A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #90742
    fruji
    Felhasználó
    fruji
    • Hozzászólás: 113
    Feca írta korábban:
    Valaki nem tudja véletlenül, mi annak a neve, amit a laptop alá lehet tenni, és azt hiszem van benne venti. Szóval ilyen talapzat a laptopnak, de vannak benne cuccok…

    Mindenhol máshogy hívják, de ha laptop tartó-hűtő néven rákeresel, akkor szerintem megtalálod. Elég sok fajta van, az egyszerűbbektől, a led-esekig….

    , Hozzászólás ID: #90743
    maate
    Felhasználó
    MaAtE
    • Hozzászólás: 305
    Quote:
    The pipe is completed by the supreme quality KZ Pro Hose is a washable hopse that is better quality than the Namoor hookah hose.

    Erről ki mit tud?

    , Hozzászólás ID: #90744
    keeeper
    Felhasználó
    keeeper
    • Hozzászólás: 2

    Sziasztok!

    Most szeretném kicsit felfrissíteni a dohánykészletemet, és arról szeretnék érdeklődni, hogy az Al-Waha dohányok mennyire jó minőségűek főként ezek:

    -szőlő

    -csokismenta

    -görögdinnye

    -sárgadinnye

    Valamint, hogy a cocobrico szenek mennyivel jobbak-e a sima öngyulladós 3kings szénnél?

    , Hozzászólás ID: #90745
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    a megfelelő topicokba már kitárgyaltuk röviden: nincs mellékiz nehezebben gyullad de olcsóbb a dohányokra meg meg az al waha topicba keresd a választ

    , Hozzászólás ID: #90746
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Laptop hűtőnek hívják! 🙂

    Nézz körül a vaterán, sok féle van. Űber gagyi 1500-ért, és nagyon használhatatlan is  8-10 ezerért.

    Alaposan fontold meg és jól olvass utána milyet veszel!

    Tapasztalatból mondom, mivel van itthon 4 laptop, 2 alatt hűtő is, és egy haveromnak vettem megbízásból.

    A haveromé amit Ő választott egy 1500 ft-os villogós széklet. Plexi lap 4 db kicsi gumi talppal, alá rakva 1 ventillátor ami szép kék fénnyel villog üzemelés közben. Nagyon jó, hogy villog, mert rajta  alapi, és nem is látszik. :hehe:

    De legalább jó hangos! X(

    Úgy gondolom, a fő szempontok ezek lehetnek:

    – csendes

    – nagy teljesítményű ventillátor/ok/ legyenek benne

    – esztétikus, ergonomikus

    – megfelelő méretű

    – esetleg magassága állítható / kényelmi szempont /

    – saját táp csatlakozással szerelt legyen / ne a lapi aksiját kajálja /

    – legyen rajta USB csatlakozó néhány / egyet lefoglal a laptopéból amin amúgy sem sok van/

    Hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem tudtam segíteni!

    , Hozzászólás ID: #90747
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Igen, sokat.

    Köszi itt is.

    , Hozzászólás ID: #90748
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736
    MaAtE írta korábban:
    Quote:
    The pipe is completed by the supreme quality KZ Pro Hose is a washable hopse that is better quality than the Namoor hookah hose.

    Erről ki mit tud?

    its a nammor knock off, probably almost as good as a nammor but still not a nammor

    , Hozzászólás ID: #90749
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Feca: Nem nagyon tudom ajánlani ezt a hűtős dolgot. egyik ismerősünknek azt vettünk szülinapjára, csak az volt a gond, hogy a laptop alul fújta ki a levegőt az meg tolta vissza. Szóval nem minden laptophoz jó.

