A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #93636
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Köszi szepen a jókívánságokat 🙂 Még ismerkedünk, de eddig jól megvagyunk. A potyogest még szokni kell rajta,de ez már csak egy ilyen ipar 🙂

    , Hozzászólás ID: #93637
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    A farok már csak ilyen, néha nehéz kordában tartani.

    , Hozzászólás ID: #93638
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Sidol kipróbálva, mostmár az én pipám is csilli-villi

    Gyönyörű lett 🙂

    , Hozzászólás ID: #93639
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Sidol után a fémek hamar újra oxidálódnak…. érdemes kevés autó fényező waxal bedörzsölni…..nem drága,kevés kell és egy ideig védelmet nyújt. :super: és még fényesebb…

    , Hozzászólás ID: #93640
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Tudna valaki segíteni nekem privátban, hogy hogyan kell webshopot csinálni? Még van időm beletanulni, de egy gyors válasz nagyon sokat segítene azzal kapcsolatban, hogy elég e egy 100-500 mb tárhelyű weboldal a jövőben megnyíló webshop számára? A weboldal egy homeopátiás készítményékkel foglalkozó statikus weboldal, amit majd később egészítenék ki webshoppal.. Köszi előre is a válaszokat!

    , Hozzászólás ID: #93641
    djreplay
    Felhasználó
    djreplay
    • Hozzászólás: 385

    A HTC egy igen jo választás volt. Én is tulajdonosa vagyok egy HTC Touch2-nek és nagyon megszerettem. Böngészés egyszerü.Semmi panaszom rá 🙂

    , Hozzászólás ID: #93642
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    DajDaj írta korábban:
    Tudna valaki segíteni nekem privátban, hogy hogyan kell webshopot csinálni? Még van időm beletanulni, de egy gyors válasz nagyon sokat segítene azzal kapcsolatban, hogy elég e egy 100-500 mb tárhelyű weboldal a jövőben megnyíló webshop számára? A weboldal egy homeopátiás készítményékkel foglalkozó statikus weboldal, amit majd később egészítenék ki webshoppal.. Köszi előre is a válaszokat!

    A homeopátia elég punci dolog. Amúgy ingyé webshop motorokkal is szerintem a képek miatt lehet kicsit több tárhely kell, de nem vagyok az a 100% biztos emberke.

    , Hozzászólás ID: #93643
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    krampi írta korábban:
    Köszi szepen a jókívánságokat 🙂 Még ismerkedünk, de eddig jól megvagyunk. A potyogest még szokni kell rajta,de ez már csak egy ilyen ipar 🙂

    hát még ha x10 minin baszkodnál a pötyögéssel… 😀

    , Hozzászólás ID: #93644
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363
    Kormi írta korábban:
    DajDaj írta korábban:
    Tudna valaki segíteni nekem privátban, hogy hogyan kell webshopot csinálni? Még van időm beletanulni, de egy gyors válasz nagyon sokat segítene azzal kapcsolatban, hogy elég e egy 100-500 mb tárhelyű weboldal a jövőben megnyíló webshop számára? A weboldal egy homeopátiás készítményékkel foglalkozó statikus weboldal, amit majd később egészítenék ki webshoppal.. Köszi előre is a válaszokat!

    A homeopátia elég punci dolog. Amúgy ingyé webshop motorokkal is szerintem a képek miatt lehet kicsit több tárhely kell, de nem vagyok az a 100% biztos emberke.

    Punci dolog, de ebből lesz a füstölnivaló szóval nekem mindegy mit árulnak 😀 Köszi a tippet!

    , Hozzászólás ID: #93645
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Esetleg tud valaki vizipipaboltot békéscsabán? Ma arra járok, kíváncsi vagyok miket lehet arrafelé kapni.

    , Hozzászólás ID: #93646
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Nightwolf írta korábban:
    Nos tegnap megvolt a faterom születésnapja és hozzá az ajándéka…

    😀

    Megkapta a meglepetését, egy Aladin Evolution pipa.

    Ki is próbálta rögvest. Egész hajnal 2-ig pipáztunk. Én KM-el, fater meg az új pipájával.

    Úgy látom meg is van vele elégedve rendesen! 🙂

    Végre nem vagyok egyedül, még egy apa aki pipázik a fiával! :super:

    , Hozzászólás ID: #93647
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Így van Ákos…Nagyon elégedett, és vigyorog egész nap tőle!

