A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #90579
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nincs büntiben, csak hörghurutja van!:(

    , Hozzászólás ID: #90580
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Rossz lett a bizonyítvány! 😀

    , Hozzászólás ID: #90581
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355
    akoska60 írta korábban:
    Más téma.

    Az én kicsi lányom 2. gimnazista, a mai napon hivatalosan is leérettségizett angol nyelvből, 97%-os eredménnyel!. :super: :winner:

    gratulálok neki! 🙂

    , Hozzászólás ID: #90582
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    magichorse írta korábban:
    Gábor írta korábban:
    Köszi szépen egyébként, már talán kezdek jobban lenni. 😀 Bár azért még mindig rossz. Már legalább egy hete nem pipáztam egyébként, és örömmel jelentem, nem voltak elvonási tüneteim. 😀

    nCore :'(

    az gond! legyenek:D én naponta kettő alá már nem adok, ami néha elég bajos. nemtudom mi lesz velem 70 évesen 😀 de vasárnapra jobban leszel… egyél mézet, vagy igyál pálinkát 😀 mi itt ezt toljuk felső légúti fertőzésre, főleg torokra 😛

    nem bünti, beteg (szerk)

    Hát nekem 6 év folyamatos pipázás után a katonai vizsgálaton semmit sem láttak, pedig apám elég kemény dohányos.. 😀


    Oh értem, jobbulást :/

    Majd finom mentolos dohánnyal indíts, ha jól leszel. Az szinte megváltás szokott nálam lenni.

    , Hozzászólás ID: #90583
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355

    Most tesztelem a bio dohányomat…

    2 hete leszedtem a barackfánkról pár száraz levelet, és lemostam őket rendesen.

    Maradt itthon ~10ml Bisan-eper ízesítőm, amivel beáztattam kb. 5g falevelet, amit összemorzsoltam.

    Mivel már 2 hete áll, úgy gondoltam érdemes letesztelni… 😀

    Az eper íz az első 10 percben jól kivehető, semmi mellékíz.

    Most szívom kb. 15 perce, és érzek valami mellékízt, nem kellemetlen, de nagyon furcsa.

    A füst hatalmas, kb. mint egy Mizo-é.

    Azt hiszem írok is egy tesztet róla a blogomba. 😀

    , Hozzászólás ID: #90584
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267
    moldy007 írta korábban:

    Kérdés, hogy ez a mezei letöltőket mennyiben érinti.

    IP cím alapján visszakeresés, a szolgáltató kiadja-e a felhasználó nevét, ilyesmi…

    Kopogtatnak reggel?

    , Hozzászólás ID: #90585
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    18:34 – Az nCore holnap delben mar menni fog, “nopara”. – ezt az uzenetet kaptuk. Az viszont erdekes, hogy az nCore korabbi blogja (ami mar regota nem frissult) teljesen eltunt, minden blogbejegyzest toroltek rola.

    YEEEEHAAAA! 😀

    Köszi a jobbulásos cuccot! 😀 (kuc-kuc 😀 )

    , Hozzászólás ID: #90586
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Feca írta korábban:
    moldy007 írta korábban:

    Kérdés, hogy ez a mezei letöltőket mennyiben érinti.

    IP cím alapján visszakeresés, a szolgáltató kiadja-e a felhasználó nevét, ilyesmi…

    Kopogtatnak reggel?

    Ip rejtőt kell használni, akkor igen megnehezítik a dolgukat, amúgy hivatalos kérvényre ki kell adnia a szolgáltatónak mindent, de lustábbak ahhoz a rendőrök, hogy a kis seederekkel foglalkozzanak. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90587
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    akoska60 írta korábban:
    Más téma.

    Az én kicsi lányom 2. gimnazista, a mai napon hivatalosan is leérettségizett angol nyelvből, 97%-os eredménnyel!. :super: :winner:

    Nagyon szép eredmény. Gratula neki. 🙂 Rám jövőre kerül sor. :cote: :diable:

    , Hozzászólás ID: #90588
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Seed szerverekre utaznak, nem az egyszerű felhasználókra 🙂

    , Hozzászólás ID: #90589
    neutro
    Felhasználó
    Neutro
    • Hozzászólás: 168

    A felhasználóknak nem kell félni. 😉 Remélem mihamarabb visszaáll a rend, körübelül 2hét és a 90%-a fog menni a lefoglalt trackereknek. :siffle:Azért a lefoglalás időpontjában a bix adatforgalmán látszik, hogy nem 1-2 szervert vittek el.

