A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91132
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556
    Hookah írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    mindenki tudja hogy az ember itt a véleményét írja le és nem tényeket közöl 38.gif

    Igen, csak amikor tanácsot adsz a másiknak, hogy ez ilyen meg, olyan, nyilván a saját tapasztalatodról beszélsz, de azért nem árt oda tenni, hogy ez csak tapasztalat, mielőtt még valaki komolyan venné a saját tapasztalatának megszerzése előtt.

    Alapvetően ízetlen füst topicba ment a hozzászólás. S azt írta nem érzte az ízét, hát én se nagyon, már elszívtam belőle fél kilót s nekem is ugyanez volt a tapasztalatom, keverve isteni de magába NEKEM nem jött be. NEKEM pl PM -ből jobban ízlett. Mindenkinek más a szájíze. NEKED a sima dohány kedvenced, én egyszer próbáltam de én soha többet….

    S valóban nem tényeket közlök, hanem a saját tapasztalatomat, ahogy te is. 6.gif

    Meg igazándiból nem értem ezt a próbálgatás dolgot. Van 1001 fajta dohány ha NEKEM nem jön be biztos h nem veszek belőle többet. Meg 50 g ból lehet 4-5 tömésnyit próbálkozni.

    , Hozzászólás ID: #91133
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    HcsImike írta korábban:
    nEopht írta korábban:
    És a mentásat valaki kóstolta ? Most vettem egy 50 grammos kiszerelést belőle, hát megszagoltam és eléggé intenzív mentás illata van. Nem tudom hogy el lehet e szívni magában.

    Simán lehet 2.gif Én van amikor egyedül pipázok itthon és Mizo mentát magában elszívok Phunnelből 2 kör Bamboochával 3.gif

    Persze, hogy lehet, az Al Fakher mentát mondjuk az egyik legerősebb ízű mentás dohánynak, én azt is “tisztán” fogyasztom :).

    Jim

    , Hozzászólás ID: #91134
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    krampi írta korábban:
    CocoBricot a romantika kedvéért kell venni

    Amúgy 250g Mizo Menta és 3 csomag Kass Super (csak mert bevált )

    Te aztán tudod papa, hogy mitől döglik a légy! 6.gif

    , Hozzászólás ID: #91135
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    Hookah írta korábban:
    krampi írta korábban:
    CocoBricot a romantika kedvéért kell venni

    Amúgy 250g Mizo Menta és 3 csomag Kass Super (csak mert bevált )

    Te aztán tudod papa, hogy mitől döglik a légy! 6.gif

    ha most lenne itt lájk gomb, megnyomnám 😀

    , Hozzászólás ID: #91136
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ez a balatoni láz! 😀

    , Hozzászólás ID: #91137
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Riccio írta korábban:
    nEopht írta korábban:
    És a mentásat valaki kóstolta ? Most vettem egy 50 grammos kiszerelést belőle, hát megszagoltam és eléggé intenzív mentás illata van. Nem tudom hogy el lehet e szívni magában.

    régebben próbáltam, nekem bejött. igaz tovább passzoltam, akkor épp

    Jó, de te régen a Kass-t se szeretted! 😀

    , Hozzászólás ID: #91138
    tubus
    Felhasználó
    Tubus
    • Hozzászólás: 13

    Üdv mindenkinek!

    Tudtátok hogy a denevérek szeretik a szenet?? Tudom hülyén hangzik,de mikor izzítom az ablakban(4.emeleti panel lakás) esténként a 3kings szenet, a denevérek elkezdenek rajzani,teljesen megőrülnek. Annyira közel repkednek,hogy le kell engednem a redőnyt és csak egy kis résen dugom ki a kezem a szénnel. Nem is a kisebbek jönnek,hanem ilyen szép testesek. Tiszta para!!!