    😀

    , Hozzászólás ID: #93648
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Nightwolf írta korábban:
    Így van Ákos…Nagyon elégedett, és vigyorog egész nap tőle!

    😀

    Ráérzett a dologra ezek szerint! Sokáig éltesse az Isten apukádat!

    , Hozzászólás ID: #93649
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    DajDaj írta korábban:
    Kormi írta korábban:

    A homeopátia elég punci dolog. Amúgy ingyé webshop motorokkal is szerintem a képek miatt lehet kicsit több tárhely kell, de nem vagyok az a 100% biztos emberke.

    Punci dolog, de ebből lesz a füstölnivaló szóval nekem mindegy mit árulnak 😀 Köszi a tippet!

    No igen, pénz az van benne bőven, csak éppen átb*szás az egész…úgy, mint az élővíz generáló, meg pí víz és hasonlók. A homeopátia egyébként egy nagyon érdekes dolog: milliószoros hígításban vannak hatóanyagok pl. egy oldatban…még a hülyének is megéri…olcsó, amit drágán lehet továbbadni…aztán még nincs meggyőző bizonyíték arra, hogy ezek működnek…De della azért van benne, és én ezért egyáltalán nem ítélek el senkit sem. 🙂

    Ui:Sakál részegen is tudok értelmes mondatokat írni a tegnap este tanúsága szerint 😀

    , Hozzászólás ID: #93650
    liverpool123
    Felhasználó
    liverpool123
    • Hozzászólás: 41

    Valakinek van tapasztalata a mizo almával kapcsolatban?

    Fahéjjal milyen arányban lenne érdemes keverni?

    Illetve ez az alma is ánizsos, mint az alsultan, hennawy és társai?

    , Hozzászólás ID: #93651
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Tisztelettel szeretném kérni mindazokat a kedves fórum tagtársaimat, akik a profiljukban nem töltötték ki azokat a mezőket, melyek a lakhelyükre utalnak, – ha nem esik nagyon nehezükre – töltsék ki!

    Több szempontból is jó volna:

    – esetleges segítség nyújtás szempontjából / mit, hol kaphat meg a közvetlen környezetében/

    – az egymáshoz közel lakók könnyebben tarthatnák a kapcsolatot

    – a többi fórum tag is tájékozódhatna az illető hollétével kapcsolatban.

    Ezen kérésem nem csak a frissen regelt tagjaink felé irányul, de azoknak is szól akik eddig ezt elmulasztották!

    Köszönöm előre is!

    , Hozzászólás ID: #93652
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    liverpool123 írta korábban:
    Valakinek van tapasztalata a mizo almával kapcsolatban?

    Fahéjjal milyen arányban lenne érdemes keverni?

    Illetve ez az alma is ánizsos, mint az alsultan, hennawy és társai?

    A Mizo dohányokkal kapcsolatban itt olvashatsz többet: nakhla-mizo-t581.html

    , Hozzászólás ID: #93653
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Ma nagyon unatkoztam, keresgettem a régi pipás cuccok között, és megtaláltam a régi TopMark pipához kapott csipeszemet 😀 Gondoltam ki díszítem kicsit :cote: Van még mit szépíteni rajta, de nekem tetszik..

    , Hozzászólás ID: #93654
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    akoska60 írta korábban:
    Nightwolf írta korábban:
    Így van Ákos…Nagyon elégedett, és vigyorog egész nap tőle!

    😀

    Ráérzett a dologra ezek szerint! Sokáig éltesse az Isten apukádat!

    Köszöni szépen…nagyon sokáig éltetni fogja én is remélem…most alig lehet levakarni a pipájáról…zsinórban tömi a dohányokat bele… :hehe: :happy1:

    , Hozzászólás ID: #93655
    bandi43
    Felhasználó
    Bandi43
    • Hozzászólás: 132

    Bandi43 írta:

    DajDaj írta:

    Biztos, hogy valamit rosszul csinál. Én szinte mindig odaégettem a dohányaimat, viszont mióta van alien phunnelem, csak azt használom és eddig (kopp-kopp) egyszer sem égettem meg a dohányt. Mindig 3 coco coalt használok, 4 réteg sima aluval, csipeszes távtartó moddal :super:

    Na de mit?

    nem tömöm túl

    nem rakok rá hőtartót és mégis recseg:/

    Akkor meg lehet hogy a dohány nem elég nedves ehhez a kerámiához..

