A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #86274
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    wakummaci írta korábban:
    Gábor írta korábban:

    Azért oké, megértem hogy csalódott vagy, de ezért nem feltétlen a shop a hibás… Én is kifogtam már rossz nakhlát, mégsem vertem magam, hogy kárpótoljanak azonnal… Azért azt szvsz nem várhatjuk el, hogy mindegyik dobozt végigrágják, hogy mennyi a lejárati idő.

    Ezt most komolyan mondod? 😀 Szerinted nem várhatjuk el, hogy végigrágják,hogy melyik járt le és melyik nem?

    Azt sem várhatod el, hogy a boltban a lejárt termékeket levegyék a polcról?

    Ez pont olyan, mintha lemennél a madaras teszkóba, és csak 2 hete lejárt tej lenne, amit direkt otthagynak, mondván, hogy azt is megveszik..

    Szerintem az lenne az ALAP, hogy ami lejárt azt nem adják el, vagy ha igen (mert azért egy vizipipa dohány más mint egy élelmiszer), akkor akciósan adják el, hogy olcsóbban hozzá lehessen jutni.

    Komolyan mondom. Az élelmiszer az más, abból nagyobb gondok lehetnek, mint egy lejárt dohányból. Igazad van, hogy nem kéne eladni a lejárt dolgokat nem kéne eladni, vagy olcsóbban, ezt nem vitatom.

    , Hozzászólás ID: #86275
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    De itt nem polcon volt amúgysem.. a zacsiba előkészitve így kaptam 😀 Na mindegy.

    [vonal][/vonal]

    Ma mennék a városba kóborolni kicsit vizipipa boltok között… kell pár cucc, őő.. Csak annyit kérdeznék hogy a Heba filter jó 55cm-es pipákra? Mert keresőben nem találtam rá.

    , Hozzászólás ID: #86276
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    gukrisz írta korábban:
    De itt nem polcon volt amúgysem.. a zacsiba előkészitve így kaptam 😀 Na mindegy.

    [vonal][/vonal]

    Ma mennék a városba kóborolni kicsit vizipipa boltok között… kell pár cucc, őő.. Csak annyit kérdeznék hogy a Heba filter jó 55cm-es pipákra? Mert keresőben nem találtam rá.

    Szerintem biztos jó. (Lehet kapni több méretben is?) Havernak 55 cms pipája van, és olyan Heba van rajta, amit árulnak az első és egyetlen legnagyobb hazai kókler vízipipás webáruházban. De szerintem nézd meg a homemade Heba filtereket és csinálj egyet. Sokkal olcsóbb.

    , Hozzászólás ID: #86277
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Krampi megkaptad a pü-met?

    , Hozzászólás ID: #86278
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Nah voltam Sultanba…

    A bolt nagyon :winner:

    🙂

    , Hozzászólás ID: #86279
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    webbie írta korábban:
    Köszönöm még 1x mindenkinek.

    Bátyám most jött haza Görögországból, Sartiban voltak. Vett kint egy dohányt, mégpedig egy 250 g-os Prince Molasses citromot. 10 € volt, átszámítva kb. 2800 Ft. Elsőre soknak hangzik, de kapott hozzá egy másik dobozt is, amiben van 2 kisebb rúd szén. szerintem 5 db van benne, és 33 mm átmérőjű lehet. De még megnézem pontosabban is. Volt még a csomagban 5-6 szipka is, ami nem a megszokott, hanem különleges formájú, itthon nem kapni ilyet. A jó az benne, hogy a Razan csőre pont passzol, a sima csövekre nem jó.

    Képet majd rakok fel mindenről, lehet, hogy még ma. 😉

    Képek a szipkáról, dohány dobozáról, és a mellékelt ajándék dobozról (szén,alufólia,szipka)

    [kep]https://img233.imageshack.us/i/dsc00764f.jpg/[/kep]

    [kep]https://img21.imageshack.us/i/dsc00770utv.jpg/[/kep]

    [kep]https://img233.imageshack.us/i/dsc00771b.jpg/[/kep]

    [kep]https://img220.imageshack.us/i/dsc00768g.jpg/[/kep]

    , Hozzászólás ID: #86280
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470

    A kommentem elején megjegyzem hogy a hozzászólásom csak hangos gondolkodás… :happy1:

