A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #93276
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    Riccio írta korábban:
    Tomka írta korábban:

    Nézd meg már Imi és Ádám játszott vele 😛 :happy1:

    ezt ismertem régebbről.

    mentségemre szóljon hogy metálunikornissal nyomultam!

    az nem jó, mert gonosz..

    ez jó játék.. csak függőséget okoz! xD

    , Hozzászólás ID: #93277
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Vortex kerámiát,ha lehet,akkor meglehet ragasztani?Mer tegnap egy incidens során leesett,és 2 kissebb, és 1 nagyobb darabra tört.

    , Hozzászólás ID: #93278
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    TamásAlMasah írta korábban:
    Vortex kerámiát,ha lehet,akkor meglehet ragasztani?Mer tegnap egy incidens során leesett,és 2 kissebb, és 1 nagyobb darabra tört.

    Vízüveggel próbálkozz, hőálló, és a samottot ragasztja, ezért gondolom, hogy a kerámiát is.

    , Hozzászólás ID: #93279
    wesdeyn
    Felhasználó
    Wesdeyn
    • Hozzászólás: 30
    akoska60 írta korábban:
    Wesdeyn írta korábban:

    szerintem vegyél egy aluminium csövet ami lessz a test csöve és egy olyan vastag alucsövet is ami a kalinkás üveg szájánál kicsir kisebb és rövi, ebbe furj egy jukat ahova ragaszthatsz (pl:ragasztopisztolyal) egy butorlábat vagy ahogy én egy réz csöszükitőt,kicsit majd kell levágni belöle hogy ne vizszintesen álljon 😀 a vékonyabb csövet pedig valamijen tömitéssel az is lehet ragasztopisztojos megolrás fölüröl ragaszd bele hogy nem mozogjon,erre tehetsz valamijen diszeket a tetejére egy tálcát ami jo hamutálnak és egy rézcsöszükitöt ideis akkorát h a tölcsér tömitése rámenjen ezt is ragasztopisztojjal illeszd bele :DD

    REMÉLEM SEGITETTEM

    Nos nagyon sokat segítettél! Jó is lenne a leírásod, ha nem hemzsegne az otrombábbnál otrombább helyesírási hibáktól!!Vagy ennyire nem ismered az anyanyelvedet, vagy ennyire lusta vagy kijavítani azokat a dolgokat, amelyeket a szerkesztő is jelez számodra piros hullámos vonallal aláhúzva! Ha már magaddal szemben ennyire igénytelen vagy, kíméld meg fórumtársaidat ettől a látványtól!

    Hozzászólásod rendkívül erotikusra sikeredett!! /B**a a szemem, de nagyon!/ :nono: :erk:

    mindig gyorsan irok azért van benne ennyi hiba, de amugy bocs hogy olyan szarul irtam :nono:

    , Hozzászólás ID: #93280
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Köszönöm Szépen akoska60!

    Kipróbálom mihamarabb,és ha jó,akkor még1 szer megköszönöm.;)

    , Hozzászólás ID: #93281
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Amúgy olyat hol lehet beszerezni?

    Nagyobb boltokban? mókusos,praktikus meg hasonló boltokban?

    Valaki tud árat és kiszerelés méretet mondani?

    , Hozzászólás ID: #93282
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Csak ötlet: elmégy egy kályháshoz,kandallóshoz, és kérsz tőle egy keveset.

    , Hozzászólás ID: #93283
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    nem rossz ötlet. 😛

    köszi 😛

    , Hozzászólás ID: #93284
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Ezt most láttam napiszaron: … r_embedded OMG….

    , Hozzászólás ID: #93285
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Zoli92 írta korábban:
    Ezt most láttam napiszaron: … r_embedded OMG….

    Ez már régi, de még mindig annyira üt, hogy az fáj. 😀 Meg a hozzászólások is! 😀

    , Hozzászólás ID: #93286
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Jól látom hogy fólia nélkül, csak rá van baszva a szén a dohányra?

    , Hozzászólás ID: #93287
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Tomka írta korábban:
    Jól látom hogy fólia nélkül, csak rá van baszva a szén a dohányra?

    Jól, de ez nekem oylan típusú szénnek tűnt ami erre a célra való, viszont a dohány nem biztos hogy olyan volt – az arcból ítélve 😀

    , Hozzászólás ID: #93288
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    EZAAAAAZZZ!!!!

