A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89678
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Aki a politikát folytatja az 1 hétre pihenőre megy. :contrac:

    addig kimehet a Kossuth térre….

    , Hozzászólás ID: #89679
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473
    sYska/!/ írta korábban:
    Aki a politikát folytatja az 1 hétre pihenőre megy. :contrac:

    addig kimehet a Kossuth térre….

    bocs, csak felvetődött bennem a kérdés, mint írtam nem szeretnék vitát. Most megyek SuperBowl-t nézni 😛

    , Hozzászólás ID: #89680
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    webbie írta korábban:
    adam_t írta korábban:

    Nem értem… oo/

    Azért tette be abba a boltba, mert a koliba az egyik gyerek csomószor mondta neki, hogy tegye be, és ezért ő végül betette a pipát a boltba, de már megbánta.

    Magyar 4ever 😀

    Ennek sok értelme akkor sincs… 😀

    , Hozzászólás ID: #89681
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Jó reggelt mindenkinek….

    , Hozzászólás ID: #89682
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266

    Hi! Nem találtam olyan topicot, ahl ezt meg tudtam volna kérdezni. Milyen program kell hogy meg tudjam nyitni a hszekben a videókat? Gerago blogjában sem sikerült megnézni a videót:grr:

    , Hozzászólás ID: #89683
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ha jól tudom szimpla adobe flash kiegészítőt kell letöltened a böngésződhöz és utána működik a videók megtekintése. Ezt ingyenesen leszedheted a http://www.adobe.com oldalról a Flash Player címszó alatt.

    , Hozzászólás ID: #89684
    joker
    Felhasználó
    Joker
    • Hozzászólás: 300
    sYska/!/ írta korábban:
    Joker írta korábban:

    Ezért fogom a széncsipesz végét :malin2: :malin2:

    Igen, de sok csipesszel nem lehet, mert laza és a végén fogva kiesik a szén. :]

    És mi van azokkal a userekkel akik ügyesek? :malin2: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89685
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Az a kezed lehet nem eg meg, amelyikkel a csipeszt fogod, de az ongyujtonal mar macerasabb a helyzet 🙂

    , Hozzászólás ID: #89686
    maate
    Felhasználó
    MaAtE
    • Hozzászólás: 305

    Huhhh 🙂

    Ma barátnőmnek megvolt az első pipakészítése. 🙂 Olyan büszke voltam rá. NM guavát kevert AM citrommal. Sőt a szenet is felizzította a gázforrasztóval. Tök ügyes volt. Fólialyukasztás: “Lehet csillag alakban?”

    Más: lassan kifogyok a Bamboochából, meg a dohányból, valaki Debrecen vagy Miskolc környékéről nem megy a héten a SZK-be?

    , Hozzászólás ID: #89687
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Ha valaki összehozna egy benzinpénztérítéses SZK látogatásos autótúrát, partner lennék benne.

    , Hozzászólás ID: #89688
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    En ket hetente kb jarok haza Debrecenbe, uh ha ott kell vkinek vmi SZK-bol, akkor segithetek 🙂

    , Hozzászólás ID: #89689
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556
    MaAtE írta korábban:
    Huhhh 🙂

    Ma barátnőmnek megvolt az első pipakészítése. 🙂 Olyan büszke voltam rá. NM guavát kevert AM citrommal. Sőt a szenet is felizzította a gázforrasztóval. Tök ügyes volt. Fólialyukasztás: “Lehet csillag alakban?”

    Más: lassan kifogyok a Bamboochából, meg a dohányból, valaki Debrecen vagy Miskolc környékéről nem megy a héten a SZK-be?

    Én is már próbáltam a nőcit tanítani. De azt mondja a dohányban túrkálni az olyan undi. De amikor a szobájába véletlen leesik egy kis dohány darab már a plafonon van. Mindent összekensz…… :hehe: :happy1: :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89690
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Kb. 2 hétig nem lesz netem szolgáltatóváltás miatt, bakker már rendesen félek.

