A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91806
    denaturaltsas
    Felhasználó
    DenaturáltSas
    • Hozzászólás: 56

    Aki szívott már Mizo Cherryt, az ugyan mondja már meg nekem, hogy neki is szappanos műanyag íze volT? Előre is kösz!

    , Hozzászólás ID: #91807
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491
    djreplay írta korábban:
    És ienkor nincs pénzem 25.gif V*terán Alfakher pipa 9000 forint 5.gif

    pm-ben el tudnád küldeni a linkjét? köszi 🙂

    , Hozzászólás ID: #91808
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736
    hundarkblade írta korábban:
    djreplay írta korábban:
    És ienkor nincs pénzem 25.gif V*terán Alfakher pipa 9000 forint 5.gif

    pm-ben el tudnád küldeni a linkjét? köszi 🙂

    már nincs fent.

    , Hozzászólás ID: #91809
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    akkor azért nem találtam… ok, köszi 🙂

    , Hozzászólás ID: #91810
    tubee
    Felhasználó
    Tubee
    • Hozzászólás: 9
    DenaturáltSas írta korábban:
    Aki szívott már Mizo Cherryt, az ugyan mondja már meg nekem, hogy neki is szappanos műanyag íze volT? Előre is kösz!

    Hát nekem nem volt szappanos íze.Hát elég gyenge az íze Al masah cherry karakteresebb volt nekem.

    , Hozzászólás ID: #91811
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    van egy kis mellékíze de ha nem érzed benne a cseresznyét akkor te rontottál el valamit.

    De ízlések és pofonok, Nem is merném egy szinten említeni egy Al masah cherryvel bőven jobb a MIZO

    , Hozzászólás ID: #91812
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Sziasztok

    Mindenhová eljutott ügye a Facebook mánia…

    Még hozzám is és nem olyan rég alapítottam egy kisebb csoportot a Budapesti vízipipásoknak. Nagyon nehéz kitalálni a csoport nevét. “Budapesti Vizipipások”

    Akit érdekel az csatlakozzon. 🙂

    Nagyon örülnék ha képeket is tennétek fel. :$ 🙂

    Bármilyen VP kép jöhet: művészi,vicces, hétköznapi, bizarr…stb

    Ezzel a csoporttal szeretném kideríteni hogy körülbelül mennyi shishafan van Budapesten. (Remélem akik nem BP-n laknak nem sértődnek meg ezen)

    Linkje: https://www.facebook.com/group.php?gid=136723613005606

    (itt akármennyi képet fel lehet tölteni amennyit csak akarunk (vagy amennyit a FB enged 😉 )

    , Hozzászólás ID: #91813
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284

    Kaptam egy hírlevelet egy most megnyíló oldalról, nem linkelem be, vizipipam***a.hu a címe, elvileg a .eu csapatából csinálja egy tag, és gondolom az e-mail adatbázik is ott van. Ami érdekes volt, hogy a webshopjukban lehet kapni dohányt! mizo, hennawy, sima nakhla. Nem úgy van hogy nem lehet neten árusítani? Mi lesz itt a trükk?

    , Hozzászólás ID: #91814
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Nekem is most hívták fel a figyelmem az oldalra! Dohány téren semmi különös.. szerintem nem sok ember fog 250g-s Hennawy dohányt ~3500 Ft-ért rendelni. Vízipipáknál van elég sok érdekesség ami figyelemre méltó. Aladin Fatota?? Tökre mint egy sima top mark.. Dabes pipák külleme eléggé, hogy is mondjam.. Újdonsült Mya QT tulajdonosként a Dabes rp-q7 képe eléggé olyan érzés mintha vennék egy razant/nammort és egyből utána elkezdenék piacra dobni a (nagy balhés) kamu “razant”… Van pár cikk és teszt is.. gondolom már régóta készen vannak ezek csak most egyben töltötték fel. Kerámiáknál lehet pár újdonságot fellelni (legalábbis számomra újdonságot).. Nem akartam lehúzni az oldalt, se feldobni. Remélem nem voltam elfogult.

