A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #94536
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Na látod, Ákos, benned most sem csalódtam, Te általában egy elfogadható értékrendet képviselsz.

    Én szerencsés vagyok, mert van még egy KM-em, Sparrownak kakibb a helyzete, mert neki az az elsődleges-és egyetlen-pipája. Azért köszi a felajánlást, igazi jószomszédi gesztus volt.

    , Hozzászólás ID: #94537
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    A helyes írásomra igyekszek figyelni csak angol a billenytüzetem amúgy Syskától én is megkapom a leveleket ha helytelenül írok meg igazából bárki más és ez nem támadás volt csak szóltam hogy nincs hibátlan ember és Julio sem az de mint a videóban is hallhatod (Tangiers small phunnel ) ő is várja az árút de ha egy picivel jobban belegondolnál Julio érdeke hogy elégedettek legyenek a vevők mert különben átmennek máshova vásárolni na mármost ő igyekszik ennek eleget tenni az hogy x termék lassabban jön erről nem ő tehet és itt lezárnám a vitát amíg lehet…

    , Hozzászólás ID: #94538
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Másfél éve kb. hogy rászoktam a cigire és azóta hanyagolom a pipázást meg a fórumot is. Most azonban elhatároztam, hogy időben leszokok erről a szarról vettem elektromos cigit ami marha jó találmány ezzel már 3 hete nem gyújtottam rá igazi cigire viszont megkívántam a vizipipát. Úgyhogy szerintem visszatérek a régi, jól bevált pipázáshoz. :langue2: Nem kell megijedni ha mostanában majd többet kezdek el ide posztolgatni. :super: :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #94539
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317

    akoska60!

    Most nagyon kellemesen csalódtam! Ez jólesik, köszönjük a felajánlást! Ahogy Duayne írta neki két pipája van, és nálam ebből a szempontból valóban rosszabb a helyzet, de megoldom valahogy. Most meg van ragasztva, nem tudom meddig tart, amíg nem lesz új tartály addig ragasztgatom…mást sajnos nem tudok tenni. Csak amiatt nem élek az ajánlatoddal (amit még egyszer köszönök), mert ha nálam valami baja lenne a pipádnak akkor…huhh, még belegondolni is rossz. Szóval nem akarok (nem merek) a te pipádért felelősséget vállalni.

    Ha minden jól megy akkor idén szeretnék vásárolni egy KM pipát, remélem minél hamarabb összejön, de ettől függetlenül nem szeretnék lemondani az Aladinról. Nem helyette vásárolnám hanem mellé. Szóval próbálok bízni benne hogy valamikor sikerül egy új Blackmoon tartályhoz hozzájutnom.

    , Hozzászólás ID: #94540
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Sparrow írta korábban:
    Szóval próbálok bízni benne hogy valamikor sikerül egy új Blackmoon tartályhoz hozzájutnom.

    És szétnéztél már az eu webshopon a pótalkatrészek/tartályok/pipád mérete, vagy egyedi tartályok részben? Mert szerintem vannak ott sokkal szebb tartályok mint amilyen a Blackmoon-é(bár ez csak egyéni vélemény), és lehet hogy olcsóbban is jönne ki.

    , Hozzászólás ID: #94541
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    Dice írta korábban:
    Sparrow írta korábban:
    Szóval próbálok bízni benne hogy valamikor sikerül egy új Blackmoon tartályhoz hozzájutnom.

    És szétnéztél már az eu webshopon a pótalkatrészek/tartályok/pipád mérete, vagy egyedi tartályok részben? Mert szerintem vannak ott sokkal szebb tartályok mint amilyen a Blackmoon-é(bár ez csak egyéni vélemény), és lehet hogy olcsóbban is jönne ki.

    Szétnéztem, de őszintén szóva csak kínból. Nekem a gyári tartályával tetszik a pipa úgy ahogy van. Julio azt ígérte hogy amint tud segít, szóval kivárom a Blackmoon tartályt.

    , Hozzászólás ID: #94542
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ha megígérte Julio, akkor biztos lehetsz benne, hogy segíteni fog! Biztosan nem teljesen egyszerű hozzájutni a tartályhoz. Türelem, türelem, és megint csak türelem! 🙂

    , Hozzászólás ID: #94543
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Porcika!!!Bő Füstben Gazdag Boldog 23. Szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #94544
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    köszönöm !! :winner:

    , Hozzászólás ID: #94545
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Boldog Szülinapot Porcika!

    , Hozzászólás ID: #94546
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    köszi 🙂

    , Hozzászólás ID: #94547
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Isten Éltessen Porcika !

    , Hozzászólás ID: #94548
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Boldogat Porcika!

    , Hozzászólás ID: #94549
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Köszi mindenkinek !! 🙂

    , Hozzászólás ID: #94550
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Boldogat!:)

    , Hozzászólás ID: #94551
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431
    porcika írta korábban:
    Köszi mindenkinek !! 🙂

    /|

    |

    , Hozzászólás ID: #94552
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Rusee: Igazad van, kicsit kevés szempontot vettem figyelembe amikor a Shiazo-t néztem. Speciel saját fejjel gondolkodtam, mert amikor egyedül pipázok, akkor szinte soha se használok második kör szenet. Jogos volt amit írtál. 🙂

    Sparrow: Amennyiben tudunk segítünk, azt sajnos benne van a pakliban, hogy bizonyos esetekben túlreagálás történik, másoknak is lehet rossz napja. Ez egy független fórum időtlen idők óta, minden boltos azonos feltételeket kap és azonos árakon bérelhetik a reklámhelyeket.

