A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #86304
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042
    Quote:
    Viszont a Nakhlán az van ,hogy “szavatosságát korlátlan ideig megörzi”.

    Nekem hoztak nem rég Tunéziából Nakhla dohányt, és azon van gyártási dátum, és ez a minőségét két évig megőrzi szöveg is.

    , Hozzászólás ID: #86305
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Debrecen-Levszki Szófia 2-0 …

    Utálom a magyar focit, de a Debrecenben mindig is láttam lehetőséget. És tessék, ez a csapat képes helyt állni a BL-ben. 😉

    , Hozzászólás ID: #86306
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Nagyon szurkolok nekik, hogy megtartsák ezt az előnyt, és bejussanak a csoportkörbe! Én sem vagyok oda, a magyar fociért, de ezzel egy óriási lendületet kaphatna.

    HAJRÁ LOKI! :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #86307
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    én játékosként szeretem a magyar focit, és rendszeresen követem. Jó látni, hogy egyre jobbak vagyunk, és jó irányba tart a magyar labdarúgás. Hajrá Loki!

    és ami még jó hír, ha a Loki főtáblás lesz 6 hétig kell szerda-szombat játszania+ligakupa+magyar kupa, igy a bajnokságban nem lesz nagy esélyük, a Vidi bajnok lehet, nagyon erős csapatunk van.

    , Hozzászólás ID: #86308
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Most értem haza.

    Mi a fene folyik itt?

    Pár napig nincs admin/moderátor már is tele offoltok mindent?!

    Krampi és Webbie alig győzi törölni a sok szemetet. Teljes, szabad kezet adtam nekik. Így már komolyan figyelni fogom a figyelmeztetéseket és tiltani fogok! Szedjétek össze magatokat kérlek, hisz eddig minden rendben ment… X(

    , Hozzászólás ID: #86309
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    gukrisz írta korábban:
    Könnyű mondani annak akinek 4 razan van a konyhájában /Volt, mert eladta mert neki már hiper szuper csöve van :malin2:

    Én hülye kimostam vizzel az enyémet és nem tudok “rágyujtani”

    Hidd el, hogy Syskanak és Krampinak is akad jobb dolga, mint ezzel foglalkozni. Mindenkinek van magánélete, nyugodjál le szépen, majd akkor lesz belőle valami, ha mindenki eljut odáig. Ennyi.

    , Hozzászólás ID: #86310
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245
    webbie írta korábban:
    gukrisz írta korábban:
    Könnyű mondani annak akinek 4 razan van a konyhájában /Volt, mert eladta mert neki már hiper szuper csöve van :malin2:

    Én hülye kimostam vizzel az enyémet és nem tudok “rágyujtani”

    Hidd el, hogy Syskanak és Krampinak is akad jobb dolga, mint ezzel foglalkozni. Mindenkinek van magánélete, nyugodjál le szépen, majd akkor lesz belőle valami, ha mindenki eljut odáig. Ennyi.

    Szövegből szerintem rájöhettél hogy hülye viccnek szántam.. Amúgy meg tudom hogy sultan mellet van a vizipipás “étterem”

    , Hozzászólás ID: #86311
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154

    Aztán jöttek a mailok, haverok is jelezték, hogy láttak, de meglepő módon mindenkinek tetszett. Bocs, nem mindenkinek: egy vízipipás blogban erősen le lettem fikázva, ami igazából nem izgat annyira. A srác kisebbségi komplexusát az olyanok fikázásával próbálja saját maga előtt leplezni, akiket nem is érdekel még az sem, hogy ő videóra veszi saját magát egy lapukkant koleszban, amint “szenet töm a kerámiába”, de legalább már 2 komment is érkezik a cikkeihez. Ebből persze az egyik ő saját maga, de hagyjuk ezt a témát, mert ez megérne egy külön cikket, de nem akarok foglalkozni vele. Bár lehet, hogy szilveszterre meg is írom. 🙂 idéztem .eu-s blogról a cooltv-s szereplésről szól..

    , Hozzászólás ID: #86312
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nincs 4db Razan-om..

    Amúgy ne felejtsétek el, hogy szabadidőnkből megy el amiket intézünk. Főleg Krampi, aki több órát szán egy-egy rendelésre. Ebből egyikünknek nincs bevétele… Kedvből csináljuk, tehát nem jártok jól, ha elveszitek ezt a kedvünket.

