A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #94506
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    porcika írta korábban:
    Szerintem meg ilyennel nem kéne poénkodni 😉

    Mert? Szerintem meg nem kéne lesz*rozni.. Ha nem tetszik ne írj semmit, maradj csöndben nem azért írtam h leszólják. Tartsd meg a negatív hozzászólást, és ott szidhatsz amennyit akarsz. Ehhez csak ennyit fűzök!

    , Hozzászólás ID: #94507
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Látom ám !:D inkább elszántság:D a kevés észt pedig kikérem magamnak nem vagyok hülye gyerek ti vagytok túl okosak:D

    , Hozzászólás ID: #94508
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Ti tudtátok, hogy a P…i…t Vízipipa webáruházban lehet dohányt kapni?(webáruházban????)Ezt hogy lehet csinálni?Meg is van:

    , Hozzászólás ID: #94509
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    gyapika írta korábban:
    Ti tudtátok, hogy a P…i…t Vízipipa webáruházban lehet dohányt kapni?(webáruházban????)Ezt hogy lehet csinálni?Meg is van:

    Azóta tudom mióta “levették” webshopból a dohányokat… :happy1:

    , Hozzászólás ID: #94510
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    moldy007 írta korábban:
    …. már annyi terv van a fejembe.. :intello: )

    Kíváncsian várom a megvalósításokat! :super:

    , Hozzászólás ID: #94511
    bandi43
    Felhasználó
    Bandi43
    • Hozzászólás: 132

    https://www.haon.hu/kulonos-lenyt-fotozt … 3-12401879

    áááááá ez egy kicsit durva:O

    , Hozzászólás ID: #94512
    rongycsomo
    Felhasználó
    rongycsomo
    • Hozzászólás: 90
    Bandi43 írta korábban:

    Kommenteket is érdemes ilyen esetben elolvasni 🙂

    , Hozzászólás ID: #94513
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Nemrég olvastam ennek a cáfolását, miszerint egy játék reklámja csak..

    https://www.inquisitr.com/93204/creepy-unidentified-louisiana-beast-is-viral-videogame-advert/

    , Hozzászólás ID: #94514
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    Riccio írta korábban:
    Duayne írta korábban:
    Akkor én is hagy gonoszkodjak:

    Höhö 🙂

    Egyrészt nézd meg mikor született Hookah hozzászólása és mikor porcikáé. Másrészt, ha legközelebb ilyen lelkes vagy és javítgatsz, előbb győződj meg róla hogy tényleg hiba-e. 😉

    Haver, Te miről beszélsz?

    , Hozzászólás ID: #94515
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Duayne írta korábban:
    Riccio írta korábban:

    Egyrészt nézd meg mikor született Hookah hozzászólása és mikor porcikáé. Másrészt, ha legközelebb ilyen lelkes vagy és javítgatsz, előbb győződj meg róla hogy tényleg hiba-e. 😉

    Haver, Te miről beszélsz?

    Jogosan szólt. Olyan dolgokat javítottál, amik alapba jók voltak. Más kérdés, hogy ki milyen sebességgel, ritmusban olvassa.

    Aki tovább hececárézik és folytatja itt a kötekedést, akkor kirakom egy kis szünete, hogy köthessen otthon egy pulóvert magának.

    , Hozzászólás ID: #94516
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    No, akkor még egyszer, immáron 9483569238563948x is szeretném felhívni egyesek figyelmét arra a fránya dologra, hogy: MONDATOT NAGY KEZDŐBETŰVEL ÍRUNK!

    Aki erre nem hajlandó, azoknak egy kis információ: Így is van elég dolgom, a törlés két kattintás, a javítás minimum 5-6. Ennek fényében törölni fogok és nem javítani.

    Azok akiknél ezt a problémát nem jeleztem, érezzék úgy, hogy piros pontot kapnak. 😀

    Köszönöm a figyelmet!

    , Hozzászólás ID: #94517
    tiax
    Felhasználó
    Tiax
    • Hozzászólás: 14

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy jó helyen járok-e, de kicsit féltem, hogy egy olyan helyre írok, ahova nem jár már senki. Itt láttam aktívitást.

    Egyik ismerősömnél vízipipáztam nemrég és nagyon megtetszett. A pipa márkáját sajnos nem tudom, de épp ki akarta az előző gazdája dobni, ő úgy jutott hozzá, hogy inkább elkérte… Olyan 45-50cm körüli lehet a pipa, nem azokból a kisebb fajtából való és málnás Al Sultan dohányt próbáltunk rajta. Nagyon megtetszett, pedig már jó egy éve teljesen leszoktam a dohányzásról.

    Most én is egy vízipipa vásárláson gondolkodom. Pénzem igazából van rá, akár 20 ezret is költenék, de azért minél jobban szeretnék kijönni ár/érték arányban. Nem kell, hogy mintás, szép legyen, a külső inkább kevésbé fontos.

