A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #90652
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nyíregyházán a Zrínyi Gimnáziumba vették fel haladó angol tagozatra.

    , Hozzászólás ID: #90653
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    Gábor fiam elballagott! :intello:

    Ilyen vén vagyok már! X(

    Na gratula. Az angol szakot viszont óvatosan. 😀

    , Hozzászólás ID: #90654
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92

    Na, sikeresen túl vagyok egy érettségin, és egy banketten… Az agyamat teljesen elittam, bebizonyosodott, hogy akármennyire bírom a Tequilát, a sok abból is kiüt, mintha lelőttek volna, úgyérzem magam… Megérte, de örülök hogy élek, ezért rágyújtok valami pipára… Kérdés: Valaki próbálta már a teákat a tartályban? Azon gondolkodtam hogy főzök egyet, és beleöntöm ha kihűl.

    , Hozzászólás ID: #90655
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    magichorse írta korábban:
    Na, sikeresen túl vagyok egy érettségin, és egy banketten… Az agyamat teljesen elittam, bebizonyosodott, hogy akármennyire bírom a Tequilát, a sok abból is kiüt, mintha lelőttek volna, úgyérzem magam… Megérte, de örülök hogy élek, ezért rágyújtok valami pipára… Kérdés: Valaki próbálta már a teákat a tartályban? Azon gondolkodtam hogy főzök egyet, és beleöntöm ha kihűl.

    Szerintem nem próbáltuk, inkább magunkba öntjük. 🙂 Amúgy ha elég erőset csinálsz biztos érződik az ízben, de ha csak sima teát csinálsz az szerintem nem.

    , Hozzászólás ID: #90656
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92
    sYska/!/ írta korábban:
    magichorse írta korábban:
    Na, sikeresen túl vagyok egy érettségin, és egy banketten… Az agyamat teljesen elittam, bebizonyosodott, hogy akármennyire bírom a Tequilát, a sok abból is kiüt, mintha lelőttek volna, úgyérzem magam… Megérte, de örülök hogy élek, ezért rágyújtok valami pipára… Kérdés: Valaki próbálta már a teákat a tartályban? Azon gondolkodtam hogy főzök egyet, és beleöntöm ha kihűl.

    Szerintem nem próbáltuk, inkább magunkba öntjük. 🙂 Amúgy ha elég erőset csinálsz biztos érződik az ízben, de ha csak sima teát csinálsz az szerintem nem.

    Mellesleg küldheted a sorokat még ha van, mert már van időm fordítgatni! Túl vagyok teljesen az egészen ugyebár… A múltkorit se küldted el este :DD

    , Hozzászólás ID: #90657
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    túl vagyok az érettségi banketten…. de mocsokra sikerült a tegnap este.. az este tanulsága soha ne higitsátok az apszintot vodkával….nagyot üt

    , Hozzászólás ID: #90658
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    magichorse írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Szerintem nem próbáltuk, inkább magunkba öntjük. 🙂 Amúgy ha elég erőset csinálsz biztos érződik az ízben, de ha csak sima teát csinálsz az szerintem nem.

    Mellesleg küldheted a sorokat még ha van, mert már van időm fordítgatni! Túl vagyok teljesen az egészen ugyebár… A múltkorit se küldted el este :DD

    fogok majd, nem kell izgulni. 😀

    Csak most nekem is temérdek a dolgom.

    , Hozzászólás ID: #90659
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    wakummaci írta korábban:
    Ejj, remélem jó sok finom ízletes füstöt produkálsz ezzel a készlettel :).

    Jobbról a harmadik illetve az ötödik pipa: Ők mik/honnan vannak? Bámulatosan szépek..

    Ha off akkor jöhet dumaládába/pü-be is 🙂

    Jobbról a harmadik pipa az egy AF pipa, Sahara Smoke üveggel, jobbról az ötödik pedig egy szír pipa, amely Törökországból származik (pontosabb infóm sajnos nincs róla, de masszív, öntött darab) 🙂

    , Hozzászólás ID: #90660
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    sYska/!/ írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Gábor fiam elballagott! :intello:

    Ilyen vén vagyok már! X(

    Na gratula. Az angol szakot viszont óvatosan. 😀

    Ilyen szar lett a fordítás? 😀

    , Hozzászólás ID: #90661
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Gábor írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Na gratula. Az angol szakot viszont óvatosan. 😀

    Ilyen ** (széklet) lett a fordítás? 😀

    😀 :diable:

    , Hozzászólás ID: #90662
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nem, csak angolos középsuliba menni és röpke 500 sor szöveg kifog rajtad. Ejnye. 😀

    , Hozzászólás ID: #90663
    schify
    Felhasználó
    Schify
    • Hozzászólás: 170

    sYska te ma nem Debrecenben sétálgattál egész véletlenül?