    , Hozzászólás ID: #90590
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ez a kép annyira kamu:

    Aki megmondja miért az nyer egy pacsit. 😀 Szerintem kormin kívül senki más nem fogja tudni, hogy miért. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90591
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Azt nem tudom, miért kamu, de azt igen, hogy talán miért nem:

    Valószínűleg náluk is van minőség-ellenőrzés, ami szúrópróba-szerű ellenőrzés. Itt valószínűleg ez történik, valamelyik raklapból kiszedtek 5-6 dobozzal, és lemérik.

    Minőségellenőr-laboros voltam, legokat mértem 0.05mm pontosságra, meg csomó szempont szerint.

    Ja, beugrott. Valószínűleg azért kamu, mert sosincs benne annyi, amennyi kellene…

    , Hozzászólás ID: #90592
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    sYska/!/ írta korábban:
    Ez a kép annyira kamu:

    Aki megmondja miért az nyer egy pacsit. 😀 Szerintem kormin kívül senki más nem fogja tudni, hogy miért. 🙂

    Tippelek, de szerintem egy kissé paradoxon a helyzet, mivel az arabok nem a minőség ellenőrzésükről híresek. Másrészt felesleges ezredes pontosságú analitikai mérleggel mérni. Dobozzal együtt meg sose lenne pontos, akármennyire is tudják előre a csomagolóanyag súlyát. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90593
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Azt nem tudom mért kamu, de találtam valamit:

    https://www.alfakher.vizipipadohany.com/gyartas/

    Itt azt írják hogy: Mielőtt kiadnák a kezükből a csomagolt dohányt, mindig ellenőrzik, hogy az általuk előírt mennyiségi és minőségi kritériumoknak megfelelnek-e.

    , Hozzászólás ID: #90594
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92

    Szidjatok 2 órától, mert magyarból és történelemből szóbelizek!!! És már unom nagyon 🙂 Már tavaly is tettem le előre párat és így már fárasztó hogy sokáig húzódik. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90595
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    vicc: mert lukjani oldalán van a kép?:D

    , Hozzászólás ID: #90596
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Magichorse go go go go! 😉 😀

    , Hozzászólás ID: #90597
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385
    dózer23 írta korábban:
    vicc: mert lukjani oldalán van a kép?:D

     

    megnyugodtam hogy nem csak nekem jutott eszembe 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #90598
    adamradvanyi
    Felhasználó
    adamradvanyi
    • Hozzászólás: 1

    sziasztok!

    Pár hét múlva törökországba utazom, és a vizipipa mellett dohányt is szeretnék behozni… A kérdésem az hogy van-e valakinek behozatallal kapcsolatos tapasztalata és mennyit lehet behozni?

    , Hozzászólás ID: #90599
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    kinti-vasarlas-t253-45.html?hilit=v%C3%A1mmentes#p12383

    Itt találsz válasz a kérdésedre!

    Használd a keresőt please!!

    , Hozzászólás ID: #90600
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    adamradvanyi írta korábban:
    sziasztok!

    Pár hét múlva törökországba utazom, és a vizipipa mellett dohányt is szeretnék behozni… A kérdésem az hogy van-e valakinek behozatallal kapcsolatos tapasztalata és mennyit lehet behozni?

    Ismerkedj,és visszafele ha nagyobb mennyiséget akarsz hozni ,oszd szét úgy hogy mindenkinél a legális mennyiség legyen (esetleg picit több…)

    , Hozzászólás ID: #90601
    SteadyMan
    Felhasználó
    SteadyMan
    • Hozzászólás: 508
    magichorse írta korábban:
    Szidjatok 2 órától, mert magyarból és történelemből szóbelizek!!! És már unom nagyon 🙂 Már tavaly is tettem le előre párat és így már fárasztó hogy sokáig húzódik. 🙂

    Na éppen elmúlt 2 óra, így leszidlak jól, mert biztos alig tanultál a szóbelire! :nonon: 

    , Hozzászólás ID: #90602
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Meghozták a centeres “razan” csövet.

    Első blikkre az anyaga randben van, a két vége sima átlátszó műanyag, a szipka részt nem lehet kivenni, vagy csak nagyon erősen, nem feszegettem. A markolat műszálas anyaggal van betekerve, nem bomlik, nincs rajta látható hiba. A ragasztások is rendben vannak.

