A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95256
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Ha van olyan amit te már nem fogsz használni akkor nekem adhatod 😛

    amugy meg szép vp készlet :amen: 😀

    nekem még csak egy top mark 37cm-es van ..:/

    de tervezem h beujítok egy aladint.

    , Hozzászólás ID: #95257
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    shishaman96 írta korábban:
    Ha van olyan amit te már nem fogsz használni akkor nekem adhatod 😛

    amugy meg szép vp készlet :amen: 😀

    nekem még csak egy top mark 37cm-es van ..:/

    de tervezem h beujítok egy aladint.

    mmint dohány 😀

    , Hozzászólás ID: #95258
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Másfél óra bőven elég egy full kidolgozott tételsorral bármire … 😀

    A kidolgozott anyag:

    1. Igaz

    2. Hamis

    3. Második függvény

    4. Igaz

    5. Novell szabvány

    6. 10%

    7. Hamis

    stb…stb.. Ilyen van. Meg lett a kettes. Sajna csak 2es lett, mert változtattak a kérdéseken fuck. Nem baj, görbül és kipipálva! 😀

    Amúgy Biomonitoring rendszerek című kurzus volt.

    , Hozzászólás ID: #95259
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    A biomonitoring az egy érdekes téma, már kaptunk belőle egy kis ízelítőt szakmából, de majd csak technikusi éven mélyülünk bele a dologba. 🙂 Makrofitonok, makrogerinctelenek és a többi… Nekem először most az legfőbb célom, hogy legyek túl ezen a vacak szóbeli érettségin és tűzre rakjam a magyar tételeket. Már komolyan várom, hogy jöjjön el a jövőhét kedd és túl legyek rajta, mert rohadtul nincs kedvem már foglalkozni a sok marhasággal. Lehet alapvető műveltség, de már nekem elég volt a sok “bohém” és depressziós, naplopó költőből… 🙂 Ezzel már nem szeretnék többet foglalkozni. A szakma és a nyelv tételek természetesen maradnak. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95260
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Egyetértek, biomonitoring jó dolog. Csak meg ne kérdezzétek, hogy mire… 🙂

    , Hozzászólás ID: #95261
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    krampi írta korábban:

    Annyira mar nem aktuálisak a képek, majd csinálok frissebbeket. A pipák lényegében ezek, csak a KM is kapott egy barna bohemian üveget. Meg hamarosan bővülni fog ismét a család 🙂

    A dohánykészlet is változott elég sokat, de majd azt is frissítem. De valami ilyesmi 🙂

    Jó sokmindened van, de nemtudom, hogy minek kell 6 pipa (nekem elég bőven kettő).

    , Hozzászólás ID: #95262
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A magyarral én is így voltam … Nem volt vele bajom, meg szívesen olvastam / hallgattam a dolgokat, de valahogy a humán tárgyak sosem rögzültek olyan mélyen az agyamba, mint a reál dolgok.

    Aztán valamelyik nap lepődtem meg, amikor egy lánynak fejből idéztem egy Csokonai versből 😀 Akkor azért értékeltem, hogy anno szuszakolták belénk a dolgot 😛

    , Hozzászólás ID: #95263
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    vpaladin írta korábban:
    Jó sokmindened van, de nemtudom, hogy minek kell 6 pipa (nekem elég bőven kettő).

    BECAUSE I CAN!!!!!444

    😀

    , Hozzászólás ID: #95264
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Nah ma meglettek az érettségi eredményeim 🙂

    Magyar 71%

    Töri 84%

    Angol 84%

    Infó 94%

    Matek 95%

    , Hozzászólás ID: #95265
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    Dice írta korábban:
    Nah ma meglettek az érettségi eredményeim 🙂

    Magyar 71%

    Töri 84%

    Angol 84%

    Infó 94%

    Matek 95%

    Gratula! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95266
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    krampi írta korábban:

    Annyira mar nem aktuálisak a képek, majd csinálok frissebbeket. A pipák lényegében ezek, csak a KM is kapott egy barna bohemian üveget. Meg hamarosan bővülni fog ismét a család 🙂