    A vizipipafan.com-on elég sok mindent elolvastam, köztük azt is, hogy a 47-60 centi közötti pipák között érdemes gondolkodni, ha azt szeretném, hogy jól megszűrje a dohányt. Így már van elég ideje a füstnek megtisztulni rendesen. Tudnátok esetleg ajánlani pár pipát, amit érdemes megvenni, mert jó minőségű, megszűri kellőképp a dohányt és esetleg olyan magyar, megbízható webshopot, ahonnan meg is tudom rendelni?

    Előre is köszönöm, ha segítetek!

    Üdvözlettel : Tüttő Mátyás

    , Hozzászólás ID: #94518
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Már régóta gondolkodom valami világításon a KM pipám tartályába, most talán meg is találtam a megoldást, de azért rendelés előtt megkérdeznélek titeket

    Szerintetek ez a vízálló LED panel egy vízhatlanná tett kapcsolóval és vízhatlanított 12V-os elemmel jól működne a KM tartályában?

    , Hozzászólás ID: #94519
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Tiax írta korábban:
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy jó helyen járok-e, de kicsit féltem, hogy egy olyan helyre írok, ahova nem jár már senki. Itt láttam aktívitást.

    Egyik ismerősömnél vízipipáztam nemrég és nagyon megtetszett. A pipa márkáját sajnos nem tudom, de épp ki a ..

    Előre is köszönöm, ha segítetek!

    Üdvözlettel : Tüttő Mátyás

    Üdvözlet Mátyás!

    Itt minden témában van élet. 😉

    Amelyik témát te keresed: kerdesek-a-vasarlassal-kapcsolatban-t197.html Kellemes olvasást!

    , Hozzászólás ID: #94520
    tiax
    Felhasználó
    Tiax
    • Hozzászólás: 14

    Pontosan ezért írtam inkább ide. Ott, az utolsó 3 hsz három különböző évből való volt. 2011ből volt az utolsó, most, amit írtál látom, ami az előző évből származó kérdésre volt egy válasz vagy fél év késéssel. Gondolom, már lényegtelen volt ennyi idő után.

    Ezért kérdeztem ide. Tudnál nekem segíteni? Látom, értesz hozzá és szeretném hozzáértő véleményét kiérni, látatlanban rendelném a pipát kb. (Ha gondolod, át is vihetjük a témát oda, megfelelő topikba, vagy privátban is jó, nekem mindegy. Nagyon megköszönném. Mást sajnos adni nem tudok…)

    , Hozzászólás ID: #94521
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Abba a témába folytassuk. Tömör kérdéseket írj oda és válaszolok vagy ma, vagy holnap. (Plusz mások is válaszolnak várhatóan. 😉 )

    Amúgy azért olyan ‘kihalt’ az a téma, mert mindenki itt megkérdezi. Ajánljuk az Aladint, a többit pedig az Aladin topicban fejtjük ki. Ha abba beleolvasol, ott is sok hasznos dolgot fogsz ezzel kapcsolatban találni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #94522
    tiax
    Felhasználó
    Tiax
    • Hozzászólás: 14

    Ok. Akkor visszamegyek, kérdezek az előbbi, vásárlós topikban mindenfélét.

    , Hozzászólás ID: #94523
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213
    Dice írta korábban:
    Elements Málnát szívtam volna, ha bírtam volna (Fáj a tokom :S)

    A füstöt a szánkon át szívjuk hejjj!! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #94524
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    SwIX írta korábban:
    Dice írta korábban:
    Elements Málnát szívtam volna, ha bírtam volna (Fáj a tokom :S)

    A füstöt a szánkon át szívjuk hejjj!! :hehe:

    Falun más szokások vannak héjj! :happy1:

    , Hozzászólás ID: #94525
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Az egyiknek a töke… őő torka fáj, a másik eltöri a kerámiáját. Én nem merek tömni.. 😀 A kerámiám és a tököm is féltem. 😀

    , Hozzászólás ID: #94526
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    sYska/!/ írta korábban:
    Az egyiknek a töke… őő torka fáj, a másik eltöri a kerámiáját. Én nem merek tömni.. 😀 A kerámiám és a tököm is féltem. 😀

    Tömj egyet nyugodtan, aztán leesik a kerámia a szenek meg a töködre esnek. Kombó a köbön :gene:

    , Hozzászólás ID: #94527
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363
    gyapika írta korábban:
    Ti tudtátok, hogy a P…i…t Vízipipa webáruházban lehet dohányt kapni?(webáruházban????)Ezt hogy lehet csinálni?

    Rutinos fórumos létedre elég nagy butaság gondolkodás nélkül írni. Kérlek, még ha nem is vásárolsz innen, ne TOLJ ki a leendő vásárlókkal.. Annyira nem nagy még a vízipipás kultúra kishazánkban, hogy nyugodt szívvel megéljen -1 webáruházat.

