A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91566
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    Dice írta korábban:
    Ti léptetek már bricoba? XD

    Tudok élménybeszámolót tartani.. 😀

    e

    én szimplán szét ütöttem…azóta is pöttyös a kezem

    , Hozzászólás ID: #91567
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    Dice írta korábban:
    Ti léptetek már bricoba? XD

    Tudok élménybeszámolót tartani.. 😀

    Én csak akkor lépnék bricoba/bricora, ha tűzön/parázson kéne járnom. 3.gif De akkor tuti azt választanám. 131.gif

    , Hozzászólás ID: #91568
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    ShaaM írta korábban:
    Dice írta korábban:
    Ti léptetek már bricoba? XD

    Tudok élménybeszámolót tartani.. 😀

    Én csak akkor lépnék bricoba/bricora, ha tűzön/parázson kéne járnom. 3.gif De akkor tuti azt választanám. 131.gif

    Nehogy égést segítő vegyszeres legyen a lábad? 😀

    , Hozzászólás ID: #91569
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    dózer23 írta korábban:
    Dice írta korábban:
    Ti léptetek már bricoba? XD

    Tudok élménybeszámolót tartani.. 😀

    e

    én szimplán szét ütöttem…azóta is pöttyös a kezem

    Én azóta nem merek leesni a földre, mert végén még szétütsz… 😀

    , Hozzászólás ID: #91570
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    Zoli92 írta korábban:
    Nehogy égést segítő vegyszeres legyen a lábad? 😀

    Például. Meghát, inkább járok bricon mint máson, nem? 2.gif

    , Hozzászólás ID: #91571
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Végülis ahhoz képest hogy lábbal konkrétan eloltottam egy fél bricot tegnap, ma már csak egy 8as alakú vízhólyag van a talpamon 😀

    , Hozzászólás ID: #91572
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Én jártam egyszer nagyon szerencsétlenül. 😀 Egy kis fém tálba hamuzok, meg tartom az izzó szenet ha lekell vennem a pipáról. Még nagyon a dolgok elején elrontottam egy tömést, és levettem a szenet a tálkába, hogy majd ott nyugodtan elhamvad. Kezemben a széncsipesz, és leakartam rakni az asztalra. Viszont véletlenül hozzáértem a fém tál oldalához a kézfejemmel, amit hirtelen elrántottam. A széncsipesz hegyes végét pedig végighasítottam a combomon 8-10 centi hosszan. Szóval egy-két sec. alatt gazdagabb lettem egy vágással és egy égéségi sérüléssel. 😀

    , Hozzászólás ID: #91573
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    James írta korábban:
    Én jártam egyszer nagyon szerencsétlenül. 😀 Egy kis fém tálba hamuzok, meg tartom az izzó szenet ha lekell vennem a pipáról. Még nagyon a dolgok elején elrontottam egy tömést, és levettem a szenet a tálkába, hogy majd ott nyugodtan elhamvad. Kezemben a széncsipesz, és leakartam rakni az asztalra. Viszont véletlenül hozzáértem a fém tál oldalához a kézfejemmel, amit hirtelen elrántottam. A széncsipesz hegyes végét pedig végighasítottam a combomon 8-10 centi hosszan. Szóval egy-két sec. alatt gazdagabb lettem egy vágással és egy égéségi sérüléssel. 😀

    Nekem olyan volt, hogy leesett a szén a földre én meg nem találtam mást így megfogtam egy műanyag zacskóval ami gyorsan el is égett és leraktam a szenet de a forró műanyag meg ráolvadt az ujjamra és utána még vagy 10 mp-ig égette 🙂

    , Hozzászólás ID: #91574
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787

    Azért vannak itt sztorik. 😀

    , Hozzászólás ID: #91575
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    A hülyeség határtalan 🙂

    , Hozzászólás ID: #91576
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    wakummaci írta korábban:
    A hülyeség határtalan 🙂

