A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #94656
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    hundarkblade írta korábban:
    Ha valakit érdekel frissen tört dió, az dobjon egy pm-et rám! 🙂

    Mennyibe ? Mamámat lehet érdekli , úgyis szokott ilyen diós cuccot sütni XD

    , Hozzászólás ID: #94657
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Pontosan Duayne 😀 és látjátok feleim szüntükkel hogy mire jó a zh hét előtti időszak 😀 de legalább most már elfogyott az egész dió 😀 lehet várni az ideit 😀

    , Hozzászólás ID: #94658
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    … 95263.html

    Ezt most találtam és egyből a vízipipa jutott eszembe.Gondolom öngyulladós, de elvileg kókusz héjából van.

    , Hozzászólás ID: #94659
    1111
    Felhasználó
    1111
    • Hozzászólás: 1
    gyapika írta korábban:

    Ezt most találtam és egyből a vízipipa jutott eszembe.Gondolom öngyulladós, de elvileg kókusz héjából van.

    Legjobb grillbrikettel pipázni :faché4: :gene:

    , Hozzászólás ID: #94660
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Duayne írta korábban:
    Frissen tort, nem frissen szedett. 🙂

    A lényegen nem változtat, mivel ilyenkor szoktak szép dolgok kikelni a leszedett dióból. 🙂

    , Hozzászólás ID: #94661
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gyapika írta korábban:

    Ezt most találtam és egyből a vízipipa jutott eszembe.Gondolom öngyulladós, de elvileg kókusz héjából van.

    Idézet az eladótól: “Tüzelőanyag: kókuszhéj bárium- és nátriumnitráttal, ami kompletten elég.

    Tehát nem érdemes hagyományos öngyulladós szenet használni. 🙂 Igaz ezeknél is ilyen vegyszerek vannak, de jóval kisebb mennyiségben szerintem.

    , Hozzászólás ID: #94662
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491
    Hookah írta korábban:
    A lényegen nem változtat, mivel ilyenkor szoktak szép dolgok kikelni a leszedett dióból. 🙂

    De csak akkor ha nem megfelelő körülmények között volt tárolva. 😉

    , Hozzászólás ID: #94663
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

    Minden kedves fórumozónak rúzzsal fessék pirosra a tojásait!

    wad!

    Isten éltessen!

    , Hozzászólás ID: #94664
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250
    James írta korábban:
    Egy tányér finom marhapörkölt és egy pohár száraz vörösbor elfogyasztása után Húsvét alkalmából mindjárt az udvaron:

    Nakhla – sárgadinnye túltömve 😛

    Tudsz élni!Nemsokára nálunk is hasonló lesz, kaja megvolt már.

    , Hozzászólás ID: #94665
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    gerago…Ami a tobacco expo-n készült starbuzz videó, ott a vége felé mutat a csaj 2 pipát. Az a sárkányos az milyen pipa, és mennyibe fájhat úgy kb?

    , Hozzászólás ID: #94666
    kurion
    Felhasználó
    kurion
    • Hozzászólás: 179
    Nightwolf írta korábban:
    gerago…Ami a tobacco expo-n készült starbuzz videó, ott a vége felé mutat a csaj 2 pipát. Az a sárkányos az milyen pipa, és mennyibe fájhat úgy kb?

    Ezt a videót hol lehet megnézni mivel engem nagyon érdekel.

    , Hozzászólás ID: #94667
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341
    , Hozzászólás ID: #94668
    feri17
    Felhasználó
    feri17
    • Hozzászólás: 134

    Hali! azt szeretném kérdezni, hogy sima glicerint honnan lehet szerezni és kb mennyibe kerül?

    , Hozzászólás ID: #94669
    doma0708
    Felhasználó
    doma0708
    • Hozzászólás: 101

    Patikákban lehet vásárolni. Árat nem tudok.

    , Hozzászólás ID: #94670
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    Nightwolf írta korábban:
    gerago…Ami a tobacco expo-n készült starbuzz videó, ott a vége felé mutat a csaj 2 pipát. Az a sárkányos az milyen pipa, és mennyibe fájhat úgy kb?

    Kedves Wolfi nem tudom de :google: a barátod és nyugodtan rákereshetsz pl.: dragon hookah néven.

    , Hozzászólás ID: #94671
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49
    gerago írta korábban:
    Nightwolf írta korábban:
    gerago…Ami a tobacco expo-n készült starbuzz videó, ott a vége felé mutat a csaj 2 pipát. Az a sárkányos az milyen pipa, és mennyibe fájhat úgy kb?

    Kedves Wolfi nem tudom de :google: a barátod és nyugodtan rákereshetsz pl.: dragon hookah néven.

