A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #90682
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    De ott az angol rendőr sem kezd el gondolom ok nélkül sz*rráverni valakit, mert otthon az asszony épp nem szexelt vele és még a fizetését sem kapta meg 🙂

    , Hozzászólás ID: #90683
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Azt hiszem ezt itt és most be kéne fejezni, és megőrizni a fórum politika mentességét!

    , Hozzászólás ID: #90684
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    akoska60 írta korábban:
    Azt hiszem ezt itt és most be kéne fejezni, és megőrizni a fórum politika mentességét!

    Nem is kívántam semmilyen formában sem a politizálás irányába elvinni a dolgot, csak fel kívántam hívni a figyelmet az érem másik oldalára is. Mindenesetre az erőszakmentesség volna a lényeg, bárhonnan is kémleljük a dolgokat 🙂

    , Hozzászólás ID: #90685
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    A legteljesebb mértékben egyetértek!

    Az erőszak bármely formája a gyengeség biztos jele. Valamiféle hiányosságot takar!

    , Hozzászólás ID: #90686
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    ákos az angol huliganizmusról szóló hsz edhez annyit füznék hozzá hogy egy dolog hogy mit mutat a tv és hogy mi megy az utcákon… itt se mindent mutat a tv mikor 2 rivális brigád összemegy és ami a legnagyobb probléma mikor elkezdik az anyagot süriteni és az általuk lényegtelennek gondolt dolgokat nem adják le abba a hú de nagyon korrekt médiába…

    , Hozzászólás ID: #90687
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Hétvégén Hajdúdorogon lesz óriási nagy buli a strandon: 3 éve mindig ott voltam és idén se hagyom ki…..

    jövőhetén meg Ábrányi lovagok csinálnak jó bulit(Nyíradony ,Európa parkban ), lesz hastánc is… :super:

    mivel a főnök fiát és hoztam a vízipipások táborába idén több pipa felbukkanása is várható…..

    , Hozzászólás ID: #90688
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556
    dózer23 írta korábban:
    ákos az angol huliganizmusról szóló hsz edhez annyit füznék hozzá hogy egy dolog hogy mit mutat a tv és hogy mi megy az utcákon… itt se mindent mutat a tv mikor 2 rivális brigád összemegy és ami a legnagyobb probléma mikor elkezdik az anyagot süriteni és az általuk lényegtelennek gondolt dolgokat nem adják le abba a hú de nagyon korrekt médiába…

    Hát angliát inkább ne hozzuk fel példának eddig összesen egyszer mentem el este szórakozni s akkor is belém kötöttek.

     Nem tetszik ahogy nézzek mondta a csávó, húzztunk is a barátnőmmel…. pedig csak egy kis skót tánc esten ahol valóban kis gyerekek is voltak. Nekik a vérükben van az agresszió! s tényleg mindenkinek azt tanácsolják csütörtöktől vasárnapig este nem menjünk el otthonról!

    , Hozzászólás ID: #90689
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    igen erre gondoltam én is:) nálunk nincs ilyen vagy legalábbis nem ilyen mértékben… aztán persze 1-1 nagyobb meccs után már majdnem külön újságot irnak a huliganizmusról…. és hozzátenném hogy a rendőr gyülölet sem véletlen én elhiszem hogy vannak jó fej rendőrök akik emberként viselkednek de a legtöbb akiket kiengednek meccsre az csak ember szabású… és a balhék se úgy kezdődnek hogy hopp a szurkolók már boritanak mindent… hanem amikor a sündörnök úgy szól hogy hé te ..csög lábhoz… aztán igazoltatás amii nyilvános megalázássá akarnak kerekiteni… és ha nem elég nagy a pofád úgy bánnak veled mint egy kutyával ha meg túl nagy akkor jó az “arc pakolás” vagy elfutsz vagy sokad magaddal megkergetitek őket ami szerintem nem túlzás mert ő is ugyan olyan mint én csak egy joggal több namár most ha neki joga van veled ge..zni akkor forditva mért ne? egy kis futkorászásba senki nem halt bele

    szóval igy a tömören az én véleményem annyi hogy amelyik rendőr jófej és tényleg emberként viselkedik azt nem küldik ki járőrnek aki kinn van az egy paraszt…( nagyon nagyon kevés kivétellel…)

