A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #93666
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49

    szerk:

    RightClick írta korábban:
    Sziasztok örömmel jelentem hogy a fejerhookah oldala sikeresen átköltözött külföldi oldalra. Immáron elérhető a https://fejerhookah.co.cc/ címen és van is fent egy új videó egy nem mosható vízipipa szívócső szétbontásáról. Remélem tetszeni fog majd nektek a videó, illetve fejér megyeiek előszeretettel fognak járni információgyűjtés végett az oldalra. Jó olvasgatást!

    Csak nem joomla-val készült?[/quote]

    De joomla alapú az oldal,az egyszerűség kedvéért : )

    , Hozzászólás ID: #93667
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Egy kis segítséget kérnék ha lehet.A k a p u.hu-n a mai képeknél a 9.képen található kürt féleségnek mi a neve?link: _https://ajanlo.kapu.hu/kpics.php?id=773g341da86d158ef5d1.Előre is köszi!

    , Hozzászólás ID: #93668
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    szerintem valami féle kürt lesz az nem hinném hogy pipa vagy bármi ilyesmi

    , Hozzászólás ID: #93669
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    igen észre vettem hogy nem pipa és azt is tudom hogy osztrákoknál van viszont nem tudom a nevét és így nem tudok rákeresni, de folytatom tovább a találgatást mert a google jó barátom.Kösz!

    , Hozzászólás ID: #93670
    sajtostaller89
    Felhasználó
    sajtostaller89
    • Hozzászólás: 167

    Kész a délelőtti cocobrico felezgetés 😀

    , Hozzászólás ID: #93671
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49
    sajtostaller89 írta korábban:
    Kész a délelőtti cocobrico felezgetés 😀

    Énis szívesen felezgetnék a kis fűrészemmel, de tegnap este elfogyott az utolsó dara is 😀 A 72 darabot 2 honap alatt sikerült elfogyasztanom :O :/

    , Hozzászólás ID: #93672
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    RightClick írta korábban:
    sajtostaller89 írta korábban:
    Kész a délelőtti cocobrico felezgetés 😀

    Énis szívesen felezgetnék a kis fűrészemmel, de tegnap este elfogyott az utolsó dara is 😀 A 72 darabot 2 honap alatt sikerült elfogyasztanom :O :/

    Tegnap este olyan 24-26 darab egész cocobrico-t fogyasztottunk el Gurmandba. 🙂 72db nem olyan sok. 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #93673
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    A vizipipaapro.com-ot azt syska csinálja?

    , Hozzászólás ID: #93674
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    kokovics írta korábban:
    A vizipipaapro.com-ot azt syska csinálja?

    A footert megnézve nem olyan nehéz kikövetkeztetni 😉 De amúgy a kérdésedre a válasz: igen.

    , Hozzászólás ID: #93675
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49
    sYska/!/ írta korábban:
    RightClick írta korábban:

    Énis szívesen felezgetnék a kis fűrészemmel, de tegnap este elfogyott az utolsó dara is 😀 A 72 darabot 2 honap alatt sikerült elfogyasztanom :O :/

    Tegnap este olyan 24-26 darab egész cocobrico-t fogyasztottunk el Gurmandba. 🙂 72db nem olyan sok. 😀 😀

    Egészségetekre 🙂

    , Hozzászólás ID: #93676
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Mert felraktam oda régi pipáimat és valaki érdeklődött és írta, hogy küldjem el neki emailban a számomat. Válaszoltam a levélre de a feladó az az [email protected] és az email küldöjének a címét az nem küldte el. Szóval nem tudok neki hova válaszolni. Annyit tudok, hogy a neve Dobos. Valami ötlet, hogy tudom kideríteni ki ő? 😐

    , Hozzászólás ID: #93677
    bandi43
    Felhasználó
    Bandi43
    • Hozzászólás: 132

    Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a Mizo narancsos dohányt mivel érdemes bekeverni?

    Üdv.B

    , Hozzászólás ID: #93678
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    Bandi43 írta korábban:
    Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a Mizo narancsos dohányt mivel érdemes bekeverni?

    Üdv.B

    Narancsot nagyon sok mindennel lehet keverni de a legjobb ha mentával vagy citromal kevered be.