    Meg tudom mi az az elvonási tünet.

    , Hozzászólás ID: #89691
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Jóóó reggelt mindenkinek!

    , Hozzászólás ID: #89692
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Nightwolf írta korábban:
    Jóóó reggelt mindenkinek!

    hát így 12:24-kor: Neked is! 😀

    , Hozzászólás ID: #89693
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Köszi sYska!

    Egy jó kérdés.

    Ti is tapasztaltátok már, hogy ha mentás dohánnyal keveritek fel valamely dohányotok, akkor később ha ismét rágyújtotok és mentát nem tesztek bele attól még érződik a menta íze szívásnál?

    , Hozzászólás ID: #89694
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Amennyiben valamelyik karakteres dohány szívása után alaposan kitisztítod a pipát, és minden tartozékát, nem fog előfordulni az általad említett hatás. Különösen igaz ez a mentára!

    , Hozzászólás ID: #89695
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266

    Ismét szeretnék egy kérdéssel fordulni a tapasztaltabb fórumozók felé: Mi az oka annak, hogy a hsz eimben nem jelennnek meg az “emotikonok”? (az emotikonok kikapcsolása nincs kipipálva)

    , Hozzászólás ID: #89696
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415
    HcsImike írta korábban:
    Ismét szeretnék egy kérdéssel fordulni a tapasztaltabb fórumozók felé: Mi az oka annak, hogy a hsz eimben nem jelennnek meg az “emotikonok”? (az emotikonok kikapcsolása nincs kipipálva)

    Hagysz szóközt az emotikonok előtt/után?

    , Hozzászólás ID: #89697
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266

    Ez volt a probléma oka, köszi :rouge:

    , Hozzászólás ID: #89698
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302

    Tényleg. Van valakinek ötlete, hogy a benzinárakkal miért hülyítik a népet? Emelik, csökkentik felváltva, hetente…… végtelenségekig. Ennyi erővel beállíthatnának egy nyári meg egy téli árat ami fix és nem néznének minket hülyének.

    Debrecen mellett lakom, de lassan már megéri Ukránba átmenni egy teli tankért meg 1 kannával.

    , Hozzászólás ID: #89699
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    bogaras írta korábban:
    Tényleg. Van valakinek ötlete, hogy a benzinárakkal miért hülyítik a népet? Emelik, csökkentik felváltva, hetente…… végtelenségekig. Ennyi erővel beállíthatnának egy nyári meg egy téli árat ami fix és nem néznének minket hülyének.

    Debrecen mellett lakom, de lassan már megéri Ukránba átmenni egy teli tankért meg 1 kannával.

    Elég bonyolult makro-világgazdasági folyamatok és az áru illetve az érték tőzsde folyamatos ingadozása okozza a benzin és gázolaj árának hetenkénti változását. Ezenkívül meghatározó még a gazdaság mozgását illetően a természeti katasztrófák, a vásárlókedv, a fogyasztás, a kereslet és kínálat és még sok egyéb tényező, úgy hogy ez felettünk áll és sajnos nem lehet fixre beállítani.

    , Hozzászólás ID: #89700
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284
    Hookah írta korábban:
    bogaras írta korábban:
    Tényleg. Van valakinek ötlete, hogy a benzinárakkal miért hülyítik a népet? Emelik, csökkentik felváltva, hetente…… végtelenségekig. Ennyi erővel beállíthatnának egy nyári meg egy téli árat ami fix és nem néznének minket hülyének.

    Debrecen mellett lakom, de lassan már megéri Ukránba átmenni egy teli tankért meg 1 kannával.

    Elég bonyolult makro-világgazdasági folyamatok és az áru illetve az érték tőzsde folyamatos ingadozása okozza a benzin és gázolaj árának hetenkénti változását. Ezenkívül meghatározó még a gazdaság mozgását illetően a természeti katasztrófák, a vásárlókedv, a fogyasztás, a kereslet és kínálat és még sok egyéb tényező, úgy hogy ez felettünk áll és sajnos nem lehet fixre beállítani.