    A belső átmérő olyan 1 centi körüli. Jó füstöt ad, mondjuk ez a vortex miatt lesz.

    Nekem bejön, jó beléptető egy igazi razan, vagy nammorhoz.

    Mondom, nekem nincs igazim, nem összehasonlítok, és nem reklámozom, csak elmondom a véleményem egy olcsó, mosható szívócsőről. Ennyi pénzért simán megéri. Majd ha szétesik, szólok.

    , Hozzászólás ID: #90603
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Biztosan nincs benne fémspirál? Így elmondás alapján éri az árát.

    , Hozzászólás ID: #90604
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Feca írta korábban:
    Azt nem tudom, miért kamu, de azt igen, hogy talán miért nem:

    Valószínűleg náluk is van minőség-ellenőrzés, ami szúrópróba-szerű ellenőrzés. Itt valószínűleg ez történik, valamelyik raklapból kiszedtek 5-6 dobozzal, és lemérik.

    Minőségellenőr-laboros voltam, legokat mértem 0.05mm pontosságra, meg csomó szempont szerint.

    Ja, beugrott. Valószínűleg azért kamu, mert sosincs benne annyi, amennyi kellene…

    Ha laboros voltál akkor a mérlegről kell pár dolgot tudni. 🙂 Ez egy elektromos táramérlegnek tűnik, ebből indulj ki és akkor meglesz az. 😛

    bogaras írta korábban:
    Tippelek, de szerintem egy kissé paradoxon a helyzet, mivel az arabok nem a minőség ellenőrzésükről híresek. Másrészt felesleges ezredes pontosságú analitikai mérleggel mérni. Dobozzal együtt meg sose lenne pontos, akármennyire is tudják előre a csomagolóanyag súlyát. 🙂

    Nem, cég és embere válogatja az ellenőrzést.

    Zoli92 írta korábban:
    Azt nem tudom mért kamu, de találtam valamit:

    https://www.alfakher.vizipipadohany.com/gyartas/

    Itt azt írják hogy: Mielőtt kiadnák a kezükből a csomagolt dohányt, mindig ellenőrzik, hogy az általuk előírt mennyiségi és minőségi kritériumoknak megfelelnek-e.

    Nocsak, valaki megnézte a kép honnan lett belinkelve? 🙂 Amúgy ez egy partner oldalunk.

    dózer23 írta korábban:
    vicc: mert lukjani oldalán van a kép?:D

    Nem, ez partner oldal, nem eu.

    Amúgy a mérleggel kapcsolatos a dolog annyit segítek. Kormi egy rövid gondolkozás után szerintem rávágná.

    , Hozzászólás ID: #90605
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Tényleg nem ugrik be. Nálunk a termelés is használta, csak nagyobbakat, 25 kilókat mértek. ha pár építőkockánál több, vagy kevesebb volt benne, már jelzett. Szóval nem tudom, mi lehet a bibi a mérleggel. A mennyiség oké, a felhasználás oké, hiába nézem… Nem látszanak a számok? Nincs bekapcsolva, de lehet hogy csak alacsony a kontraszt.

    oo/

    , Hozzászólás ID: #90606
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Feca írta korábban:
    Tényleg nem ugrik be. Nálunk a termelés is használta, csak nagyobbakat, 25 kilókat mértek. ha pár építőkockánál több, vagy kevesebb volt benne, már jelzett. Szóval nem tudom, mi lehet a bibi a mérleggel. A mennyiség oké, a felhasználás oké, hiába nézem… Nem látszanak a számok? Nincs bekapcsolva, de lehet hogy csak alacsony a kontraszt.

    oo/

    Nem, nem ilyesmi. A kép jó. Az egy normál, hagyományos elektromos mérleg. Annyit még segítek, hogy a csávó kezében lévő doboz és a mérleg közötti összefüggésnél van a gond. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90607
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Talán a méréshatár? Nem képes a labor mérleg 1000 gr-ot mérni?

    , Hozzászólás ID: #90608
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267
    sYska/!/ írta korábban:
    Annyit még segítek, hogy a csávó kezében lévő doboz és a mérleg közötti összefüggésnél van a gond. 🙂

    Ja, fölé lebegtetve nem mér…

    :happy1:

30 bejegyzés megtekintése - 8,491-8,520 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.