A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89034
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    bryce írta korábban:
    Phunel vs. Vortex témából

    igazad van 🙂

    de akkor is :diable:

    Az igazság az, hogy lehet maradni az alap cuccoknál, amit minden pipához adnak, rajtad áll, hogy szeretnél-e fejlődni ezen hobby maximumát kiélvezni. Erre való a Phunnel és a Vortex kerámia, egy minőségi pipa, mosható szívócső, és természetes kókusz szén, egy jó csipesz, izzító, alufólia, és a jó minőségű dohány.

    Nyilván nem olyan áron kapod meg mint ahol gyártják, így van ez a sörrel is, ha lemész inni egy kocsmába akkor 4szer olyan áron kapod meg, mint a sörgyárba, ahol üvegbe töltheted fillérekért.

    Végig kell ezt gondolni, és eldönteni mire van szükséged. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89035
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    bryce írta korábban:
    kékszőlő, szeder és az általad ajánlott vegyesgyümölcsös 🙂 de csak holnap vagy utána rendelünk.

    Kék szőlő,szeder ugyanolyan ízük van szinte semmi különbség.Mindegyiket végig kóstoltam.A legjobb szerintem aminek van valami íze is.Vegyes gyümölcs,Sárgadinnye,Citrom,(Szeder,áfonya,kék szőlő mind ugyanolyan)

    , Hozzászólás ID: #89036
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    anegytech írta korábban:
    Hookah írta korábban:
    Zárásképpen Phunnelből Mizo Cherry 🙂

    🙁 Annyira kipróbálnám! :hehe: Mizo cherry egyik kedvencem lett, szerintem nagyon finom. Node phunnelből milye lehet? := Sebaj nemsokára kipróbálom :cote:.

    Befejeztem a Mizo őszibarackot. Szerintem aki szereti ezt a ízt, annak egyik kedvence lehet. Én nem vagyok érte oda, de ez még nekem is bejött. Nem bírtam abbahagyni, csak már a harmadik kör szén sok volt neki :hehe:. No jóéjt minden pipásnak!

    Az ilyenek szerintem nyugodtan jöhetnek a dumaládába, azért van :). A milyen dohányt szívsz topicot tartsuk meg annak, amire a címe is utal :).

    , Hozzászólás ID: #89037
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    wakummaci írta korábban:

    Az ilyenek szerintem nyugodtan jöhetnek a dumaládába, azért van :). A milyen dohányt szívsz topicot tartsuk meg annak, amire a címe is utal :).

    Hát a hsz-ben reagáltam egy korábbi hsz-re és leírtam, amilyen dohányt éppen szívtam. Sztem megfelel a kritériumoknak, nem? 🙂 Sztem jobban feldobja a topicot, mintha annyit írnék, hogy namost mizo őszit szívtam. De legyen, legközelebb csak márkát és ízt írok :D.

    , Hozzászólás ID: #89038
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Riccio írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Most hét közepén, vége felé. Kicsit el vagyok havazva, de amint lesz időm küldöm mindenkinek az áldást! 🙂

    ( 50hsz felettiek részére fog csak a kedvezmény szólni. )

    feltételezem hogy a dumaládában íródott hozzászólások nemszámítanak bele, csak az avatar alatt mutatott számérték adja meg hgy megvan e az ötven

    nem ártana tisztázni mielőtt valaki vadul elkezd dumaládába fecsegni hogy meglegyen neki a kívánt limit 🙂

    Az avatar alatti számérték adja meg. Az Offland alfórum témáiba írt üzeneteket nem számolja bele.

    Ricco és Anegytech: Vélemények topic-ot nem kéne offolni. :contrac: 😉

    , Hozzászólás ID: #89039
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Hátha egyszer a szekér beindul,ismét nyertem tippmixen.Most 1000Ft volt a tét osztálytársammal raktuk fel,ÉS 9461fT jött,ezt még elkel felezni,de akkor is szép összeg,főleg,hogy mostanában nyerő szériánk van..kopp…kopp :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89040
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    sYska/!/ írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    feltételezem hogy a dumaládában íródott hozzászólások nemszámítanak bele, csak az avatar alatt mutatott számérték adja meg hgy megvan e az ötven

    nem ártana tisztázni mielőtt valaki vadul elkezd dumaládába fecsegni hogy meglegyen neki a kívánt limit 🙂

    Az avatar alatti számérték adja meg. Az Offland alfórum témáiba írt üzeneteket nem számolja bele.

    Ricco és Anegytech: Vélemények topic-ot nem kéne offolni. :contrac: 😉

    Oké, bocsi. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89041
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Molnár írta korábban:
    Hátha egyszer a szekér beindul,ismét nyertem tippmixen.Most 1000Ft volt a tét osztálytársammal raktuk fel,ÉS 9461fT jött,ezt még elkel felezni,de akkor is szép összeg,főleg,hogy mostanában nyerő szériánk van..kopp…kopp :happy1:

    Ti is részt vesztek a bundában? :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89042
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    Hookah írta korábban:
    Ti is részt vesztek a bundában? :hehe:

    Természetesen nem :D.De azért kíváncsi vagyok,hogy még mennyi ilyen meccs lesz.