    De csak azért mert félsz nehogy kiégessen valamit a szén 🙂

    , Hozzászólás ID: #91577
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Ha valakinek kell lockerz meghívó dobjon egy PÜ-t. Aki nem tudná mi az:

    https://prohardver.hu/tema/lockerz/hsz_1-50.html

    , Hozzászólás ID: #91578
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    wakummaci írta korábban:
    A hülyeség határtalan 🙂

    Jogos, de az ember a saját hibáiból tanul! 🙂

    , Hozzászólás ID: #91579
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    James írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    A hülyeség határtalan 🙂

    Jogos, de az ember a saját hibáiból tanul! 🙂

    Nem azért mondtam, velem is előfordult hasonló az elején… 🙂

    , Hozzászólás ID: #91580
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    nekem egyszer borult fel a pipám. Szex közbe túl közel volt az ágyhoz s egyszerűen a nőcim lerúgta…. aztán gyorsan csipeszkeresés, de kis helyen így is kiégett a szőnyeg, azóta minidig gondosan elrakom az akció előtt 🙂 🙂

    , Hozzászólás ID: #91581
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Egyébként most világosodtam meg..

    A tálcám most bosszulta meg(azért került a földre a brico amire ráléptem mert pattant egyet a tálca és repült 2 fél brico) hogy haverral egyszerre fújkáltuk a bricokat a tálcán, begyulladtak, raktunk rá mégegy felet hogy majd az is beizzik, és a tálcáról leégett a műanyag mintás bevonat..Mekkora bosszúálló kis rohadék tálcám van 😀

    , Hozzászólás ID: #91582
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787
    Rusee írta korábban:
    nekem egyszer borult fel a pipám. Szex közbe túl közel volt az ágyhoz s egyszerűen a nőcim lerúgta…. aztán gyorsan csipeszkeresés, de kis helyen így is kiégett a szőnyeg, azóta minidig gondosan elrakom az akció előtt 🙂 🙂

    Pipa fétis? 44.gif

    , Hozzászólás ID: #91583
    szaffi
    Felhasználó
    Szaffi
    • Hozzászólás: 56

    Na akkor már én is leírom a szenes kalandom. A szituáció a következő: ülök a gép előtt nézek valami random star wars paródiát, miközben a hűséges kézben fogható pipámból szívom a füstöt. A szén már a végét járta, amikor leraktam az asztalra, mert indultam volna oda, ahova a király is gyalog jár. Sajnálatos módon a pipám, ami nem a stabilitásáról híres borult felém, és a még épp hogy izzó szén a combomon landolt. A mázlim az volt, hogy a) már alig volt a szénből, b) épp felállás közben történt és így megspóroltam egy-két értékes másodpercet a felugrásból. A combomon megpörkölődött egy kicsit a szőr (haha 44.gif ) de nem lett komolyabb bajom. A fapadlón ahova a szén esett viszont még most is látható a szenes kis folt, és nem tudom levakarni.

    u.i.: Hú, ez jó bő és talán kissé túl részletesre sikeredett. 12.gif

    , Hozzászólás ID: #91584
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Nick írta korábban:
    Rusee írta korábban:
    nekem egyszer borult fel a pipám. Szex közbe túl közel volt az ágyhoz s egyszerűen a nőcim lerúgta…. aztán gyorsan csipeszkeresés, de kis helyen így is kiégett a szőnyeg, azóta minidig gondosan elrakom az akció előtt 🙂 🙂

    Pipa fétis? 44.gif

    Anno volt olyan eu-s matrica, amin az szerepelt, hogy “előjátéknak is kiváló” 2.gif 29.gif

    , Hozzászólás ID: #91585
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    jaja nem véletlen vettem razant, jó hosszú és vastag a markolata, plusz glicerin is van mindig itthon 🙂 🙂 🙂

