A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91162
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Mi az a néhány dobozka dohány? 😀

    majd amikor én írom ki, h ” 250g-os AF dohányokból 300dobozzal van, meg mizoból is, meg am-ből is.” 😀

    , Hozzászólás ID: #91163
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266

    Nekem leírta, hogy milyen dohányai vannak, írtam hogy mi kellene, azóta semmi…

    , Hozzászólás ID: #91164
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Én leírtam, hogy mi kell (árulás másnapján), és vissza is írt, hogy ebből mi van még meg.. Minden megvolt amit akartam kivéve a berryt, még helyszínről/postáról is beszéltünk, utána postázásról érdeklődtem ( hogy milyen árban is lenne , és azóta nem kaptam választ 🙁

    , Hozzászólás ID: #91165
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266

    Ez már csak azért is érdekes, mert nekem még azt mondta a héten, hogy a Berry még megvan.

    , Hozzászólás ID: #91166
    tubus
    Felhasználó
    Tubus
    • Hozzászólás: 13

    Vásárolt már vki aukciós oldalról 999 Ft-ért 1kg-os cocobrico-t? Vajon hol lehet az átverés??

    , Hozzászólás ID: #91167
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266

    SultanCenterben a multkor 600Ft volt az 1kg-os CB. Nem biztos, hogy átverés 😀

    , Hozzászólás ID: #91168
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Átverésnek nem átverés, de biztos h van benne valami trükk. Mert amit múltkor vettem 1kg-s kiszerelést, a szeneknek volt egy kis mellékíze. De ez csak addig volt míg teljesen pirosan nem izzott az egész szén. Utána már nem jelentkezett az íz. 🙂

    Szóval szerintem ennyiért teljesen megéri, ugyanúgy mint a bambusz testvére. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91169
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    HcsImike írta korábban:
    Ez már csak azért is érdekes, mert nekem még azt mondta a héten, hogy a Berry még megvan.

    Lehet, hogy valaki azt mondta, hogy megveszi, aztán mégsem jött össze az adásvétel, van ilyen végülis, csak itt már kezdjük súrolni azt a határvonalat, amikor is el kéne dönteni, hogy jogosan kié a dohány… 2.gif

    , Hozzászólás ID: #91170
    tubus
    Felhasználó
    Tubus
    • Hozzászólás: 13
    hundarkblade írta korábban:
    Átverésnek nem átverés, de biztos h van benne valami trükk. Mert amit múltkor vettem 1kg-s kiszerelést, a szeneknek volt egy kis mellékíze. De ez csak addig volt míg teljesen pirosan nem izzott az egész szén. Utána már nem jelentkezett az íz. 🙂

    Szóval szerintem ennyiért teljesen megéri, ugyanúgy mint a bambusz testvére. 🙂

    Akkor szerintem beruházok majd egyre!

    , Hozzászólás ID: #91171
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Hát ez fura,én vettem tőle múltkor 250g-os mizo tégelyes mentát,most meg lebeszéltük az összeget meg minden át utaltam neki még péntek reggel,de semmi reakció.(pedig péntek 14órakor volt online és nem írt semmi)

    Telefonszámot is adott az kivan kapcsolva…

    Azért nem erről volt szó,de hát majd lesz valami.

    , Hozzászólás ID: #91172
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491
    Molnár írta korábban:
    Hát ez fura,én vettem tőle múltkor 250g-os mizo tégelyes mentát,most meg lebeszéltük az összeget meg minden át utaltam neki még péntek reggel,de semmi reakció.(pedig péntek 14órakor volt online és nem írt semmi)

    Ne izgulj Molnár, te gyorsabb voltál a szilvával kapcsolatban, ezért most utállak. 😀

    , Hozzászólás ID: #91173
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Nem,figyelj nekem nem feltétlen a szilva kell ha azt lefoglaltad megbeszéljük majd,csak valami visszajelzést,hogy akkor mi a helyzet.Amúgy azt mondta bármilyen dohányt tud szerezni Egyiptomból csak írjam meg milyen kell.

    , Hozzászólás ID: #91174
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Na kapcsolatba tudtam lépni katával,és rendes volt csak nem volt elérhető ebben a pár napban 1.gif

    , Hozzászólás ID: #91175
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    hol irtál neki ha nem titok? mert nekem nem válaszolt

    , Hozzászólás ID: #91176
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    dózer23 írta korábban:
    hol irtál neki ha nem titok? mert nekem nem válaszolt

    PÜ, email..

