A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91836
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    sYska/!/ írta korábban:
    Amit ott Desam vagy milyen vízipipának árulnak, egy gyenge kínai koppintása a Mya QT-nek.

    Hogy lehet egy vízipipa gyártó cég pipái egy másik cég EGY MODELLJÉNEK koppintása?

    sYska/!/ írta korábban:
    A videók többségénél meg túlzottan észrevehetően csak olvassa. (Amikor nem olvassa akkor meg ‘őőő…őő’zik. 🙂

    Ha azt akarja az ember, hogy tökéletes legyen a videó, akkor miért ne olvassa fel? Vagy miért ne tanulja be előre? Szerintem ez nem valami tiltott dolog.

    , Hozzászólás ID: #91837
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    ShaaM írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Amit ott Desam vagy milyen vízipipának árulnak, egy gyenge kínai koppintása a Mya QT-nek.

    Hogy lehet egy vízipipa gyártó cég pipái egy másik cég EGY MODELLJÉNEK koppintása?

    sYska/!/ írta korábban:
    A videók többségénél meg túlzottan észrevehetően csak olvassa. (Amikor nem olvassa akkor meg ‘őőő…őő’zik. 🙂

    Ha azt akarja az ember, hogy tökéletes legyen a videó, akkor miért ne olvassa fel? Vagy miért ne tanulja be előre? Szerintem ez nem valami tiltott dolog.

    Tudod a koppintással nem lenne baj, ha teljes másolat lenne. Azonos anyagokból, azonos minőségben. (Akkor meg már nem érné viszont meg, mivel nem lenne olcsóbb…)

    A Dabes-nek nem rozsdamentes acél az anyaga. Hanem krómozott/nikkelezett sárgaréz. Sárgaréz az jóóó, gondolnátok sokan, de! Az puhább. Így a meneteknél hamarabb elkopik és tönkremegy.

    Ezen felül ha a Dabes megkarcolódik, akkor előjön a sárgaréz, ami szerintem nem szép ilyen formában.

    A felolvasással kapcsolatban: Ennyi erővel a hangot aláolvastathatta volna a windows-ba beépített felolvasóval is. Néhol annyira monoton és egyéni gondolatok és elvonatkoztatások sem ártanak szerintem. Persze ez az én véleményem, hogy ne monoton legyen tartalmas egy videó, hanem érdekesen legyen informatív.

    , Hozzászólás ID: #91838
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    sYska/!/ írta korábban:
    JimClark írta korábban:
    Szerintem egész jó webáruház. Az meg nem érdekel, hogy ki van a háttérben, úgy sincs személyes találkozás az eladóval. Inkább örüljünk, hogy nyílt még egy webáruház, ez nekünk csak jó. Azért pedig plusz piros pont jár, hogy van újfajta Shisham kerámia. Szerintem korrekt.

    (Julio a legkorrektebb eladó vízipipa téren, de ne legyünk elvakultak)

    Jim

    Ne elvakultság kérdése. 🙂

    Amit ott Desam vagy milyen vízipipának árulnak, egy gyenge kínai koppintása a Mya QT-nek.

    A phunnelek közt sincs Tangiers, Alien.

    A videók többségénél meg túlzottan észrevehetően csak olvassa. (Amikor nem olvassa akkor meg ‘őőő…őő’zik. 🙂

    Ja amúgy azt mennyire tartod korrektnek, hogy a .eu-s email listát (ami julio-nak járt volna…) használják fel?

    Én kifejezetten nem örülök, hogy spammeléssel kezdik reklámozni magukat, mivel az Ő listájukra nem iratkoztam fel…

    Mondjuk az pozitívum, hogy már kevésbé moderálnak ki mindenkit, de még erősen beficcen azért ez is.

    a vicc az benne, hogy feltételezem egész friss hírlevéllistájuk van, mert amire én kaptam e-amilt azt tulajdonos váltás után regisztrálam be…

    , Hozzászólás ID: #91839
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Érdekes megoldásnak tartom, hogy először behozzák a dohányt Magyarországra, itt rákerül a magyar adójegy, majd mindezt kiviszik Németországba és onnan elpostázzák a magyar megrendelőknek 😀 Csak én nem látom ennek értelmét, vagy inkább a fiúk huncutkodnak? 😉

    , Hozzászólás ID: #91840
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    sYska/!/ írta korábban:
    Tudod a koppintással nem lenne baj, ha teljes másolat lenne. Azonos anyagokból, azonos minőségben. (Akkor meg már nem érné viszont meg, mivel nem lenne olcsóbb…)

    A Dabes-nek nem rozsdamentes acél az anyaga. Hanem krómozott/nikkelezett sárgaréz. Sárgaréz az jóóó, gondolnátok sokan, de! Az puhább. Így a meneteknél hamarabb elkopik és tönkremegy.