    , Hozzászólás ID: #90750
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    ahhh, én is ilyen bevásárlásokat akarok 😀

    , Hozzászólás ID: #90751
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    azért szerintem te sem panaszkodhatsz… 😀

    , Hozzászólás ID: #90752
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Azért nem veszek ennyi dohányt, mert soha nem bírnám elszívni 😀 Szóval azért én igyekszem a racionális határokon belül maradni 😀

    , Hozzászólás ID: #90753
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Képzeld el, ha két rossz kartont fogott ki… 😀

    , Hozzászólás ID: #90754
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    most nézelődtem hogy milyen helyeken lehet pipázni és szk val kb szembe találtam egy helyet de eléggé fura:

    V I Z I P I P A 18 éven felülieknek

    1 adag 1 szénnel 2 db. szipkával ……………………… 1000.-

    plusz szén………………………………………………… 90.-

    plusz szipka ……………………………………………. 90.-

    nagy csomag dohány 250 gr 1.600.-

    1 csomag szén (10 db) 700.-

    Egy vízipipát maximum 2 személynek viszünk ki használatra.

    na már most ha egy pipát csak 2 ember használhat akkor minek plusz szipka de nekem ez a 2 emberes dolog is fura:S ha kifizetem akkor már én döntöm el hányan használjuk….

    , Hozzászólás ID: #90755
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556
    krampi írta korábban:

    ahhh, én is ilyen bevásárlásokat akarok 😀

    A macska grátisz volt mi 🙂 :langue2:

    , Hozzászólás ID: #90756
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Help please!Nem tudok betenni képet magamról mert nagyon pici kereteket adott meg és nincs olyan kicsi képem és csinálni se tudok olyan picit(100×100-as és max 72 kb lehet.)Hogy lehet a képeket lebutítani mindenféle program nélkül?Ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném!

    , Hozzászólás ID: #90757
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426
    gyapika írta korábban:
    Help please!Nem tudok betenni képet magamról mert nagyon pici kereteket adott meg és nincs olyan kicsi képem és csinálni se tudok olyan picit(100×100-as és max 72 kb lehet.)Hogy lehet a képeket lebutítani mindenféle program nélkül?Ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném!

    paint, átméretezés….

    , Hozzászólás ID: #90758
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Köszi Troll!

    , Hozzászólás ID: #90759
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Nekem meg a winamp-om lejátszási listájából eltűnnek a dalok, ha kilépek a programból…Mijjért?

    , Hozzászólás ID: #90760
    kisstkondoros
    Felhasználó
    kisstkondoros
    • Hozzászólás: 6
    Feca írta korábban:
    Nekem meg a winamp-om lejátszási listájából eltűnnek a dalok, ha kilépek a programból…Mijjért?

    A, Mielőtt bezárnád, állítsd le a lejátszást a “stop” gombbal.

    Nem tudom miért, de csak így menti el az aktuális lejátszási listát…

    B, Ha ez nem segít akkor nézd meg a következőket:

    1. Ha régebbi winampot használsz akkor a c:program fileswinamp mappában van egy winamp.pls vagy winamp.m3u

    2. Ha újabbat akkor a C:Documents and SettingsRendszergazdaApplication DataWinampWinamp.m3u

    ezeknek fájloknak vedd ki az írásvédettségét (jobb gomb-> tulajdonságok -> attribútumok részen)

    Próbáld meg A-t ismét.

    C, Ha ez sem segít akkor innen szedhetsz le ingyenesen.

    Más nem jut eszembe… 🙂

    , Hozzászólás ID: #90761
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Köszi, megnézem!

    , Hozzászólás ID: #90762
    feca
    Felhasználó
    Feca
    • Hozzászólás: 267

    Ez végképp off, nem is tudom, hová tehetném, ha van neki helye, majd tegyétek át, addig is bocs:

    Üdülési csekket hol-hogyan lehet pénzre váltani? Valakinek ilyen tapasztalat?

    , Hozzászólás ID: #90763
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Feca írta korábban:
    Ez végképp off, nem is tudom, hová tehetném, ha van neki helye, majd tegyétek át, addig is bocs:

    Üdülési csekket hol-hogyan lehet pénzre váltani? Valakinek ilyen tapasztalat?