    , Hozzászólás ID: #91177
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    dózer23 írta korábban:
    hol irtál neki ha nem titok? mert nekem nem válaszolt

    Nem titok persze,itt fórumon 4db P.Ü ment e-mail címére meg kb 6db,és végül az e-mailre válaszolt vissza.

    , Hozzászólás ID: #91178
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491
    Molnár írta korábban:
    Nem,figyelj nekem nem feltétlen a szilva kell ha azt lefoglaltad megbeszéljük majd,csak valami visszajelzést,hogy akkor mi a helyzet.Amúgy azt mondta bármilyen dohányt tud szerezni Egyiptomból csak írjam meg milyen kell.

    Én is beszéltem vele, és mondta h a szilvát már előttem lefoglalták. szal gratulálok hozzá. 🙂

    nem bántásképp írtam az “utállakot” :D.

    , Hozzászólás ID: #91179
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Íme az új alufólia lyukasztóm, hatalmas köszönet érte Zahirának! 35.gif

    , Hozzászólás ID: #91180
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    sheeshamaster írta korábban:
    Íme az új alufólia lyukasztóm, hatalmas köszönet érte Zahirának! 35.gif

    Ááá ez nagyon odab*sz!!! Nagyon jó, tetszik!!! 😀

    , Hozzászólás ID: #91181
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    nagyon király ez tettszik!detto ugyanaz a figura mint SM avatarja

    , Hozzászólás ID: #91182
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Ezt most találtam.Itt a kép a lényeg:D:D

    https://www.rtlhirek.hu/cikk/227224

    , Hozzászólás ID: #91183
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Hát igen, a WHO lejárató kampánya a vízipipa mellett, és a többi tiltó, drágító rendeletek hazánkban és Európában. A legérdekesebb pedig az, hogy a vízipipára jobban rászálltak mint a cigarettára. (Amúgy vigyázz a közvetlen linkeléssel, nem nagyon szabad. 🙂 )

    , Hozzászólás ID: #91184
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355
    gyapika írta korábban:
    Ezt most találtam.Itt a kép a lényeg:D:D

    https://www.rtlhirek.hu/cikk/227224

    Ááááááá hatalmas EPIC FAIL xD 4.gif

    (amúgy én se vettem észre elsőre :$)

    , Hozzászólás ID: #91185
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819
    gyapika írta korábban:
    nagyon király ez tettszik!detto ugyanaz a figura mint SM avatarja

    Igen, ez volt a cél, mivel nem csak itt használam ezt az avatart, hanem a “megboldogult” HookahClubnak is ez volt a fő design eleme. Örülök, hogy tetszik 38.gif

    gyapika írta korábban:
    Ezt most találtam.Itt a kép a lényeg:D:D

    https://www.rtlhirek.hu/cikk/227224

    A szokásos, az okosok megint megmondták. Ha ugyanahhoz a réteghez jut el, aki a Mónika-shown nőtt fel, akkor meg úgyis mindegy, ők valószínüleg úgysem tudják, mifán terem a vízipipa. Értelmes emberek meg alapból nem hisznek egy olyan szervezetnek, aki már többször lebukott a kitalált és média által felkapott világjárványaival, amikről utóbb mindig kiderült, 0 vagy kevés valóságalapja volt csak.

    , Hozzászólás ID: #91186
    octopus21
    Felhasználó
    Octopus21
    • Hozzászólás: 173

    Ezen a 100 szál cigin mindig jót nevetek. Kb 6 éve még dohányoztam, főleg bulikban. Nem voltam erős dohányos, de bulikban piásan adtam neki:) Másnap reggeleken nem kicsit voltam szarul a cigitől (nameg a piától is), még a torkom is fájt. Egy ilyen este alatt elszívtam mondjuk 1 doboz cigit egyedül, de akkor már felfelé kerekítek.

    Úgy tudom, hogy 1dobozban 20 szál van? Lehet hogy már nem. Szal 20 szál cigitől már eléggé leépültem másnapra. Ha 100at elszívnék, lehet hogy kórház lenne belőle, sőt biztos. Ja és ez a 20 szál 10 óra leforgása alatt fogyott el.