    , Hozzászólás ID: #90664
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Sok volt, sok dolgom volt… 😀 Most már van időm, lefordítok neked 1500 sort is… 😀

    , Hozzászólás ID: #90665
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Schify írta korábban:
    sYska te ma nem Debrecenben sétálgattál egész véletlenül?

    Kizártnak tartom, mivel Szegeden tartózkodtam végig. Albiból ha 100m-re mentem el, Debrecen meg picit messzebb van. 😀

    , Hozzászólás ID: #90666
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736
    moldy007 írta korábban:
    Egyenesen Törökországból 8X125gr SERBETLI

    eper

    alma

    sárgadinnye

    pírősszóló

    borsmenta

    kapucsínó

    2X csoki

    Hugóm barátnője hozta ,volt üdülni,adtam neki 20eurót és megígérte hogy hoz (tavaly is hozott )..

    Ami érdekes hogy a kereskedő azt mondta : a zárjegy miatt nem lehet alkudni :triste1: (jó lenne ha Julió megmondaná véleményét…) és nem tud adni 20 euróért 8 csomagot…… csajszi kérlelte , aztán kis csöcsörészés/tapi után :diable: már megvolt az árleszállítás….. :alcool1:

    ott is új törvenyek miatt adójegyes már a vizipipa dohány de adojegyen nincs rajta ár azért kicsit érdekes. 

    , Hozzászólás ID: #90667
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    Egy kérdésem lenne, csak én nem tudtam belépni az elmult napokban a forumra ?

    , Hozzászólás ID: #90668
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    djreplay írta korábban:
    Egy kérdésem lenne, csak én nem tudtam belépni az elmult napokban a forumra ?

    Volt egy kis malőr. Van a torrentkereso.hu, velük egy szerveren vagyunk. Az elmúlt napok szerver lefoglalásai több tucat vezető torrent oldal leállását eredményezték. Azonban a nép letölteni akar és a torrent keresésekre specializálódott oldalakat keresik. (Ennek az oldalnak a forgalma 10.000x-esével nőtt, tehát az alap forgalom szorozva tíz-ezerrel és a szerver ezt nem bírta.) Ha sokáig áll fenn ez akkor az a torrentes oldal várhatóan el fog költözni egy másik szerverre.

    , Hozzászólás ID: #90669
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    Értem és köszönöm a választ. Azt olvastam hogy a hiba oka a tul sok kapcsolodás de azt hittem hogy te állitasz valamit a forumon 😀

    , Hozzászólás ID: #90670
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    djreplay írta korábban:
    Értem és köszönöm a választ. Azt olvastam hogy a hiba oka a tul sok kapcsolodás de azt hittem hogy te állitasz valamit a forumon 😀

    Amikor én állítok akkor vagy “not found, not exist, fatal error” feliratok villognak. 😉

    , Hozzászólás ID: #90671
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ha nagyon állítgatsz valamit, akkor általában a “Fatal Error” felirat látható 😀

    , Hozzászólás ID: #90672
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    krampi írta korábban:
    Ha nagyon állítgatsz valamit, akkor általában a “Fatal Error” felirat látható 😀

    Nem is vagy rosszmájú á dehogy! :hehe: :diable:

    , Hozzászólás ID: #90673
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    krampi írta korábban:
    Ha nagyon állítgatsz valamit, akkor általában a “Fatal Error” felirat látható 😀

    Múltkor majdnem összetörtem egy fatálat az Ikeában. :mdr3:

    , Hozzászólás ID: #90674
    magichorse
    Felhasználó
    magichorse
    • Hozzászólás: 92

    Kisvárdát elverte a jég! majdnem ugyanaz mint Mezőhegyesen. Letörtek az ágak, tűzoltók szivattyúzzák a mélygarázsokat, mentőhangot hallok már mióta… Szerencsére nekünk csak a pince ázott be, de rokonéknak az egész garázs, egész este azt csináltuk

    Képek, videó Facebookon. (Szemők György néven, a képemen 2 rák kőpapírollózik)

    A videó lenne durvább ha máskor forgatom, de nem mertem kimenni, mert anya munkahelyének betörte majdnem minden ablakát, a milyenken csak a szúnyogháló fogta fel, az enyém felé meg pont nem esett… de szilánkokra tört volna az egész..

