A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #94026
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    Dice írta korábban:
    szmark001 írta korábban:

    Nem baj az! Megérdemli! 😀

    Mondtam én hogy baj!? :langue2:

    Nem! 😀 És ez így van jól. 😀

    , Hozzászólás ID: #94027
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Boldog névnapot. Most tartod amúgy? Nem is tudtam, hogy ennyire ráköltöztél az enyémre 😀

    Nem most tartom, de ne szólj a többieknek, annyira látszik a lelkesedés rajtuk. 😀

    , Hozzászólás ID: #94028
    doma0708
    Felhasználó
    doma0708
    • Hozzászólás: 101

    Syska a shiazo-s videód mikorra várható??:) várom

    , Hozzászólás ID: #94029
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    OK, hogy nem jön több 250g-os dohány (grrrrrr!!!), de amik még benn vannak, azok jók még, vagy lejártak már? Amiket láttam, nem zárjegyesek.

    , Hozzászólás ID: #94030
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    nem látjátok h ő a sheriff :DXD

    , Hozzászólás ID: #94031
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    hundarkblade írta korábban:
    nem látjátok h ő a sheriff :DXD

    Na ez ütött :hehe: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #94032
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213

    Esetleg nem tudja valaki hogy szivarszakerto.com oldal is Félix Péter áldásos tevékenysége miatt szűnt-e meg? (Nagyon sajnáltam mikor csak úgy egyik napról a másikra megszűnt.)

    , Hozzászólás ID: #94033
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    doma0708 írta korábban:
    Syska a shiazo-s videód mikorra várható??:) várom

    Hát, szerdán megyek el a kártyaolvasóért, mivel az adatkábelem befuccsolt. Utána várható rá pár napra, de csütörtök délutánig én is szeretném feltenni.

    , Hozzászólás ID: #94034
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Most tolok egy ünnepi pipát Serbetli capuccinoval, ugyanis a Szakmacsoportos szakmai előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyén, Környezetvédelem-vízgazdálkodás szakmacsoportban bekerültem az országos döntőbe! :winner: Bő füstöt mindenkinek! 🙂

    , Hozzászólás ID: #94035
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341
    James írta korábban:
    Most tolok egy ünnepi pipát Serbetli capuccinoval, ugyanis a Szakmacsoportos szakmai előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyén, Környezetvédelem-vízgazdálkodás szakmacsoportban bekerültem az országos döntőbe! :winner: Bő füstöt mindenkinek! 🙂

    Gratulálok, és bő füstöt! 😀

    , Hozzászólás ID: #94036
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    James írta korábban:
    Most tolok egy ünnepi pipát Serbetli capuccinoval, ugyanis a Szakmacsoportos szakmai előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyén, Környezetvédelem-vízgazdálkodás szakmacsoportban bekerültem az országos döntőbe! :winner: Bő füstöt mindenkinek! 🙂

    Azért ez már nagyon komoly eredmény! Gratulálok! Sok sikert az országoson, és bő füstöt! :super:

    , Hozzászólás ID: #94037
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49
    James írta korábban:
    Most tolok egy ünnepi pipát Serbetli capuccinoval, ugyanis a Szakmacsoportos szakmai előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyén, Környezetvédelem-vízgazdálkodás szakmacsoportban bekerültem az országos döntőbe! :winner: Bő füstöt mindenkinek! 🙂

    Minden elismerésem. Én is ilyen irányokat ( Környezetvédelem-vízgazdálkodás) célzok meg továbbtanulásnak. Bő füstöt neked is … itt ép AL-Sultan Zöld almás dohány megy (németországi csomag + zöld almás glicerinnel)

    , Hozzászólás ID: #94038
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Az egyik.

    Penimárketben 6000-ért vízipipa…

    A másik, egy kis angol nyelv. Ha az angolban a cigis smoker, akkor a vízipipás hooker?

    , Hozzászólás ID: #94039
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Köszönöm szépen mindenkinek, még csak most jön igazándiból a nagy meló. De már így, hogy a legjobb 30 között vagyok 20 többletpont a továbbtanuláshoz már a zsebben van. Helyezéstől függ, hogy mennyivel lesz több. Ezért célzom meg az első tíz helyet. 🙂 Országosan 8. helyen jutottam tovább, ha döntőben is tudom hozni ezt az eredményt akkor a maximális 80 többletpontot megkapom. 🙂

    RightClick írta korábban:
    Minden elismerésem. Én is ilyen irányokat ( Környezetvédelem-vízgazdálkodás) célzok meg továbbtanulásnak. Bő füstöt neked is … itt ép AL-Sultan Zöld almás dohány megy (németországi csomag + zöld almás glicerinnel)

    Köszönöm, a szakmához meg annyit, hogy sok sikert. Ha szereted és érdekel nem fogod megbánni, technikusi képzést is ad. Csak az a lényeg, hogy olyan suliba menj ahol jó ez a képzés, mert sok helyen tanítják ezt a szakmát, viszont nagyon kevés iskolában színvonalas.

