A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #93306
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    felejtsd el…. haza fele azt hittem leesik a fejem….pipáz ezteszem most ey kisait pihenni

    , Hozzászólás ID: #93307
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    útsó részét nem értem 😀

    , Hozzászólás ID: #93308
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    *pipát elteszem most egy kicsit pihenni gondolom angol bill. 😀

    , Hozzászólás ID: #93309
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    igen köszi a tolmácsot:D köhögés fejfájás szóljon mentségemre 2hétig nem pipáztam aztán egy éjjelt végig és egy délutánt… kicsit szoknia kell a tüdőmnek

    , Hozzászólás ID: #93310
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    nem kellet volna olyan mohon szívnód :diable:

    , Hozzászólás ID: #93311
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Isten éltessen titeket hebdab és hambee! 🙂

    , Hozzászólás ID: #93312
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    krampi írta korábban:
    Isten éltessen titeket hebdab és hambee! 🙂

    Boldog szülinapot nektek! 😀

    , Hozzászólás ID: #93313
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    krampi írta korábban:
    Isten éltessen titeket hebdab és hambee! 🙂

    Sok boldogságot, és bő füstöt Nektek! :pompom:

    , Hozzászólás ID: #93314
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364

    Köszönöm jókívánságokat:)

    , Hozzászólás ID: #93315
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    MiZY írta korábban:
    Ma delutan 3kor megkaptam a pipat! (Igaz az utja kalandos volt. :)) Koszonom Julionak, es a Szultan Kincseinek! (Meg persze a sok hasznos otletnek amit a forumon, illetve a hozzatartozo oldalakon olvastam.)

    Aladin Fata Morgana mellett dontottem. Kicsit megijedtem, mert Nammor csovet rendeltem hozza es mikor a testbe dugtam volna, szomoruan tapasztaltam, hogy ez bizony igy lotyogni fog, es ezt nem hogy szivni, de meg fujni sem fogom. Aztan feltalaltam magam, es egy a keramiahoz rendelt tomitot meg melleraktam. Igy viszont gyonyoruen muzsikalt, sehol sem szelelt, tokeletes volt a vakuum!

    Annak rendje modja szerint felavattam, citrom izu Nakhla Mizoval, Carbopol ring szennel. Nagyon elegedett vagyok, mert 40-50 percig nagyon szepen adta a fustot, igaz a mostani volt az elso, hogy egyedul keszitettem ossze. Elotte csak lattam, hogy csinaljak a baratok.

    gratula,és (ahogy itt mondani szokták) bő füstöt hozzá!

    , Hozzászólás ID: #93316
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    vateráról még talán a leghasználhatóbb darab

    … 37300.html

    , Hozzászólás ID: #93317
    herceg
    Felhasználó
    Herceg
    • Hozzászólás: 196
    dózer23 írta korábban:
    vateráról még talán a leghasználhatóbb darab

    … 37300.html

    Szép darab. El is gondolkodtam rajta:D

    , Hozzászólás ID: #93318
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    nekem is tetszik de nincs most rá keret

    , Hozzászólás ID: #93319
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Nekem egy kicsit km beütésű,bár ez szubjektív.De kimondottan tetszik,szép!

    , Hozzászólás ID: #93320
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    az eladó neve vízipipaszakértő…hm.. milyen furcsa táska.. és ez a név?

    nem is tudom honnan ismerős…

    , Hozzászólás ID: #93321
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    az a laci gyerek lesz az egyértelmüen…

    , Hozzászólás ID: #93322
    doboss
    Felhasználó
    doboss
    • Hozzászólás: 1

    Antik tartály : kicsit sokra becsülik nem? :

    https://viewitem.eim.ebay.hu/ANTIQUE_ISL … 04717/item

    , Hozzászólás ID: #93323
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213
    doboss írta korábban:
    Antik tartály : kicsit sokra becsülik nem? :

    https://viewitem.eim.ebay.hu/ANTIQUE_ISL … 04717/item

    nem

    , Hozzászólás ID: #93324
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    még nem nyitottak neki témát(asszem,én nem találtam),így meg szeretném kérdezni:kinek melyik széncsipesz jött be eddig?(van a sima alumínium,olcsó,szinte mindenhol kapható,van a madaras,az picit drágább szokott lenni,és lehetnek különböző anyagokból.és még van egy halom…

    nekem azok a csipeszek,melyeknek a belső oldala sima,nagyon nem jöttek be…mindig elejtem a szenet,és minimum 3 darabra esik az izzó fél cb…

    a mya csipesze is ilyen.azt használom,de át fogok térni a sima alu csipeszre,amelyik végén be van hajlítva a két oldal,így könnyebb megfogni vele a szenet,vagy a szárnyas csipeszre.

    csak én vagyok ilyen béna?

