban:
    Hát jó lenne mindenhova menni, de így is lehet melózni, h erre meglegyen. Több nem hiszem h lesz. Am elég érdekes, de állítólag kottára minden debreceni ingyen bevihet 2 másikat, ha azok legalább 70km-re leknak debitől. Szidom is őket, mert én csak 40km-re vok :grr:

    Szerezz be egy Debreceni havert és cső :faché4:

    , Hozzászólás ID: #101322
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    hát az van 1 jópár, de mondom h én közeledd vagyok 70km-nél :snif:

    , Hozzászólás ID: #101323
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    En Campusra valoszinuleg megyek, illetve Szigeten Iron Maidenre. Juli. 21-en lesz Whitesnake, arra is ellatogatok. Valamint Szekely Rockmaraton is befigyel :cote:

    , Hozzászólás ID: #101324
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Valamint Szekely Rockmaraton is befigyel :cote:

    Csak sima Rockmaratont ismerek. :0

    , Hozzászólás ID: #101325
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Július vége felé nem lesz valami fesztivál Székesfehérvár környékén? Csak mert arrafelé leszek pár napig, tehát ha van ott valami érdekesség, kinéznék.

    Üdv

    sheeshamaster

    , Hozzászólás ID: #101326
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    pimi írta korábban:
    hát az van 1 jópár, de mondom h én közeledd vagyok 70km-nél :snif:

    Bocs, én olvastam figyelmetlenül :rouge:

    , Hozzászólás ID: #101327
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    megesik :faché4:

    , Hozzászólás ID: #101328
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Mar csak a szekely nok miatt is megeri lemenni … Azok tudnak am szeretni :hehe:

    , Hozzászólás ID: #101329
    joey
    Felhasználó
    Joey
    • Hozzászólás: 31

    Én is hegyalja végig! viszem a piput is:) MEg Azfeszt! am az azfeszt Júly legvégén van…

    , Hozzászólás ID: #101330
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    Joey írta korábban:
    Én is hegyalja végig! viszem a piput is:) MEg Azfeszt! am az azfeszt Júly legvégén van…

    Asszem nekünk találkoznunk kell minimum azfeszten és pipával össze röffenni :hehe:

    Mekkora pipát viszel am?

    , Hozzászólás ID: #101331
    joey
    Felhasználó
    Joey
    • Hozzászólás: 31

    45 cm es egyiptomi. de amilyen a hegyalja fesztivál:D lehet hogy azfesztre nemlessz vagy már új leszXDXD

    , Hozzászólás ID: #101332
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Csak aztán a biztonságiak nehogy szúró eszközként fogják fel a csövet :gene:

    , Hozzászólás ID: #101333
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    woo írta korábban:
    Csak aztán a biztonságiak nehogy szúró eszközként fogják fel a csövet :gene:

    Nem, az fojtó eszköz!

    A pipa testén az alsó cső a szúró!

    Az üveg + pipa teste pedig ütőfegyver! 🙂

    , Hozzászólás ID: #101334
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    sYska/!/ írta korábban:
    woo írta korábban:
    Csak aztán a biztonságiak nehogy szúró eszközként fogják fel a csövet :gene:

    Nem, az fojtó eszköz!

    A pipa testén az alsó cső a szúró!

    Na arra gondoltam 😉 Amúgy szerintem simán kitelne tőlük…

    , Hozzászólás ID: #101335
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    Hát boldog leszek ha kitalálják h nem vihetem be a pipát. :triste1: Ott fogok szívinfarktust kapni a helyszínen 🙁

    , Hozzászólás ID: #101336
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    pimi írta korábban:
    Hát boldog leszek ha kitalálják h nem vihetem be a pipát. :triste1: Ott fogok szívinfarktust kapni a helyszínen 🙁

    Be kell, hogy engedjék szerintem, nemfognak problémázni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #101337
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    hát remélem, mert még elvonási tüneteim lesznek nélküle :malin2:

    , Hozzászólás ID: #101338
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    habár campuson a BUD székházban van pipa, de azért jobban szteretem ha ott az enyém is

    , Hozzászólás ID: #101339
    repcsi
    Felhasználó
    repcsi
    • Hozzászólás: 110

    Most jöttem haza Voltról, s volt 1 vízipipázós sátor, amiben volt kb 4 puff a többieknek a vízipipát le..szták a földre ráadásul 1500forintért :triste1: .Véleményt nem tudok mondani a tömésről stb, mert én ilyen körülmények között nem szánok erre ennyi pénzt. Csak érdekességnek írom le,hogy ilyen helyen is van már sátor, ami csak erre specializálódott.

    , Hozzászólás ID: #101340
    atommetalpunk
    Felhasználó
    Atommetálpunk
    • Hozzászólás: 60

    Hát ez nem egészen fesztivál, inkább csak egy kis őrültség: Július 19-én, szombaton vízicsata lesz a bazilikánál. Ez kb azt takarja, hogy kimegy egy csomó ember, és vízipisztolyokkal, vízzel töltött lufikkal, zacskókkal, slagokkal, vödrökkel, és minden arra alkalmas tárggyal fröcskölik egymást izombol :happy1: . 15 órakor kezdődik a zúzás, tehát aki jönne, az kicsit előbb legyen ott. Én biztosan kint leszek, imádom az ilyen hülyeségeket 😀 .

    Nemtudom, belinkelhetem-e a szervező oldalt, inkább megvárom ezzel Syskát, az a biztos. Addigis ízelítőnek itt egy videó a Leedsben megrendezett hasonló akcióról.

    , Hozzászólás ID: #101341
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Atommetálpunk írta korábban:
    Hát ez nem egészen fesztivál, inkább csak egy kis őrültség: Július 19-én, szombaton vízicsata lesz a bazilikánál. Ez kb azt takarja, hogy kimegy egy csomó ember, és vízipisztolyokkal, vízzel töltött lufikkal, zacskókkal, slagokkal, vödrökkel, és minden arra alkalmas tárggyal fröcskölik egymást izombol :happy1: . 15 órakor kezdődik a zúzás, tehát aki jönne, az kicsit előbb legyen ott. Én biztosan kint leszek, imádom az ilyen hülyeségeket 😀 .

    Nemtudom, belinkelhetem-e a szervező oldalt, inkább megvárom ezzel Syskát, az a biztos. Addigis ízelítőnek itt egy videó a Leedsben megrendezett hasonló akcióról.

    Linkeld nyugodtan, ez jó topic erre (most külön Állati produkciók topict nemtudom, hogy nyissak-e…mindegy) jöhet ide nyugodtan 😉

    Amúgy tetszik az ötlet! 😀

    Kár, hogy nincs épkézláb vízipisztolyom. X| Lehet kinézek. Írd majd be a linket, érdekelnek ilyen “hülyeségek” engem is. 😀

    Szélfogó lyukait leragasztom és az egész szélfogót hozzá ragasztózom power tape-el a pipához és úgy kéne bemenni! 😀 Locsolsz és pipázol. :malin2:

    , Hozzászólás ID: #101342
    atommetalpunk
    Felhasználó
    Atommetálpunk
    • Hozzászólás: 60

    Az elég viccesen nézne ki XD

    Én is most néztem meg a vízipisztoly arzenálomat, és hát kb mind bedöglött, úgyhogy arról leszek felismerhető, hogy egy [örömlány]nagy 100-as PVC csőből eszkábált atombuci vízágyúval osztom a népet :tetedemort: :faché4: .

    Szervező oldal

    Érdemes átolvasni a Vízicsatás részt, mert vannak benne hasznos információk pl a vízutánpótlással kapcsolatban.

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 60

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.