    , Hozzászólás ID: #91815
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Dabes RP-300 = Nargilem Mini. Ez miez? 😀

    , Hozzászólás ID: #91816
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Azt is láttam.. csak próbáltam minél tömörebben leírni a látottakat. A Dabes pipák designban próbálják felvenni a prémium márkák formáit.. hát minőségben kétlem. Leírásban is a dabes rp-q7-hez az van írva, hogy “Mya QT-vel teljesen azonos, krómozott sárgaréz test és stabil víztartály jellemzi…” Legjobb tudomásom szerint a Mya QT rozsdamentes acél testtel rendelkezik.. Feltűnt az ajándék 101 vp élmény e-book? 🙂

    , Hozzászólás ID: #91817
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    DajDaj írta korábban:
    Azt is láttam.. csak próbáltam minél tömörebben leírni a látottakat. A Dabes pipák designban próbálják felvenni a prémium márkák formáit.. hát minőségben kétlem. Leírásban is a dabes rp-q7-hez az van írva, hogy “Mya QT-vel teljesen azonos, krómozott sárgaréz test és stabil víztartály jellemzi…” Legjobb tudomásom szerint a Mya QT rozsdamentes acél testtel rendelkezik.. Feltűnt az ajándék 101 vp élmény e-book? 🙂

    Igen, valamicska kínai másolatokat próbálnak meg eladni. Azonban érdekel, hogy mi a cég neve, tulajdonosa és főleg a bejegyzés helyszíne és melyik országba van bejegyezve. 🙂

    A szerverük Magyarországon van, így F(élix) Péter nyilván nekik is majd küldik a feljentést.

    A domain elvileg titkosítva van. Azonban ha valaki rendel egy dobozt, azon már muszáj lennie címnek és cégnévnek + számlának. 🙂 Gondok lesznek itt….

    Az E-Book és többünk email címe pedig a Lukjanis email listából van, mindkettőt szerintem ellopták. (Simán fel lehet jelenteni őket spammalés miatt. Mivel akaratlanul kaptuk meg az email-t.

    , Hozzászólás ID: #91818
    kismiki
    Felhasználó
    kismiki
    • Hozzászólás: 304
    sYska/!/ írta korábban:
    ha valaki rendel egy dobozt, azon már muszáj lennie címnek és cégnévnek + számlának. Gondok lesznek itt.

    A vízipipamánia.hu ügyfélszolgálatának üzemeltetője:

    Online Experts Kft.

    Magyarország, 9400 Sopron

    Csengery u. 30-32.

    adószám: 22938776-2-08

    cégjegyzékszám: 08-09-020511

    A vízipipamánia.hu-n leadott rendelések teljesítője:

    Shisha Experts GmbH.

    Németország, 90461 Nürnberg

    Brunecker Straße 8.

    A vízipipamánia.hu üzemeltetője:

    Shisha Experts Ltd.

    Central America, Belize

    Belize City, Newton Barracks

    BZ Suite 508. , Marina Towers

    Ez komoly meló volt. 35.gif Lehet, hogy dzséJLó mégsem ment nyugdíjba??? 5.gif 5.gif 5.gif

    , Hozzászólás ID: #91819
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    kismiki írta korábban:

    A vízipipamánia.hu ügyfélszolgálatának üzemeltetője:

    Online Experts Kft.

    Magyarország, 9400 Sopron

    Csengery u. 30-32.

    adószám: 22938776-2-08

    cégjegyzékszám: 08-09-020511

    A vízipipamánia.hu-n leadott rendelések teljesítője:

    Shisha Experts GmbH.

    Németország, 90461 Nürnberg

    Brunecker Straße 8.

    A vízipipamánia.hu üzemeltetője:

    Shisha Experts Ltd.

    Central America, Belize

    Belize City, Newton Barracks

    BZ Suite 508. , Marina Towers

    Ez komoly meló volt. 35.gif Lehet, hogy dzséJLó mégsem ment nyugdíjba??? 5.gif 5.gif 5.gif

    Ez szép munka volt!

    Szerintem is az áll a háttérben akit említesz !

    Kíváncsian várom a további fejleményeket!

    , Hozzászólás ID: #91820
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Egy új szó került a cenzúrába, hogy a reklámozást elfelejtsük. 🙂

    Amúgy köszönjük az információkat!

