A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91342
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    tips azt hiszem

    , Hozzászólás ID: #91343
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    ko12 írta korábban:
    Nem tudom hogy ezt hol kéne megkérdezem, ezért ide teszem.:

    Hogy mondják angolul hogy szipka?

    mouth tip vagy csak simán tip, a mouth piece is helyes lehet, de ebben nem vagyok biztos.

    , Hozzászólás ID: #91344
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355
    akoska60 írta korábban:
    ko12 írta korábban:
    Nem tudom hogy ezt hol kéne megkérdezem, ezért ide teszem.:

    Hogy mondják angolul hogy szipka?

    mouth tip vagy csak simán tip, a mouth piece is helyes lehet, de ebben nem vagyok biztos.

    Köszönöm a gyors választ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #91345
    kardi
    Felhasználó
    Kardi
    • Hozzászólás: 35

    Sziasztok! Bocs hogy így ide írok, de lenne 1 lehetséges hülye kérdésem 😀 Szóval a egyiptomi pipához illik a Vortex kerámia? Mert gondolkodok rajta h veszek 1-et de nemakarok rosszul járni ,hátha nempasszol vagy valami ilyesmi.

    köszi a válaszokat elöre is 😀

    , Hozzászólás ID: #91346
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    van témája a kérdésnek és ki is van tárgyalva amugy igen passzol… jó tömitéssel

    , Hozzászólás ID: #91347
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Kardi írta korábban:
    Sziasztok! Bocs hogy így ide írok, de lenne 1 lehetséges hülye kérdésem 😀 Szóval a egyiptomi pipához illik a Vortex kerámia? Mert gondolkodok rajta h veszek 1-et de nemakarok rosszul járni ,hátha nempasszol vagy valami ilyesmi.

    köszi a válaszokat elöre is 😀

    Igen, természetesen illik hozzá. A vortex kerámiák úgy vannak kialakítva, hogy az egyiptomi típusú pipákhoz illeszkednek és a szír típusúakhoz értelemszerűen nem. Ahhoz, hogy teljesen passzoljon, a pipa méretétől függően lehet, hogy játszani kell a tömítésekkel és vagy kettőt, vagy egy nagyobb méretűt kell alá tenni, de mindenképp megoldható, hogy tökéletesen passzoljon.

    , Hozzászólás ID: #91348
    kardi
    Felhasználó
    Kardi
    • Hozzászólás: 35

    Értem. Köszönöm szépen a választ.

    , Hozzászólás ID: #91349
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Kardi írta korábban:
    Értem. Köszönöm szépen a választ.

    Igazán nincs mit 🙂

    Hogyha a Vortex kerámiával kapcsolatosan lenne még bármilyen jellegű kérdésed, vagy csak szeretnél többet megtudni a témában, akkor látogass el a megfelelő topikba és ott megtalálod amit keresel: vortex-keramia-t427.html

    , Hozzászólás ID: #91350
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Szeretném belerakni egy műanyag dobozba a dohányom és az lenne a kérdés, hogy fóliával vagy nélküle rakjam bele?

    , Hozzászólás ID: #91351
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    Zoli92 írta korábban:
    Szeretném belerakni egy műanyag dobozba a dohányom és az lenne a kérdés, hogy fóliával vagy nélküle rakjam bele?

    Szerintem nem árt ha a dohányt egy nejlonzacsiba még belerakod én is így szoktam.

    , Hozzászólás ID: #91352
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Ha nem nagy a doboz és kevés levegő marad benne a dohányhoz képest akkor fólia nélkül, más esetben fóliával.

    A levegő bomlassza az aromát .

    , Hozzászólás ID: #91353
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    moldy007 írta korábban:
    Ha nem nagy a doboz és kevés levegő marad benne a dohányhoz képest akkor fólia nélkül, más esetben fóliával.

    A levegő bomlassza az aromát .

    A feléig érne, akkor fóliával?