    URY GELLER EREJE SEGÍTETT….. := := :=

    Végre sikerült megjavítani a kamerát!

    1

    2

    3

    MUKODJ!

    Na jó ennél több kellet azért. Pár csipesz,vatta és derékszögű alkohol. 🙂

    Ezt akartam hozni pipa talira és akkor többet lehetett volna látni belőle…(mert ledes)

    De most már újra működik a kicsike. :coeur:

    Szóval lesz majd dohányteszt,pipa összehasonlítás stb… :diable:

    Csak várnotok kell. 😉

    Ő lenne az 😛

    SONYTRV265EBIG.jpg

    (ja és ha összejönnek a dolgok akkor 16:9-es arányúba fogok felvenni csak hogy meglegyen a HD-s hatás 😛 )

    , Hozzászólás ID: #93289
    kisbugyi
    Felhasználó
    Kisbugyi
    • Hozzászólás: 4

    Sziasztok!

    Olyan dolog nem hagy nyugodni, hogy a vízipipámnál fellépet az a probléma, hogy ahogy csatlakozik a kerámia és a test ahogy összecsatlakozik ugye ott a menet körbe van véve a tömítővel és az csatlakozik hozzá a kerámiához. Nos itt az a gond, hogy rendre elengedi a tömítő és a kerámia egymást, lehet széria hiba? vagy valakinek van valami ötlete? Nem akarok úgy járni, hogy pipázás közben leesne a kerámia :S

    Köszi 😉

    , Hozzászólás ID: #93290
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Kisbugyi írta korábban:
    Sziasztok!

    Olyan dolog nem hagy nyugodni, hogy a vízipipámnál fellépet az a probléma, hogy ahogy csatlakozik a kerámia és a test ahogy összecsatlakozik ugye ott a menet körbe van véve a tömítővel és az csatlakozik hozzá a kerámiához. Nos itt az a gond, hogy rendre elengedi a tömítő és a kerámia egymást, lehet széria hiba? vagy valakinek van valami ötlete? Nem akarok úgy járni, hogy pipázás közben leesne a kerámia :S

    Köszi 😉

    Több tömítést kell rátenni? Esetleg kicsit más anyagból készült tömítéssel is próbáltad már?

    , Hozzászólás ID: #93291
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Na ne mááár 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #93292
    herceg
    Felhasználó
    Herceg
    • Hozzászólás: 196

    Üdv mindenkinek!

    A segítségeteket szeretném kérni:

    Ha megjön az új szállítmány szeretnék venni egy KM World Cup pipát. Szeretnék hozzá egy Bohemian tartályt is azonban képtelen vagyok eldönteni melyiket válasszam (mindegyik olyan gyönyörű). Paint-el összedobtam néhány skiccet, hogy egyben lehessen látni ( a méretarányok nem pontosak). Sajnos személyesen nincs lehetőségem összehasonlítani őket, mivel debreceni vagyok és nem tudok felmenni Pestre legalább egy hónapig még….

    Arra kérlek titeket, ha van kedvetek írjátok meg nekem ( Akár ide akár PÜ-ben) hogy nektek meik tetszik a legjobban. Előre is köszönöm.

    , Hozzászólás ID: #93293
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    nekem a sötétebbik kék, és a sötétebbik zöld tartállyal tetszik.

    meg kell jegyeznem, hogy a Te ízlésed a Te ízlésed, és ne úgy vásárolj, hogy másnak mi tetszik, hanem azt vedd, amelyik a legközelebb áll a szívedhez!

    , Hozzászólás ID: #93294
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    nekem a sötétebbik kék, és a sötétebbik zöld tartállyal tetszik.

    ….!

    Pont ugyan ezt a kettőt akartam javasolni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93295
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Nekem egyértelműen a középső tetszik!

    , Hozzászólás ID: #93296
    herceg
    Felhasználó
    Herceg
    • Hozzászólás: 196
    akoska60 írta korábban:
    nekem a sötétebbik kék, és a sötétebbik zöld tartállyal tetszik.

    meg kell jegyeznem, hogy a Te ízlésed a Te ízlésed, és ne úgy vásárolj, hogy másnak mi tetszik, hanem azt vedd, amelyik a legközelebb áll a szívedhez!

