A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #94686
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Sajnos az írásbeliségnek vannak hátrányai. Nem láthatóak a gesztusok,az arckifejezések, és a szemvillanások, melyek erősen befolyásolják a mondanivaló tartalmát.

    Alapból senkiről sem tételezném fel, hogy ártó, vagy kioktató szándékkal tesz bármilyen megjegyzést itt a fórumon. Bizonyára így történt ez ebben az esetben is.

    Nagyon kérlek benneteket, ne haragudjatok, sértődjetek feleslegesen.

    Amit krampi mondott, véleményem szerint a legmegfelelőbb eljárás ebben az ügyben. Beszéljétek meg ezt a – véleményem szerint banális – félreértést privátban, és legyen szent a béke!

    Ne egymást b*szogassuk! Arra itt van félixpéter! :hehe:

    Legyen béke!! Uff én beszéltem! 🙂

    , Hozzászólás ID: #94687
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Riccio, Valószínű igazad lehet, hogy egy teljesen új modell…(megjegyzem nem is gondoltam rá, mert valahogy evidensnek tartottam, hogy már biztos árusítják.

    -Hozzászoktam ahhoz, hogy ha valamit látok, akkor az már a boltok polcain is ott van.

    🙂

    RightClick. Nem megsérteni, lealacsonyítani, lealázni…stb témában írtam neked a linkjeidre.

    De ha megnéznéd az említett videót akkor láthatod, hogy amit Te linkeltél az egy régebbi sárkánypipa modell, és azt már én is megtaláltam. De engem a kardos sárkányos modell fogott meg…azt keresem…

    Ne haragudj, hogy “kioktattalak”, csak én személy szerint nem szeretem ezt a fajta kioktató jellegű linkeket, ami óvodásoknak készült.

    Krampi…Gyere…Gyere…Kössél már belém…

    🙂

    Ákos! Amit írtál teljesen igazat adok neked, azonban az írásbeliségen felül az volt a bajom összesen amit maga a link tartalmazott…Egyszerűen sértett és kész…

    🙂

    , Hozzászólás ID: #94688
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    vizipipa.eu shiazo -s videók mikor leszek fent ??

    , Hozzászólás ID: #94689
    rightclick
    Felhasználó
    MaCrocy
    • Hozzászólás: 49
    Franciskanéni írta korábban:
    vizipipa.eu shiazo -s videók mikor leszek fent ??

    Szerintem a facebook profiljukon már fönt van pár: https://www.facebook.com/vizipipa.eu

    Lent az alján!

    , Hozzászólás ID: #94690
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Hát külön topicot nem nyitok a kérdésemért.. 🙂

    Van egy kis vízipipaszobám a pincében. Ott szoktam zavartalanul vízipipázni amikor kint rossz az idő. Mostanában rám jött, hogy picit jobban feldíszítem a helyet és hangulatosabbá teszem. Itt jönnek képbe az állatok. Régóta szeretnék kisállatot, de mivel kutya-macska nem lehet, így maradnak a díszállatok. Akvárium, terrárium stb.. még nem igazán néztem ki egy konkrét fajt sem, de a szívem az axolotl felé húz. Na most.. mennyire bírják ezek a kis díszállatok a füstöt. Sajnos csak a vízipipa-szobában tudnám őket elhelyezni, ezért valami vízipipa kompatibilis állat lenne az optimális. Van esetleg valakinek tapasztalata ilyen téren? Vízben élő állatok mennyire bírják a füstöt? Esetleg a terráriumban élők? Köszi előre is!

    , Hozzászólás ID: #94691
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295

    Azért valami olyan állatot válassz, amelyik bírja a csak lámpafény alatti életet…gondolom nem sok nap süt a pincébe 😀

    Esetleg egy Hanyi Istók vagy a göcseji Farkasember…vagy Vendog :hehe: :hehe: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #94692
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Nehéz lenne a fent tartásuk.. 🙂 Hüllők esetleg? Nekik jót tesz a félhomály, és a nagy hőmérséklet ingadozás. Na de a tiszta levegő fontos számukra? :/

    , Hozzászólás ID: #94693
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    DajDaj írta korábban:
    Nehéz lenne a fent tartásuk.. 🙂 Hüllők esetleg? Nekik jót tesz a félhomály, és a nagy hőmérséklet ingadozás. Na de a tiszta levegő fontos számukra? :/

    Nyilván fontos, mert a természetes élőhelyük nem egy hamutartó. 😀

    Amúgy én a halakat javasolnám, mivel nagyon szépen meg tudod csinálni az akváriumot, fel tudod díszíteni, így hangulatos lesz a szoba. Mivel levegőztető illetve melegítő szükséges egy akváriumhoz, így az oxigén és a hőmérséklet is meg lesz oldva.

    , Hozzászólás ID: #94694
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213

    Akvárium előtt gondold át hogy mennyit akarsz vele foglalkozni mert azt rendszeresen tisztítani és rendben tartani kell. Vannak kevésbé macerás dísz állatok is.

    , Hozzászólás ID: #94695
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Háziállat kell?

    Tarts barátnőt. 😀

    *Elnézést….*

    , Hozzászólás ID: #94696
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    sYska/!/ írta korábban:
    Háziállat kell?