    , Hozzászólás ID: #94528
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    DajDaj írta korábban:
    gyapika írta korábban:
    Ti tudtátok, hogy a P…i…t Vízipipa webáruházban lehet dohányt kapni?(webáruházban????)Ezt hogy lehet csinálni?

    Rutinos fórumos létedre elég nagy butaság gondolkodás nélkül írni. Kérlek, még ha nem is vásárolsz innen, ne TOLJ ki a leendő vásárlókkal.. Annyira nem nagy még a vízipipás kultúra kishazánkban, hogy nyugodt szívvel megéljen -1 webáruházat.

    Kezdőlapról nem elérhető. Csupán a keresőrobotok miatt maradt meg. Jelentősége nincs.

    Ahogy a vitának sem…

    , Hozzászólás ID: #94529
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Ma reggel újraolvasva vettem észre hogy miért írtátok a torkom helyett hogy tököm

    EPIC FAIL 😀

    , Hozzászólás ID: #94530
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Ebben a jó időben végre sikerült felhozni a robogót a pincéből és tettem vele egy lassú “szezon nyitó” kört! Mint minden évben, most is az első úti célom a benzinkút volt (tankolás, keréknyomás beállítás). 😀

    , Hozzászólás ID: #94531
    martamate
    Felhasználó
    martamate
    • Hozzászólás: 1

    Hali Sziasztok

    Egy pályázatra készítettünk 1 pipás videót, érdekelne a véleményetek hogy szerintetek milyen lett.

    https://www.youtube.com/watch?v=HFHVFwNI … re=feedlik

    Ezen a linken tudjátok megnézni.

    Köszi

    Csáó

    , Hozzászólás ID: #94532
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    1 doboz aromás shiazo 1500Ft, ez ugyebár 100g ásványt tartalmaz. Ez olyan 3-4 tömésre elegendő mennyiség. Utána veszel egy dohány ízesítőt, 1200-1300Ft-ért. (Itt tartasz 2700Ft-nál) Egy adag ízesítő 100ml. A 100g száraz shiazo frissítésére 25ml kell. Tehát 1 adag ízesítővel, 4x tudod teljes shiazo-t frissíteni, ízesíteni. Így 2700Ft-ból 3×4+3 tömés jön ki sacc/kb., ami 15 tömés. 50g-os dohány 1000Ft már, abból maximum 4 tömés jön ki.Dohányból 15 tömés olyan 4000Ft. Shiazo nyert.

    By Syska

    Erről a hozzászólásról szeretnék kukacoskodni kicsit :). Sajnos nincs tapasztalatom se a Shiazoval se az El nefessel. Csak a fórumozók írásaira tudok alapozni. Ellenérvek a Shiazoval kapcsolatban, igaz hogy 1300 fttal olcsóbban jön ki de nem tudsz vele másfél-két órát pipázni. Vagyis ha hosszabb pipázást szeretnél mint mondjuk az átlag 40-45 perces Shiazo, akkor már élből kettőt kell tömni. Írtad hogy, vesszük hozzá az ízesítőt. Ahogy a Többeik leírták már az első ízesítésre sem olyan mint a gyári akkor milyen lehet negyedikre? Mert a gyárinál nagy nyomás alatt szinte “belepréselik” a kövecskékbe a “lötyit”!

    S ne menjünk el az a tény mellett, hogyha megnézzük az El nefes fórumot a legtöbb tag tesztjében ezt a dohányt: 10/10-re tette, ami lehet túlzás de a Shiazok akkor sem kaptak ilyen jó értékelést!

    Ez a személyes meglátásom a következő szempontok alapján választanék Shiazo:

    – Kezdő pipás (mert ha nem tud jól tömni se baj, mert maximum csak rövidebb ideig van füst. De baromi jó élmény a hatalmas és jó ízű felhő első pipázás alkalmával. ÉN pl. az első 3 pipázáskor szénné égettem a dohányomat, ha nem lennék olyan makacs már rég abbahagytam volna)

    – nikotin érzékenyek (akik nem szeretik az a kicsit delejes érzést amit egyes erősebb dohányok adnak)

    – rövid idő áll rendelkezésre (dolga van de szeretne egy gyorsat még előtte füstölni)

    – fanatikusok és újdonság kedvelők (mert kell a változatosság)

    Írtam, hogy én nem próbáltam semelyiket, de csak remélni tudom, hogy a tradicionálisabb vonalnak lesz nagyobb sikere!

    Neked mi a véleményed?

    , Hozzászólás ID: #94533
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556
    martamate írta korábban:
    Hali Sziasztok

    Egy pályázatra készítettünk 1 pipás videót, érdekelne a véleményetek hogy szerintetek milyen lett.

    https://www.youtube.com/watch?v=HFHVFwNI … re=feedlik

    Ezen a linken tudjátok megnézni.