    Ezen felül ha a Dabes megkarcolódik, akkor előjön a sárgaréz, ami szerintem nem szép ilyen formában.

    De ne azt nézzük, hogy tönkremegy, elkopik stb. Hanem, melyiket választanád? Pl. 7000ért egy 50-60 centis TopMark, vagy egy 10000-res Dabes? Tény, hogy a MYA pipák jók, talán a Dabes nem olyan jó, de miért a MYA-hoz viszonítunk? Jó pipa lehet ez a Dabes, messze nem TopMark!

    , Hozzászólás ID: #91841
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    JimClark írta korábban:
    moldy007 írta korábban:
    OK németeknek gyártott ,minden írás rajta német és letakarva magyar matricával.Nem kell mindent szájba rágni, mindenki tudja hogy a Al Sultan Jordániai…. írja rajta Hubble-bubble tobacco from Jordania…

    Mint írtam NYOMTATVA (nem ragasztva) van a magyar felirat. Látszik a képen. Nem volt célom hülyének nézni téged, én kérek elnézést, ha te ezt gondoltad.

    Jim

    Képen ez nem látszik ,nekem a kezembe volt és a boltban nem vettem észre.A matrica pont olyan mint a német ,és nagyon vékony ,egyben van,nem betűnként.

    Szerintem a nem fogyó árut így küldik tovább és ha megoldják hogy visszakapják az ottani jövedék adót, de MOn nem fizetik ki akkor jó biznisz lenne….ha nem lenne az a fránya német száraz dohány minőség…..

    , Hozzászólás ID: #91842
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    ShaaM írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Tudod a koppintással nem lenne baj, ha teljes másolat lenne. Azonos anyagokból, azonos minőségben. (Akkor meg már nem érné viszont meg, mivel nem lenne olcsóbb…)

    A Dabes-nek nem rozsdamentes acél az anyaga. Hanem krómozott/nikkelezett sárgaréz. Sárgaréz az jóóó, gondolnátok sokan, de! Az puhább. Így a meneteknél hamarabb elkopik és tönkremegy.

    Ezen felül ha a Dabes megkarcolódik, akkor előjön a sárgaréz, ami szerintem nem szép ilyen formában.

    De ne azt nézzük, hogy tönkremegy, elkopik stb. Hanem, melyiket választanád? Pl. 7000ért egy 50-60 centis TopMark, vagy egy 10000-res Dabes? Tény, hogy a MYA pipák jók, talán a Dabes nem olyan jó, de miért a MYA-hoz viszonítunk? Jó pipa lehet ez a Dabes, messze nem TopMark!

    Miért a MYA – hoz viszonyítunk? Remélem ez nem volt komoly…de kifejtem, azért mert ugyanolyan, vagyis inkább rendkívül hasonlóan néz ki, csak silányabb minőséggel. Azért az durva hogy a kínaiakat is koppintják, természetesen kínaiak… 😀

    Másrészről itt nem az a kérdés, hogy milyen gyártmány vagy ki gyártotta, hanem a minősége. Amúgy meg a Top Markokat sem kell leírni.

    , Hozzászólás ID: #91843
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    Hookah írta korábban:
    Miért a MYA – hoz viszonyítunk? Remélem ez nem volt komoly…de kifejtem, azért mert ugyanolyan, vagyis inkább rendkívül hasonlóan néz ki, csak silányabb minőséggel. Azért az durva hogy a kínaiakat is koppintják, természetesen kínaiak… 😀

    Másrészről itt nem az a kérdés, hogy milyen gyártmány vagy ki gyártotta, hanem a minősége. Amúgy meg a Top Markokat sem kell leírni.

    Csak jelezni akartam, hogy nem egy nagyon tré pipa került a webshop “polcaira”. Majd ha hozzájutok egy ilyen pipához, írok róla, hogy milyen. Engem érdekel.

    A TopMarkok meg mondjuk… rosszul vannak forrasztva, olykor-olykor lyukasak egy-két helyen, a gyári kerámiályuk… hát nem is tudom milyen szóval lehetne illetni.