    Ákoska: Csak neked, csak most bejelenteném, hogy vettem egy headset szerű mikrofont, amivel nagyon jó minőségben tudom felvenni a hangot, nem lesz doboz effekt. 🙂 Igaz, hogy úgy nézek ki benne mint egy 2002-es pop banda énekese, de sebaj. 😀

    , Hozzászólás ID: #94553
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Akkor hajrá!VIDEÓT VIDEÓT!!!:D

    , Hozzászólás ID: #94554
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gyapika írta korábban:
    Akkor hajrá!VIDEÓT VIDEÓT!!!:D

    Elég elfoglalt vagyok, de zsongok én is. Mire is képes… 🙂

    , Hozzászólás ID: #94555
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Én pedig holnap megyek az új pipámért, ha megérkezett. :coeur: Holnap közlöm a részleteket.

    , Hozzászólás ID: #94556
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:

    Ákoska: Csak neked, csak most bejelenteném, hogy vettem egy headset szerű mikrofont, amivel nagyon jó minőségben tudom felvenni a hangot, nem lesz doboz effekt. 🙂 Igaz, hogy úgy nézek ki benne mint egy 2002-es pop banda énekese, de sebaj. 😀

    Köszönöm, hogy ennyire figyelsz rám! :hehe:

    Nagyon jó lesz! Akkor minden akadály elhárult végre, és “tökéletes” videokat nézhetünk ezek után! 😛

    , Hozzászólás ID: #94557
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Tiax írta korábban:
    Tehát akkor majdhogynem tökmindegy, ha oda van figyelve a részletekrre.

    Persze, a kutya meg be van menve a házába! :hehe:

    Kicsit figyelj kérlek, mit írsz le!

    , Hozzászólás ID: #94558
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    Köszönöm, hogy ennyire figyelsz rám! :hehe:

    Nagyon jó lesz! Akkor minden akadály elhárult végre, és “tökéletes” videokat nézhetünk ezek után! 😛

    Csak neked, csak mostantól. 😀 Ha gyorsan végzek és nem lesz semmi dolgom (ami kizárt..) akkor 1-2 nap és lesz videó vele. 🙂 Aztán lehet röhögni, mert kicsit méretes darab a fejes. 😀

    , Hozzászólás ID: #94559
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Nem tudjátok mitől lett ilyen válogatós a netem?

    Ma hazaértem suliból, és nem nyit meg mindent a net.

    Pl. fórumot behozza meg minden, Facebook-ot, vagy néhány másik oldalt nem hoz be.

    Msn-be nem jelentkezik be, de Skype-ba igen, X-fire se jó…

    Tudna valaki segíteni? Köszönöm!

    Szerk.: amelyik oldalakat behozza, azt sem teljesen(pl a fórum csak addig jön be, hogy a legfrissebb hsz-ek és a kiemelt partnerek

    , Hozzászólás ID: #94560
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Dice írta korábban:
    Nem tudjátok mitől lett ilyen válogatós a netem?

    Ma hazaértem suliból, és nem nyit meg mindent a net.

    Pl. fórumot behozza meg minden, Facebook-ot, vagy néhány másik oldalt nem hoz be.

    Msn-be nem jelentkezik be, de Skype-ba igen, X-fire se jó…

    Tudna valaki segíteni? Köszönöm!

    Szerk.: amelyik oldalakat behozza, azt sem teljesen(pl a fórum csak addig jön be, hogy a legfrissebb hsz-ek és a kiemelt partnerek

    Azt írja az MSN hogy a kulcsfontosságú portokkal van valami gáz..

    , Hozzászólás ID: #94561
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Modem van? Vedd az áramot tőle 5 percre és utána próbáld újra. 🙂

    , Hozzászólás ID: #94562
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    sYska/!/ írta korábban:
    Modem van? Vedd az áramot tőle 5 percre és utána próbáld újra. 🙂

    Megpróbáltam, nem lett jó 🙁

    Új IP-vel is próbáltam, az se használt neki

    , Hozzászólás ID: #94563
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Erős a gyanúm, hogy valami vírust, vagy férget kaptál. Próbáld a rndszer visszaállítást használni! Amennyiben nem segít, marad a jó öreg format c: :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #94564
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49
    Dice írta korábban:
    Dice írta korábban:
    Nem tudjátok mitől lett ilyen válogatós a netem?

    Ma hazaértem suliból, és nem nyit meg mindent a net.

    Pl. fórumot behozza meg minden, Facebook-ot, vagy néhány másik oldalt nem hoz be.

    Msn-be nem jelentkezik be, de Skype-ba igen, X-fire se jó…

    Tudna valaki segíteni? Köszönöm!

    Szerk.: amelyik oldalakat behozza, azt sem teljesen(pl a fórum csak addig jön be, hogy a legfrissebb hsz-ek és a kiemelt partnerek

    Azt írja az MSN hogy a kulcsfontosságú portokkal van valami gáz..

    Próbáld ki hogy a következő oldalak egyikét behozza -e?

    https://www.avast.com/en-eu/index

    https://www.kaspersky.com/

    https://us.norton.com/index.jsp

    Általában a vírusok ezeket blokkolják elsőként.. illetve a feladatkezelőben a folyamatokról (úgy hogy mind látszódjon) dobj egy screenshotot! Megnézzük hátha tényleg vírus.

    , Hozzászólás ID: #94565
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Dice, az valószínűleg vírus lesz, nekem is volt hasonló.

    Sajnos nekem is csak a format C oldotta meg a problémát.

    100. HSZ! :frime1: :pompom: :alcool1:

    Nagy lépés nekem, kis lépés az emberiségnek!

30 bejegyzés megtekintése - 12,421-12,450 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.