A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #90549
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    akoska60 írta korábban:
    Valami buherált win7 lehetett amiben az óra kifagyott! vagy a videokártyád drivere ** (széklet). Ez nem windows hiba!

    nem találkoztam még ezzel a jelenséggel. a tálca alkalmazása, szerintem logikus és könnyen átlátható, és csomó kényelmi elemet is tartalmaz.

    Nem tudom a mappakezeléssel mi bajod, semelyik windowsban sem túl jó.Ez nem linux. Használj Total Commandert, és teljesen ok lesz minden. A játékon és a böngészésen kívül még sok másra is jó. Említeném a nagyon frappáns hálózatkezelést, csak egy példának.

    Ez a rendszer gyerekes, akkor mit mondasz a vistára, vagy a milleniumra??

    Meg kell tanulni használni, mint minden újat!

    Hát a vista egy csődtömeg, a millenium meg az xp elődje lett volna, de ugyan úgy megbukott mint a vista.

    Noh mindegy, jön vissza az xp utána kap egy kis vinyót a vista a játékra.

    , Hozzászólás ID: #90550
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Vista már helyre van pofozva, azon kívül hogy rohadt sokat eszik, semmi baj nincs vele, stabil. A millenium pedig nagyon stabil rendszer, sokáig használtam, nehezen álltam ráhogy felrakjam helyette az xpt. Youri, te melyik bolygón élsz? 😀 A hálózatkezelés is nagyon jó, egyet értek Ákossal.

    , Hozzászólás ID: #90551
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Más téma.

    Az én kicsi lányom 2. gimnazista, a mai napon hivatalosan is leérettségizett angol nyelvből, 97%-os eredménnyel!  :super: :winner:

    , Hozzászólás ID: #90552
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Gratulálok neki! Ez szép teljesítmény! :super:

    , Hozzászólás ID: #90553
    kalo
    Felhasználó
    kalo
    • Hozzászólás: 49

    Váó! Gratulálok! Úgy írigylem azokat az embereket akik ilyen jók idegennyelvekben! Nekem a németet olyan nehezemre esik/esett tanulni, hogy érettségin is megszenvedtem vele! :S 😀

    , Hozzászólás ID: #90554
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    akoska60 írta korábban:
    Más téma.

    Az én kicsi lányom 2. gimnazista, a mai napon hivatalosan is leérettségizett angol nyelvből, 97%-os eredménnyel!. :super: :winner:

    szóval nem csak szép hanem okos is:D szólj ha nem lesz barátja :hehe: 😀

    , Hozzászólás ID: #90555
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92

    Microsoft filozófia: Sok benne a hiba legalább legyen nagy…

    Mellesleg csak eredeti oprendszert szabad használni, boltban vásároltat, mert azt biztosra tudod, hogy működik… Nekem se fagyott ki SOHA az óra, bár én azért tettem le róla, mert az xp-t jobban tudom buherálni, hogy pl ne szóljon a lapozófájlok miatt soha 1 program se, hiába benne van, hogy keressen utána, mert különben nem indul el (Így jártam a Titan Quest-el, ami nemtudom minek akar még az ajánlottjától 3szor jobb gépbe lapozófájlt létrehozni… :D, mert szerintem 4 GB DDR3 és 1GB VRAM mellett értelmetlen.), vagy hogy oda nyúljak be neki, ahol akarok… A Windows Se7en tényleg gagyi, gyerekes, még a Vistától is rosszabb, persze ez azoknak ELÉG, akik játszanak, filmet néznek és letöltenek. Az aksit pedig JOBBAN kezeli mint az xp, amit a vizuális hatások kompenzálnak, itt pejoratív értelemben értve.

    BTW nekem tavaly lett 83% az informatika és 93% az angol de a lányoddal biztos tudnék vitatkozgatni :DDD Nem vagyok formában, csak mostanába rázódok vissza, ahogy fordítgatom a galériát, de sYska lusta küldeni a sorokat.. 😀

    , Hozzászólás ID: #90556
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nem tudom miért baj, hogy gyorsabb valami mint az elődei, és jobban és pontosabban kezeli a memóriát? laptopoknál , ha jól beállítod, sokkal energia hatékonyabban dolgozik, mint az XP. A lapozófájlt buherálni nem értem mi értelme van, ha kevés a hely a merevlemezeden, végy egy nagyobbat szerintem. Az Xp mindent felszed a netről, amit csak talál, és dagad, és dagad.

    A win 7 ezt már nem teszi.

    Játékra biztosan nagyon jó, nem tudok mit mondani, nem arra használom. A média kezelése hibátlan eddig, bár az Xp-vel sem volt bajom.

    Aki ennél jobb oprendszerre vágyik, merüljön el a linuxban .

    Talán csak divat fikázni a win7-et, nem tudom, a magam részéről elégedetebb vagyok vele, mint az Xp-vel.