    Bocsi de ezt a linket nem hagyhatom ki 🙂 https://lmgtfy.com/?q=dragon+hookah

    , Hozzászólás ID: #94672
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Nightwolf írta korábban:
    gerago…Ami a tobacco expo-n készült starbuzz videó, ott a vége felé mutat a csaj 2 pipát. Az a sárkányos az milyen pipa, és mennyibe fájhat úgy kb?

    A hölgy elmondása szerint Ed Hardy pipák, mindketten.Ha rákeresel, talán több szerencsével jársz, mint én, mert sajna nem találtam sehol. Gondolom az Ed Hardy pipákat nézegetve, hogy 250-300 $ között lehet az ára..

    , Hozzászólás ID: #94673
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    gerago írta korábban:
    Nightwolf írta korábban:
    gerago…Ami a tobacco expo-n készült starbuzz videó, ott a vége felé mutat a csaj 2 pipát. Az a sárkányos az milyen pipa, és mennyibe fájhat úgy kb?

    Kedves Wolfi nem tudom de :google: a barátod és nyugodtan rákereshetsz pl.: dragon hookah néven.

    Kedves gerago…Rákerestem…még a kérdésem előtt…

    És nem találtam. Amit találtam egyik sem Ed Hardy pipa volt, és egyik sem így nézett ki. Ezért tettem fel a kérdést… :frime:

    Még annyit, hogy én nem vagyok kezdő fórumos, úgyhogy kímélj meg a kioktatás jellegű “NEM HAGYHATOM KI…” CíMŰ LINKEKTŐL DRÁGA RightClick KEZDŐKOMA.

    , Hozzászólás ID: #94674
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49
    Nightwolf írta korábban:
    gerago írta korábban:

    Kedves Wolfi nem tudom de :google: a barátod és nyugodtan rákereshetsz pl.: dragon hookah néven.

    Kedves gerago…Rákerestem…még a kérdésem előtt…

    És nem találtam. Amit találtam egyik sem Ed Hardy pipa volt, és egyik sem így nézett ki. Ezért tettem fel a kérdést… :frime:

    Még annyit, hogy én nem vagyok kezdő fórumos, úgyhogy kímélj meg a kioktatás jellegű “NEM HAGYHATOM KI…” CíMŰ LINKEKTŐL DRÁGA RightClick KEZDŐKOMA.

    Bocsánat tényleg kezdő voltam! Nem az utolsó keresési eredményt linkeltem (érdemes megnézni, első találat): https://lmgtfy.com/?q=dragon hookah Ed Hardy

    Továbbá az egy dolog hogy a linket a vicc értéke miatt tettem be (az ismeretségi körömben mindenkinek így linkelek google linket)!

    , Hozzászólás ID: #94675
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Vizipipa.eu shiazo reklámos videók , mikor lesznek fent ?:)

    , Hozzászólás ID: #94676
    bari
    Felhasználó
    Bari
    • Hozzászólás: 6

    Sziasztok! :cote:

    Kerestem, hova írjak először, és ez tűnik a megfelelő topicnak. Bari vagyok, jelenleg három város között vándorlok, Pest, Miskolc és Eger. A legtöbb időt Egerben töltöm, nagyon örülnék egri pipásoknak, kiülni kicsit a Népkertbe, élvezni a napsütést.. 🙂 Néhány hete költöztem csak ide és keresem a társaságom.

    Egyébként három éve találkoztam a vízipipázással, mint élménnyel, két éve vagyok aktív pipás, azóta van sajátom is 🙂

    No, hát röviden és egyelőre ennyi :ange:

    , Hozzászólás ID: #94677
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Üdv köztünk!

    Vannak külön témák a különböző megyéknek is, esetlegesen ha oda is bekukkantassz, akkor könnyeben találhatsz helyi pipásokat 🙂 Pest pedig a könnyű alkatrész, szén és dohány beszerzés miatt jó, hogy beleesik ebbe a háromszögbe, nem kell folyton netről rendelni 🙂

    , Hozzászólás ID: #94678
    bari
    Felhasználó
    Bari
    • Hozzászólás: 6

    Köszi és köszi, ez egy jó ötlet, írok oda is :cote:

    Igen-igen, főleg mivel mindkét város vonata a Keletibe fut be és tőle egy köpésnyire van a kedvenc pipaboltom 😀

    , Hozzászólás ID: #94679
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    RightClick írta korábban:
    Nightwolf írta korábban:

    Kedves gerago…Rákerestem…még a kérdésem előtt…

    És nem találtam. Amit találtam egyik sem Ed Hardy pipa volt, és egyik sem így nézett ki. Ezért tettem fel a kérdést… :frime:

    Még annyit, hogy én nem vagyok kezdő fórumos, úgyhogy kímélj meg a kioktatás jellegű “NEM HAGYHATOM KI…” CíMŰ LINKEKTŐL DRÁGA RightClick KEZDŐKOMA.

