A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

4. éves Vízipipafan Születésnapi Találkozó

  • , Hozzászólás ID: #149182
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Sajna nekem a távolság nagyon nagy gond és még aztán a hazajövetel még nagyobb lenne ezért én se tudok menni.Sok jó bő füstöt kívánok nektek!De képek azok Kötelezőek:D:D:D!

    , Hozzászólás ID: #149183
    SteadyMan
    Felhasználó
    SteadyMan
    • Hozzászólás: 508

    Sajnos most már biztos, hogy nem tudok menni egy váratlan családi esemény miatt, így kicsomagolom majd este otthon a már összekészített KM-et és lélekben veletek leszek.

    Érezzétek nagyon jól magatokat és várom én is a beszámolókat.

    , Hozzászólás ID: #149184
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    fácsén élő közvetítés!

    , Hozzászólás ID: #149185
    smoke
    Felhasználó
    Smoke
    • Hozzászólás: 93

    Most jöttem meg onnan!!

    Eszméletlen milyen jó volt a hangulat!!

    , Hozzászólás ID: #149186
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Már vége?? Nem akarom elhinni!

    , Hozzászólás ID: #149187
    smoke
    Felhasználó
    Smoke
    • Hozzászólás: 93

    Még nincsen vége csak nekem hamarabb elkellet jönnöm 🙁

    , Hozzászólás ID: #149188
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Smoke írta korábban:
    Még nincsen vége csak nekem hamarabb elkellet jönnöm 🙁

    Azt,hogy hamarabb kellett eljönnöd, sajnálom.

    Nagyon csodálkoztam volna, ha már vége lenne. Nem úgy ismerem a társaságot! :diable:

    , Hozzászólás ID: #149189
    smoke
    Felhasználó
    Smoke
    • Hozzászólás: 93

    Apropo Ákos!

    Miért nem voltál teis ott? 🙁

    , Hozzászólás ID: #149190
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    pontosabban hol van a közvetítés?

    , Hozzászólás ID: #149191
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    gyapika írta korábban:
    pontosabban hol van a közvetítés?

    Pontosan ahova a link mutat…

    Nyilván nem videó streaming van, hanem szöveges írogatás bizonyos időközönként.

    , Hozzászólás ID: #149192
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Mi még csak most érkeztünk haza párommal….Még egy esti vacsit megejtettünk egy kínai büfében…Viszont nem 8-kor lett vége, kicsit csúszott, de nem bánom egyáltalán. Nagyon jól éreztük magunkat párommal együtt. Moldy is ott volt. Nagy arc. Már várom a képeket hogy fent legyenek…

    , Hozzászólás ID: #149193
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    sikeresen haza értem mizo alma is meglett de a csipeszemmel valaki nem találkozott? 2 lukasztó van rajta és olyan csipesz amit szkba is használnak

    , Hozzászólás ID: #149194
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    wakummaci írta korábban:
    gyapika írta korábban:
    pontosabban hol van a közvetítés?

    Pontosan ahova a link mutat…

    Nyilván nem videó streaming van, hanem szöveges írogatás bizonyos időközönként.

    merre jártál géza?

    , Hozzászólás ID: #149195
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    dózer23 írta korábban:
    sikeresen haza értem mizo alma is meglett de a csipeszemmel valaki nem találkozott? 2 lukasztó van rajta és olyan csipesz amit szkba is használnak

    egy dobozzal találkoztunk meg egy szénkonzollal…. a dobozban kardamon meg hennawy alma volt. az nem a haverodé?

    , Hozzászólás ID: #149196
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Van nálam még egy plusz szívóvég, nammor/razan, fekete – recés és csillag van a felső mintában, nem hiányzik valakinek?

    , Hozzászólás ID: #149197
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Hookah írta korábban:
    Van nálam még egy plusz szívóvég, nammor/razan, fekete – recés és csillag van a felső mintában, nem hiányzik valakinek?

    sYska nem találta az övét az este végén, úgyhogy lehet akkor megvan a gazdája 🙂

    , Hozzászólás ID: #149198
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Képek mikor lesznek feltöltve?

    Már nagyon kíváncsi vagyok hogy sikerültek…

    , Hozzászólás ID: #149199
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    Riccio írta korábban:
    dózer23 írta korábban:
    sikeresen haza értem mizo alma is meglett de a csipeszemmel valaki nem találkozott? 2 lukasztó van rajta és olyan csipesz amit szkba is használnak

    egy dobozzal találkoztunk meg egy szénkonzollal…. a dobozban kardamon meg hennawy alma volt. az nem a haverodé?

    szerintem de de rákérdezek és köszi

    , Hozzászólás ID: #149200
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    Nightwolf írta korábban:
    Képek mikor lesznek feltöltve?

    Már nagyon kíváncsi vagyok hogy sikerültek…

    Azt még nem tudom, de ne számíts nagy profi képekre. :S

    Nálam nem túl jó minőségűek lettek mivel láttátok hogy milyen rossz volt a fényviszony fotózás céljából. 😀

    krampi írta korábban:
    Hookah írta korábban:
    Van nálam még egy plusz szívóvég, nammor/razan, fekete – recés és csillag van a felső mintában, nem hiányzik valakinek?

    sYska nem találta az övét az este végén, úgyhogy lehet akkor megvan a gazdája 🙂

    Sose találta. 😀

    Volt hogy kereste nézi jobbra, balra…

    Én észrevettem hol van…

    -Syska….

    -Igen?