    , Hozzászólás ID: #90690
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    dózer23 írta korábban:
    szóval igy a tömören az én véleményem annyi hogy amelyik rendőr jófej és tényleg emberként viselkedik azt nem küldik ki járőrnek aki kinn van az egy paraszt…( nagyon nagyon kevés kivétellel…)

    Ez teljesen így van.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90691
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Na ezért nem megyek meccsre, és olyan helyre sem ahol kontaktusba kerülhetek a rend éber őrivel.

    , Hozzászólás ID: #90692
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    és akkor ilyenektől várna az ember segitséget ha bajba van….bár nem a mi táborunk irta és nem rólunk szól én egyetértek vele mi szerint “tolvajok gyilkosok f.sszopók a rendőrök….”

    , Hozzászólás ID: #90693
    maate
    Felhasználó
    MaAtE
    • Hozzászólás: 305

    Irie Maffia szám előtted van dózer? 🙂 B..d fel a kéket! 😀 Én csak jégkorong meccsre járok, ott kevés az attrocitás, de egyszer Fradi meccsről úgy kellett kb. 200 embert kimenekíteni… Elhappoltuk előlük az 5. helyet, és nagyon örültünk neki, a Fradi drukkerek meg nagyon nem… 😀 Úgyhogy sorfalban mentünk ki…

    , Hozzászólás ID: #90694
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Patrik írta korábban:
    Hogy jobb begyújtani 2 fél szenet(zsebsárkánnyal), egyszerre vagy külön?

    Próbálkozz “kis butus”, próbálkozz! 😀

    , Hozzászólás ID: #90695
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Lenne egy kérdésem.. Sok rémhír terjedt el arról, hogy a mentolos cigi a férfiúi erényeket csökkenti hosszú távon.. 🙂 Igaz ez a mentás dohányokra is vajon? Vagy az egész csak “urban legend”? Szerintetek?

    , Hozzászólás ID: #90696
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    DajDaj írta korábban:
    Lenne egy kérdésem.. Sok rémhír terjedt el arról, hogy a mentolos cigi a férfiúi erényeket csökkenti hosszú távon.. 🙂 Igaz ez a mentás dohányokra is vajon? Vagy az egész csak “urban legend”? Szerintetek?

    A cigiről ez megállapított tény (mindegy, hogy mentás vagy sem…) és úgy a dohányzásról általánosságba is. Azonban mi mennyire hány méter és mi van a kapitánnyal, azt nem tudom.

    , Hozzászólás ID: #90697
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    DajDaj írta korábban:
    Lenne egy kérdésem.. Sok rémhír terjedt el arról, hogy a mentolos cigi a férfiúi erényeket csökkenti hosszú távon.. 🙂 Igaz ez a mentás dohányokra is vajon? Vagy az egész csak “urban legend”? Szerintetek?

    A cigiről ez megállapított tény (mindegy, hogy mentás vagy sem…) és úgy a dohányzásról általánosságba is. Azonban mi mennyire hány méter és mi van a kapitánnyal, azt nem tudom.

    Akkor én vagyok a kivétel aki erősíti a szabályt….. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #90698
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    MaAtE írta korábban:
    Irie Maffia szám előtted van dózer? 🙂 B..d fel a kéket! 😀 Én csak jégkorong meccsre járok, ott kevés az attrocitás, de egyszer Fradi meccsről úgy kellett kb. 200 embert kimenekíteni… Elhappoltuk előlük az 5. helyet, és nagyon örültünk neki, a Fradi drukkerek meg nagyon nem… 😀 Úgyhogy sorfalban mentünk ki…

    nem árulok el nagy titkot azzal hogy nagyon ritkán hallgatok ilyesmi zenét akkor se önszántamból de mindenesetre nem értem hogy ezek a rendőrjelmezbe öltözött félállatok hogy mentek át az ún. pszihológiai teszten…

    , Hozzászólás ID: #90699
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    😀 Hehejj, vettem végre egy eBook olvasót! 😀

    Még félek, mert valamikor a héten érkezik, és durván olcsó volt, ahhoz képest, hogy mennyi. Nem a legfaszább márka, de nekem most tökéletes:Hanvon N516. Majd ha lesz munkám, és úgy érzem kell a nagyobb, lecserélem valami jobbra.