    Bocsánat tényleg kezdő voltam! Nem az utolsó keresési eredményt linkeltem (érdemes megnézni, első találat): https://lmgtfy.com/?q=dragon hookah Ed Hardy

    Továbbá az egy dolog hogy a linket a vicc értéke miatt tettem be (az ismeretségi körömben mindenkinek így linkelek google linket)!

    RightClick!

    Az ismeretségi köröd hidegen hagy, továbbá személyem irányába undorító és sz*r viccnek vagy minek tartom ezt a linked. Tartsd meg inkább magadnak vagy ismerőseidnek ezt a módot. Megjegyzem, hogy erre felénk nem így szokás. Ez egy elég sértő és megalázó linkelési mód, mellyel tökéletesen hülyének próbálod beállítani a másik embert!

    Nos már bocs, de ezek után meg is van a véleményem rólad!

    És ha nem haragszol nem kérnék további kommentet tőled. Inkább a normális fórumos kollégák véleményét, és tudásuknak információjára lenne szükségem.

    Gondolok itt .Kiki., Cira, Dice, Hookah, JimClark, Nick, RaZaN, Riccio, Rusee, Saiid, SamPez, SzultánKincsei, akoska60, dózer23, gerago, hundarkblade, krampi, moldy007, sYska/!/, wakummaci és Tomka kollégákra. Az Ő véleményükre adok, és az Ő linkelésük a helyes, nem pedig az amivel Te szégyenítesz meg másokat.

    Köszönöm a linkeid egyébként csak annyit róluk, hogy SEMMIT SEM ÉRNEK!

    , Hozzászólás ID: #94680
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Naaaa, azért ne csináljunk a bolhából elefántot 🙂 Béke van gyerkőcök :=

    , Hozzászólás ID: #94681
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49

    Erre a pipára gondoltam:

    https://www.hookahcompany.com/dragon_hookah_with_case_4354_prd1.htm

    Illetve a következő oldalon valószínűleg a közeljövőben elérhető lesz az adott pipa(‘k)

    , Hozzászólás ID: #94682
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Hogy normális fórumos kollegától is kapj választ: még itt sincs kirakva az általad említett pipa. Valószínűleg annyira új, hogy még nincs forgalomban, vagy annyira népszerű (muhahahaha), hogy mindenhonnan el is fogyott.

    Amúgy meg felesleges ez a picsogás. Nem kell ilyen leánylelkűnek lenni, nem értem ebben mi a sértő és undorító, de akkor ezekszerint nem egyforma az emberek humorérzéke. Kifejezetten viccesnek én sem találom, de ettől még nem kell lefejelni a monitort 😉

    , Hozzászólás ID: #94683
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49

    Én voltam a figyelmetlen, nem gondoltam másokra. Bocsánatot is kérnék de megfelelően ki lettem osztva ahhoz hogy ne nagyon érezzek bűntudatot. Ennek ellenére mindenkitől bocsánatot kérek hogy megzavartam itt a hangulatot.

    Eddig sem írtam sok hozászolást ezután sem fogok főleg ha mindenkiből az undort váltom ki 🙂

    Üdvözlettel: RightClick

    , Hozzászólás ID: #94684
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    RightClick írta korábban:
    Én voltam a figyelmetlen, nem gondoltam másokra. Bocsánatot is kérnék de megfelelően ki lettem osztva ahhoz hogy ne nagyon érezzek bűntudatot. Ennek ellenére mindenkitől bocsánatot kérek hogy megzavartam itt a hangulatot.

    Eddig sem írtam sok hozászolást ezután sem fogok főleg ha mindenkiből az undort váltom ki 🙂

    Üdvözlettel: RightClick

    Miért váltanál ki undort bárkiből is? Volt egy nézeteltérésed valakivel (amit szerintem egymás között lehetne a legtisztábban privátban rendezni), amiről te is és a másik fél is elmondtátok a véleményeteket. Le van zárva a dolog, megy az élet tovább 🙂

    Vagy mindjárt beírok valamit, amin mindenki megsértődik, aztán zárhatjuk be az egész pereputtyot! 😀

    , Hozzászólás ID: #94685
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    krampi írta korábban:

    Miért váltanál ki undort bárkiből is? Volt egy nézeteltérésed valakivel (amit szerintem egymás között lehetne a legtisztábban privátban rendezni), amiről te is és a másik fél is elmondtátok a véleményeteket. Le van zárva a dolog, megy az élet tovább 🙂

    Vagy mindjárt beírok valamit, amin mindenki megsértődik, aztán zárhatjuk be az egész pereputtyot! 😀

    Hmmm… 😉 te kis hunszutfijú! 😀

30 bejegyzés megtekintése - 12,541-12,570 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.