A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nyári fesztiválok 2008

  • , Hozzászólás ID: #101343
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Wow, ők szervezték a párnacsatát is. Az is elég beteg dolog volt, hátmég ez! Én nem hinném, hogy kintleszek, mivel nem is leszek Budapesten. Azért jó szórakozást Nektek és minden kilátogatónak!

    Üdv

    SM

    , Hozzászólás ID: #101344
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Atommetálpunk írta korábban:
    Az elég viccesen nézne ki XD

    Én is most néztem meg a vízipisztoly arzenálomat, és hát kb mind bedöglött, úgyhogy arról leszek felismerhető, hogy egy [örömlány]nagy 100-as PVC csőből eszkábált atombuci vízágyúval osztom a népet :tetedemort: :faché4: .

    Jézus 😀 😀 😀

    Jó infók vannak az oldalon: ,,Ha meg ránk hívnák a yardot, meglátjuk, ki vízágyúz le kit!” 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #101345
    atommetalpunk
    Felhasználó
    Atommetálpunk
    • Hozzászólás: 60

    Jaja! A párnacsatán is kint voltam, meg még pár akciójukon, és mondhatom, nagyon jók! 😀

    , Hozzászólás ID: #101346
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Na holnap reggel irány ki Hegyalja, ha nagy pipát nem is, de egy home-made -et valszeg kiveszek. Addig is jó füstölést, vasárnap re :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #101347
    argile
    Felhasználó
    argilé
    • Hozzászólás: 96

    Érezd jól magad, bő füstöt! :alcool1:

    argilé

    , Hozzászólás ID: #101348
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    woo írta korábban:
    Na holnap reggel irány ki Hegyalja, ha nagy pipát nem is, de egy home-made -et valszeg kiveszek. Addig is jó füstölést, vasárnap re :alcool1:

    Jó bulikat 😉

    , Hozzászólás ID: #101349
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Na ezt is túléltük, bár a megfázást nem. Igaz végül pipát nem vittem ki, de egyik este egy gyerek kért sátrunknál vizet a pipájukba, és szépen vele tartottam :perv:

    Bár szegényeknek ez volt kb az első pipázásuk, a csaj épp Egyiptomból vett 3 pipát, de végülis elmagyaráztam mi a helyzet a pipa beüzemelésével (alufóliát nem hoztak, valami szendvicsről szedtük le és az “öngyulladós” szén kb 10 perc égetés után indult be). Végülis 1-2 óráig szívtuk aztán indultunk Subscribe koncertre, legalább az egyre erősödő vágyomat csillapították. :super:

    (u.i.: szívócső is eléggé szelelt a fafogó résznél de np :faché4: )

    , Hozzászólás ID: #101350
    paradox24
    Felhasználó
    paradox24
    • Hozzászólás: 110
    pimi írta korábban:
    Hát jó lenne mindenhova menni, de így is lehet melózni, h erre meglegyen. Több nem hiszem h lesz. Am elég érdekes, de állítólag kottára minden debreceni ingyen bevihet 2 másikat, ha azok legalább 70km-re leknak debitől. Szidom is őket, mert én csak 40km-re vok :grr:

    nem a campusról hallottad ezt? ott tényleg van ez az akció, sőt, szeritnem már jó lesz neked is az akció, mivel felröppent egy hír, miszerint bármely hajdú-bihari bevihet ingyen két embert. én épp a megyehatáron lakom állandó lakcímileg. most szabolcshoz tartozom :triste1:

    de erre az akciómódosításra rákérdeztem a feszt honlapján, mert nem biztos. ami viszont igen:

    bármely debreceni egyetemi hallgató, aki 70km-re lakik, ingyen bejöhet. nem tudom, hányan vagyunk itt ilyen egyetemisták, de mindenki jól nézze meg, hány kmre lakik debrecentől közlekedési útvonalilag 😉

    (persze nekem így is csak 40…)

    , Hozzászólás ID: #101351
    kalo
    Felhasználó
    kalo
    • Hozzászólás: 49

    A Balatone Fesztiválra (nem összetévesztendő a Balaton Sound-dal) a rendezők meghivták a debrecenieket!

    Balatone Fesztivál

    , Hozzászólás ID: #101352
    paradox24
    Felhasználó
    paradox24
    • Hozzászólás: 110

    nahát 🙂 ez tetszik.

    egyébként megerősítettek a szervezők, tényleg nem csak debreceni vihet két embert… na hajrá!