    , Hozzászólás ID: #90557
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92
    akoska60 írta korábban:
    ha kevés a hely a merevlemezeden, végy egy nagyobbat szerintem. Az Xp mindent felszed a netről, amit csak talál, és dagad, és dagad.

    nekem 3.4 GB az egész os ugy ahogy van. Az a baj, hogy egy fél terás belső, és már nemtudom mennyi külső merevlemeznél több tárhelyet képtelen vagyok beszerezni mert így is rengeteg van és drága is csak az a baj hogy tele is van :D. én egyszerűen állandóan töltök. Mióta megvan ez a notebook azóta megy heti 1 kötelező resettel…

    , Hozzászólás ID: #90558
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ez tipikus. Én is így jártam, amikor nagyobb vinyót vettem.Azt hittem, ennyi hely életem végéig elég lesz. Hát nagyon rövid életű lettem volna…

    Meg kellett tanulnom szelektálni, és fontossági sorrendeket felállítani, és amikor ez sikerült, akkor meg tudtam állni, hogy ne tartsak meg mindent amit letöltöttem, csak azt ami tényleg nagyon fontos.

    Néha fáj a dolog, de muszáj takarítani!!

    Most a gépben vagy egy 160-as és külsőnek egy 540-es és egy 1 terrás vinyó.

    , Hozzászólás ID: #90559
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92
    akoska60 írta korábban:
    Ez tipikus. Én is így jártam, amikor nagyobb vinyót vettem.Azt hittem, ennyi hely életem végéig elég lesz. Hát nagyon rövid életű lettem volna…

    Meg kellett tanulnom szelektálni, és fontossági sorrendeket felállítani, és amikor ez sikerült, akkor meg tudtam állni, hogy ne tartsak meg mindent amit letöltöttem, csak azt ami tényleg nagyon fontos.

    Néha fáj a dolog, de muszáj takarítani!!

    Most a gépben vagy egy 160-as és külsőnek egy 540-es és egy 1 terrás vinyó.

    a belső winyóm fél tera, a tesómé is, és az asztalié is, ez eddig 1.5 valamint van még kb 2 külső, de iszonyatosan kevés… akkorák lettek egyes filmek és játékok, hogy hihetetlen (20-40gigát elérik…)

    akoska60 mellesleg holnap érettségizek, és pénteken bizonyítványosztás, és este bankett, szal szombat/vasárnap kora délután mennék nyíregyre haverokkal.. Kis pipázás megoldható? 😀

    , Hozzászólás ID: #90560
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Vasárnap akár jó is lehetne, remélem addigra Gábor is kigyógyul a hörghurutból!

    tegyük ettől függővé, ha lehet. Jó?

    Te is tudod, hogy ez a hely, és gépigény, örökös harc a hardver és szoftver gyártók között, egyik a másikától függ és ezen keresztül csapolják a zsebünket. Nem kéne belemenni ebbe az örökös fejlesztési hajszába!

    Tudom aki nem fejleszt, lemarad.

    Akkor én le is maradtam,. nem állok be azok közé, akik havonta, két havonta beledugnak a gépbe 30-40 k-t, hogy felszínen maradjanak.

    , Hozzászólás ID: #90561
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92
    akoska60 írta korábban:
    Vasárnap akár jó is lehetne, remélem addigra Gábor is kigyógyul a hörghurutból!

    tegyük ettől függővé, ha lehet. Jó?

    Oksam, nekem is a vasárnap lenne jobb. Ugyebár a pénteki bankett egy kegyetlen másnapot von maga után… Mellesleg jobbodást neki.

    —-

    edit.: valami elérhetőségetek van? pl msn vagy ilyesmi, gyorsabb információáramlást létrehozva?

    , Hozzászólás ID: #90562
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Majd olvassa biztosan, és meg is köszöni remélem! 🙂

    , Hozzászólás ID: #90563
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    dózer23 írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Más téma.

    Az én kicsi lányom 2. gimnazista, a mai napon hivatalosan is leérettségizett angol nyelvből, 97%-os eredménnyel!. :super: :winner:

    szóval nem csak szép hanem okos is:D szólj ha nem lesz barátja :hehe: 😀

    Becsusszanna a tatyóba… aztán megszökteted Nyíregyről? 😀 😀 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #90564
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Ha dózer is ott van, és ha megindul ugye… Ákos, a lányodnak amerikai focis védőfelszerelést szerezz be mihamarabb! 😀 Vagy mégjobb az a szivacsos szumó ruci, dobálhatod, semmi baja nem lesz!:D

    Hookah írta korábban:
    Az új típusú AF alatt, az új gyártási módszert értem, teljesen más, ha szokványosan tömsz, akkor megég, ezért azt javasolták, hogy meg kell jól pakolni, és tényleg jó. Ez módszer azért nem minden melaszos dohánynál alkalmazható, látszik is hogy John sem szippogat akkorákat. 😀

    Mini Tangiers Phunnelt nem tudsz beszerezni, mert nem gyártanak, maximum Small-t talán a közeljövőben.

    Alienre gondoltam, bocsánat! 🙂 Ha szokványosan tömsz, megég? Ez nekem furcsa nagyon 😀

    , Hozzászólás ID: #90565
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267
    Riccio írta korábban:

    új Biorobot klip!

    szedjétek egyétek szeressétek!