    , Hozzászólás ID: #91586
    octopus21
    Felhasználó
    Octopus21
    • Hozzászólás: 173

    webbie

    Nem találtam youtube-on meg azt a részt mikor mondja a szarvasbogarat a Dumb és Dumber-ben:(

    Pipám eddig egyszer borult fel, de nem volt valami jó élmény, mivel a szőnyegem 8 helyen égett meg, viszont ebből csak kettő nagyobb lyuk lett és az egyik van csak látható helyen. A Vanish szárazon használatos por elég szépen kiszedte. Rászórtam a szőnyegre és egy kefével szárazon beledörgöltem, utánna hagytam egy fél órát majd felporszívóztam, és így szépen eltüntette a fekete részeket a szőnyegből. Így is megmaradt a lyuk, de legalább nem fekete.

    , Hozzászólás ID: #91587
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Nekem még az jutott eszembe, hogy szegény barátom, hogy járt. 😀 Nyaraláson ültünk kint a filagória alatt, és adtuk körbe a csövet. Egyszer csak valamelyik ügyetlen haverom megrántotta a csövet és borult a pipa. Szegény cimborám pedig, hogy megakadályozza a borulást rámarkolt teljesen a hőtartó sapkára. Szegény első-másodfokú égést szenvedett. Viszont megtanulta ő is, hogy a hőtartó sapkát csak a műanyag fogantyúnál szabad megfogni! 😀

    , Hozzászólás ID: #91588
    zolee
    Felhasználó
    Zolee
    • Hozzászólás: 17
    Zolee írta korábban:
    Sziasztok!

    Lenne nekem egy kisebb problémám, amit nem tudok, hogy mitől lehet. Adott a következő “szett”:

    TopMark 55cm-es pipa

    50mm-es öngyulladós szén

    banános illetve két almás Nakhla dohány

    Vortex kerámia

    Még mielőtt eljöttem nyaralni, tömtem egyet a banánosból. A dohányt “szétmoncsoltam”, majd kb. a lyukak szintjéig megtömtem. Az 50mm-es szenet kettévágtam, majd szépen begyújtottam, és elszívtam. Minden tökéletes volt. Eljöttem nyaralni, ugyan ez a felállás, de a dohány egy idő után elkezdett kaparni (egy massszív dohányos is köhögött tőle). Gondoltam, hogy a dohánnyal lehet baj, mert elég száraznak tűnt. Kibontottam a …

    Sziasztok!

    Az idézetben látszik, hogy legutóbb mi volt a problémám. Szerencsére ez már megszűnt. A lényeg, hogy akármit csináltam, hamar elkezdett kaparni a dohány, majd mehetett a kukába.

    Miután visszamentem a koliba, kipróbáltam még egy dolgot, amit még nagyon régen olvastam az egyik fórumon. A hőtartó sapkát kb. 5 perc rajta hagyom, míg nem melegszik át teljesen, majd míg a szén izzik, leveszem róla, és mikor már csak kevés a szén, akkor rakom vissza.

    Három tömésem volt ezzel a módszerrel, és mind a három nagyon jó volt. Viszont a harmadik tömésre rájöttem, hogy nem érdemes bekajálni, és a dohányzó ablakát bezárni, ha az ember vizipipázik. Kb. 10 perc után megszédültem, és pihennem kellett. A többiek persze jól érezték magukat a finom epres dohányos füstben.

    Ma megjött a Nammor is, meg elvileg a koilba is megérkezett a dohány. Már csak annyi dolgom van, hogy vasárnap szépen rágyújtok, és élvesem a Mentás/Vaniliás/Banános AL.Masah-t.