    , Hozzászólás ID: #93325
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    vkond00 írta korábban:
    még nem nyitottak neki témát(asszem,én nem találtam),így meg szeretném kérdezni:kinek melyik széncsipesz jött be eddig?(van a sima alumínium,olcsó,szinte mindenhol kapható,van a madaras,az picit drágább szokott lenni,és lehetnek különböző anyagokból.és még van egy halom…

    nekem azok a csipeszek,melyeknek a belső oldala sima,nagyon nem jöttek be…mindig elejtem a szenet,és minimum 3 darabra esik az izzó fél cb…

    a mya csipesze is ilyen.azt használom,de át fogok térni a sima alu csipeszre,amelyik végén be van hajlítva a két oldal,így könnyebb megfogni vele a szenet,vagy a szárnyas csipeszre.

    csak én vagyok ilyen béna?

    A MYA csipeszét én sem nagyon használom… Jól néz ki, de nem érzem vele biztosan a szenet, én egy sima top markhoz kapottat használok már nagyon rég óta. A szárnyas csipesz nem nagyon jött be nekem, talán mert vékonyabb mint amit én használok.

    , Hozzászólás ID: #93326
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. A top mark csipesz nagyon jól használható.

    A most beszerzett Nargilem pipához kapott csipesz is nagyon jó.

    , Hozzászólás ID: #93327
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Nekem is van csipeszem kb 3 darab.. a mya pipához kapott csipeszben csak annyi jó, hogy vastag az anyaga..de önvédelmi eszköznek inkább megfelel, mint a szenek mozgatására 😀 és a sima behajlított fogas csipeszeket szeretem legjobban 🙂

    , Hozzászólás ID: #93328
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    szmark001 írta korábban:
    Nekem is van csipeszem kb 3 darab.. a mya pipához kapott csipeszben csak annyi jó, hogy vastag az anyaga..de önvédelmi eszköznek inkább megfelel, mint a szenek mozgatására 😀 és a sima behajlított fogas csipeszeket szeretem legjobban 🙂

    A Mya QT-s csipeszt pontosan ezért nem is említettem…

    , Hozzászólás ID: #93329
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    akoska60 írta korábban:
    szmark001 írta korábban:
    Nekem is van csipeszem kb 3 darab.. a mya pipához kapott csipeszben csak annyi jó, hogy vastag az anyaga..de önvédelmi eszköznek inkább megfelel, mint a szenek mozgatására 😀 és a sima behajlított fogas csipeszeket szeretem legjobban 🙂

    A Mya QT-s csipeszt pontosan ezért nem is említettem…

    Én nem is arra reagáltam, amit te írtál, hanem csak a “témához” szóltam hozzá 🙂

    , Hozzászólás ID: #93330
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    srácok nem tudja valaki (aki a torrentekbe otthon van) miért van az hogy seedelik ,el is inditottam ,van is hely a vinyón de mégse moccan a %mutató?

    , Hozzászólás ID: #93331
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    dózer23 írta korábban:
    srácok nem tudja valaki (aki a torrentekbe otthon van) miért van az hogy seedelik ,el is inditottam ,van is hely a vinyón de mégse moccan a %mutató?

    Lehet, hogy egy port le van zárva, de ha eddig is töltögettél, akkor nem hiszem…

    Van, hogy csak úgy látszik, hogy van seed, de várni kell rá.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93332
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    dózer23 írta korábban:
    srácok nem tudja valaki (aki a torrentekbe otthon van) miért van az hogy seedelik ,el is inditottam ,van is hely a vinyón de mégse moccan a %mutató?

    Hát, általában ez azt kellene, hogy jelentse, hogy nem kapcsolódnak hozzád az emberkék. Több dolog is lehet, ezeket igazándiból konyhanyelven írom le, mert kb. ennyit értek az egészhez (szinte semmit). Több lehetőség is előferdülhet

    1.) Vagy annyi a letöltő, hogy pár seeder nem tudja mindenki igényét kielégíteni (általában sorozatrészek szedésénél jön elő, de amit egyre többen állnak be a seedbe, úgy ez a probléma megszűnik)

    2.) Valami hálózati gikszer van. Ez nekem leginkább a torrent kliens frissítésekor jön elő, illetve mostanában az invitel is besz*rik néha. Egyszerűen a béta állapotú frissítések esetén annyira rossz néhanapján a kódolás, hogy néha lehal az egész, és nem akar semmit se csinálni, nekem volt olyan ,hogy az egész netkapcsolatomat legyilkolta egy ilyen frissítés…persze a kliens meg rinyált előtte, hogy frissíts vazze’…

    Nálam ebben a két esetben szórakozik a letöltés…Remélem, hogy talán tudtam segíteni…én is laikus vagyok, de a 6 éves torrentes múltam során már elég sok mindent láttam és tapasztaltam…néha tényleg hajtépés az egész.

    , Hozzászólás ID: #93333
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Amennyiben most telepítetted a klienst, meg kell nézni, hogy a port engedélyezve van-e, illetve a tűzfal is átengedi-e! Hogyha régebbi telepítés és már töltöttél le vele gond nélkül, akkor türelem!Azt nem írtad, hogy a torrent előtti kis nyíl piros, avagy zöld?

    , Hozzászólás ID: #93334
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    a kis nyil az kék

    , Hozzászólás ID: #93335
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Az is jó, lényeg, hogy nem piros. Honnan töltesz?

30 bejegyzés megtekintése - 11,191-11,220 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.