    Azt se felejtsük el hogy ha emelik a benzinárat, egy idő után a termékek árai is drágulnak. Viszont ha csökken a benzinár, attól az árak nem fognak lentebb menni, ergo a benzináremelés a legjobb ÁFA-bevétel növelő az államnak.

    , Hozzászólás ID: #89701
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    wad írta korábban:
    Azt se felejtsük el hogy ha emelik a benzinárat, egy idő után a termékek árai is drágulnak. Viszont ha csökken a benzinár, attól az árak nem fognak lentebb menni, ergo a benzináremelés a legjobb ÁFA-bevétel növelő az államnak.

    Igen, ez igaz, azonban a benzin árát legritkább esetben talán elhanyagolható mértékben emelik az ÁFA bevétel növelése érdekében.

    , Hozzászólás ID: #89702
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Annyi baja volt, hogy ő is tisztességben meggörbült orrú ember, ezért szúrta a szemét egy kis magyarság.

    Nightrain írta korábban:
    De mi baja volt szegény Turullal, hogy letakarta a kis szemét?

    Őt kellett volna örökre letakarni, a fekete ruhásoknak……

    , Hozzászólás ID: #89703
    watcher
    Felhasználó
    Watcher
    • Hozzászólás: 65

    Igazából nem értem ezt a hajcihőt a Turullal. Ősmagyar nemzeti jelkép minek összemosni bármiféle izmussal, politikai kavarással. Ezt meg lehetne előzni ha hivatalosan is felvennék a nemzeti jelképek sorába a diszkriminált Árpádsávos zászlóval együtt amit egyébként a nemzeti ünnepeken felvonultatnak a történelmi zászlókkal együtt :siffle: . Leszögezném nem támogatni akarom a radikális alakulatokat mielőtt valaki megvádolna a politizálással, csak k..vára böki a csőrömet, hogy megint meg akarnak fosztani a történelmünktől. Ja mielőtt valaki belémáll meg lehet nézni a Nemzetbiztonsági Hivatal címerét elérhető a neten mit láttok rajta?

    , Hozzászólás ID: #89704
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    mostmár biztos a hír:triste1: a széntartó kerámiám nem birt el 3 babucsával:S azt hiszem maradok a fóliánál:(

    , Hozzászólás ID: #89705
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    dózer23 írta korábban:
    mostmár biztos a hír:triste1: a széntartó kerámiám nem birt el 3 babucsával:S azt hiszem maradok a fóliánál:(

    Nem értem, a problémát!

    4 bambuchaval is kiválóan muxik!

    , Hozzászólás ID: #89706
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    akoska60 írta korábban:
    dózer23 írta korábban:
    mostmár biztos a hír:triste1: a széntartó kerámiám nem birt el 3 babucsával:S azt hiszem maradok a fóliánál:(

    Nem értem, a problémát!

    4 bambuchaval is kiválóan muxik!

    ööö…nekem ha pl 3 bamboochaval használom akkor olyan füstje van mint ha fóliával használnám.

    Egyébként meg ha 2 kockát egyben hagysz, akkor jobb, mert könnyebben tudod forgatni rajta, és jobb a melegedése…minimálisan azonban a füst kevesebb.

    , Hozzászólás ID: #89707
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Nightwolf írta korábban:
    akoska60 írta korábban:

    Nem értem, a problémát!

    4 bambuchaval is kiválóan muxik!

    ööö…nekem ha pl 3 bamboochaval használom akkor olyan füstje van mint ha fóliával használnám.

    Egyébként meg ha 2 kockát egyben hagysz, akkor jobb, mert könnyebben tudod forgatni rajta, és jobb a melegedése…minimálisan azonban a füst kevesebb.

    Ezt nem értem… 3 bamboocha, Serbetli, Tangiers phunnel és nem sok füst, kevés íz… 4 szénnel perfekt.

30 bejegyzés megtekintése - 7,591-7,620 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.