    , Hozzászólás ID: #94040
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    Duayne írta korábban:
    OK, hogy nem jön több 250g-os dohány (grrrrrr!!!), de amik még benn vannak, azok jók még, vagy lejártak már? Amiket láttam, nem zárjegyesek.

    Szinte biztos hogy azok már lejárt dohányok.

    , Hozzászólás ID: #94041
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    Sparrow írta korábban:
    Duayne írta korábban:
    OK, hogy nem jön több 250g-os dohány (grrrrrr!!!), de amik még benn vannak, azok jók még, vagy lejártak már? Amiket láttam, nem zárjegyesek.

    Szinte biztos hogy azok már lejárt dohányok.

    Na köszi, azt hittem, már nem is kapok választ.

    , Hozzászólás ID: #94042
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170
    SwIX írta korábban:
    Esetleg nem tudja valaki hogy szivarszakerto.com oldal is Félix Péter áldásos tevékenysége miatt szűnt-e meg? (Nagyon sajnáltam mikor csak úgy egyik napról a másikra megszűnt.)

    Nem tudom, de ha egyik napról a másikra tűnt el, akkor valószínűleg az is S*ggfej Sheriff műve. :rougefaché:

    , Hozzászólás ID: #94043
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Nahát!A Pe.ny market-ben is lehet kapni vízipipát.Egyszerű 35 cm-es noname pipa 6000 magyar pénzért.

    , Hozzászólás ID: #94044
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    gyapika írta korábban:
    Nahát!A Pe.ny market-ben is lehet kapni vízipipát.Egyszerű 35 cm-es noname pipa 6000 magyar pénzért.

    Visszaolvasás rulez!

    , Hozzászólás ID: #94045
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Követtem a fórumot csak kicsit gyorsan ezek szerint:D átlapoztam rajta.Akkor Bocs, ja és amíg időben vagyok:Boldog nőnapot minden nőnek és férfinak aki nőnek érzi magát!:D

    , Hozzászólás ID: #94046
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Sparrow írta korábban:
    Duayne írta korábban:
    OK, hogy nem jön több 250g-os dohány (grrrrrr!!!), de amik még benn vannak, azok jók még, vagy lejártak már? Amiket láttam, nem zárjegyesek.

    Szinte biztos hogy azok már lejárt dohányok.

    Nem lejártak, az utolsó szállítmánnyal érkeztek az egyetlen magyarországi Nakhla importőrhöz, amikor már a törvény rég hatályos volt. Ezt nem véletlen pü-ben írtam.

    , Hozzászólás ID: #94047
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    nEopht!

    Isten éltessen! :pompom: :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #94048
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    boldog szülinapot neopht:)

    gyapika: a hszed vége még viccnek is rossz…azoknak nem “boldog nőnap” kell hanem valami egészen más…

    , Hozzászólás ID: #94049
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Boldogat nEopht! 🙂

    , Hozzászólás ID: #94050
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Köszönöm szépen Mindenkinek ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #94051
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Boldog Szülinapot nEopht! :happy1:

    , Hozzászólás ID: #94052
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    ….

    Video minősége nagyon tuti, a hanggal kéne valamit kezdeni, mert kicsit vízhangos.

    Köszi!

    A hang az egyedüli amivel nem tudok mit kezdeni… Nem tudok egyszerűen rendes mikrofont venni…

    , Hozzászólás ID: #94053
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    akoska60 írta korábban:

    Video minősége nagyon tuti, a hanggal kéne valamit kezdeni, mert kicsit vízhangos.

    Na, most magamat kell lektorálnom! :rougefaché:

    Nem vízhangos, hanem visszhangos!! :erk:

    A vízhang, az csobogás, vagy morajlás! :hehe:

    Elnézést mindenkitől!

    , Hozzászólás ID: #94054
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Van valakinek valamiféle információja az Aladin által kifejlesztett Vortex stílusú kerámiáról? Árban naggggyon kedvező! Lehet az én szemem csal, de ennek a típusú kerámiának a belső fala nem ír le olyan ívet, mint a hagyományos Vortex kerámiáké, ami arra enged következtetni, hogy kevesebb dohány fér bele, viszont a kerámia átmelegedése kedvezőtlen. A Shisham kerámiához hasonlóan tudom elképzelni..

    , Hozzászólás ID: #94055
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Volt egy kis időm és ‘picit’ átalakítottam (na jó mondjuk ki, totálisan lecseréltem) a Youtube csatornám kinézetét és készítettem hozzá egy egyedit. Megtekinthetitek itt: https://www.youtube.com/user/vpfsyska

    Elég sok időbe telt, de szerintem igen egyedi és szép lett. 🙂

    Vélemények, észrevételek vannak? 😛 Segítsek másnak is hasonlót csinálni?

30 bejegyzés megtekintése - 11,911-11,940 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.