    , Hozzászólás ID: #91844
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291
    ShaaM írta korábban:
    A TopMarkok meg mondjuk… rosszul vannak forrasztva, olykor-olykor lyukasak egy-két helyen, a gyári kerámiályuk… hát nem is tudom milyen szóval lehetne illetni.

    Szerintem sem kell leírni a TM pipákat. Nekem is van egy és egy éve tökéletesen “üzemel”. Kezdő pipának szerintem teljesen megfelel. Igaz minőségében és itt elsősorban az anyagára gondolok, valóban elmarad a többi vízipipától, de az én tapasztalataim jók ami a TopMark pipákat illeti. Szerintem sok fórumtársam osztja ezt a véleményt.

    Az pedig, hogy milyen ez a pipa, a tapasztalatok alapján lehet majd megítélni.

    , Hozzászólás ID: #91845
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    ShaaM írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Tudod a koppintással nem lenne baj, ha teljes másolat lenne. Azonos anyagokból, azonos minőségben. (Akkor meg már nem érné viszont meg, mivel nem lenne olcsóbb…)

    A Dabes-nek nem rozsdamentes acél az anyaga. Hanem krómozott/nikkelezett sárgaréz. Sárgaréz az jóóó, gondolnátok sokan, de! Az puhább. Így a meneteknél hamarabb elkopik és tönkremegy.

    Ezen felül ha a Dabes megkarcolódik, akkor előjön a sárgaréz, ami szerintem nem szép ilyen formában.

    De ne azt nézzük, hogy tönkremegy, elkopik stb. Hanem, melyiket választanád? Pl. 7000ért egy 50-60 centis TopMark, vagy egy 10000-res Dabes? Tény, hogy a MYA pipák jók, talán a Dabes nem olyan jó, de miért a MYA-hoz viszonítunk? Jó pipa lehet ez a Dabes, messze nem TopMark!

    Én inkább még 2 éjszakai műszakot vállalok és 1 héttel később veszek meg valamit, de az legyen minőségi…

    , Hozzászólás ID: #91846
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Munkamegosztás? 😀

    Quote:
    Adatvédelem

    – A rendelés során a megadott szállítási adatokon kívül rögzítjük az IP címedet és a rendelés pontos idõpontját.

    – Adataidat a [highlight=#ff0000]vizipipa.eu[/highlight] dolgozza fel és kezeli, kizárólag az általad megrendelt termékekkel kapcsolatos szolgáltatások nyújtására és az aktuális akciókról történõ értesítés céljára.

    , Hozzászólás ID: #91847
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736
    ShaaM írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Tudod a koppintással nem lenne baj, ha teljes másolat lenne. Azonos anyagokból, azonos minőségben. (Akkor meg már nem érné viszont meg, mivel nem lenne olcsóbb…)

    A Dabes-nek nem rozsdamentes acél az anyaga. Hanem krómozott/nikkelezett sárgaréz. Sárgaréz az jóóó, gondolnátok sokan, de! Az puhább. Így a meneteknél hamarabb elkopik és tönkremegy.

    Ezen felül ha a Dabes megkarcolódik, akkor előjön a sárgaréz, ami szerintem nem szép ilyen formában.

    De ne azt nézzük, hogy tönkremegy, elkopik stb. Hanem, melyiket választanád? Pl. 7000ért egy 50-60 centis TopMark, vagy egy 10000-res Dabes? Tény, hogy a MYA pipák jók, talán a Dabes nem olyan jó, de miért a MYA-hoz viszonítunk? Jó pipa lehet ez a Dabes, messze nem TopMark!

    könnyü válast . Se Topmark se Dabes! 10000ft alatt nargilem is lehet kapni eredeti MYA is (gelato és QT econo). Minden kettönek anyaga sokkal jobb mint topmark es dbes.

    , Hozzászólás ID: #91848
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736
    krampi írta korábban:
    Munkamegosztás? 😀

    Quote:
    Adatvédelem

    – A rendelés során a megadott szállítási adatokon kívül rögzítjük az IP címedet és a rendelés pontos idõpontját.

    – Adataidat a [highlight=#ff0000]vizipipa.eu[/highlight] dolgozza fel és kezeli, kizárólag az általad megrendelt termékekkel kapcsolatos szolgáltatások nyújtására és az aktuális akciókról történõ értesítés céljára.

    copy/paste:)

    , Hozzászólás ID: #91849
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    Próbálta valaki a szc ben kapható 300 ft-os műanyag mosható szívócsövet?mi a véleményetek róla?