    Eladod olcsóbban annak aki épp valami olyasmit akar csinálni, amihez üdülési csekk kell…

    Nem marad rajtad, ő meg olcsóbban nyaral/vidámparkozik/akármi… 🙂

    Jobb ötletem nem nagyon van.

    , Hozzászólás ID: #90764
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Általában 60-75 %-os értéken veszik meg!

    Ezt azért jó, ha tudod.

    , Hozzászólás ID: #90765
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Fesztiválok előtt kell eladni, mivel jegyet lehet vásárolni belőle. 🙂

    , Hozzászólás ID: #90766
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Hétvégén én is motoros fesztiválon voltam Hajdúdorogon, idő pocsék volt ,kicsit eláztunk,esőn kívül sok pálesz és sör,bor volt…. :alcool1: .Jó koncertek is : Ossián,Pokolgép,Beatrice,Nightwish Tribute, meglepően nagy sikert aratott a régi stílusú Rockin Rock Kats .Jókedvűen , 😀 segítettem Ferrónak bőrmellényt választani ,sikerült, közös ízlésünk van.

    hdorog10.jpg

    , Hozzászólás ID: #90767
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Biztosan nagyon jó buli lehetett!

    Gratulálok a sztárfotóhoz!

    , Hozzászólás ID: #90768
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Moldy, ákos, nézzétek meg az email címeteket. Google Groups-os email-t keressetek.

    , Hozzászólás ID: #90769
    fruji
    Felhasználó
    fruji
    • Hozzászólás: 113

    Végre ilyet is látni:

    Velvet:Áll a bál az egyéves, bongót szívó gyerek fotója miatt

    ,,Bong

    A történetben szereplő bong egy olyan vízipipa, amit kifejezetten marihuánafogyasztásra találtak ki. A vízipipa olyan eszköz, amellyel úgy lehet dohányt szívni, hogy a füst először folyadékon megy keresztül, lehűl, valamennyire megszűrődik. Az órákon keresztül pöfékeltetett vízipipába viszonylag nagy mennyiségű, sokszor ízesített dohányt lehet helyezni, ezzel szemben a bong dohánytartó része jóval kisebb, alapvetően marihuánafogyasztáshoz optimalizált, nem elsősorban dohányszíváshoz.

    A vízipipákról erre tudhat meg többet, a beágyazott videón meg egy bongot láthat működés közben.”

    A szerző kivételesen nem szenved fogalomzavarban.

    , Hozzászólás ID: #90770
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    fruji írta korábban:
    Végre ilyet is látni:

    Velvet:Áll a bál az egyéves, bongót szívó gyerek fotója miatt

    ,,Bong

    A történetben szereplő bong egy olyan vízipipa, amit kifejezetten marihuánafogyasztásra találtak ki. A vízipipa olyan eszköz, amellyel úgy lehet dohányt szívni, hogy a füst először folyadékon megy keresztül, lehűl, valamennyire megszűrődik. Az órákon keresztül pöfékeltetett vízipipába viszonylag nagy mennyiségű, sokszor ízesített dohányt lehet helyezni, ezzel szemben a bong dohánytartó része jóval kisebb, alapvetően marihuánafogyasztáshoz optimalizált, nem elsősorban dohányszíváshoz.

    A vízipipákról erre tudhat meg többet, a beágyazott videón meg egy bongot láthat működés közben.”

    A szerző kivételesen nem szenved fogalomzavarban.

    Jó, és szép, és persze tényleg értelmesebb mint amiket általában látunk, de sajnos az átlagember továbbra is össze fogja kapcsolni őket valamilyen szinten, ha ilyen kontextusban látja ezt…

    Meg se kéne, hogy említődjön egy oldalon a két dolog :nono:

    , Hozzászólás ID: #90771
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Velveten?

    Ejj, elvetemültek. Nem orbitális hülyeséget írnak.

    Április 1 van vagy mi a szösz? 😀

30 bejegyzés megtekintése - 8,641-8,670 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.