    Narancs 50% – Citrom 50%

    Narancs 80% – Menta 20%

    , Hozzászólás ID: #93679
    bandi43
    Felhasználó
    Bandi43
    • Hozzászólás: 132
    Saiid írta korábban:
    Bandi43 írta korábban:
    Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a Mizo narancsos dohányt mivel érdemes bekeverni?

    Üdv.B

    Narancsot nagyon sok mindennel lehet keverni de a legjobb ha mentával vagy citromal kevered be.

    Narancs 50% – Citrom 50%

    Narancs 80% – Menta 20%

    Köszi szépen.

    A citromosat kipróbálom a mai nap folyamán…

    Milyen ízekre számíthatok?

    , Hozzászólás ID: #93680
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    Bandi43 írta korábban:
    Saiid írta korábban:

    Narancsot nagyon sok mindennel lehet keverni de a legjobb ha mentával vagy citromal kevered be.

    Narancs 50% – Citrom 50%

    Narancs 80% – Menta 20%

    Köszi szépen.

    A citromosat kipróbálom a mai nap folyamán…

    Milyen ízekre számíthatok?

    Leginkább ilyen lime-os beütése lesz, vagyis én úgy tapasztaltam.. ha jól csinálod finom lesz! 🙂

    , Hozzászólás ID: #93681
    bandi43
    Felhasználó
    Bandi43
    • Hozzászólás: 132
    szmark001 írta korábban:
    Bandi43 írta korábban:

    Köszi szépen.

    A citromosat kipróbálom a mai nap folyamán…

    Milyen ízekre számíthatok?

    Leginkább ilyen lime-os beütése lesz, vagyis én úgy tapasztaltam.. ha jól csinálod finom lesz! 🙂

    oks 😀 :amen: :super:

    , Hozzászólás ID: #93682
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179

    A hőtartóhoz vett festékből elég sok maradt ezért most lefestettem a széncsipeszemet és ha bírni fogja akkor jöhet a széntálca is 😀

    , Hozzászólás ID: #93683
    sajtostaller89
    Felhasználó
    sajtostaller89
    • Hozzászólás: 167
    sYska/!/ írta korábban:
    RightClick írta korábban:

    Énis szívesen felezgetnék a kis fűrészemmel, de tegnap este elfogyott az utolsó dara is 😀 A 72 darabot 2 honap alatt sikerült elfogyasztanom :O :/

    Tegnap este olyan 24-26 darab egész cocobrico-t fogyasztottunk el Gurmandba. 🙂 72db nem olyan sok. 😀 😀

    Az szép 😀 Hány tömés ment le vele?

    , Hozzászólás ID: #93684
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    sajtostaller89 írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Tegnap este olyan 24-26 darab egész cocobrico-t fogyasztottunk el Gurmandba. 🙂 72db nem olyan sok. 😀 😀

    Az szép 😀 Hány tömés ment le vele?

    Kb. 8 volt szerintem.

    , Hozzászólás ID: #93685
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    kokovics írta korábban:
    Mert felraktam oda régi pipáimat és valaki érdeklődött és írta, hogy küldjem el neki emailban a számomat. Válaszoltam a levélre de a feladó az az admin(kukac)vizipipaapro.com és az email küldöjének a címét az nem küldte el. Szóval nem tudok neki hova válaszolni. Annyit tudok, hogy a neve Dobos. Valami ötlet, hogy tudom kideríteni ki ő? 😐

    Hát megnéztem és nekem teljesen jól jött az email amit az ‘érdeklődés’ mezőbe írtam.

    , Hozzászólás ID: #93686
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    sajtostaller89 írta korábban:

    Az szép 😀 Hány tömés ment le vele?

    Kb. 8 volt szerintem.

    3 pipa, 3 tömés és 2-n volt midnig 2 szén, az egyiken meg három. 🙂 Számolj. 😛

    , Hozzászólás ID: #93687
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    jó buli volt:)

    , Hozzászólás ID: #93688
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Újra eltört az alien phunnel:D ez a vízüveg valahogy nem vált be ezek szerint.. :triste1:

    Akkor mégis csak a 2komponensű ragasztó lesz jó?