    Fórumot is kedvből csináljuk és segítünk. Aki az agyunkra megy azt kitiltom…

    , Hozzászólás ID: #86313
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Úgy kell azt :intello:

    , Hozzászólás ID: #86314
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    teveve írta korábban:
    Aztán jöttek a mailok, haverok is jelezték, hogy láttak, de meglepő módon mindenkinek tetszett. Bocs, nem mindenkinek: egy vízipipás blogban erősen le lettem fikázva, ami igazából nem izgat annyira. A srác kisebbségi komplexusát az olyanok fikázásával próbálja saját maga előtt leplezni, akiket nem is érdekel még az sem, hogy ő videóra veszi saját magát egy lapukkant koleszban, amint “szenet töm a kerámiába”, de legalább már 2 komment is érkezik a cikkeihez. Ebből persze az egyik ő saját maga, de hagyjuk ezt a témát, mert ez megérne egy külön cikket, de nem akarok foglalkozni vele. Bár lehet, hogy szilveszterre meg is írom. 🙂 idéztem .eu-s blogról a cooltv-s szereplésről szól..

    Jaj, ez jó. 😀

    Bocsánat, hogy egy “lepukkant koliba” tanulok. 😉 Még a lepukkant koliba is többet tudok a vízipipázásról mint te. A kisebbségi komplexusom pedig nincs. Max anyagilag, másból nincs neked több szerintem Lj. 🙂

    Amúgy nem fikáztalak, oda is írtam… csak szóltam, bár lehet túl flegmának tűnt neked.

    Megírtam a bejegyzés végére a válaszom, akit érdekel:

    https://blog.vizipipafan.hu/vizipipa-cool-tv-teves-dolgok/

    , Hozzászólás ID: #86315
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    LukJani, remélem olvasod eme hozzászólásom. Még én is többre tartom magam vízipipázás terén, mint téged. Elsőre biztos, hogy nagyképűségnek tűnik, talán másodjára is, de tudod mit, nem érdekel. Szerintem te semmit sem tudsz a vízipipázásról, na jó, de, azt tudod, hogy hogyan kell belőle meggazdagodni, és “beforgatni” az embereket. Azon kívül ? Mi mást tudsz ? Nem hiszem el azt, hogy egy tévés felvétel így zajlott volna le. Ha meg igen, akkor nem kellett volna beharangoznod ezt az egészet úgy, mint valami világmegváltó dolgot. Ha kicsit is foglalkoztál volna vele, akkor le lehetett volna beszélni velük, hogy a pipa begyújtására kell fordítani kb 5-10 percet.

    A másik meg az, hogy Syska védelmére kelnék. Az egy dolog, hogy egy “lepukkant” koliban csinál felvételeket, szerintem ezekkel 100szor több dolgot lehetett megtudni, mint a te egyetlen, “újgazdag” videóddal, ahol is 2 bőr puffon ültök, motoron csilli villi “szar” világítás, zene rákötve, háttérbe egy “kisebb” garázs. És szívjátok a pipát … hmm, valóban megérte megcsinálni.

    Azt meg ugye mindannyian tudjuk, hogy nem a pénz számít ilyen téren, hanem a tudatosság, a tapasztalat. 🙂

    Nem is tudom, hogy mit hagytam ki, de az biztos, hogy tudnék még írni 2-3 oldalt, ha jobban belegondolnék.

    Üdv “Lj”

    , Hozzászólás ID: #86316
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453

    Én már egyenesen a blogba ágyaztam be magvas gondolataimat…És még csodálkozik, hogy ilyen viselkedésért cserébe lóf*szt se kap…

    , Hozzászólás ID: #86317
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154
    sYska/!/ írta korábban:
    teveve írta korábban:
    Aztán jöttek a mailok, haverok is jelezték, hogy láttak, de meglepő módon mindenkinek tetszett. Bocs, nem mindenkinek: egy vízipipás blogban erősen le lettem fikázva, ami igazából nem izgat annyira. A srác kisebbségi komplexusát az olyanok fikázásával próbálja saját maga előtt leplezni, akiket nem is érdekel még az sem, hogy ő videóra veszi saját magát egy lapukkant koleszban, amint “szenet töm a kerámiába”, de legalább már 2 komment is érkezik a cikkeihez. Ebből persze az egyik ő saját maga, de hagyjuk ezt a témát, mert ez megérne egy külön cikket, de nem akarok foglalkozni vele. Bár lehet, hogy szilveszterre meg is írom. 🙂 idéztem .eu-s blogról a cooltv-s szereplésről szól..