    Én azt hittem, hogy ez az ember már rég öngyilkos lett, vagy megvolt az aranylövés.

    , Hozzászólás ID: #90566
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    szerencsére már kilábalt a hiperkarma vége idején uralkodó hangulatából és életmódjából

    legalábbis úgy néz ki 🙂

    , Hozzászólás ID: #90567
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Nick írta korábban:
    Alienre gondoltam, bocsánat! 🙂 Ha szokványosan tömsz, megég? Ez nekem furcsa nagyon 😀

    Ja, rendben, az más. 🙂 Igen, tényleg így van, személyesen próbáltam. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90568
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    , Hozzászólás ID: #90569
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Köszi a segítséget Hookah, ma is tanultam valamit! 🙂

    NEM MŰKÖDIK AZ NCORE! 🙁 😮

    , Hozzászólás ID: #90570
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    Hookah írta korábban:
    dózer23 írta korábban:

    szóval nem csak szép hanem okos is:D szólj ha nem lesz barátja :hehe: 😀

    Becsusszanna a tatyóba… aztán megszökteted Nyíregyről? 😀 😀 😀 😀

    ha már szöktetni kell régen rossz majd a személyes vonz erőm :hehe: :hehe: :hehe:

    Nick: elég ha maga elé tesz egy közgáz könyvet…. garantáltam hozzá se szólok…

    , Hozzászólás ID: #90571
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Nick írta korábban:
    Köszi a segítséget Hookah, ma is tanultam valamit! 🙂

    NEM MŰKÖDIK AZ NCORE! 🙁 😮

    Ja, lehet moldy hsz-e miatt van ez is. Mármint hogy szervereket foglaltak le .. 😀 Csak nem :triste1:

    RICCIO, JULIO

    Videó nagyon jó lett, grat hozzá 😀

    , Hozzászólás ID: #90572
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Ha jól hallom, az operátor meg gerago volt nem? Tényleg nagyon jó videó, minden új termékről készíthetnétek 🙂

    , Hozzászólás ID: #90573
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    a felvételeket gergő csinálta, legalábbis a csomagbontós rész. a többi az enyém. valamint a vágás

    köszönjük, örülünk hogy tetszik. mégjobban örülünk ha éltek is a vásárlás lehetőségével :happy1:

    , Hozzászólás ID: #90574
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Ákos, Gratula neki!

    Hm, eredeti xp-t soha. Nekem jó öreg orosz kalóz elvtársak küldtek remekművet.

    Kicsit felturbózták az xp-t és kivették belőle a bugokat. Ennél stabilabb rendszert nem ismerek. De elég nehéz hozzájutni, winXP Krasznaja 😛 😀

    Amúgy a mai napig az amcsi katonák is a 2000-t és az xp-t használják, pedig ők nem sz@rral gurigáznak 😀

    A linux sem jó annyira és nem divatból fikázom a win7-t, egyszerűen nekem nem kényelmes a kezelése, mert nem szeretem, ha csoportosítgatja az ikonokat önkényesen és társai. Ettől eltekintve lehet tényleg jó, de azt hiszem kezdek gyűjteni egy MAC ra.

    , Hozzászólás ID: #90575
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92
    Nick írta korábban:
    Köszi a segítséget Hookah, ma is tanultam valamit! 🙂

    NEM MŰKÖDIK AZ NCORE! 🙁 😮

    az ncore szokás szerint többet áll mint a hímtagom… pedig most még mittudomén milyen spéci szervere van meg minden.. kihasználtsága 10% fölé sose megy…

    , Hozzászólás ID: #90576
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Köszi szépen egyébként, már talán kezdek jobban lenni. 😀 Bár azért még mindig rossz. Már legalább egy hete nem pipáztam egyébként, és örömmel jelentem, nem voltak elvonási tüneteim. 😀

    nCore :'(

    , Hozzászólás ID: #90577
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Gábor írta korábban:
    Köszi szépen egyébként, már talán kezdek jobban lenni. 😀 Bár azért még mindig rossz. Már legalább egy hete nem pipáztam egyébként, és örömmel jelentem, nem voltak elvonási tüneteim. 😀

    nCore :'(

    Miaz, büntiben vagy? 😀

    , Hozzászólás ID: #90578
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92
    Gábor írta korábban:
    Köszi szépen egyébként, már talán kezdek jobban lenni. 😀 Bár azért még mindig rossz. Már legalább egy hete nem pipáztam egyébként, és örömmel jelentem, nem voltak elvonási tüneteim. 😀

    nCore :'(

    az gond! legyenek:D én naponta kettő alá már nem adok, ami néha elég bajos. nemtudom mi lesz velem 70 évesen 😀 de vasárnapra jobban leszel… egyél mézet, vagy igyál pálinkát 😀 mi itt ezt toljuk felső légúti fertőzésre, főleg torokra 😛

    nem bünti, beteg (szerk)

30 bejegyzés megtekintése - 8,461-8,490 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.