    Köszi

    Csáó

    Jó helyre tévedtél!!!!!!!!!

    Ahogy lesz egy kis ráfordítandó jó magyar forint egyből cseréld le a “hardvert” (minőségibb pipa, mosható cső, kerámia, természetes szén) ez után az egész szoba tele lesz a haverjaiddal :hehe:

    Meg lehet, h rosszul láttam de a pipzás egyik íratlan szabály, hogy szipkát használunk társaságban!!

    Grat amúgy hangultos video :super:

    , Hozzászólás ID: #94534
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Szerintem inkább itt beszéljünk erről.

    dózer23 írta korábban:

    Higgadj már le Sparrow… meg lesz oldva a problémátok,

    Látod, pont erről volt szó, hogy még az a sheggfej, aki szólni mer…

    dózer23 írta korábban:

    azért hogy egekig van magasztalva arról szk tehet meg dolgoztak ezért a státuszért,

    Azért mostanában nincsenek a helyzet magaslatán. Lehet, hogy Te, meg a többiek, akik ott lógnak, meg közel vannak a tűzhöz nem veszik észre. De mi, akik rendelünk, esetleg nagyobb, közös rendelés van, egy sokadik személyen keresztül, nem mindig azt kapjuk, amit rendelünk. Ezt több okból nem említjük, az egyik az, ami most is történik, még mi lennénk lebaszarintva. A másik ok, hogy nem akarunk a “sokadik félnek” , aki a rendelést intézi, ártani. És lehet, hogy itt most nem Julioról van szó, mert lehet, hogy ő bele se néz a csomagba, mert van ezer egyéb dolga.

    dózer23 írta korábban:

    amugy probáltad esetleg megragasztani? sziloplaszt vagy bármi hasonló..

    Szerinted próbálta bármelyikünk is megregasztani? Nem, nem ez volt az első dolgunk a kétségbeesés után. Most hogy mondod, talán megpróbáljuk. 🙂

    Ez vicc volt, sajnos le kell írnom, mert sokan nem értik… Igen, megragasztottunk, de egyrészt nem lehet olyan jól ragasztani, bármivel is próbálod-nem kérünk tippeket.

    Másrészt, ha megveszek egy Aladint, akkor azt akarok használni, nem egy póttartályos valamit, vagy egy gányolt, ragasztott pipát. Mert bárhogy ragasztod, az már nem ugyanaz.

    És most lehet támadni, meg lehülyézni, de sajnos igazunk van, Sparrow-nak is igaza volt a másik topikban, ezt Dózi most be is bizonyította a támadásával.

    Abba meg ne is menjünk bele, hogy részrehajló-e a topik magja, mert ha nem lenne az, akkor nem csak az újreg, meg vidéki tagok lennének leoltva egy ilyen minőségű hsz-ért, hanem pl most Dózer is, mert durva a helyesírásod.

    És én most nem egy végeláthatatlan balhét akarok elindítani, csak azt szeretném, ha kinéznétek a napszemüveg mögül, és megfontolnátok a szavainkat.

    , Hozzászólás ID: #94535
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Skacok!

    Nem támadásról, és nem egekig magasztalásról van itt szó. Annyi a történet, hogy jogosan fel vagytok háborodva, mivel kár ért benneteket, és már jó ideje nem orvosolták azt.

    Nyilván való, senki sem szereti, ha nem foglalkoznak vele.

    Nem védem, védjük Juliot, szerintem az itt lévők közül senkinek semmi érdeke nem fűződik az Ő védelméhez, hiszen nem vagyunk függőségi viszonyban.

    A történet arról szól, hogy Ti képviseltek egy álláspontot, ami a szemszögetekből teljesen elfogadható, és érthető, és van a másik oldal, aki/k/ a dolgok mögé is látnak esetleg, és ilyen megközelítésből látják a problémát.

    Az valóban nem túl lelkesítő, hogy december óta nincs megoldás a tartályaitok cseréjére, de biztos vagyok benne, hogy kielégítően fog rendeződni a dolog.

    Nem Te/Ti vagytok a hibásak, hogy megemlítitek a problémákat, és nem támadunk benneteket.

    A fórum egyik fő feladata, hogy segítsünk egymásnak.

    Most ezt a funkciót szeretném demonstrálni!

    Amennyiben ez megnyugtató, szívesen felajánlok a pipáim közül egyet-egyet Nektek arra az időszakra, míg a probléma a tartállyal meg nem oldódik mindenki számára megnyugtatóan! Ezt tényleg komolyan gondolom!

    Aki igényt tart a segítségre legyen kedves egy pü-t írni nekem.

30 bejegyzés megtekintése - 12,391-12,420 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.