    , Hozzászólás ID: #101353
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Szivatja egymast a ket fesztival szervezoje, az tuti 😀 Balatone-ra tenyleg ugy van, hogy minden debreceni ingyen mehet, Campusra pedig ha jol tudom, ugy van, hogy minden debreceni magaval hozhat ket, debrecentol 70km-nel tavolabb (legvonal) lako embert.

    , Hozzászólás ID: #101354
    tsaly
    Felhasználó
    tsaly
    • Hozzászólás: 9

    szeretnék debreceni lenni :]

    , Hozzászólás ID: #101355
    paradox24
    Felhasználó
    paradox24
    • Hozzászólás: 110

    figyelj, ez a két akció van a campusra:

    1. minden hajdú-bihar megyei magával hozhat két embert ingyen, akik legalább 70km-re laknak (tehát harmadolhatják a hetibérlet árát)

    2. minden debreceni egyetemi hallgató, aki legalább 70 km-re lakik, INGYEN megkapja bérletet, ha igényel ímélben (ezt a hökünk intézte)

    gondolhatjátok, mit szólt a sok debreceni, akit helybenhagyott a két embere, hogy inkább ingyen megy.

    én se hajdú-bihari nem vagyok, se 70km-es, csak hallgató 🙁

    de elvileg ott leszünk alvinommal, ő szerzett kedvezményesen egyet, egyet meg ingyen magának, és felezünk. aranyszíve van :]

    és lehet bevinni pipát, meg talán sátor is lesz.

    , Hozzászólás ID: #101356
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    Francba miért most kell olvasnom ezt :triste1: Mostmár mind1, nem fogok szólni a pesti haveroknak h gyertek már holnap indulunk campusra. :happy1:

    , Hozzászólás ID: #101357
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    pimi írta korábban:
    Francba miért most kell olvasnom ezt :triste1: Mostmár mind1, nem fogok szólni a pesti haveroknak h gyertek már holnap indulunk campusra. :happy1:

    Egy próbát megér. 🙂

    , Hozzászólás ID: #101358
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    Hát lehet. Akk nem tudja vki h elég ha csak odaviszem őket v le kellett volna jelenteni?

    , Hozzászólás ID: #101359
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Amikor eloszor bementek, akkor egyszerre kell megjelennetek mind a 3-an. Megnezik az 1 db jegyet illetve ellenorzik a lakcimkartyakat. Ha minden rendben van, akkor mind a 3-an megkapjatok a karszalagot, es viszonhallasra.

    , Hozzászólás ID: #101360
    paradox24
    Felhasználó
    paradox24
    • Hozzászólás: 110

    a gond az, hogy a határidő ma járt le. azt hiszem háromkor, de azért nézz utána.

    olvasd el a fórumot azért, ami elég szar, ahogy az egész oldal olyan lassú és böngészőfagyasztó, hogy már kissé kikészültem idegileg pár órán belül 😀

    de azért nem mindegy, hogy 3000 vagy 11000… nem tudom, esetleg cserélni nem lehet-e már, ha igen, akkor meddig lehet adatot módosítani. attól tartok, annak is lejárt háromkor a határideje. igen, éreztem, hogy nem olvastad amúgy, olyan csendben voltál 🙂 sajnálom. :-/

    , Hozzászólás ID: #101361
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Nos szerintem sokan hallottatok a hegyaljás “gázpalack robbant” sztoriról. Ha nem: https://velvet.hu/blogok/helyszinelo/2008/07/11/felrobbant_egy_gazpalack_a_hegyalja_fesztivalon

    Gondoltam (és Syska kérésére) leírom, hogyan történt, mert történetesen félig-meddig láttam a balesetet.

    Este olyan éjfél körül járhattunk amikor egyik barátom kísért a sátoromhoz pulcsiért, amikor velünk szemben egy kisebb sátorozó hely közepén egy baromi nagy lángcsóva tüzelt fel. Egyik srác rögtön felugrott és elkezdett kiabálni, hogy megégett. (Bár már nem igazán emlékszek mit is ordibált pontosan). Mi hirtelen azt hittük, hogy valami dezodor robbant fel, mert az a “kellemes” illat hatolt hirtelen végig, amit később a büdös sátor vagy a csaj éget haja váltott fel. (Pontosabban azt hittük, hogy két sátor közt volt valami kistűz amire dezodort fújtak és úgy lángolt fel, majd robbant fel a dezodor) Végülis egy olyan max másfél perc múlva a megégett “ordibálós” srác és a lány (akinek a haja égett meg, de akkor mért is került kórházba? Nemtudom…) elkezdett az elsősegély sátorhoz futni, itt láttam, hogy a srácnak a karja égett meg rendesen, de az utána loholó csajon semmit se láttam. Mint utána kiderült, itthon olvasva láttam, hogy a hegyaljás elsősegély sátornál se volt minden oké, ezért le is lettek cseszve, de végülis mindketten a lány és a srác is kórházba került és semmi “extra” nem lett velük.

    u.i.: A Sátor kis előtere megégett ahogy utána megnéztük, illetve a biztonságiak reggelre elvitték a sátrukat (vagy a sérültek haverjai mind1…)

    Remélem hosszú wall of textre nem sikerült, többen el is olvassátok és levonyjátok a tanulságokat. (mégpedig, hogy nem szeretek hosszú irományokat írni :D)

    , Hozzászólás ID: #101362
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ahham.