    , Hozzászólás ID: #91139
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Hmm… ez érdekes, én a szabadban még sose jártam így, bár többnyire nem is three kings-t használok. 😀 Mondjuk volt amikor az erdőben főztünk, és a tűzhely felett ott szálltak felettünk a denevérek, de talán azért mert sötét volt. 🙂 Max ha továbbra is ott ólálkodnak amikor pipázol, hívd be őket egy-egy szippantásra. 😉

    , Hozzászólás ID: #91140
    tubus
    Felhasználó
    Tubus
    • Hozzászólás: 13

    Csak addig jönnek rá amíg be nem izzik! Mikor dobálja a szikrákot akkor őrülnek meg, nem tudom miért! Nem szivesen pipáznék velük, max. batmannel… 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #91141
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Érdekes, lehet, hogy a hő / szag együttesen a kiváltó ok, de azt azért nem hiszem, hogy szeretik a szenet.. Nálunk is szoktak repkedni denevérek, de én a nyolcadikon vagyok, szóval idáig amúgy sem hiszem, hogy felrepkednének emiatt.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91142
    tubus
    Felhasználó
    Tubus
    • Hozzászólás: 13

    Nem szó szerint értettem, hogy szeretik! 😀

    , Hozzászólás ID: #91143
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Lehet, hogy amikor pattog le róla a szén, akkor az valahogy rezgeti a levegőt, ami nem tetszik nekik. Szívesen megnézném… 😀

    , Hozzászólás ID: #91144
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Igen, ez is lehet a magyarázat. Megkell próbálni ugyanezt, csak csillagszóróval, ha arra is mennek akkor tényleg a pattogó szikrák tetszenek nekik. 😀

    , Hozzászólás ID: #91145
    rongycsomo
    Felhasználó
    rongycsomo
    • Hozzászólás: 90

    Múltkor a füst szűrésről és a HEBA filterről volt szó, így kicsit kutakodtam a neten és ezt találtam:

    Sultana-med

    Kis ampullákban árusítják és elvieleg a káros anyagok 95 %-át megszűri. Én kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Esetleg valamelyikőtök hallott már erről a termékről?

    , Hozzászólás ID: #91146
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    rongycsomo írta korábban:
    Múltkor a füst szűrésről és a HEBA filterről volt szó, így kicsit kutakodtam a neten és ezt találtam:

    Sultana-med

    Kis ampullákban árusítják és elvieleg a káros anyagok 95 %-át megszűri. Én kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Esetleg valamelyikőtök hallott már erről a termékről?

    Volt már szó erről itt, talán topikja is van. Keresővel talán megtalálod.

    , Hozzászólás ID: #91147
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819
    rongycsomo írta korábban:
    Múltkor a füst szűrésről és a HEBA filterről volt szó, így kicsit kutakodtam a neten és ezt találtam:

    Sultana-med

    Kis ampullákban árusítják és elvieleg a káros anyagok 95 %-át megszűri. Én kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Esetleg valamelyikőtök hallott már erről a termékről?

    Ez nagyon szép meg nagyon jó, de ugyanaz a baj vele, mint az alkoholmentes sörrel. Ha a füstből kiveszik az összes olyan összetevőt (legyen az káros vagy nem káros), ami a normál használat közben keletkezik (ergo az ízt, illatot, buzz hatást létrehozó anyagoakat), akkor csökkentik az élvezeti értékét, elrontják az egészet. Aki vízipipázik, többnyire tisztában van a kockázatokkal, ezeket vállalja. Ez olyan hogy vagy felhagyok a pipázással teljesen vagy folytatom, ahogy eddig, ez a középútnak beállított megoldás szerény véleményem szerint nem járható út.

    Ezért jobb a Heba filter, mert az a szűrőhatást pont csak annyira növeli, hogy a buzz hatás minimálisra csökkenjen, így akik nem szeretnek “beállni” vagy érzékenyebbek a nikotinra, azok is tudják élvezni az erősebb, intenzívebb ízeket vagy a mosatlan dohányokat.