    , Hozzászólás ID: #89043
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740
    Molnár írta korábban:
    bryce írta korábban:
    kékszőlő, szeder és az általad ajánlott vegyesgyümölcsös 🙂 de csak holnap vagy utána rendelünk.

    Kék szőlő,szeder ugyanolyan ízük van szinte semmi különbség.Mindegyiket végig kóstoltam.A legjobb szerintem aminek van valami íze is.Vegyes gyümölcs,Sárgadinnye,Citrom,(Szeder,áfonya,kék szőlő mind ugyanolyan)

    kösz a segítséget 🙂 holnap fogunk rendelni, és akkor hallgatok rád,azaz kékszőlő helyett kipróbálom pl a sárgadinnyét,de lehet hogy citrom lesz belőle, majd meglátjuk 😀 majd írok még.

    , Hozzászólás ID: #89044
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Ugyan nincs mit.Citrom sokaknak bejön,én inkább keverésre használtam nem áll a szívemhez közel 1citromos dohány se. :triste1: De a sárgadinnyében nem csalódtok :cote:

    , Hozzászólás ID: #89045
    schify
    Felhasználó
    Schify
    • Hozzászólás: 170

    Amúgy, ha veszünk egy teljesen alap pipát, de feldobjuk egy razannal és egy phunnellel, akkor az élvezeti érték nyilván jelentősen megnő. Viszont ezekhez már illene egy jobb pipa is, de ez jelentősen növeli az élvezetet? Mongyuk következő pipának én már csak egy KM-et tervezek, de az egyenlőre elég borsos. Ilyen kiegészítőkhöz viszont már csak esztétikai alapon is illene egy szép minőségipipa elfogadható áron. Azonban az mennyire növelné az élvezetet?

    Remélem érthetően fogalmaztam nem vagyok már a topon…

    , Hozzászólás ID: #89046
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Schify írta korábban:
    Amúgy, ha veszünk egy teljesen alap pipát, de feldobjuk egy razannal és egy phunnellel, akkor az élvezeti érték nyilván jelentősen megnő. Viszont ezekhez már illene egy jobb pipa is, de ez jelentősen növeli az élvezetet? Mongyuk következő pipának én már csak egy KM-et tervezek, de az egyenlőre elég borsos. Ilyen kiegészítőkhöz viszont már csak esztétikai alapon is illene egy szép minőségipipa elfogadható áron. Azonban az mennyire növelné az élvezetet?

    Remélem érthetően fogalmaztam nem vagyok már a topon…

    Ma vettem meg a phunnelt a pipámhoz. Fenomenális. Még tökre az elején vagyok, de ilyen bő és ízes füstöt még soha nem értem el sima kerámiával :=! Hommade csövem van, ennek elég nagy az átmérője, szóval jön a füst rendesen. Razannal sztem mégjob lehet, márcsak kényelem szempontjából is, mert ez a pvc cső kicsit merev.

    Schify, én azt mondom, hogy ezek a kellékek nagy mértékben feldobják a pipát, és bár KM-et nem próbáltam, az is jobb valszeg, mint az átlagos pipák, mivel nagyobb a belső átmérője, könnyebb is szívni. Ennek ellenére lehet kapni KM-nél olcsóbban is hasonlóan jó pipákat, amivel szerintem elérhető ugyanaz az eredmény, de mondom ezt majd azután, ha kipróbáltam KM-et is. Mindenesetre én pipám hasonló méretekkel rendelkezik (belső átmérő tekintetében), mint a KM, szóval nemtudom, hogy KM még miben lehet másabb. De azt mondom, hogy érdemes beruházni KM-re is a minőség miatt, de talán lehet találni hasonlóan jó pipát olcsóbban is.

    Phunnel meg óriási! Féltem, hogy nem fogom érezni a különbséget, vagy rossz lesz. De első tömésem fenomenális. Főleg az a durva, hogy mizo őszibarackkal tömtem, ami nem a kedvenc ízem, és tök jó! Tegnap ugyanzet szívtam sima kerámiából, ég és föld a különbség. Komolyan! Egyébként két réteg alut + alugyűrűt + két réteg alut tettem rá és három fél cocobricot. Mécsesből csináltam modot és tökéletesen szuperál. Uh, gyerekek ez csodás! Nem gondoltam volna :D.

    , Hozzászólás ID: #89047
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    És az a durva, hogy három-négy másodpercnél tovább nem tudom szívni, mert olyan bő a füst, hogy beszédülnék :D. És a másik, hogy mod miatt kevesebb dohány ment bele,mint sima szír kerámiámba! kb 15 g.

    , Hozzászólás ID: #89048
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Ja. Hookah, te nem jártál ma SZK-ban? Mintha téged láttalak volna, de nem vagyok benne biztos :).

