A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89124
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    gyerekek ezt mindenkinek muszáj kipróbálni. 😀

    3D hang, egy fordászüzletben képzelhetjük el magunkat. feltétlenül kell fülhallgatóval hallgatni! annélkül nemér semmit. ja és hangerő sem árt. nem beparázós, nemkell félni. 1:17-től kezdődik.

    https://www.youtube.com/watch?v=cjTC2r0aN14

    kedvenc részem a zacskó a fejre húzás, és a végén a fülbe súgás.

    , Hozzászólás ID: #89125
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Gyááá, ez atomdurva… 😀

    , Hozzászólás ID: #89126
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    cyp írta korábban:
    gyerekek ezt mindenkinek muszáj kipróbálni. 😀

    3D hang, egy fordászüzletben képzelhetjük el magunkat. feltétlenül kell fülhallgatóval hallgatni! annélkül nemér semmit. ja és hangerő sem árt. nem beparázós, nemkell félni. 1:17-től kezdődik.

    https://www.youtube.com/watch?v=cjTC2r0aN14

    kedvenc részem a zacskó a fejre húzás, és a végén a fülbe súgás.

    Jaja, ezt egy olyan 2-3 éve megkaptam, tényleg nagyon jó :).

    , Hozzászólás ID: #89127
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Megvan az elektromos gyújtóm 🙂

    , Hozzászólás ID: #89128
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438

    hát ez…..ez….ez… erre nincs megfelelö szo, se több szobol állo kifejezés 😮

    0:45-töl van

    , Hozzászólás ID: #89129
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Bazze, mától nem a jó minőségű gépzsírról, hanem Kiss együttesről leszünk ismertek. 😀

    , Hozzászólás ID: #89130
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438

    soha nem baj az 🙂

    , Hozzászólás ID: #89131
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    BandiKJ írta korábban:
    /video volt/

    hát ez…..ez….ez… erre nincs megfelelö szo, se több szobol állo kifejezés 😮

    0:45-töl van

    sYska/!/ írta korábban:
    Bazze, mától nem a jó minőségű gépzsírról, hanem Kiss együttesről leszünk ismertek. 😀

    Hogy értitek? Én szeretem a KISS-t, szerintem elég jó kis zenekar. Gene Simmonsról tudtam, hogy van magyar vonatkozása, de én az apja révén tudtam. Sebaj, nem lényeg. amit beszól: “You are watching CNN USA…” csak később esett le, mert ugye Gene meg a csaj magyarul beszéltek, és erre nyögi be Paul. 😀 Mikor leesett, én is majdnem a székről. 😀

    , Hozzászólás ID: #89132
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Most pakolok össze és indulok lassan vonatozni le Szegedre. Kerámiát úgy még nem láttam becsomagolva, hogy a két Tangiers phunnel-t bebugyoláltam. 😀 Ne izgulj Frici, ha a vonat kisiklik, a kerámiák megmaradnak! 😀

    , Hozzászólás ID: #89133
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    s.o.s.

    estére kéne vagy 50milisbelga vagy 33 milis holland szén vagy szénizzitó:( valaki segitsen 🙁 pesten venném át és holnap délelőtt adnám is vissza

    előre is köszönet a nemes léleknek

    , Hozzászólás ID: #89134
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    dózer23 írta korábban:
    s.o.s.

    estére kéne vagy 50milisbelga vagy 33 milis holland szén vagy szénizzitó:( valaki segitsen 🙁 pesten venném át és holnap délelőtt adnám is vissza

    előre is köszönet a nemes léleknek

    Elég sok kisbolt van a körúton, ami nyitva van estig és kaphatsz öngyulladós szenet.

    , Hozzászólás ID: #89135
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A KISS tenyleg iszonyat jo zenet jatszik, mar majd 10 eve hallgatom oket. Sokan nem tudjak oket megemeszteni, foleg a megjelenesuk miatt, csak abba nem gondolnak bele, hogy ok nem igazan a mai korszak 🙂

    Amugy nem csak Gene hires magyar szarmazasu zenesz, akirol eddig nem sokan tudtak. Van meg egy par magyar szarmazasu ember, aki ismert es elismert bandakban jatszik 🙂

    , Hozzászólás ID: #89136
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    érdekesség képp:

    “Vizipipafan.hu Becsült értéke Ft 1,65 Millió” 😀

    , Hozzászólás ID: #89137
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Most néztem végig a Paranormal Activity-t. Nagyon durva…döbbenetes 😮 És ha ez tényleg igaz…

    , Hozzászólás ID: #89138
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Én is megnéztem tegnap este magyar felirattal és marha jó a film csak az visz le az élményből amikor talál egy weboldalt meg egy videót ahol ördögűzés közben a csaj lerágja a karját és meghal….elég kamunak tűnik…

    , Hozzászólás ID: #89139
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630
    sYska/!/ írta korábban:
    Most pakolok össze és indulok lassan vonatozni le Szegedre. Kerámiát úgy még nem láttam becsomagolva, hogy a két Tangiers phunnel-t bebugyoláltam. 😀 Ne izgulj Frici, ha a vonat kisiklik, a kerámiák megmaradnak! 😀

    Hehe… Jól van, várom már a kerámiát, kíváncsi vagyok nagyon!

    Te se aggódj, a söröket már behűtöttem! :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #89140
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    Frici írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Most pakolok össze és indulok lassan vonatozni le Szegedre. Kerámiát úgy még nem láttam becsomagolva, hogy a két Tangiers phunnel-t bebugyoláltam. 😀 Ne izgulj Frici, ha a vonat kisiklik, a kerámiák megmaradnak! 😀

    Hehe… Jól van, várom már a kerámiát, kíváncsi vagyok nagyon!