    Na tessék velem örülni hippi hó! 😀

    Bazi rég vágytam már rá, itt a rengeteg könyv a gépen, de kifolyik a szemem, nem tudom olvasni, a betűéhség meg felzabál…

    , Hozzászólás ID: #90700
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Mi az az ebook olvasó? Felolvassa neked a könyvet? Vagy ez az új kütyü, ilyen digitális könyvtár?

    , Hozzászólás ID: #90701
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    😀

    Ha komolyan kérdezed: olyan kis cucc, amivel nem kell erőltetni a szemem a monitornál, hanem e-papiros megoldással sokkal energiatakarékosabban, meg szebben mutatja a szöveget. Ilyen kis izé.

    1247751_6b62da54188f6e7a6d3762f3d260b01c_wm.jpg

    , Hozzászólás ID: #90702
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Feca írta korábban:
    😀

    Ha komolyan kérdezed: olyan kis cucc, amivel nem kell erőltetni a szemem a monitornál, hanem e-papiros megoldással sokkal energiatakarékosabban, meg szebben mutatja a szöveget. Ilyen kis izé.

    1247751_6b62da54188f6e7a6d3762f3d260b01c_wm.jpg

    Milyen árban volt? Lehet annyiért kapsz egy jó monitort és azzal sem erőlteted a szemed. 😀

    , Hozzászólás ID: #90703
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Jó monitorom van, de mivel fényforrás, így mindenképp bánt.

    Ennyiért amúgy nem tudtam volna, 15-ért adták(téonlányon 59…)

    , Hozzászólás ID: #90704
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    azért ezzel könnyebb buszon olvasni  mint a gép + monitor 🙂

    Grat hozzá igényes…de én inkább ipodra gyűjtök :):)

    , Hozzászólás ID: #90705
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nagyon jó pofa grat hozzá!

    Sok kellemes órát vele!

    , Hozzászólás ID: #90706
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Annyiból tényleg sokkal jobbnak tartom, hogy az ember nincs egy helyhez kötve, a könyvhöz hasonlóan bárhol leheveredhet vele és olvashat. Nekem nagyon tetszik, használd egészséggel 🙂

    , Hozzászólás ID: #90707
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Köszi.A legjobb. hogy pár ezer könyv felfér rá, az egész könyvtáramat magammal hordhatom. Alig várom, hogy a kezemben tartsam… Rég voltam már valami miatt ilyen izgatott.

    , Hozzászólás ID: #90708
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    Feca írta korábban:
    Köszi.A legjobb. hogy pár ezer könyv felfér rá, az egész könyvtáramat magammal hordhatom. Alig várom, hogy a kezemben tartsam… Rég voltam már valami miatt ilyen izgatott.

    Anyum nagyon örülne egy ilyennek, rengeteg könyve van, már lassan nem fér a merevlemezre más. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90709
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Hát még én mennyire örülnék… Szeretek olvasni, de pl. Wass Albert könyveim csak e-bookban vannak, könyvtárból kihozva meg nem az igazi, figyelni kell ugye a lejárati időre, gyorsan el kell olvasni, aztán visszavinni, meg jobb úgy az, ha tudom, hogy az enyém.

    Használd egészséggel! 😉

    , Hozzászólás ID: #90710
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Én, hogy örülnék ennek, a sok unalmas rohadt kötelező előadáson. 😀

    , Hozzászólás ID: #90711
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355

    Még egy licitálós “vízipipa”. 😀

    Link

    hmmm hogy is mondják? “epic fail” :hehe:

30 bejegyzés megtekintése - 8,581-8,610 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.