    Jaj, ez jó. 😀

    Bocsánat, hogy egy “lepukkant koliba” tanulok. 😉 Még a lepukkant koliba is többet tudok a vízipipázásról mint te. A kisebbségi komplexusom pedig nincs. Max anyagilag, másból nincs neked több szerintem Lj. 🙂

    Amúgy nem fikáztalak, oda is írtam… csak szóltam, bár lehet túl flegmának tűnt neked.

    Megírtam a bejegyzés végére a válaszom, akit érdekel:

    https://blog.vizipipafan.hu/vizipipa-cool-tv-teves-dolgok/

    engem is kitiltottak mikor 100ft-al drágábban próbálta eladni az Al Sultanokat..+posta :faché4: én meg megszóltam..

    , Hozzászólás ID: #86318
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Engem is tiltottak le onnan, azért mert véletlenül megemlítettem, hogy ‘vpf.hu fórum’. Vicces ember ez a LukJani. 😀

    , Hozzászólás ID: #86319
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Nekem meg törölte azt a hozzászólást, hogy az elektromos szén szar, meg hogy a sultan kincseiben kevesebbért lehet megvenni a szénszűrős szipkát.

    , Hozzászólás ID: #86320
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453

    Ez jó, már fogynak a hozzászólások 😀 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #86321
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Kormi írta korábban:
    Ez jó, már fogynak a hozzászólások 😀 😀 😀

    7-10 nap alatt +142 hsz. a fórumba, amiből 70minimum off. 🙂

    Noh, ne legyek már ennyire negatíííív. 😀

    , Hozzászólás ID: #86322
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    Kormi írta korábban:
    Ez jó, már fogynak a hozzászólások 😀 😀 😀

    Egyém is eltünt… Na ennyit róla… :intello:

    Arab ember szájához nem érhet a dohány. Nemtom hol hallotta ezt a hülyeséget, de már több mint 1 éve ezt nyomja…. Van arab haverom, azt mondta hogy hülyeség, ilyen nincs se a Koránba, se máshol. Alkoholt nem fogyaszthatnak

    nameg állatokkal se szeretkezhetnek XDXD (azért írtam le, mert ez így tényleg benne van a Koránba….

    Syska: Nem az itteni hsz.-ek fogynak, hanem az eu-s blogba írtunk, én spec. tök normális hangnembe, de majdnem 10 kommentet törölt kedves lukjani barátunk XD

    , Hozzászólás ID: #86323
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Mekkora arc, meg a műsor is, már értem miért nem nézek ilyen adókat.

    B*sz*r*s b*zz…

    én sem értek még vp-hez mester szinten, de már egy kis szír kerámián 2-2 fél coco elmegy egymás utána. :alcool1: :D:D:D

    , Hozzászólás ID: #86324
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Nyalják a seggét mint az állat… Mit várnak? Ingyen pipát?

    , Hozzászólás ID: #86325
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    Hm. Janival akkor ülnék le, ha

    Cserélne csövet (akár gumicső, akár Razan[vajon hogy szerezne?])

    több vizet töltene a tartályba.

    Nem AW barackot tömne.

    Nem szénkonzollal csinálná,

    plusz Nem tenné rá a szenet izzás közben.

    És a vizipipában nem a szines szipka a lényeg 😉

    , Hozzászólás ID: #86326
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Troll írta korábban:
    Hm. Janival akkor ülnék le, ha

    Cserélne csövet (akár gumicső, akár Razan[vajon hogy szerezne?])

    több vizet töltene a tartályba.

    Nem AW barackot tömne.

    Nem szénkonzollal csinálná,

    plusz Nem tenné rá a szenet izzás közben.

    És a vizipipában nem a szines szipka a lényeg 😉

    Nekem aw sárgadinnyének tűnt.

    , Hozzászólás ID: #86327
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Gábor írta korábban:
    Nekem aw sárgadinnyének tűnt.