    Üdv.:

    Zoli

    , Hozzászólás ID: #91589
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Örülök, hogy megoldódott a probléma. Erre mondják, hogy mindenre van megoldás. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91590
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ezt a hőtartó sapkás módszert ezen a fórumon olvashattad, ugyanis itt emlegettük fel sokszor és ajánlottuk másoknak is 🙂

    , Hozzászólás ID: #91591
    zolee
    Felhasználó
    Zolee
    • Hozzászólás: 17

    Viszont lenne egy másik kérdésem a Nammor tulajokhoz. Honnan lehet megkülönböztetni a gagyit az eredetitől? Mert van egy, de a kivehető szipka rész nem olyan formájú, mint az általános képeken.

    Üdv.:

    Zoli

    Ui.: A hótartó sapkás tippet valszeg tényleg itt olvastam :P.

    , Hozzászólás ID: #91592
    sumi
    Felhasználó
    Sumi
    • Hozzászólás: 72

    A képen a Nammor másolatom látható. A legegyszerűbben, a szipka részről (ami egyébként nem kivehető!), valamint arról ismerhető fel, hogy a markolatot nem zárja le, olyan kis gombolyag, mint az eredetinél, remélem tudtam segíteni.

    (Nem tudom, hogyan kell úgy berakni, hogy ne húzza szét az oldalt, ezért linkeltem így. 11.gif )

    , Hozzászólás ID: #91593
    Géé
    Felhasználó
    Géé
    • Hozzászólás: 57
    Zoli92 írta korábban:
    Valaki ismeri ezt a Lockerz nevezetű oldalt? Aki igen attól kérdezném hogy tényleg működik?

    Hallani már hallottam az oldalról, anno meghívót is kaptam oda, de már akkor sem találtam megbízhatónak. Gondolkozz csak el rajta, vajon miért éri meg nekik, hogy ingyen (!!!) osztogatnak ipodot-plazmatévét-számítógépet-satöbbit? Vagy talán csak látszólag ingyenes a szolgáltatás?

    Az oldal üzemeltetése nyilvánvalóan megéri nekik, különben már réges-rég bezártak volna… Akkor tehát mit kapnak tőled cserébe? Vagy napi több száz reklámot nézel meg a lockerz-en önszántadból (kétlem), vagy pedig kiadod nekik az adataidat – utóbbit elég valószínűnek tartom, mivel a regisztrációhoz bizonyosan meg kell adni mindenféle személyes adatot is. Erre egyébként körülbelül illik is a phishing, vagy szép magyar szóval mondva adathalászat definíciója.

    Az oldal használatának tehát véleményem szerint súlyos ára van – még ha nyersz is valamit (részemről ez kizártnak tekintett), akkor sem fogja kompenzálni a kiadott személyazonosságodat.

    Szóval csinálj amit akarsz, de én – maximális jóindulattól vezéreltetve – azt mondom, hogy hagyd a fenébe azt az oldalt 🙂

    , Hozzászólás ID: #91594
    Géé
    Felhasználó
    Géé
    • Hozzászólás: 57

    Az előzőbe már nem tudok beleszerkeszteni, de még eszembe jutott valami: ha feltételezzük, hogy nem osztogatnak semmiféle ingyen ajándékot, hanem ‘csak úgy vannak’, akkor is problémás a működés megértése: vajon a szervereket miből tartják fönt? Biztosra veszem ugyanis, hogy egy ekkora oldal mögött hatalmas szerverkapacitás áll.

    , Hozzászólás ID: #91595
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Az oldal működik, viszont nem nekünk magyaroknak találták ki. A mi sebességünk túl lassú ehhez, ráadásul havonta 1szer van redeem, és azt sem tudni h mikor is pontosan. A lényege az oldalnak annyi, h végig kell NÉZNED a videókat, nem elég ha csak elindítod és beletekersz(mert nem is lehet ilyet), a végén pedig be kell írnod egy ellenőrző kódot, és azért kapsz egy bizonyos pontot, 1videó 2pont(vmikor több), havi egyszer van beváltás. És több videó nem futhat egy időben egy felhasználónál.

30 bejegyzés megtekintése - 9,451-9,480 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.