    , Hozzászólás ID: #91354
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Zoli92 írta korábban:
    Szeretném belerakni egy műanyag dobozba a dohányom és az lenne a kérdés, hogy fóliával vagy nélküle rakjam bele?

    Én a dohányaim legnagyobb részét légmentesen záró műanyag dobozokban tárolom, csak úgy magában, mindenféle fólia nélkül, ugyanis így a legkönyebb tömni, így jár a legkevesebb kosszal az egész tömési procedúra. A dobozokat a dohányok elfogyása után bő mosogatószeres meleg vízben szoktam kiáztatni, így szinte teljesen el lehet venni a benne maradt illatot, ami pedig érződik, azt az új dohány simán elnyomja 🙂

    Természetesen semmilyen légmentesen záró doboz nem fog tökéletesen működni, vagy ami jó fajta, az nagyon drága, így ha az ember nagyon sokáig tartogatja a dohányait és nem szívja el őket bizonyos időn belül, akkor az extra védelem érdekében a dohányt először be lehet rakni egy légmentesen záródó zacskóba, majd úgy egy légmentesen záró dobozba.

    , Hozzászólás ID: #91355
    dani159
    Felhasználó
    dani159
    • Hozzászólás: 35

    Én csak simán légmentesen záró zacsiba rakom és így sem szárad ki

    , Hozzászólás ID: #91356
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    dani159 írta korábban:
    Én csak simán légmentesen záró zacsiba rakom és így sem szárad ki

    Viszont úgy nem lehet szállítani. 🙂 Illetve nagyon körülményesen. Továbbá én simán zacskóba nem tenném be a fiókomba.

    Plusz had kérdezzem már meg, Nakhla-nak mióta van 5 almás dohánya? 😀

    , Hozzászólás ID: #91357
    dani159
    Felhasználó
    dani159
    • Hozzászólás: 35

    Esküszöm hogy nakhla 5 almás a nyakamat rá hogy az van ráírva.

    , Hozzászólás ID: #91358
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    dani159 írta korábban:
    Esküszöm hogy nakhla 5 almás a nyakamat rá hogy az van ráírva.

    Én nem ismerek 5 almás NaKhla-t. (K betű is van benne bizony, látom mindenhol nahla-nak írod és már unom javítani.)

    , Hozzászólás ID: #91359
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355
    dani159 írta korábban:
    Esküszöm hogy nakhla 5 almás a nyakamat rá hogy az van ráírva.

    Egy képet rakjál fel légyszi…. gugli semmit nem talált “Nakhla five apple, Nakhla 5 apple” kifejezésre….pedig a gugli elég sokat tud 🙂

    , Hozzászólás ID: #91360
    dani159
    Felhasználó
    dani159
    • Hozzászólás: 35

    Többet fel sem jövök, elveszed az ember kedvét a pipázástól és én nem akarok köcsögösködni de csak nekem Írsz naponta pü.ket amibe mindig valami lecseszés van?

    kösz hogy eddig forumozhatam de elegem van inkább keresek egy másik forumot ahol legalább nem csesztetnek

    , Hozzászólás ID: #91361
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    dani159 írta korábban:
    Többet fel sem jövök, elveszed az ember kedvét a pipázástól és én nem akarok köcsögösködni de csak nekem Írsz naponta pü.ket amibe mindig valami lecseszés van?

    kösz hogy eddig forumozhatam de elegem van inkább keresek egy másik forumot ahol legalább nem csesztetnek

    Ahhoz sok sikert kívánok 2.gif

    , Hozzászólás ID: #91362
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Te, 5alma nem sultanból van? 🙂

    , Hozzászólás ID: #91363
    dani159
    Felhasználó
    dani159
    • Hozzászólás: 35

    lehet de legalább te elmondod mi van én ma ittam is fáj a fejem még itt is alig tudok írni kössz hogy elmontad amugy nincs meg a doboza úgyhogy emlékezetből probáltam megírni de ezekszerint már az sem jó:)