    , Hozzászólás ID: #91821
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hajajajjjj, azok a fránya papírok …

    , Hozzászólás ID: #91822
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Romániába senki nem foglalkozik a dohány tiltásával, a vízipipához szükséges melaszos dohányt meg egyszerűen aromának nevezik -nekem elég furán hangzik ,de mivel maga a dohánylevél kevesebb mint a fele (súlyban) elmegy.

    Webshopon rajta van,igaz elég kevés ( Mizo és Cleopátra ) mivel olyan nagy a jövedéki adó hogy inkább herbál

    ami gyakoribb ,erre nincs adó ,de úgysem olcsó …..

    , Hozzászólás ID: #91823
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Biztos, hogy a háttérben ott van LJ. Szétnéztem az oldalon, a szövegek pl. a vásárlási tanácsoknál itt-ott átfogalmazva, de ugyanaz mint amit a .eu webshopjában írt anno. Csak mégse tudom, hogy milyen kiskapukat találtak ahhoz, hogy a dohányárusítást megcsinálják. Ha ezt Félix Péter meglátja… 😛 😀

    , Hozzászólás ID: #91824
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    ki az a LJ? :$

    , Hozzászólás ID: #91825
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    Tomka írta korábban:
    ki az a LJ? :$

    Lukjani a vizipipa.eu volt tulaja…

    , Hozzászólás ID: #91826
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214

    Szerintem egész jó webáruház. Az meg nem érdekel, hogy ki van a háttérben, úgy sincs személyes találkozás az eladóval. Inkább örüljünk, hogy nyílt még egy webáruház, ez nekünk csak jó. Azért pedig plusz piros pont jár, hogy van újfajta Shisham kerámia. Szerintem korrekt.

    (Julio a legkorrektebb eladó vízipipa téren, de ne legyünk elvakultak)

    Jim

    , Hozzászólás ID: #91827
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Azért ha németeknek gyártott dohányt árulnak majd ,nem lesz nagy durranás……nekem volt jó pár márkás dohány onnan, a fele Mizo teljesítményét sem érte el….

    , Hozzászólás ID: #91828
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    moldy007 írta korábban:
    Azért ha németeknek gyártott dohányt árulnak majd ,nem lesz nagy durranás……nekem volt jó pár márkás dohány onnan, a fele Mizo teljesítményét sem érte el….

    Nézegettem a képeket, az Al-Sultan nem német az tuti, ugyanis még az íz megnevezése is nyomtatva van magyarul a dobozon. Szerintem a többi se német, mert nem német zárjegyes áron adják, hanem magyar zárjegyes áron (ami olcsóbb).

    Jim

    , Hozzászólás ID: #91829
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Nem figyeltél : a németeknek gyártott dohány = náluk van egy rendelet ami nem engedélyezi az országba azt a dohányt amibe több mint 5 % glicerin van.Most ha hozzá számoljuk hogy ott sem frissek ( volt már lejárt is…) és az íz meg a nedvesség csökken ,akkor nem nagy élmény az ottani dohány Kb mint egy 1.5 éves Nakhla.

    Én már vettem Debrecenbe Al Sultan ,német, magyarra átcímkézve ,és nem volt jó….

    , Hozzászólás ID: #91830
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    moldy007 írta korábban:
    Én már vettem Debrecenbe Al Sultan ,német, magyarra átcímkézve ,és nem volt jó….

    JimClark írta korábban:
    Nézegettem a képeket, az Al-Sultan nem német az tuti, ugyanis még az íz megnevezése is nyomtatva van magyarul a dobozon.
    , Hozzászólás ID: #91831
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    OK németeknek gyártott ,minden írás rajta német és letakarva magyar matricával.Nem kell mindent szájba rágni, mindenki tudja hogy a Al Sultan Jordániai…. írja rajta Hubble-bubble tobacco from Jordania…

    , Hozzászólás ID: #91832
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    JimClark írta korábban:
    Szerintem egész jó webáruház. Az meg nem érdekel, hogy ki van a háttérben, úgy sincs személyes találkozás az eladóval. Inkább örüljünk, hogy nyílt még egy webáruház, ez nekünk csak jó. Azért pedig plusz piros pont jár, hogy van újfajta Shisham kerámia. Szerintem korrekt.