    Hát erre nem tudok mit mondani…..

    Nem igaz, hogy nem érezték a gáz szagát… be voltak biztos baszva…

    Apropó woo, annál jobbat is kitalálhattál volna, minthogy pulcsiért mentél vissza a sátradba. :] :siffle: 😉

    , Hozzászólás ID: #101363
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    sYska/!/ írta korábban:
    Ahham.

    Hát erre nem tudok mit mondani…..

    Nem igaz, hogy nem érezték a gáz szagát… be voltak biztos baszva…

    Apropó woo, annál jobbat is kitalálhattál volna, minthogy pulcsiért mentél vissza a sátradba. :] :siffle: 😉

    Ez rágalom Syska, mit feltételezel te rólam? 😉 X( :perv:

    , Hozzászólás ID: #101364
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    woo írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Ahham.

    Hát erre nem tudok mit mondani…..

    Nem igaz, hogy nem érezték a gáz szagát… be voltak biztos baszva…

    Apropó woo, annál jobbat is kitalálhattál volna, minthogy pulcsiért mentél vissza a sátradba. :] :siffle: 😉

    Ez rágalom Syska, mit feltételezel te rólam? 😉 X( :perv:

    Jó hát ki kéne tölteni a mezőket a profilodba. (itt az korod kéne, hogy ne gondoljak rosszra, na 🙂 )

    , Hozzászólás ID: #101365
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    Holnap irány campus 😀 viszek 1 kiló dohányt, úgyhogy aki kint lesz beszállhat :alcool1: 55 centis kék egyiptomi pipa lesz nálam.

    , Hozzászólás ID: #101366
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Olyat nem lehet, hogy kimegyek, elhozok toled mondjuk egy fel kilo dohanyt es hazajovok? 😀

    , Hozzászólás ID: #101367
    paradox24
    Felhasználó
    paradox24
    • Hozzászólás: 110

    mi is megyünk este 😀

    csak el ne mossa az eső a sok finom dohányt…

    , Hozzászólás ID: #101368
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Hej hej, már az ajtót döngeti a szerdai kezdésű azfeszt!! :amen:

    , Hozzászólás ID: #101369
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    Visszatértem. Szerencsére a dohányomat nem mosta el az eső, de nem is fogyott el mivel nem sok lehetőség volt leülni mellé. :snif: Összesen ööö… ha jól emlékszem 3szor izzítottam be.

    , Hozzászólás ID: #101370
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    pimi írta korábban:
    Visszatértem. Szerencsére a dohányomat nem mosta el az eső, de nem is fogyott el mivel nem sok lehetőség volt leülni mellé. :snif: Összesen ööö… ha jól emlékszem 3szor izzítottam be.

    Ez elég kevés.

    Kedden, csütörtökön és pénteken átlag 3fős társaságban összesen 15 tömés volt kb.

    Szombaton is mentem volna, de inkább pihiztem, meg itthon alkottam. 🙂

    , Hozzászólás ID: #101371
    paradox24
    Felhasználó
    paradox24
    • Hozzászólás: 110
    pimi írta korábban:
    Visszatértem. Szerencsére a dohányomat nem mosta el az eső, de nem is fogyott el mivel nem sok lehetőség volt leülni mellé. :snif: Összesen ööö… ha jól emlékszem 3szor izzítottam be.

    egyáltalán volt vízipipa sátor? azt mondták a szervezők, hogy lesz, de sehol nem láttam. a dub székházban szerintem lazán lehetett volna csinálni valami pipázó sarkot.

    nem láttam sehol azt a kék egyiptomi pipát sem :cote: persze ez szomorú :nono:

    ja, és természetesen vasárnap óta egy szem eső nem hullott a tájra… :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #101372
    pimi
    Felhasználó
    pimi
    • Hozzászólás: 66

    A DUBban pipáztak néha, de mikor én mentem arra a pipával akk mindíg tele volt :triste1: Külön sátrat én se láttam.

30 bejegyzés megtekintése - 31-60 / 60

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.