    , Hozzászólás ID: #89049
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Hookah biztos ott volt. kedd van :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89050
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    Hookah biztos ott volt. kedd van :happy1:

    Nemtudtam, hogy ő keddenként jár ide :D. De eléggé hasonlított a képére, mert élőben még nem találkoztam vele. Amikor megvettem a phunnelt és jöttem ki, akkor jött be és kezet fogott Julioval. Na talán ő volt az, de nem mertem ráköszönni, hátha nem ő az és hülyének néz :D.

    , Hozzászólás ID: #89051
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Én vagy csütörökön vagy pénteken nézek be SZK-ba. 🙂

    Phunnel, Mizo őszibarack és Coco Coal lesz a listámon. Lesz… már van. 😀

    , Hozzászólás ID: #89052
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    anegytech írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    Hookah biztos ott volt. kedd van :happy1:

    Nemtudtam, hogy ő keddenként jár ide :D. De eléggé hasonlított a képére, mert élőben még nem találkoztam vele. Amikor megvettem a phunnelt és jöttem ki, akkor jött be és kezet fogott Julioval. Na talán ő volt az, de nem mertem ráköszönni, hátha nem ő az és hülyének néz :D.

    Nyugodtan köszönj máskor, nem vagyok olyan maffiózó, mint amilyennek elsőre látszom! 😀

    sYska/!/ írta korábban:
    Én vagy csütörökön vagy pénteken nézek be SZK-ba. 🙂

    Phunnel, Mizo őszibarack és Coco Coal lesz a listámon. Lesz… már van. 😀

    Valószínű, hogy pénteken én is benézek, csütörtökön itthon ünneplés lesz. :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #89053
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Hookah írta korábban:
    anegytech írta korábban:

    Nemtudtam, hogy ő keddenként jár ide :D. De eléggé hasonlított a képére, mert élőben még nem találkoztam vele. Amikor megvettem a phunnelt és jöttem ki, akkor jött be és kezet fogott Julioval. Na talán ő volt az, de nem mertem ráköszönni, hátha nem ő az és hülyének néz :D.

    Nyugodtan köszönj máskor, nem vagyok olyan maffiózó, mint amilyennek elsőre látszom! 😀

    Akkor tényleg te voltál! 🙂 Egyébként egyáltalán nem tűntél maffiózónak, bár pár fejjel magasabb vagy nálam :hehe:.

    Syska, a phunnelben nem fogsz csalódni, ha pedig szereted az őszibarackot, akkor szerintem nagyon fog ízleni a mizo. Nekem általában nem jönnek be az őszibarackos ízek, ezért a mizo sem lett a kedvencem, bár ebben a kategóriában nekem eddigi legjobb.

    , Hozzászólás ID: #89054
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    En is voltam bent tegnap, de meg azelott, mielott Feriek szoktak jarni 😀 Gondoltam, hogy “csütin” benezek, mert akkor is bent szoktatok lenni, de akkor lehet, hogy majd beszelunk es inkabb penteken kene. Az nekem is jobb volna 😛

    , Hozzászólás ID: #89055
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Banyek, tegnap én is voltam. Jól elkerültük egymást mindenkivel 😮

    , Hozzászólás ID: #89056
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Nem igaz én nem kerültem el Hookaht, se Cirát, se Dózert.

    , Hozzászólás ID: #89057
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305
    gerago írta korábban:
    Nem igaz én nem kerültem el Hookaht, se Cirát, se Dózert.

    Hát, igen, de a többiek lehet hogy már előttünk voltak vagy csak egy pillanatra jöttek be és nem vettük észre egymást.

    , Hozzászólás ID: #89058
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    krampi írta korábban:
    En is voltam bent tegnap, de meg azelott, mielott Feriek szoktak jarni 😀 Gondoltam, hogy “csütin” benezek, mert akkor is bent szoktatok lenni, de akkor lehet, hogy majd beszelunk es inkabb penteken kene. Az nekem is jobb volna 😛

    “Csütin” :hehe:, inkább Gergő szokott menni, de lehet hogy pénteken is jön, ő is olyan már ott mint egy bútor. 🙂

    Najó én is… 😛

    Okés rendben, péntek lesz a nyerő! :cote:

    , Hozzászólás ID: #89059
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Pénteken hányra megyünk akkor? 😀

    Szegény Julio.. :gene:

    , Hozzászólás ID: #89060
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    2 nap múlva haza hozom a régi de jó kis esztergapadot mit vettem…….pipaépítés új szakaszba ér……

    , Hozzászólás ID: #89061
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    sYska/!/ írta korábban:
    Pénteken hányra megyünk akkor? 😀

    Szegény Julio.. :gene:

    14 körül megyek azt hiszem. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89062
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    moldy007 írta korábban:
    2 nap múlva haza hozom a régi de jó kis esztergapadot mit vettem…….pipaépítés új szakaszba ér……

    Muhahaha. 😀

    Veszel majd egy tömör alumínium hengert és az akadály már csak a képzelő…. Kíváncsi vagyok milyen ‘művek’ fognak készülni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89063
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    nagy gond ,nálunk nem találni rúd alapanyagot, se alu se sárgaréz…..először kisebb dolgokat csinálok….

30 bejegyzés megtekintése - 6,961-6,990 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.