    , Hozzászólás ID: #93689
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348
    szmark001 írta korábban:
    Újra eltört az alien phunnel:D ez a vízüveg valahogy nem vált be ezek szerint.. :triste1:

    Akkor mégis csak a 2komponensű ragasztó lesz jó?

    Megkérdezhetem hogy,hogy tört el? 🙂

    , Hozzászólás ID: #93690
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    Csuszka írta korábban:
    szmark001 írta korábban:
    Újra eltört az alien phunnel:D ez a vízüveg valahogy nem vált be ezek szerint.. :triste1:

    Akkor mégis csak a 2komponensű ragasztó lesz jó?

    Megkérdezhetem hogy,hogy tört el? 🙂

    Hát mosás közben.. meg volt ragasztva, mindent úgy csináltam ahogy kell, rendben volt minden vele.. de gondolom nem bírta a nyomást, mert egy kicsit súroltam.. 🙁

    de hátha beválik a 2 komponensű ragasztó.. VALAKI RAGASZTOTT MÁR ILYENNEL KERÁMIÁT, ÉS AZ HOGY BÍRTA? 🙂

    , Hozzászólás ID: #93691
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348
    szmark001 írta korábban:
    Csuszka írta korábban:

    Megkérdezhetem hogy,hogy tört el? 🙂

    Hát mosás közben.. meg volt ragasztva, mindent úgy csináltam ahogy kell, rendben volt minden vele.. de gondolom nem bírta a nyomást, mert egy kicsit súroltam.. 🙁

    de hátha beválik a 2 komponensű ragasztó.. VALAKI RAGASZTOTT MÁR ILYENNEL KERÁMIÁT, ÉS AZ HOGY BÍRTA? 🙂

    Az elég kellemetlen. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #93692
    feri17
    Felhasználó
    feri17
    • Hozzászólás: 134

    Nekem a vortex kerámiám alsó része tört ketté múltkor pipázás közben, de pillanatragaszóval össze lett ragasztva és azóta tökéletes.

    , Hozzászólás ID: #93693
    feri17
    Felhasználó
    feri17
    • Hozzászólás: 134
    Csuszka írta korábban:
    szmark001 írta korábban:

    Hát mosás közben.. meg volt ragasztva, mindent úgy csináltam ahogy kell, rendben volt minden vele.. de gondolom nem bírta a nyomást, mert egy kicsit súroltam.. 🙁

    de hátha beválik a 2 komponensű ragasztó.. VALAKI RAGASZTOTT MÁR ILYENNEL KERÁMIÁT, ÉS AZ HOGY BÍRTA? 🙂

    Az elég kellemetlen. :triste1:

    Remélem sikerül valahogy összeragasztanod

    , Hozzászólás ID: #93694
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    szmark001 írta korábban:
    Csuszka írta korábban:

    Megkérdezhetem hogy,hogy tört el? 🙂

    Hát mosás közben.. meg volt ragasztva, mindent úgy csináltam ahogy kell, rendben volt minden vele.. de gondolom nem bírta a nyomást, mert egy kicsit súroltam.. 🙁

    de hátha beválik a 2 komponensű ragasztó.. VALAKI RAGASZTOTT MÁR ILYENNEL KERÁMIÁT, ÉS AZ HOGY BÍRTA? 🙂

    kicsit több belőle?illetve miután megszáradt annyira,hogy jól megtartja a darabokat,kenj az illesztésekre is!(szerintem)

    , Hozzászólás ID: #93695
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    vkond00 írta korábban:
    szmark001 írta korábban:

    Hát mosás közben.. meg volt ragasztva, mindent úgy csináltam ahogy kell, rendben volt minden vele.. de gondolom nem bírta a nyomást, mert egy kicsit súroltam.. 🙁

    de hátha beválik a 2 komponensű ragasztó.. VALAKI RAGASZTOTT MÁR ILYENNEL KERÁMIÁT, ÉS AZ HOGY BÍRTA? 🙂

    kicsit több belőle?illetve miután megszáradt annyira,hogy jól megtartja a darabokat,kenj az illesztésekre is!(szerintem)

    Elég sok vízüveg volt rajta.. tettem mindenhová..de nem bírta :triste1:

    Majd ma megpróbálom a 2 komponensűt..

30 bejegyzés megtekintése - 11,551-11,580 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.