    , Hozzászólás ID: #91148
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    rongycsomo írta korábban:
    Múltkor a füst szűrésről és a HEBA filterről volt szó, így kicsit kutakodtam a neten és ezt találtam:

    Sultana-med

    Kis ampullákban árusítják és elvieleg a káros anyagok 95 %-át megszűri. Én kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Esetleg valamelyikőtök hallott már erről a termékről?

    Erről már én is olvastam régen, hogy állítólag egy kis réteg képződik a víz tetején és ott ragadnak meg a káros anyagok. Grafikonokat mutattak, hogy a különböző káros anyagokat mint például a benzolt, a toluolt, a nikotint, a naftalint, stb. milyen mértékben csökkenti, illetve megszünteti az apróbb kaparó érzéseket is. Szívesen kipróbálnám, örülnék ha már forgalmaznák Magyarországon.

    , Hozzászólás ID: #91149
    rongycsomo
    Felhasználó
    rongycsomo
    • Hozzászólás: 90

    Egyik német webshopból lehetne rendelni közösen. 3 dobozt (1 dobozban 4 ampulla) adnak 16 euroért, a szállítás meg 15 euro.

    , Hozzászólás ID: #91150
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    Szeptemberig varjatok meg:)

    , Hozzászólás ID: #91151
    rongycsomo
    Felhasználó
    rongycsomo
    • Hozzászólás: 90

    Hehe, okés, úgy lesz 3.gif

    , Hozzászólás ID: #91152
    kismiki
    Felhasználó
    kismiki
    • Hozzászólás: 304
    SzultánKincsei írta korábban:
    Indiai réz vízipipa. Disznek jó.

    Köszönöm! 59.gif

    Szép, de ha díszlet, akkor nem lesz ilyenem. 84.gif

    , Hozzászólás ID: #91153
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    A dohány adás-vétel topikba volt egy AF szilva egy Kata nevű fórumozó árulta,azt szeretném kérdezni valaki elvitte-e már,mert én régóta írok neki de semmi válasz.

    , Hozzászólás ID: #91154
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491
    Molnár írta korábban:
    A dohány adás-vétel topikba volt egy AF szilva egy Kata nevű fórumozó árulta,azt szeretném kérdezni valaki elvitte-e már,mert én régóta írok neki de semmi válasz.

    Sorry, én már lecsaptam arra. meg a cafe latte-re is. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91155
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én már 5x irtam rá összesen és egyszer sem válaszolt…. se ide se msnre se az emailemre ….

    , Hozzászólás ID: #91156
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Skacok, kultúrált hangvételű levelet kell írni neki. 😀 😛

    , Hozzászólás ID: #91157
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    szerintem elég kulturált voltam de igény esetén bemásolom ide is a levelet…..

    , Hozzászólás ID: #91158
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Akartam tőle én is venni, írtam is neki, egyszer se írt vissza, hogy bocs, elkelt, vagy valami.

    Másnál láttam, hogy ő vette meg.

    Legközelebb lehet nem lesz engedélyezve neki az árulás, ha baszik ennyit megtenni. 1.gif

    , Hozzászólás ID: #91159
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Amúgy már sikerült vkinek vásárolnia tőle, rajtam kívül?

    , Hozzászólás ID: #91160
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    HcsImike is tőle vett fakher dohányokat, ha jól tudom.

    , Hozzászólás ID: #91161
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    hundarkblade írta korábban:
    Amúgy már sikerült vkinek vásárolnia tőle, rajtam kívül?

    Passz, de ugye a szabályzat is tiltja az ehhez hasonló árusítást. Mert itt tisztán látszik, hogy nem egyszeri esetekben akar megválni a dohányaitól, hanem rendszerint nagyobb mennyiséget kínál fel.

    Ergó nem is szabad többet engedélyezni. 2.gif

30 bejegyzés megtekintése - 9,031-9,060 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.