    -őő ott van az óriási, csodálatra méltó logó izéd a lábad között… Ott figyeg… :intello:

    Amúgy én most voltam először, de nagyon jó volt!!! Nagyon jó hangulat volt, senkivel se volt baj.

    Volt minden: tombola,pia,tánc,zene,bő füst.

    Csak valaki ellopta a szenemet és a hősityakomat amikor nem figyeltem… :grr:

    NEM TUDOM KI VOLT?!?!?! Te se Nightwolf ugye? :grr:

    Szóval ha van rá alkalom legközelebb is jönnék. :rouge:

    , Hozzászólás ID: #149201
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Tomka…Ha a pipatalálkozó közben történt szénlopásra gondolsz, akkor azt tudom ki csórta el…”Arra szaladt…láttam!”

    😀

    De ugye megvan a hőtartód? Mert mondtad, hogy el fog keveredni, aztán mikor átültünk már Ciráékhoz, onnantól meg eltüntél a képből. Mondtam pedig, hogy gyere oda hozzánk, de láttam közbe máshová verődtél.

    , Hozzászólás ID: #149202
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    irhatnám a “ma zsákmányoltam” topicba is de itt mégis helyén valóbb szóval a tegnapi összejövetel nekem 10/9.5 csak mert ákost nélkülöznünk kellett amugy fergeteges buli volt szerintem nagyon jól éreztem magam kismikinek és julionak ezúton köszönném a tálcát syskának hogy lebonyolitotta ezt az egészet julionak a szén ellátmányt és a kitüzőt/matricát és gergőnek hogy szállitotta a szeneket:)

    , Hozzászólás ID: #149203
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    Nightwolf írta korábban:
    Tomka…Ha a pipatalálkozó közben történt szénlopásra gondolsz, akkor azt tudom ki csórta el…”Arra szaladt…láttam!”

    😀

    De ugye megvan a hőtartód? Mert mondtad, hogy el fog keveredni, aztán mikor átültünk már Ciráékhoz, onnantól meg eltüntél a képből. Mondtam pedig, hogy gyere oda hozzánk, de láttam közbe máshová verődtél.

    Igen ahogy mondtam a kezébe fogta és úgy szaladt 😛

    Megvan persze! 🙂

    Bocsi, hogy nem mentem. 🙁 Majd vagy szervezhetnénk egy kisebb találkozott vagy legközelebbi rendes találkozón úgy kell szervezni hogy mindenki odaférjen mert eleinte volt egy nagy kör aztán 1 kiskör meg mi kette hárman külön :-/ 😀

    De aztán nagy nehez sikerült kicsit szétoszlani és senki se maradt ki.

    , Hozzászólás ID: #149204
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    dózer23 írta korábban:
    irhatnám a “ma zsákmányoltam” topicba is de itt mégis helyén valóbb szóval a tegnapi összejövetel nekem 10/9.5 csak mert ákost nélkülöznünk kellett amugy fergeteges buli volt szerintem nagyon jól éreztem magam kismikinek és julionak ezúton köszönném a tálcát syskának hogy lebonyolitotta ezt az egészet julionak a szén ellátmányt és a kitüzőt/matricát és gergőnek hogy szállitotta a szeneket:)

    Hát felesleges lenne nekem is ugyan azt leírnom ezért ezt szeretném megerősíteni!!!

    Mindenkinek mindent köszönök! :happy1:

    , Hozzászólás ID: #149205
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Én szeretném megköszönni hogy ilyen szuper bulit sikerült összehozni, nekem is nagyon tetszett…Pláne hogy közjegyző lehettem és nyerhettem egy SzK-s pólót! Köszönöm szépen.

    Apropó! AKik képeket csináltak azok átküldhetnének nekem is párat…

    , Hozzászólás ID: #149206
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    dózer23 írta korábban:
    ….szóval a tegnapi összejövetel nekem 10/9.5 csak mert ákost nélkülöznünk kellett…

    Szóval én csak egy fél pontot érek?? Köszi Dózi, Te kis hunszut!! :diable: :hehe:

    (és csak kis betűkkel, mint nemecsek?)

    , Hozzászólás ID: #149207
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    akoska60 írta korábban:
    dózer23 írta korábban:
    ….szóval a tegnapi összejövetel nekem 10/9.5 csak mert ákost nélkülöznünk kellett…

    Szóval én csak egy fél pontot érek?? Köszi Dózi, Te kis hunszut!! :diable: :hehe:

    inkább úgy mondanám hogy veled lett volna tökéletes 😉 grrrr 😀

    , Hozzászólás ID: #149208
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Krampi..Ígértél videót,remélem betartod a szavad 😀

    , Hozzászólás ID: #149209
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nagyon sokan videóztak, úgyhogy lesz hozzá nyersanyag bőven. Amúgy találkozón beszélgettünk és Riccio is mondta, hogy akar majd videót összevágni, illetve sYska is említette, hogy lehet, hogy csinál egyet. Úgyhogy én ígértem, de mivel van rá más jelentkező, ezért most ezt a lehetőséget átruházom valakire 🙂

    , Hozzászólás ID: #149210
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Örülök, hogy mindenki elégedett! 🙂

    Apropó! Ki volt aki mellett ültem a találkozó vége felé és az utolsó tömését az én pipámra tettük? (Akinek a vegyésztechnikusi végzettségű, szőke, göndör hajú bnője is ott volt.) Valamit nálam felejtett. 🙂

    +1 hangulatkép a találkozóról

    , Hozzászólás ID: #149211
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Feltehetek ide csak egy pár képet?

30 bejegyzés megtekintése - 91-120 / 188

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.