    Köszi a választ:D

    Természetesen én döntök a végén , de érdekel, hogy ki, és mit gondol. A legközelebb a szívemhez mind az 5 állna:D Legszívesebben megvenném mindet és ötletszerűen cserélgetném. Csak a pénztárcám kereteitől ez áll a legtávolabb…

    , Hozzászólás ID: #93297
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    nekem a sötétebbik kék, és a sötétebbik zöld tartállyal tetszik.

    ….!

    Pont ugyan ezt a kettőt akartam javasolni. 🙂

    azért bevallhatod syska, hogy legjobban a sötétebbik zöld tetszik! 😀

    , Hozzászólás ID: #93298
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Pont ugyan ezt a kettőt akartam javasolni. 🙂

    azért bevallhatod syska, hogy legjobban a sötétebbik zöld tetszik! 😀

    Amúgy tényleg. 🙂 Imrének van ilyen bohémia üvege és nagyon szép. Azonban az én Pharoniemhez túl széles lett volna a pereme. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93299
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    sYska/!/ írta korábban:
    akoska60 írta korábban:

    azért bevallhatod syska, hogy legjobban a sötétebbik zöld tetszik! 😀

    Amúgy tényleg. 🙂 Imrének van ilyen bohémia üvege és nagyon szép. Azonban az én Pharoniemhez túl széles lett volna a pereme. 🙂

    én is arra szavazok. jól fog kinézni 🙂

    , Hozzászólás ID: #93300
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Hallottátok mi volt a Noise Night Life-on? Tragédia… Én azt hallottam hogy 4000 emberes volt a hely befogadóképessége és 8000 embert engedtek be. 5 halálos áldozat, sok sebesült. Nem bírom felfogni hogy hogy lehettek ennyire faszok a szervezők.

    , Hozzászólás ID: #93301
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    persze kb mindenki erről beszél…most jönnek a kommentek hogy “hú kimegyünk 30an az utcára és aki “kolompár vagy lakatos” szét szurkáljuk… ” igaz hogy egy centivel se lesznek beljebb … sajnálom a lányokat de ebből már semmi nem lesz… ott helybe kellett volna tartani akik szurkáltak csak akkor meg szinte biztos önbiráskodás lett volna a vége( úgy megverik a gyereket hogy ott pusztul el) hozzá teszem jogosan….

    , Hozzászólás ID: #93302
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Herceg írta korábban:
    Üdv mindenkinek!

    A segítségeteket szeretném kérni:

    Ha megjön az új szállítmány szeretnék venni egy KM World Cup pipát. Szeretnék hozzá egy Bohemian tartályt is azonban képtelen vagyok eldönteni melyiket válasszam (mindegyik olyan gyönyörű). Paint-el összedobtam néhány skiccet, hogy egyben lehessen látni ( a méretarányok nem pontosak). Sajnos személyesen nincs lehetőségem összehasonlítani őket, mivel debreceni vagyok és nem tudok felmenni Pestre legalább egy hónapig még….

    Arra kérlek titeket, ha van kedvetek írjátok meg nekem ( Akár ide akár PÜ-ben) hogy nektek meik tetszik a legjobban. Előre is köszönöm.

    Nekem egyértelműen a középső a favorit

    , Hozzászólás ID: #93303
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    dózer23 írta korábban:
    persze kb mindenki erről beszél…most jönnek a kommentek hogy “hú kimegyünk 30an az utcára és aki “kolompár vagy lakatos” szét szurkáljuk… ” igaz hogy egy centivel se lesznek beljebb … sajnálom a lányokat de ebből már semmi nem lesz… ott helybe kellett volna tartani akik szurkáltak csak akkor meg szinte biztos önbiráskodás lett volna a vége( úgy megverik a gyereket hogy ott pusztul el) hozzá teszem jogosan….

    Most volt a TV-be, hogy már 2 hete bevonták a West-Balkán engedélyét, így meg se tarthatták volna a bulit…

    , Hozzászólás ID: #93304
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    igen vannak ilyen érdekességek de pénz és a szükség nagy úr….

    , Hozzászólás ID: #93305
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Na fáj még a fejed Dózer?:P

    Ma már képes vagy pipázni? 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 11,161-11,190 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.