    Tényleg vicc, hogy ilyeneket leírhatnak és sokan ezt el is hiszik. Nem vagyok kémikus meg vegyész, de én nem hiszem el. Aki elhiszi, annak azt javaslom, hogy szívjon bele egy szál cigibe és tüdőzze le, majd szívjon bele egy profi által megtömött és begyújtott vízipipába, de jó nagyot, majd mondja el, hogy melyik volt a rosszabb.

    Mcdonalds is káros, meg a sok kaja is, amit megeszünk és nem tudjuk, hogy mi van benne, és a városi levegő is káros, meg a sex is, a stressz is, a sok munka is:D, az is ha nem sportolsz, az is amit megiszol. Szerintem a vízipipa károssága is ezen a szinten lehet, ha nem lejjebb, nem hiszem el, hogy nem készült erről valami tudományos kísérlet.

    Amúgy azt vettem észre, hogy az emberek elsőre elhiszik azt, amit a tv-ben látnak, vagy a rádióban hallanak. Iszonyat nagy hatalma van a tv-nek meg a rádiónak. A H1N1-et sem hittem el, de a végén már elkezdtem magam hergelni, hogy tényleg igaz lehet e. Ez is azért volt, mert minden nap mutattak a tvben egy halál esetet, aztán ez sokkolja az embert. De kibírtam, hogy ne oltassam be magam. Tudom nem ide tartozik, ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy a médiának mekkora hatalma van.

    , Hozzászólás ID: #91187
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266
    hundarkblade írta korábban:
    Molnár írta korábban:
    Nem,figyelj nekem nem feltétlen a szilva kell ha azt lefoglaltad megbeszéljük majd,csak valami visszajelzést,hogy akkor mi a helyzet.Amúgy azt mondta bármilyen dohányt tud szerezni Egyiptomból csak írjam meg milyen kell.

    Én is beszéltem vele, és mondta h a szilvát már előttem lefoglalták. szal gratulálok hozzá. 🙂

    nem bántásképp írtam az “utállakot” :D.

    Na nekem visszaírt, és állítólag nemsokára küldi a csomagot, benne sok finom AF-fel 131.gif

    , Hozzászólás ID: #91188
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Sheesham. teljesen igazad van. Én ezért is szoktam azt mondani a WHO-ra, hogy az inkább érdekvédelmi szervezet mint egészségvédelmi. Valaki ad nekik egy csomó pénzt, hogy kampányoljanak ez meg az ellen, mert nekik attól több pénz fog befolyni. Legyen ez egy cigarettagyár, vagy gyógyszergyár. Arra hivatkoznak, hogy a füst mennyisége egy vízipipázás során 100 cigaretta füstjének felel meg. Igen valóban több füstöt szívünk be mintha elszívnánk egy cigit. De ezek csak mennyiségi adatok, hol van ilyenkor a minőség? Arról nem nagyon írnak. Viszont ahogy te is mondtad, hogy a Mónika shown felnőtt emberek el is hiszik, mivel fogalmuk sincs az alapvető kémiai és fizikai dolgokról, amit akár józan paraszti ésszel is kikövetkeztet az ember, hogy a vízipipa füstje hogy keletkezik és hogy tisztul, milyen folyamatokon megy keresztül. 18 éven aluliaknak én sem ajánlom a vízipipát sem, én is elmúltam 18 éves amikor megvettem a pipámat és elkezdtem “rendszeresen” vízipipázni. Meg ha már egészségről van szó, én enyhe asztmával és légúti allergiával küszködök. A cigarettafüsttől társaságban fáj a szemem, berekedek, fáj a torkom, köhögök, pedig ez csak passzív dohányzás. Ami szintén káros, de nem a tömény cigifüstöt szívom. Vízipipa: nem csípi a szemem a füstje, jól esik, a tömény “100 cigarettának megfelelő” füsttől nem fáj a torkom, nem kapok köhögési rohamot, nem rekedek be. Nem érzem nehéznek a légzést. Amikor vágyat érzek, hogy vízipipázzak az se a nikotinhiány miatt van, hanem a finom ízek miatt. Nah akkor ki az okosabb? Az anti dohányos nagy “tudósok” akik még életükben nem szívtak se ilyet se olyat illetve akik igen, de pénzért bármi ellen kampányolnak, vagy azok akik személyesen tapasztalják a bőrükön? 🙂 Aki pedig felnőtt ember, saját maga dönti el, hogy vállalja és tudomásul veszi az egészségügyi kockázatot, hogy cigizik vagy vízipipázik. Az alkohol ellen valahogy nem kampányolnak ennyire, pedig az több ártatlan embert ölt már meg mint a passzív dohányzás. Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam.

