A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91312
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113

    Hát amikor én voltam 1000Ft vagy 1500Ft volt egy óra, de jó fej volt a srác, mert azt mondta, hogy nem méri az időt 1.gif Amúgy kegyetlen jó 5.gif 3.gif

    , Hozzászólás ID: #91313
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Aki picit járatos Romániában, Marosvásárhelyen, az segítsen egy kicsit!

    30.-án (hétfő) kellene hazajutnunk onnan, budapestre… Milyen lehetőségek vannak?

    A vonat túl drága, 11ezer, és lassú is, a cég akinél az odautat foglaltam már eladta az összes jegyet visszafelé egy héttel előre, más buszt meg nem is találtam..

    , Hozzászólás ID: #91314
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415
    wakummaci írta korábban:
    Aki picit járatos Romániában, Marosvásárhelyen, az segítsen egy kicsit!

    30.-án (hétfő) kellene hazajutnunk onnan, budapestre… Milyen lehetőségek vannak?

    A vonat túl drága, 11ezer, és lassú is, a cég akinél az odautat foglaltam már eladta az összes jegyet visszafelé egy héttel előre, más buszt meg nem is találtam..

    Elvileg van Marosvásárhely-Budapest MALÉV repülőjárat, de az mocsok drága… A busz lenne gondolom a legkézenfekvőbb megoldás (akár csak Biharkeresztesig, onnan vonattal haza már nem kunszt), de nem tudom, hogy milyen irodáknak van járata…

    , Hozzászólás ID: #91315
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    wakummaci írta korábban:
    Aki picit járatos Romániában, Marosvásárhelyen, az segítsen egy kicsit!

    30.-án (hétfő) kellene hazajutnunk onnan, budapestre… Milyen lehetőségek vannak?

    A vonat túl drága, 11ezer, és lassú is, a cég akinél az odautat foglaltam már eladta az összes jegyet visszafelé egy héttel előre, más buszt meg nem is találtam..

    romániába még nem voltam de Erdélyben már többször is bár mindig busszal kolozsvárig ha eltudsz vergődni onnan szinte gyerek játék onnan minden jön haza felé és elég sürün

    , Hozzászólás ID: #91316
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355
    krampi írta korábban:
    Hát nekünk van egy kerámiánk (3 éves találkozón is ott volt 😀 ), amibe fér kb 200g dohány 😀 Elegendő arra 4-5 CB, így is fordultak le tőle emberek a székről 😀

    Tudnál mutatni egy képet róla légyszives? Nagyon érdekel 😀

    , Hozzászólás ID: #91317
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    adam_t írta korábban:
    dózer23 írta korábban:
    Off: Pénteken barátnőmmel, meg húgommal nyomtunk egy strandon egy tömést a kicsi pipámmal, és úgy néztek ránk, mint valami undorító drogosokra:D Pedig csak narancsos AS volt a kis kerámiában:)

    Cocobrico témából szedtem)

    ez hely függő nálunk pl tudják hogy mi is az a vizipipa de pl rukkeltóra levittük és jött a biztiboy okoskodni elmagyaráztuk neki hogy mivan aztán ránk hagyta de mondom erre felé pl már meg se lepődnek

    Rukkel tavon kipróbáltad a blob-ot? 1.gif 1.gif Aki nem tudná mi az:

    https://www.youtube.com/watch?v=xzfK2sHqnyI

    persze kiprobáltam:D aztán szegény anyukám csuklott 27.gif de amugy az a 6métreres ugrás nagyon para legalábbis én attól azért már megijedtem de jó volt:D

    , Hozzászólás ID: #91318
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    , Hozzászólás ID: #91319
    neutro
    Felhasználó
    Neutro
    • Hozzászólás: 168

    Na ez se semmi:P

    , Hozzászólás ID: #91320
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819
    Neutro írta korábban:
    Na ez se semmi:P

    Nemsemmi 2.gif

    , Hozzászólás ID: #91321
    dani159
    Felhasználó
    dani159
    • Hozzászólás: 35

    szép körök, pipával az uszonya alatt lenne jó

    , Hozzászólás ID: #91322
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    dózer23 írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    Aki picit járatos Romániában, Marosvásárhelyen, az segítsen egy kicsit!

    30.-án (hétfő) kellene hazajutnunk onnan, budapestre… Milyen lehetőségek vannak?