    Te se aggódj, a söröket már behűtöttem! :alcool1:

    Jó tesztelést kívánok előre is Frici! :super:

    , Hozzászólás ID: #89141
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630
    gerago írta korábban:
    Jó tesztelést kívánok előre is Frici! :super:

    Köszönöm! Már várom nagyon 🙂 Érzem, kellemes kis este lesz a mai.

    A szőlőmixes leírásod, nagyon gondolkodóba ejtett…lehet veszek egy üveg finom bort az esti pipázáshoz. Többek között a AM Black Grape úgy is tervbe volt véve!

    , Hozzászólás ID: #89142
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    Itt nyugszik melettem két csomag Serbetli dohány. Ez örömmel töltene el ha nem vidéken volnék épp, hanem a pipám társaságában Budapesten. :snif:

    , Hozzászólás ID: #89143
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    krampi írta korábban:
    A dohanyt az ember elsosorban az izeert szivja es nem a fustjeert. Ez a natur dohanyokra kulonosen igaz.

    Ha fustre vagysz, akkor onts az amugyis glicerines dohanyra meg 2 deci glicerint, rakj ra 5 cocobricot es uccu neki!

    És ez beválik? 😀

    Hat probald ki, aztan meglatod 😀 Nem latsz majd a fusttol, akkora felhok lesznek.

    , Hozzászólás ID: #89144
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Szerintem ezzel krampi, csak szemléltetni szerette volna enyhe túlzással a sok füst előcsalásának technikáját! 🙂

    , Hozzászólás ID: #89145
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    Ha minőségi fórumnak akarjuk titulálni, tegyük már a párnánk alá egy kicsit a “Magyar Helyesírás Szabályai” című könyvet…. Olyan rossz látni, hogy “szöllős” Szőlős helyett és az idegesítő kerámiáwal sima vé helyett… remélem tudja, és olvassa akiknek szól. Nem irodalmi szöveget akarok, csak az ilyen ordenáré büdös nagy hibákat kerüljük. köszönöm. :intello:

    , Hozzászólás ID: #89146
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    brumi írta korábban:
    Itt nyugszik melettem két csomag Serbetli dohány. Ez örömmel töltene el ha nem vidéken volnék épp, hanem a pipám társaságában Budapesten. :snif:

    Miért nem vitted le a pipát vidékre? 🙂

    , Hozzászólás ID: #89147
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291
    bogaras írta korábban:
    brumi írta korábban:
    Itt nyugszik melettem két csomag Serbetli dohány. Ez örömmel töltene el ha nem vidéken volnék épp, hanem a pipám társaságában Budapesten. :snif:

    Miért nem vitted le a pipát vidékre? 🙂

    Csak egy napra mentem és elég sok csomaggal jöttem. De már Budapesten vagyok és nemsokára izzítom. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89148
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Troll írta korábban:
    Ha minőségi fórumnak akarjuk titulálni, tegyük már a párnánk alá egy kicsit a “Magyar Helyesírás Szabályai” című könyvet…. Olyan rossz látni, hogy “szöllős” Szőlős helyett és az idegesítő kerámiáwal sima vé helyett… remélem tudja, és olvassa akiknek szól. Nem irodalmi szöveget akarok, csak az ilyen ordenáré büdös nagy hibákat kerüljük. köszönöm. :intello:

    Ott a pont.

    , Hozzászólás ID: #89149
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740

    KETTŐ IS!

    , Hozzászólás ID: #89150
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Homo Pipulens írta korábban:
    Emberke202 írta korábban:

    érdemes néha visszaolvasni.

    de a 6. oldalon Cisco által egy gyönyörű leírást olvashatsz róla.

    :triste1: Jó vanna. 🙂

    Az ilyeneket meg hanyagoljuk már, vagy max a dumaládába nyomassuk..

    , Hozzászólás ID: #89151
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740

    igaz! nem kéne ennyit idézni és egy szóközt is kihagyott :diable:

    , Hozzászólás ID: #89152
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Mostanság eléggé elment a pénzem, mert vettem phunnelt, átalakítót, 1 kg cocobricot, aztán ez eléggé földhöz vágott :D.

    Mostanában mindig elfogynak a dohányaim, mindig csak 50 g-ot veszek, de egy csomó ízt még kipróbálnék, szóval nehéz a dolog :). Most átnézek egy csomó márkát és ízt, hogy kiválasszam az ízeket, amikre befektetek. Már a pár év alatt rájöttem, hogy az édeskés gyümölcsöz ízek tetszenek, inkább a lágyabb ízek, és a fűszeresek is. A kávésat is szeretem, de már rég nem vettem. A fahéjasra meg cardamomra vagyok nagyon kíváncsi.

    Most kapok fizut karácsony előtt, de kell vennem egy vakut a fényképezőmhöz, ami megintcsak rettenetes árban van (három KM kijönne belőle :hehe:) , de szülőkkel tárgyaltam, ha kapok tőlük pénzt, akkor befektetek egy razanra :). És a dohányokat meg fokozatosan. De asszem most 250g-osokra fogok, mert jobban megéri. Persze amitől tartok, azokat előbb kipróbálom 50 g-osban.

    , Hozzászólás ID: #89153
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Igen, valahogy így kell ezt, ha mindent ki akarsz próbálni. Vagy csak azt veszed ami már bejött,és szereted, nagy kiszerelésben. :super:

30 bejegyzés megtekintése - 7,051-7,080 / 15,700

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.