    , Hozzászólás ID: #90675
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787

    Hát én megnéztem a fotóalbumot, egész jó kis eső lehetett… úgytűnik mi mindent megúszunk itt Szolnokon. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90676
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Nightrain írta korábban:
    Wow!Ez tényleg szép, ez is Aladin?

    Igen, bár nem tudom, mit kereshetne az Aladin témában? 😉

    Aladin Obelix, az Aladin hivatalos honlapján, mert a :google: a barátod.

    … lixjpg.jpg

    , Hozzászólás ID: #90677
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267
    Feca írta korábban:
    Máshol folytatom…

    Itt.

    Nem szeretem a focit, meg nem is ismerem. Kb mostanra tudom, mi a les, de nem ismerem fel. Viszont most nézegetem a vébét, és van, ami jó. De az egészben az tetszik a legjobban, amikor az ellenfelek felsegítik egymást, vagy van kis fair play. Meg hogy a két csapat szurkolói egymás mellett vannak, nem kell rendőri kíséret, meg hasonlók…

    Ha ilyen világban élnénk, én úgy szeretnék élni.

    Ahol van emberség, a foci nem egymás öléséről szól, stb…

    , Hozzászólás ID: #90678
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Na 3 nap után volt kedvem leülni a gép elé 🙂  Megvan a Km Trimetal pipám (köszi Julio) :diable: :amen:

    Julio: Nem én mentem el végül mert öcsém haverjai arra jártak és ők vették meg.

    Nagyon-nagyon nagy füstje van(Masah-redbull-al próbáltam). Sokkal könnyebb szívni, mint egy Top Mark-ot. Nagyon megéri az árát, ajánlom mindenkinek. Ha kértek képet pénteken tudok felrakni leghamarabb. Mindenkinek ajánlom a pipát!!!

    , Hozzászólás ID: #90679
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Feca írta korábban:
    Feca írta korábban:
    Máshol folytatom…

    Itt.

    Nem szeretem a focit, meg nem is ismerem. Kb mostanra tudom, mi a les, de nem ismerem fel. Viszont most nézegetem a vébét, és van, ami jó. De az egészben az tetszik a legjobban, amikor az ellenfelek felsegítik egymást, vagy van kis fair play. Meg hogy a két csapat szurkolói egymás mellett vannak, nem kell rendőri kíséret, meg hasonlók…

    Ha ilyen világban élnénk, én úgy szeretnék élni.

    Ahol van emberség, a foci nem egymás öléséről szól, stb…

    Ott a pont, tényleg ez az, ami a foci szépségét a jó játék mellett meg tudja adni. Ezért is fordult fel a gyomrom pl. a tegnap esti Brazília – Elefántcsontpart meccstől, ahol undorító módon, egymás testi épségével nem törődve nem a tiszta játék volt a cél, hanem az ingerültség és a veszteni nem tudás jött ki …

    A nézőtéren is jó látni, hogy nem szektorokra vannak osztva a nézők, hanem mindenkinek ahol hely jutott, oda leül szépen és annak a csapatnak szurkol, amelyiknek kedve tartja, nem kell rendőrsorfal és hasonlók. A szurkolás élvezetét számomra csak ez a nyomorék vuvuzela rontja el, de ez már megint más téma 😀

    , Hozzászólás ID: #90680
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Itthon az a probléma, hogy sok embernek óriási traumát okoz, mikor a verekedés és balhé közben kitör a meccs.

    Angliától kéne tanulni, ahol 4 év alatt visszaszorították a focihuliganizmust, és ma már bárki nyugodtan mehet meccsre akár családostól is.

    Nem ez az igazi? Nem így kéne mindenhol?

    Fecának teljesen igaza van.

    , Hozzászólás ID: #90681
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    akoska60 írta korábban:
    Itthon az a probléma, hogy sok embernek óriási traumát okoz, mikor a verekedés és balhé közben kitör a meccs.

    Angliától kéne tanulni, ahol 4 év alatt visszaszorították a focihuliganizmust, és ma már bárki nyugodtan mehet meccsre akár családostól is.

    Nem ez az igazi? Nem így kéne mindenhol?

    Fecának teljesen igaza van.

    Nah igen, de az angol rendőrök durvábban elverték a huligánokat mint itt amikor bevették a tv-t vagy oszlattak és már arra is hupákol mindenki, hogy mekkora túlkapás volt.

    Ha valaki megüt egy angol rendőrt annak legalább 6 bordáját törik el. Ennyit erről….

30 bejegyzés megtekintése - 8,551-8,580 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.