    A vonat túl drága, 11ezer, és lassú is, a cég akinél az odautat foglaltam már eladta az összes jegyet visszafelé egy héttel előre, más buszt meg nem is találtam..

    romániába még nem voltam de Erdélyben már többször is bár mindig busszal kolozsvárig ha eltudsz vergődni onnan szinte gyerek játék onnan minden jön haza felé és elég sürün

    Kosuth MR1 rádióba mondták hogy van Wizzair légíjárat 4700ft . Nyomják a reklámot mert hamarosan lesz Marosvásárhelyen a Félsziget , belépő 14 E ft ez egész eseményre.

    , Hozzászólás ID: #91323
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    moldy007 írta korábban:
    dózer23 írta korábban:

    romániába még nem voltam de Erdélyben már többször is bár mindig busszal kolozsvárig ha eltudsz vergődni onnan szinte gyerek játék onnan minden jön haza felé és elég sürün

    Kosuth MR1 rádióba mondták hogy van Wizzair légíjárat 4700ft . Nyomják a reklámot mert hamarosan lesz Marosvásárhelyen a Félsziget , belépő 14 E ft ez egész eseményre.

    Igen, félszigetre megyek, azért kellett a hazajutás, de már sikeresen találtam egy buszcéget, akik nagyon olcsók.

    Néztem wizzairt is, de aznap sajnos nem indult haza repülő.

    Köszi szépen azért Moldy!

    , Hozzászólás ID: #91324
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    ugye ismerjük a fészbúkot? tessék lájkolni serényen!

    , Hozzászólás ID: #91325
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Lájkoltuk! 😀

    , Hozzászólás ID: #91326
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Moldy: Az, hogy az al sultan dohányokon rajta van németül is a mondani való, nem azt jelenti, hogy onnan jönnek. Ezek elég nedvesek, szóval biztos nem onnan importálják. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91327
    misike18
    Felhasználó
    Misike18
    • Hozzászólás: 3

    Sziasztok!

    Új vagyok ezen az oldalon. Azért regeltem mert lenne egy kérdésem.

    Azt szeretném kérdezni h tegnap vettem egy epres dohányt azt hittem minden jó lesz finom nagy füst meg ilyenek erre megtömtem a pipámat elkezdem szivni és ilyen nagyon de nagyon rossz izű semmi füst élményt éltem át:D

    azt hittem rosszul tömtem vagy valami. Tömtem egy sárgadinnyéset is az meg kiváló volt sok füst tömény fehér, és éreztem a finom ízt is.

    Utánna megpróbáltam mégegyszer az epreset. Darabokra szedtem a dohányt csak úgy tömtem ahogy még soha:D olyan precízen, de semmi nem lett tőle jobb ugyan olyan rossz volt mint előszőr.

    Ez mitől lehet? Egy dohánynak lejárhat a szavatossága? Vagy itt is sokat számit a márka????

    Köszönöm a válaszokat előre.

    , Hozzászólás ID: #91328
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Számít a márka, mikor gyártották, néha előfordul selejtes darab. Lehet ilyen rossz csomagot fogtál ki, sajnos ez benne van a pakliban. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91329
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Milyen márkájú eper volt?

    , Hozzászólás ID: #91330
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    sYska/!/ írta korábban:
    Moldy: Az, hogy az al sultan dohányokon rajta van németül is a mondani való, nem azt jelenti, hogy onnan jönnek. Ezek elég nedvesek, szóval biztos nem onnan importálják. 🙂

    Reálisan vagy németeknek csinált dohány szállítmány ,rendelés visszavonás miatt került ide (rosszabbik eset ) vagy megmaradt dobozokat hasznosítottak , (jobbik eset) Megnyugtató hogy az újabb dobozon (guavés) speciel magyar rendelésre készült.

    , Hozzászólás ID: #91331
    misike18
    Felhasználó
    Misike18
    • Hozzászólás: 3

    Hennawy a márkája

    de ma is vettem 1et egy másik márkát. Nézegettem neten h mik a jobb márkák és a hennawy volt a legutolsó. Győrben élek ás csak 1 helyet tudok ahol lehet venni dohányt. Körültnéztem a márkák között és találtam egy Nakhla dohányt 2 almásat

    pont most szivom b.nőmmel. Nagyon nagyon jóóó.Friss és rengeteg füst:D

    , Hozzászólás ID: #91332
    octopus21
    Felhasználó
    Octopus21
    • Hozzászólás: 173

    Én is megmutatnám a heba filterem.

    Ha jól számoltam 40 lyuk van rajt.