    Az mindegy ő a barackot imádja.. 😀 a husos barackot, úgy hogy bekaphatja a seggem! 😀

    Egy béna idióta, aki az emberek jóhiszeműségéből és főleg a távolság miatt tud üzletet csinálni. Az ottani szinvonalat meg már jobb ha nem is minősítem. A videókról meg annyit, hogy ők is készítettek, amint kidobják valami szar raktárból a pipákat dobozostól, és ime LJ a mentalista .eu főnök szerint mekkora jó hogy nem tört össze…hát igen az osztályzat egyes, cool tv-s video meg év ismétlés. 😀

    , Hozzászólás ID: #86328
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Hookah írta korábban:
    Gábor írta korábban:
    Nekem aw sárgadinnyének tűnt.

    Az mindegy ő a barackot imádja.. 😀 a husos barackot, úgy hogy bekaphatja a seggem! 😀

    Egy béna idióta, aki az emberek jóhiszeműségéből és főleg a távolság miatt tud üzletet csinálni. Az ottani szinvonalat meg már jobb ha nem is minősítem. A videókról meg annyit, hogy ők is készítettek, amint kidobják valami ** (széklet) raktárból a pipákat dobozostól, és ime LJ a mentalista .eu főnök szerint mekkora jó hogy nem tört össze…hát igen az osztályzat egyes, cool tv-s video meg év ismétlés. 😀

    Asszem tömören összefoglaltad a lényeget. 😀

    , Hozzászólás ID: #86329
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    LoL Syska… Róllad álmodtam.. azt álmodtam hogy van nállam egy AK és szétlövöm a fórumot és mi leszünk a királyok asd :malin2: X| :gene:

    , Hozzászólás ID: #86330
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Hookah írta korábban:
    …. A videókról meg annyit, hogy ők is készítettek, amint kidobják valami ** (széklet) raktárból a pipákat dobozostól, és ime LJ a mentalista .eu főnök szerint mekkora jó hogy nem tört össze…hát igen az osztályzat egyes, cool tv-s video meg év ismétlés. 😀

    Hát igen. Egy putri, lepukkant gyártelepen videóznak, de gáááááz. 😀

    gukrisz írta korábban:
    LoL Syska… Róllad álmodtam.. azt álmodtam hogy van nállam egy AK és szétlövöm a fórumot és mi leszünk a királyok asd :malin2: X| :gene:

    Akkor meg kell előznöm és kitiltani előre. :gene:

    , Hozzászólás ID: #86331
    chubby
    Felhasználó
    chubby
    • Hozzászólás: 35
    Troll írta korábban:
    Hm. Janival akkor ülnék le, ha

    Cserélne csövet (akár gumicső, akár Razan[vajon hogy szerezne?])

    több vizet töltene a tartályba.

    Nem AW barackot tömne.

    Nem szénkonzollal csinálná,

    plusz Nem tenné rá a szenet izzás közben.

    És a vizipipában nem a szines szipka a lényeg 😉

    leszögezném az elején hogy nem a lyuklyani mellett beszélek, sőt, de a csőcserés résszel nem értek igazán egyet, régen sem volt razan cső meg gumicső és mégis úgy alakult ki ez az évezredes szokás és maradt fenn…

    személyszerint nekem is van Nammorom és Phunnelem, de nem mindig használom őket, olyan néha mintha ezzel a sok high-tech pipás cuccal már elvesztené a tradícionális jellegét a pipa 🙂

    , Hozzászólás ID: #86332
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    chubby írta korábban:
    Troll írta korábban:
    Hm. Janival akkor ülnék le, ha

    Cserélne csövet (akár gumicső, akár Razan[vajon hogy szerezne?])

    több vizet töltene a tartályba.

    Nem AW barackot tömne.

    Nem szénkonzollal csinálná,

    plusz Nem tenné rá a szenet izzás közben.

    És a vizipipában nem a szines szipka a lényeg 😉

    leszögezném az elején hogy nem a lyuklyani mellett beszélek, sőt, de a csőcserés résszel nem értek igazán egyet, régen sem volt razan cső meg gumicső és mégis úgy alakult ki ez az évezredes szokás és maradt fenn…

    személyszerint nekem is van Nammorom és Phunnelem, de nem mindig használom őket, olyan néha mintha ezzel a sok high-tech pipás cuccal már elvesztené a tradícionális jellegét a pipa 🙂

    Azért azt is tegyük hozzá, hogy nem feltétlenül voltak a csövek rozsdásodó anyagokkal kialakítva. Mert a gumicső lényege főként ez :cote:

    , Hozzászólás ID: #86333
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Itt a legújabb videóm :happy1: :

30 bejegyzés megtekintése - 4,231-4,260 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.