    Szal lehet bennem van valami elrontva nemtudom. Több mint egy éve be vagyok regelve, eddig kevesebb mint 300hsz.-t írtam. Nem értem miért jó ha valakinek többet mutat a szám az avatara alatt… Ezt most csak azért vetem fel, és ne vegyétek személyes sértésnek, de kezdek valahogy eltávolodni a fórumtól. Eddig csak értelmes (najó egyszer kétszer becsúsztak értelmetlen dolgok 😀 ) hsz.-ek voltak. Minden téma átlátható, segítséget ha valaki kért kapott. Mostanában meg feljövök megnézni mi történik a fórumon, és azt látom hogy van 1-2 ember aki minden témába akar valamit válaszolni, hozzáfűzni valamit, csak hogy több hsz.-e legyen. Az egy dolog hogyha odaillő közlendője van, vagy segítséget akar nyújtani, akkor tegye. Ha kérdés van felteszi egy eddig ok. De hogy értelmetlen, nem odaillő dolgakat fűzünk hozzá az már nem. Nem titeket akarlak bántani. Szó sincs róla. A moderátorokat is tisztelem, becsülöm, mert nem kis meló rendbetartani a fórumot. És meg kell mondjam más fórumokhoz képest kimagaslóan végzik a dolgukat. Ezzel a kommentemmel előre látom hogy sokan majd nem értenek egyet, de ez így lesz jól. Én csak annyit kérek hogy a felesleges hsz.-eket mellőzzük, az off pedig az offland-be kerüljön. Mégegyszer remélem hogy ezzel a hsz.-emmel nem sértek meg senkit, nem ez a célom. Csak annyit kérek mindenki gondolkodjon el a dolgon, és akinek nem inge ne vegye magára 🙂

    Baráti üdvözlettel: isi :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #86281
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154
    isi írta korábban:

    Önnél a Pont 100%ig egyet értek.

    , Hozzászólás ID: #86282
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    teljesen egyetértek isi véleményével

    nekem igazábol lenne 1 kérdésem. mégpedig az h a vortexet vagy a phunnelt érdemesebb venni(phunelböl a small tagiers-re gondolok)?

    , Hozzászólás ID: #86283
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245
    djreplay írta korábban:
    teljesen egyetértek isi véleményével

    nekem igazábol lenne 1 kérdésem. mégpedig az h a vortexet vagy a phunnelt érdemesebb venni(phunelböl a small tagiers-re gondolok)?

    “Szerintem” Olvass vissza a megfelelő témában erre, kereső.

    Amúgy szerintem vortex. Nem mintha phunnel nem lenne jó. Nem hallok egyikröl se sok dijazást.. Csak phunnelre több panaszt!

    Most se kötekedek…

    , Hozzászólás ID: #86284
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426
    djreplay írta korábban:
    teljesen egyetértek isi véleményével

    nekem igazábol lenne 1 kérdésem. mégpedig az h a vortexet vagy a phunnelt érdemesebb venni(phunelböl a small tagiers-re gondolok)?

    Én mindkettőt jónak tartom, a Phunnel talán jobb, de akkor is a Vortexhez húz a szivem. Vortexet könnyebb tömni, nem kell semmi “mod” hozzá, és a melaszt ugyanúgy megtartja. Phunnel híresebb viszont a külföldi oldalakon, mert szép nagy alakítások érhetők el vele. Türelmesebbeknek Phunnel, Türelmetleneknek Vortex.

    , Hozzászólás ID: #86285
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385
    Troll írta korábban:

    Én mindkettőt jónak tartom, a Phunnel talán jobb, de akkor is a Vortexhez húz a szivem. Vortexet könnyebb tömni, nem kell semmi “mod” hozzá, és a melaszt ugyanúgy megtartja. Phunnel híresebb viszont a külföldi oldalakon, mert szép nagy alakítások érhetők el vele. Türelmesebbeknek Phunnel, Türelmetleneknek Vortex.

    Köszi a gyors választ még átgondolom h mit fogok venni :super:

    , Hozzászólás ID: #86286
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    djreplay írta korábban:
    Troll írta korábban:

    Én mindkettőt jónak tartom, a Phunnel talán jobb, de akkor is a Vortexhez húz a szivem. Vortexet könnyebb tömni, nem kell semmi “mod” hozzá, és a melaszt ugyanúgy megtartja. Phunnel híresebb viszont a külföldi oldalakon, mert szép nagy alakítások érhetők el vele. Türelmesebbeknek Phunnel, Türelmetleneknek Vortex.

    Köszi a gyors választ még átgondolom h mit fogok venni :super:

    Vortexre szavazok! Mégpedig azért mert ugyan úgy megtartja a melaszt, és mod ugye nem kell hozzá. Szerintem füst mennyiségében nincs különbség köztük. Szal 1+ a vortexnek! :super:

    Ui.: Lehet van rá téma, de a dumaláda vegyesen témába akármi jöhet… Ez az off és a türelmetlenség helye, és persze itt beszélünk meg mindent 🙂

    , Hozzászólás ID: #86287
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    isi írta korábban:
    A kommentem elején megjegyzem hogy a hozzászólásom csak hangos gondolkodás… :happy1:

    Szal lehet bennem van valami elrontva nemtudom. Több mint egy éve be vagyok regelve, eddig kevesebb mint 300hsz.-t írtam. Nem értem miért jó ha valakinek többet mutat a szám az avatara alatt… Ezt most csak azért vetem fel, és ne vegyétek személyes sértésnek, de kezdek valahogy eltávolodni a fórumtól. Eddig csak értelmes (najó egyszer kétszer becsúsztak értelmetlen dolgok 😀 ) hsz.-ek voltak. Minden téma átlátható, segítséget ha valaki kért kapott. Mostanában meg feljövök megnézni mi történik a fórumon, és azt látom hogy van 1-2 ember aki minden témába akar valamit válaszolni, hozzáfűzni valamit, csak hogy több hsz.-e legyen. Az egy dolog hogyha odaillő közlendője van, vagy segítséget akar nyújtani, akkor tegye. Ha kérdés van felteszi egy eddig ok. De hogy értelmetlen, nem odaillő dolgakat fűzünk hozzá az már nem. Nem titeket akarlak bántani. Szó sincs róla. A moderátorokat is tisztelem, becsülöm, mert nem kis meló rendbetartani a fórumot. És meg kell mondjam más fórumokhoz képest kimagaslóan végzik a dolgukat. Ezzel a kommentemmel előre látom hogy sokan majd nem értenek egyet, de ez így lesz jól. Én csak annyit kérek hogy a felesleges hsz.-eket mellőzzük, az off pedig az offland-be kerüljön. Mégegyszer remélem hogy ezzel a hsz.-emmel nem sértek meg senkit, nem ez a célom. Csak annyit kérek mindenki gondolkodjon el a dolgon, és akinek nem inge ne vegye magára 🙂

    Baráti üdvözlettel: isi :alcool1:

    Teljesen igazad van, egyetértek a dologgal, én se vagyok az a számpörgetős típus. Szerintem nem a hozzászólások számától, hanem az olvasástól lehet fejlődni. 🙂

    És elismerésem a moderátoroknak, és főadminunknak sYskanak, nagyon jó ez a fórum!

    , Hozzászólás ID: #86288
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426
    isi írta korábban:
    A kommentem elején megjegyzem hogy a hozzászólásom csak hangos gondolkodás… :happy1:

    Szal lehet bennem van valami elrontva nemtudom. Több mint egy éve be vagyok regelve, eddig kevesebb mint 300hsz.-t írtam. Nem értem miért jó ha valakinek többet mutat a szám az avatara alatt… Ezt most csak azért vetem fel, és ne vegyétek személyes sértésnek, de kezdek valahogy eltávolodni a fórumtól. Eddig csak értelmes (najó egyszer kétszer becsúsztak értelmetlen dolgok 😀 ) hsz.-ek voltak. Minden téma átlátható, segítséget ha valaki kért kapott. Mostanában meg feljövök megnézni mi történik a fórumon, és azt látom hogy van 1-2 ember aki minden témába akar valamit válaszolni, hozzáfűzni valamit, csak hogy több hsz.-e legyen. Az egy dolog hogyha odaillő közlendője van, vagy segítséget akar nyújtani, akkor tegye. Ha kérdés van felteszi egy eddig ok. De hogy értelmetlen, nem odaillő dolgakat fűzünk hozzá az már nem. Nem titeket akarlak bántani. Szó sincs róla. A moderátorokat is tisztelem, becsülöm, mert nem kis meló rendbetartani a fórumot. És meg kell mondjam más fórumokhoz képest kimagaslóan végzik a dolgukat. Ezzel a kommentemmel előre látom hogy sokan majd nem értenek egyet, de ez így lesz jól. Én csak annyit kérek hogy a felesleges hsz.-eket mellőzzük, az off pedig az offland-be kerüljön. Mégegyszer remélem hogy ezzel a hsz.-emmel nem sértek meg senkit, nem ez a célom. Csak annyit kérek mindenki gondolkodjon el a dolgon, és akinek nem inge ne vegye magára 🙂

    Baráti üdvözlettel: isi :alcool1:

    isi, szívemből szóltál. nem mutogatunk ujjal, mindenki tudja magáról, hogy hova tartozik.Oda, aki fórumozik vagy oda, aki minden fórumtémába csak [athuzott]belepof[/athuzott] beleszól, oda nem illő kommentekkel bombáz végig minden témát.

    , Hozzászólás ID: #86289
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245
    Quote:
    Bocs hogy igy utólag kérdem, de margitszigetre vagiys oda a talira hogy lehetett volna legegyszerübben eljutni “ismertebb” bkv járművel? (pl. 4-6 combino,7-es busz… stb.)
    , Hozzászólás ID: #86290
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    gukrisz írta korábban:
    Bocs hogy igy utólag kérdem, de margitszigetre vagiys oda a talira hogy lehetett volna legegyszerübben eljutni “ismertebb” bkv járművel? (pl. 4-6 combino,7-es busz… stb.)