    , Hozzászólás ID: #91850
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Nekem 3 volt amiből 2 maradt. Az első túlságosan elhasználódott.. Egyszer használatos csőként emlegetik, de szerintem 2-3 hónapot simán kibír ha vigyázol rá. Gyakran használom, főleg amikor viszem valahova a vízipipámat! Ár érték arányban meglepően jó! És vicces sípolós hangot ad ki amikor megfújod! 🙂

    , Hozzászólás ID: #91851
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    SzultánKincsei írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Munkamegosztás? 😀

    copy/paste:)

    Viszont jó tudni, hogy rendszeres olvasói a vizipipamánia oldal szerkesztői a fórumnak, ugyanis miután beírtam ezt a hozzászólást, igen gyorsan ki lett cserélve a hiba 🙂

    Üdv fiúk! 🙂

    , Hozzászólás ID: #91852
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    SzultánKincsei írta korábban:

    copy/paste:)

    Viszont jó tudni, hogy rendszeres olvasói a vizipipamánia oldal szerkesztői a fórumnak, ugyanis miután beírtam ezt a hozzászólást, igen gyorsan ki lett cserélve a hiba 🙂

    Üdv fiúk! 🙂

    Rashid nick névvel már regisztrált pár napja H. László, pipatológus. 😀

    , Hozzászólás ID: #91853
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    5 nap fórum nélkül?

    Túúúúúúl soooooooooooooooooooooooooook.

    , Hozzászólás ID: #91854
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Azért csak kibírjuk valahogy….

    Vagy neeeeeeeem? 98.gif

    , Hozzászólás ID: #91855
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Most egy kicsit lemaradtam erről az 5 napról.Mi lenne igazából?

    , Hozzászólás ID: #91856
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Karbantartás miatt 5 napig kénytelenek leeszünk nélkülözni a fórumot….

    , Hozzászólás ID: #91857
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    DenaturáltSas írta korábban:
    chinese Phunnel (1200-ért elég korrekt)

    50g Al Masah Red Bull

    50g Al Masah Fehér szőlő

    köszi SZK!

    Az szír phunnel aranyapám, de valóban kínai minőség. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91858
    denaturaltsas
    Felhasználó
    DenaturáltSas
    • Hozzászólás: 56
    gerago írta korábban:
    DenaturáltSas írta korábban:
    chinese Phunnel (1200-ért elég korrekt)

    50g Al Masah Red Bull

    50g Al Masah Fehér szőlő

    köszi SZK!

    Az szír phunnel aranyapám, de valóban kínai minőség. 🙂

    De bácsi, az miért szír?:D amúgy sikerült szépen felcsiszolni, tömít már rendesen(:

    , Hozzászólás ID: #91859
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    DenaturáltSas írta korábban:
    gerago írta korábban:
    Az szír phunnel aranyapám, de valóban kínai minőség. 🙂

    De bácsi, az miért szír?:D amúgy sikerült szépen felcsiszolni, tömít már rendesen(:

    Mert ott gyártották.

    , Hozzászólás ID: #91860
    denaturaltsas
    Felhasználó
    DenaturáltSas
    • Hozzászólás: 56
    gerago írta korábban:
    DenaturáltSas írta korábban:

    De bácsi, az miért szír?:D amúgy sikerült szépen felcsiszolni, tömít már rendesen(:

    Mert ott gyártották.

    áh, hogy úgy. értem. am erre szerinted hány CB-t rakjak?

    , Hozzászólás ID: #91861
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Hármat.

    , Hozzászólás ID: #91862
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    OZ /syska/ a nagy varázsló visszaadta nekünk a fórumot, szinte észrevétlenül!

    Hála Neked nagy varázsló! 59.gif

    , Hozzászólás ID: #91863
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    20 perc kimaradás volt. 😀

    , Hozzászólás ID: #91864
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364

    sziasztok, Törökországban serbetlin kívül milyen dohány márkák vannak még amit érdemes keresni?

    kollégám barátja diplomataként él kint, és hozatnék vele dohányt.

    üdv!

    , Hozzászólás ID: #91865
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    hebdab írta korábban:
    sziasztok, Törökországban serbetlin kívül milyen dohány márkák vannak még amit érdemes keresni?

    kollégám barátja diplomataként él kint, és hozatnék vele dohányt.

    üdv!

    Kaya tobacco, Hayyan, Rosanna. Hirtelen ennyi jut eszembe.

30 bejegyzés megtekintése - 9,721-9,750 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.