    Tarts barátnőt. 😀

    *Elnézést….*

    Ez sajnos nem igaz mert 1 barátnő felér egy egész csordával :nono: :happy1:

    , Hozzászólás ID: #94697
    wesdeyn
    Felhasználó
    Wesdeyn
    • Hozzászólás: 30

    Hello!Ez a kérdés lehet hogy nem tartozik ide de nem lakik valaki kanizsán????Mer nem nagyon vannak olyanok akik pipáznak azt hogy néha leulni pipázni!!!

    , Hozzászólás ID: #94698
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Hehe, Google cache miket nem ment. Emlékszik még valaki, hogy panaszkodtak a fórumukra a mániás kamulaciék? Most megtaláltam a próbálkozást, IPB-vel akarták, amire én is csinálom már egy ideje az új fórumot. 🙂

    , Hozzászólás ID: #94699
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Szüleim hazajöttek vidékről a húsvéti rokon maratonból hoztak házi kolbászt házi sonkát házi áfonya pálinkáról nem is beszélve := még hogy nincs őszinte szerelem :hehe:

    , Hozzászólás ID: #94700
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    dózer23 írta korábban:
    Szüleim hazajöttek vidékről a húsvéti rokon maratonból hoztak házi kolbászt házi sonkát házi áfonya pálinkáról nem is beszélve := még hogy nincs őszinte szerelem :hehe:

    áfonya pálinka..olyat sem ittam (még :diable: )

    , Hozzászólás ID: #94701
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Tavaly vettem először Korondon azóta favorit lett 🙂 ha teheted próbáld ki garantáltan nem bánod meg:)

    , Hozzászólás ID: #94702
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Besztercei szilva pálinka rulez :]

    , Hozzászólás ID: #94703
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Eddig ami kicsit különlegesebb pálinka, csak törköly-pálinkát ittam, az nem nőtt a szívemhez 😀

    jah és most látom hogy veterán lettem 😛

    , Hozzászólás ID: #94704
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415
    dózer23 írta korábban:
    Tavaly vettem először Korondon azóta favorit lett 🙂 ha teheted próbáld ki garantáltan nem bánod meg:)

    Korondon kell vigyázni, van egy bácsi, aki nem abból a hordóból árul, mint amiből kóstoltat… De azért így se volt olyan rossz… 🙂 Amúgy ez hivatalosan nem is pálinka, hanem likőr (ha te is a lila löttyre gondolsz), csak azért hívják így, mert ahhoz képest bitang erős… De amúgy a rendes áfonyapálinka is jóféle! 😉

    , Hozzászólás ID: #94705
    bende
    Felhasználó
    Bende
    • Hozzászólás: 103

    Lenne egy kérdésem. A fórumok között nem találtam szénnel kapcsolatos topicot (bár lehet csak én voltam figyelmetlen:S)

    és az érdekelne , hogy ti melyik (természetes) szenet “ajánljátok” a legjobban?

    , Hozzászólás ID: #94706
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Lilának lila és az első kör nem is erős de a másodiktól már igen csak vigyázni kell

    , Hozzászólás ID: #94707
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Bende írta korábban:
    Lenne egy kérdésem. A fórumok között nem találtam szénnel kapcsolatos topicot (bár lehet csak én voltam figyelmetlen:S)

    és az érdekelne , hogy ti melyik (természetes) szenet “ajánljátok” a legjobban?

    Itt találhatsz bővebb infót a természetes szenekről: termeszetes-szen-f83.html

    , Hozzászólás ID: #94708
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415
    dózer23 írta korábban:
    Lilának lila és az első kör nem is erős de a másodiktól már igen csak vigyázni kell

    Úgy értem likőrnek erős. És igen, fogyott nálunk is rendesen, jelentem: becsapós… 😉

    , Hozzászólás ID: #94709
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Áfonya pálinka nagyon jó,ez az a pálinka mibe rengeteg vitamin van… :] mert ez ágyas pálinka ,csak jó bőven van benne gyümölcs….színére nagyon buknak a csajok is ,nekik ajánlom bekeverni édes üdítővel,pl rostos megy… akkor nagyon megy 😀

    , Hozzászólás ID: #94710
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Ha pálinka, akkor a jó öreg hazai kerti barackból készült pálinkánkat választom…

    Ütős

    , Hozzászólás ID: #94711
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    ha női pálinka, akkor inkább mézzel keverném. minimálisan csökken a foka és sokkal jobban itatja magát. 🙂 bár szvsz én a ágyasbirsre esküszöm. 🙂 de a hátorokon túl lévő “pálinkák” még mindig csak párlatok 🙂

    , Hozzászólás ID: #94712
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Nálam Agárdi Cigánymeggy az igazi :cote:

    , Hozzászólás ID: #94713
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Aki szeretne külföldről prémium dohányokat rendelni az írjon rám!

    , Hozzászólás ID: #94714
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Muhaha! A kulcsszó ajánló programok a ‘vízipipa’ szóhoz már ajánlják a ‘vízipipa fan’ szópárost is. 😀

    , Hozzászólás ID: #94715
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    Muhaha! A kulcsszó ajánló programok a ‘vízipipa’ szóhoz már ajánlják a ‘vízipipa fan’ szópárost is. 😀

    Halad a dolog szép lassan előre!

    Gratulálok syska! Kitartás tovább,tovább!

30 bejegyzés megtekintése - 12,571-12,600 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.