    , Hozzászólás ID: #91189
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    Véleményem szerint:

    Jaja egyetértek. Túl nagy pénz van a cigaretta gyártó business mögött az alkoholról már nem is beszélve. Ez legalább olyan mint az üzemanyag és az azt helyettesítő alternatívákkal. Valakinek érdekes hogy ne derüljön ki. A cigaretta a benne lévő nikotinnal idegnyugtató hatású, az alkohol szintén befolyásolja az elmét. Miért nincsenek ellenük ekkora kampány?

    Csak a butítás megy, ez egyértelmű. A “felsőbb hatalomnak az a célja hogy a társadalom 99%-a móónika show szintű emberekből álljon. A maradék 1% pedig azokból az elit rétegból akik kitalálják és fenntartják a mérhetetlen fogyasztási mániát.

    A Vizipipázás : jó ízű dohányok, az egyes tömések közötti változásokról szól. Sosincs két egyforma tömés, legalább is nekem. Kicsit több a füst néha kevesebb, erősebb az íz néha nem, mixelés lehetősége. Csupa olyan dolog amivel az ember jól elszórakozhat.

    Persze ez is ártalmas, de ha a belvárosban élsz a szmogba az sokkal többet árt a tüdődnek!

    , Hozzászólás ID: #91190
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Igen a mocskos büdös szmogról nem is beszélve amit az orrunk alá dörgölnek szó szerint és kampányolják, hogy menjünk ki a házból, ki a szabadba a “friss” levegőre. 1952-ben a téli hónapokban Londonban pár nap alatt több ezer ember életét követelte a szmog. Amit télen mai napig tapasztalhatunk. A korom, a pernye a szén monoxid és a kén oxidjai által okozott levegőszennyezések. Nyári hónapokban meg kínoznak minket a nitrogén oxidok, a PAN vegyületek, ózon és társai. Ez ellen is csak annyi kampány van, hogy néha szólnak, hogy járjunk többet gyalog, bringával vagy tömegközlekedéssel. De nem számít, a parasztvakítás megy: amit a tv-ben mondanak az úgy is van. Mint a lovaknak amikor felrakják a szemellenzőket, hogy csak egyenesen nézzen maga elé. Mi pedig a világ igavonó barmai törekedjünk arra, hogy kialakítsunk mi is olyan legalább 1 %-os elit réteget akiket nem butít el az ilyen parasztvakítós kitalálós réteg. 🙂 Ha ez megvan akkor már csak 98 %-nyi hülye ember lesz. De ezt már kezdem túlbonyolítani, szóval elég lesz ennyi. 😀

    , Hozzászólás ID: #91191
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Igen, sajnos túl sok impulzus éri az embert, minden oldalról befolyásolnak. Úgy gondolom, a tv-társaságokat nem tudod megszüntetni, viszont mindig képes leszel megnyomni a piros gombot és kikapcsolni a nagy fekete dobozt. Én ezért nem nézek se tévét, se híradót (persze az is közrejátszik, hogy szar filmeket, szar szinkronnal, szar minőségben “vetítenek”, a híradó meg tele van a bulvár szeméttel). Szvsz az internet visszaadott egy keveset a döntési szabadságból, mert itt sokkal nagyobb mozgástered van, te döntöd el, honnan informálódsz, mit olvasol el és a tartalomnak is megfelelőnek kell lennie, mert ellenkező esetben hamar elpártol az olvasótársaság nagy része vagy megjelennek a negatív visszajelzések (persze ez nem igaz az összes hazai hírportálra…), míg a tv még ilyen minősíthetetlen színvonalon is megy, mert kevés magyar csatorna van, a két nagy kereskedelmi csatorna mellett pedig nem nagyon rúg labdába senki. És amíg ők egymással versenyeznek a rosszabnál rosszabb műsorokkal (amiket persze a nagy német anyacégektől vesznek át, természetesen minősíthetetlen módon), addig lesznek celebek Afrikában, félfogú segélyesek betanult szövegekkel kibeszélőshowkban és az unalomig nézetett Bud Spencer filmek karácsonykor, húsvétkor, anyák napján, mindig. Egyszóval nem kell tévét nézni, aki pedig onnan informálódik és alkot képet a világról, az magára vessen.

30 bejegyzés megtekintése - 9,061-9,090 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.