    (Julio a legkorrektebb eladó vízipipa téren, de ne legyünk elvakultak)

    Jim

    Ne elvakultság kérdése. 🙂

    Amit ott Desam vagy milyen vízipipának árulnak, egy gyenge kínai koppintása a Mya QT-nek.

    A phunnelek közt sincs Tangiers, Alien.

    A videók többségénél meg túlzottan észrevehetően csak olvassa. (Amikor nem olvassa akkor meg ‘őőő…őő’zik. 🙂

    Ja amúgy azt mennyire tartod korrektnek, hogy a .eu-s email listát (ami julio-nak járt volna…) használják fel?

    Én kifejezetten nem örülök, hogy spammeléssel kezdik reklámozni magukat, mivel az Ő listájukra nem iratkoztam fel…

    Mondjuk az pozitívum, hogy már kevésbé moderálnak ki mindenkit, de még erősen beficcen azért ez is.

    , Hozzászólás ID: #91833
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    moldy007 írta korábban:
    OK németeknek gyártott ,minden írás rajta német és letakarva magyar matricával.Nem kell mindent szájba rágni, mindenki tudja hogy a Al Sultan Jordániai…. írja rajta Hubble-bubble tobacco from Jordania…

    Mint írtam NYOMTATVA (nem ragasztva) van a magyar felirat. Látszik a képen. Nem volt célom hülyének nézni téged, én kérek elnézést, ha te ezt gondoltad.

    Jim

    , Hozzászólás ID: #91834
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    sYska/!/ írta korábban:
    JimClark írta korábban:
    Szerintem egész jó webáruház. Az meg nem érdekel, hogy ki van a háttérben, úgy sincs személyes találkozás az eladóval. Inkább örüljünk, hogy nyílt még egy webáruház, ez nekünk csak jó. Azért pedig plusz piros pont jár, hogy van újfajta Shisham kerámia. Szerintem korrekt.

    (Julio a legkorrektebb eladó vízipipa téren, de ne legyünk elvakultak)

    Jim

    Ne elvakultság kérdése. 🙂

    Amit ott Desam vagy milyen vízipipának árulnak, egy gyenge kínai koppintása a Mya QT-nek.

    A phunnelek közt sincs Tangiers, Alien.

    A videók többségénél meg túlzottan észrevehetően csak olvassa. (Amikor nem olvassa akkor meg ‘őőő…őő’zik. 🙂

    Ja amúgy azt mennyire tartod korrektnek, hogy a .eu-s email listát (ami julio-nak járt volna…) használják fel?

    Én kifejezetten nem örülök, hogy spammeléssel kezdik reklámozni magukat, mivel az Ő listájukra nem iratkoztam fel…

    Mondjuk az pozitívum, hogy már kevésbé moderálnak ki mindenkit, de még erősen beficcen azért ez is.

    Én csak azt mondom, hogy minél több lehetőség annál jobb. Nem valószínű, hogy bármit is vegyek ott, de ha hirtelen kellene 50 gramm dohány akkor jól jöhet.

    Jim

    , Hozzászólás ID: #91835
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    JimClark írta korábban:
    Szerintem egész jó webáruház. Az meg nem érdekel, hogy ki van a háttérben, úgy sincs személyes találkozás az eladóval. Inkább örüljünk, hogy nyílt még egy webáruház, ez nekünk csak jó. Azért pedig plusz piros pont jár, hogy van újfajta Shisham kerámia. Szerintem korrekt.

    (Julio a legkorrektebb eladó vízipipa téren, de ne legyünk elvakultak)

    Jim

    Nekem is tetszik a dolog. A Dabes pipa szerintem jó, a Kaya Rookie is. 7.gif Kár, hogy a Kaya PN630 ilyen drága. 144.gif Az egész dolog szerintem nagyon korrekt, eddig rendben van nagyon. Majd meglátjuk, mennyire megbízhatóak. Szerinem a videók se olyan rosszak, bár mondjuk egy dohánytesztet én nem így csinálnék meg…

30 bejegyzés megtekintése - 9,691-9,720 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.