    Mizot Használok minden mennyiségben,ugyanazokat szívom mint te…

    , Hozzászólás ID: #93656
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49

    Sziasztok örömmel jelentem hogy a fejerhookah oldala sikeresen átköltözött külföldi oldalra. Immáron elérhető a https://fejerhookah.co.cc/ címen és van is fent egy új videó egy nem mosható vízipipa szívócső szétbontásáról. Remélem tetszeni fog majd nektek a videó, illetve fejér megyeiek előszeretettel fognak járni információgyűjtés végett az oldalra. Jó olvasgatást!

    , Hozzászólás ID: #93657
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    RightClick írta korábban:
    Sziasztok örömmel jelentem hogy a fejerhookah oldala sikeresen átköltözött külföldi oldalra. Immáron elérhető a https://fejerhookah.co.cc/ címen és van is fent egy új videó egy nem mosható vízipipa szívócső szétbontásáról. Remélem tetszeni fog majd nektek a videó, illetve fejér megyeiek előszeretettel fognak járni információgyűjtés végett az oldalra. Jó olvasgatást!

    Megnéztem a videót, nagyon jó. 🙂 A zene elég drámaira sikeredett. 😀

    Egy hibát láttam, hogy a végén kétszer indul el a ‘stáblista’ rész, de lehet csak akadozott a lejátszó nálam.

    , Hozzászólás ID: #93658
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    sYska/!/ írta korábban:
    RightClick írta korábban:
    Sziasztok örömmel jelentem hogy a fejerhookah oldala sikeresen átköltözött külföldi oldalra. Immáron elérhető a https://fejerhookah.co.cc/ címen és van is fent egy új videó egy nem mosható vízipipa szívócső szétbontásáról. Remélem tetszeni fog majd nektek a videó, illetve fejér megyeiek előszeretettel fognak járni információgyűjtés végett az oldalra. Jó olvasgatást!

    Megnéztem a videót, nagyon jó. 🙂 A zene elég drámaira sikeredett. 😀

    Egy hibát láttam, hogy a végén kétszer indul el a ‘stáblista’ rész, de lehet csak akadozott a lejátszó nálam.

    Nem akadt, igazad van, ott van a végén mégegyszer a stáblista eleje. 🙂

    szerk:

    RightClick írta korábban:
    Sziasztok örömmel jelentem hogy a fejerhookah oldala sikeresen átköltözött külföldi oldalra. Immáron elérhető a https://fejerhookah.co.cc/ címen és van is fent egy új videó egy nem mosható vízipipa szívócső szétbontásáról. Remélem tetszeni fog majd nektek a videó, illetve fejér megyeiek előszeretettel fognak járni információgyűjtés végett az oldalra. Jó olvasgatást!

    Csak nem joomla-val készült?

    , Hozzászólás ID: #93659
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Egy kellemes, napsütéses februári délután: https://twitpic.com/3wr9y8 🙂

    , Hozzászólás ID: #93660
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    krampi írta korábban:
    Egy kellemes, napsütéses februári délután: https://twitpic.com/3wr9y8 🙂

    lehet,hogy a képet kéne dicsérni,de qrva jól néz ki a pipa…(amúgy nagyon hangulatos…)

    , Hozzászólás ID: #93661
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    krampi írta korábban:
    Egy kellemes, napsütéses februári délután: https://twitpic.com/3wr9y8 🙂

    Nálam is hasonló volt, csak QT-vel 🙂 Nagyon jó lett! :super:

    , Hozzászólás ID: #93662
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    krampi képe ösztönzően hatott rám:) ( mizo citrom menta)

    , Hozzászólás ID: #93663
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    krampi írta korábban:
    Egy kellemes, napsütéses februári délután: https://twitpic.com/3wr9y8 🙂

    Itt is hasonló volt a helyzet

    És összejött egy egészen művészi kép :0

    , Hozzászólás ID: #93664
    sethglass
    Felhasználó
    SethGlass
    • Hozzászólás: 14
    , Hozzászólás ID: #93665
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    krampi írta korábban:
    Egy kellemes, napsütéses februári délután: https://twitpic.com/3wr9y8 🙂

    Már alig várom én is, a lehetőséget!

    Sajnos itt még hó, borult idő, és – 3 fok van! :erk:

30 bejegyzés megtekintése - 11,521-11,550 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.