    , Hozzászólás ID: #91364
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Nem tudom ki bombáz naponta privikkel, én az aktív fórumosok javát olyannak ismerem, hogy nem kukacoskodóak, és szőrszálhasogatóak. Persze könnyű átesni a ló túloldalára, de talán mostmár nem lesz folytatása 🙂

    Tudtommal egyetlen márka sem gyárt 5 almát, csak az AS, nézd:

    https://tinyurl.com/3ad7xcp

    Bár ezt a Sultantól még nem próbáltam, lehet hogy csak szimplán Nakhla almát, vagy 2almát szívtál. A dohány színe élénk piros, erősebb dohányok közé tartozik, jellegzetes ánizs íze, és szaga van. Bár alapvetően az aprítottságáról tudod megkülönböztetni őket. A Nakhla egészen darabos, míg a Sultan borzasztóan apróra van aprítva, szinte ledarálva.

    , Hozzászólás ID: #91365
    dani159
    Felhasználó
    dani159
    • Hozzászólás: 35

    igazatok van de most elcsesztem bocs nem tehetek róla de szerintem engem itt sokan nem csippáznak ügye igazam van ?

    , Hozzászólás ID: #91366
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Hát ha felhúzod magad ilyesmiken, és nem felnőtt módjára viselkedsz, hidd el az sehol sem jó pont 🙂 Nem azt mondom, hogy nem jogos, nem tudom milyen üziket kaptál, lehet engem is elöntene a pulykaméreg. De ha csak egy kósza fórumos feljön ide, és látja amit írtál az előbb, abból nem sok jót tudnak leszűrni 🙂

    , Hozzászólás ID: #91367
    dani159
    Felhasználó
    dani159
    • Hozzászólás: 35

    Jolvan na jó ez a fórum meg minden meg tényleg sokat segített de ne tudd meg mien idegesítő hogy állandóan pü.ket ír és readásúl cseszeget hát igaz a fórumán vagyok de akkor se az apám vagy rokonom aki leállít csak szülök és rokonok állítanak le bunyóba is haverok meg nem is próbálkoznak inkább jönnek utánam ütni a barátaimat meg nem hagynám ott a bajba tavaly fél oldalam szétrúgták haverom szolt hogy segítsek neki akkor is mentem apu sem tud lefogni de az apa az apa ha kéri akkor letérdelek neki

    , Hozzászólás ID: #91368
    tubus
    Felhasználó
    Tubus
    • Hozzászólás: 13

    Az is idegesítő ha olyan hozzászólásban kell bogarászni, amiben nincs egy darab írásjel sem…

    , Hozzászólás ID: #91369
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    dani159 írta korábban:
    Jolvan na jó ez a fórum meg minden meg tényleg sokat segített de ne tudd meg mien idegesítő hogy állandóan pü.ket ír és readásúl cseszeget hát igaz a fórumán vagyok de akkor se az apám vagy rokonom aki leállít csak szülök és rokonok állítanak le bunyóba is haverok meg nem is próbálkoznak inkább jönnek utánam ütni a barátaimat meg nem hagynám ott a bajba tavaly fél oldalam szétrúgták haverom szolt hogy segítsek neki akkor is mentem apu sem tud lefogni de az apa az apa ha kéri akkor letérdelek neki

    Állj már le! 2.gif

    Ki zaklat?

    Talán baja van a helyesírásoddal, a hozzáállásoddal.

    Próbálj meg értelmes ember módjára viselkedni(pár hsz-ed elég hibás volt, én hagytam jóvá/utasítottam el).

    Nem akarlak megbántani, nem ez a célom, okom sincs rá.

    Szóval csak tartsd be a szabályzatot, írj helyesen, tiszteld a tagokat, és megleszünk.

    38.gif

    , Hozzászólás ID: #91370
    dani159
    Felhasználó
    dani159
    • Hozzászólás: 35

    hogy törölhetem magam innen?

    , Hozzászólás ID: #91385
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    dani159 írta korábban:
    hogy törölhetem magam innen?

    Alt+F4

30 bejegyzés megtekintése - 9,241-9,270 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.