    … 220412.jpg

    … 220416.jpg

    , Hozzászólás ID: #91333
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    Misike18 írta korábban:
    Hennawy a márkája

    de ma is vettem 1et egy másik márkát. Nézegettem neten h mik a jobb márkák és a hennawy volt a legutolsó. Győrben élek ás csak 1 helyet tudok ahol lehet venni dohányt. Körültnéztem a márkák között és találtam egy Nakhla dohányt 2 almásat

    pont most szivom b.nőmmel. Nagyon nagyon jóóó.Friss és rengeteg füst:D

    Igen a Hennawy nem a legjobb márka, sőt én kifejezetten utálom, de ezzel nem vagyok egyedül. 🙂 Viszont minden egyes dohánymárkának és íznek van itt külön topicja a fórumon. Ott sok hasznos információt találsz róluk, nekem is sokszor volt segítségemre. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91334
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Egyszer próbából vettem egy doboz Hennawy kétalmásat, kicsit másabb íze volt mint a Nakhlának, de finom volt az is 🙂

    , Hozzászólás ID: #91335
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Sziasztok, rég volt már, hogy írtam valamit is. Sajnos a nyári nagy bulik, meló, tanulás, nyaralások miatt nem volt sok időm netezni. Remélem mindenki megvan, egy fájó sztorit osztanék meg veletek, mégpedig kis szeretett első egyiptomi pipám ellopták nammorrall vortexxel, dohánnyal, szénnel, zsebsárkánnyal….

    No de ez van, mostantól itt vagyok 🙂

    , Hozzászólás ID: #91336
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Jézusom, hogy történt? Honnan?19.gif

    , Hozzászólás ID: #91337
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    Emberke202 írta korábban:
    …egy fájó sztorit osztanék meg veletek, mégpedig kis szeretett első egyiptomi pipám ellopták nammorrall vortexxel, dohánnyal, szénnel, zsebsárkánnyal….

    No de ez van, mostantól itt vagyok 🙂

    Őszinte részvétem! 24.gif Egyik haverom mesélte, hogy ők nyaralni voltak és éjszakára kint hagyta a pipáját a szállásuk udvarán és reggelre lába kelt.

    , Hozzászólás ID: #91338
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    Nick írta korábban:
    Jézusom, hogy történt? Honnan?19.gif

    Hát egy kocsmába mentünk egy haverral, leültünk egy asztalhoz, pipáztunk, majd ő elment asszem biliárdozni, én meg kimentem egy csajjal egy sétára… Sikeresen ott hagytuk 10 perce a pipát magába.. természetesen már nem volt meg, mikorra visszamentünk.

    , Hozzászólás ID: #91339
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Emberke202 írta korábban:
    Nick írta korábban:
    Jézusom, hogy történt? Honnan?19.gif

    Hát egy kocsmába mentünk egy haverral, leültünk egy asztalhoz, pipáztunk, majd ő elment asszem biliárdozni, én meg kimentem egy csajjal egy sétára… Sikeresen ott hagytuk 10 perce a pipát magába.. természetesen már nem volt meg, mikorra visszamentünk.

    Esetleg érdeklődj a csajnál… Így picit gyanúsnak tűnik. 8.gif

    Ha valakivel történt már, hogy ellopták a vízipipáját, az leírná a történetet és elküldené nekem pü-be? Blogba lehetne egy figyelmeztetést írni így, hogy mások ne járjanak hasonló cipőben.

    , Hozzászólás ID: #91340
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    sYska/!/ írta korábban:
    Emberke202 írta korábban:

    Hát egy kocsmába mentünk egy haverral, leültünk egy asztalhoz, pipáztunk, majd ő elment asszem biliárdozni, én meg kimentem egy csajjal egy sétára… Sikeresen ott hagytuk 10 perce a pipát magába.. természetesen már nem volt meg, mikorra visszamentünk.

    Esetleg érdeklődj a csajnál… Így picit gyanúsnak tűnik. 8.gif

    Ha valakivel történt már, hogy ellopták a vízipipáját, az leírná a történetet és elküldené nekem pü-be? Blogba lehetne egy figyelmeztetést írni így, hogy mások ne járjanak hasonló cipőben.

    Én meg kint hagytam haveroméknál az asztalon egy csomag 50g-os Mizót és az anyja meg kidobta mert azt hitte, hogy szemét. Azt hittem megőrülök 1.gif Mondjuk neked sokkal-sokkal nagyobb a veszteséged.

    , Hozzászólás ID: #91341
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355

    Nem tudom hogy ezt hol kéne megkérdezem, ezért ide teszem.:

    Hogy mondják angolul hogy szipka?

30 bejegyzés megtekintése - 9,211-9,240 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.