    Legegyszerűbben, vagy Nyugati és 26os busz vagy Árpád híd és szintén 26-os busz, Hotelek megálló. Szemben a nagyréten voltunk árnyékos helyen. 🙂

    , Hozzászólás ID: #86291
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Oké köszi 😀

    , Hozzászólás ID: #86292
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542

    Ma voltam sultanban és még nem is láttam csak külföldi webshopban(bár lehet,hogy volt ott eddig is) 50mm-es nakhla öngyülladós szén(szép kék csomagolása van rajta nagy nakhla jel), van valakinek valami tapasztalata ezzel a szénnel?

    , Hozzászólás ID: #86293
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    edhardy írta korábban:
    Ma voltam sultanban és még nem is láttam csak külföldi webshopban(bár lehet,hogy volt ott eddig is) 50mm-es nakhla öngyülladós szén(szép kék csomagolása van rajta nagy nakhla jel), van valakinek valami tapasztalata ezzel a szénnel?

    viewtopic.php?f=82&t=390

    Első oldal utolsó két hsz-től a második oldalon át van erről szó. 😉

    , Hozzászólás ID: #86294
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    webbie írta korábban:
    edhardy írta korábban:
    Ma voltam sultanban és még nem is láttam csak külföldi webshopban(bár lehet,hogy volt ott eddig is) 50mm-es nakhla öngyülladós szén(szép kék csomagolása van rajta nagy nakhla jel), van valakinek valami tapasztalata ezzel a szénnel?

    viewtopic.php?f=82&t=390

    Első oldal utolsó két hsz-től a második oldalon át van erről szó. 😉

    Köszi, csak nem tudtam, hogy belga 😀

    , Hozzászólás ID: #86295
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Fájó szívvel közlöm, hogy ma csúcsformában voltam és sikerült eltörnöm a Vortex kerámiám 🙁 :pleur4: :pleur3: :pleur4: :pleur4:

    , Hozzászólás ID: #86296
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Stereo írta korábban:
    Fájó szívvel közlöm, hogy ma csúcsformában voltam és sikerült eltörnöm a Vortex kerámiám 🙁 :pleur4: :pleur3: :pleur4: :pleur4:

    :triste1: 🙁 X(

    , Hozzászólás ID: #86297
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    A közelben csak neked van Vortexed, szóval majd ha elvonási tüneteim lennének megyek hozzád, előre is köszi :siffle:

    , Hozzászólás ID: #86298
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Stereo írta korábban:
    A közelben csak neked van Vortexed, szóval majd ha elvonási tüneteim lennének megyek hozzád, előre is köszi :siffle:

    Höhh … 😀

    , Hozzászólás ID: #86299
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    edhardy írta korábban:
    webbie írta korábban:

    viewtopic.php?f=82&t=390

    Első oldal utolsó két hsz-től a második oldalon át van erről szó. 😉

    Köszi, csak nem tudtam, hogy belga 😀

    Koprodukció: összeállt a nakhla és a belga széngyártó.

    , Hozzászólás ID: #86300
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Fú, képzeljétek hogy jártam, a nagyobbik pipámat szétszedtem ma tisztítani és a cső ami a vízben van majdnem teljesen szétrepedt! lehet valahol kapni ilyen csövet?

    , Hozzászólás ID: #86301
    beni
    Felhasználó
    beni
    • Hozzászólás: 128

    szerintem barkácsboltban biztos találsz olyan csövet :hehe:

    viccet félretéve komolyan találsz ott, csak ügye azt hozzá is kell heggeszteni..

    , Hozzászólás ID: #86302
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    gobbler3 írta korábban:
    Fú, képzeljétek hogy jártam, a nagyobbik pipámat szétszedtem ma tisztítani és a cső ami a vízben van majdnem teljesen szétrepedt! lehet valahol kapni ilyen csövet?

    Lehet rá hegeszteni, meg toldozni foldozni a pipát víz-gáz szerelési boltban próbáld meg, meg volt egy topic ahol valaki így járt aztán kitalált valami okosat, sajnos nem emlékszem melyik, de körül nézel és szerintem megtalálod. 🙂

    Az a gond Magyarországgal általában, hogy itt a szar cuccokat adják csak el, mi meg vígan megvesszük. Sajnos nem lehet eléggé szemfülesnek lenni. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #86303
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Köszönöm a segítséged, megoldani meg tudom! De azért új mégis csak jobb lenne!víz-gázas van a családban még én is avval foglalkoztam régebben! Akkor majd lesz valahogy azért köszi! :cote:

30 bejegyzés megtekintése - 4,201-4,230 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.