    A dohánykészlet is változott elég sokat, de majd azt is frissítem. De valami ilyesmi 🙂

    Ez a gyűjtemény kb mennyi zsetont ér? 🙂

    , Hozzászólás ID: #95267
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nem merem összeszámolni, maradjunk annyiban 😀

    , Hozzászólás ID: #95268
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    krampi: És rendszeresen használod mindet? Vagy ilyen ec-pec alapon megy? El sem tudom képzelni

    , Hozzászólás ID: #95269
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Dice írta korábban:
    krampi: És rendszeresen használod mindet? Vagy ilyen ec-pec alapon megy? El sem tudom képzelni

    Pipákból a két bal szélső török az pihenőn van, szinte sosem használom őket, az Aladint tesóm használja, én meg a KM-et, az AF-et és a QT-t. Általában a döntés hangulat, illetve helyzetfüggő. Pl. attól függően, hogy hol pipázom, van hogy asztalra kerül a pipa, akkor a QT-t veszem elő, ha földre, akkor valamelyik másikat 🙂 Vizsgaidőszakban meg általában megy a rotálás és mindig azzal pipázok, amelyik éppen tiszta. Aztán 3-4 naponta megy egy nagytakarítás 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #95270
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    krampi írta korábban:
    Dice írta korábban:
    krampi: És rendszeresen használod mindet? Vagy ilyen ec-pec alapon megy? El sem tudom képzelni

    Pipákból a két bal szélső török az pihenőn van, szinte sosem használom őket, az Aladint tesóm használja, én meg a KM-et, az AF-et és a QT-t. Általában a döntés hangulat, illetve helyzetfüggő. Pl. attól függően, hogy hol pipázom, van hogy asztalra kerül a pipa, akkor a QT-t veszem elő, ha földre, akkor valamelyik másikat 🙂 Vizsgaidőszakban meg általában megy a rotálás és mindig azzal pipázok, amelyik éppen tiszta. Aztán 3-4 naponta megy egy nagytakarítás 😀 😀

    Lusta voltál takarítni a pipádat, ezért vettél még 5öt :hehe:

    hétfő-kedd-szerda-csütörtök-péntek-szombat pipázás, vasárnap nagytakarítás :hehe:

    , Hozzászólás ID: #95271
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Dice írta korábban:
    krampi írta korábban:

    Pipákból a két bal szélső török az pihenőn van, szinte sosem használom őket, az Aladint tesóm használja, én meg a KM-et, az AF-et és a QT-t. Általában a döntés hangulat, illetve helyzetfüggő. Pl. attól függően, hogy hol pipázom, van hogy asztalra kerül a pipa, akkor a QT-t veszem elő, ha földre, akkor valamelyik másikat 🙂 Vizsgaidőszakban meg általában megy a rotálás és mindig azzal pipázok, amelyik éppen tiszta. Aztán 3-4 naponta megy egy nagytakarítás 😀 😀

    Lusta voltál takarítni a pipádat, ezért vettél még 5öt :hehe:

    hétfő-kedd-szerda-csütörtök-péntek-szombat pipázás, vasárnap nagytakarítás :hehe:

    Amikor nagy hajtás van és napi 2-3 óra alvásra van csak időm, akkor szomorú, de van, hogy pár napig valami hasonló megy 🙂

    , Hozzászólás ID: #95272
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139

    Bocsi,de más is érezte híg széklet ízűnek a masah cseresznyét? 🙁 mindjárt felfordul a gyomrom :rougefaché: (hányingerem van)

    , Hozzászólás ID: #95273
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    Bones írta korábban:
    Bocsi,de más is érezte híg széklet ízűnek a masah cseresznyét? 🙁 mindjárt felfordul a gyomrom :rougefaché: (hányingerem van)

    Mivel én nem tudom milyen az a “híg széklet” íz, inkább azt mondanám, hogy nekem sem jött be annyira az íze.. Nekem cherryből a Mizo a favorit 🙂

    , Hozzászólás ID: #95274
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    szmark001 írta korábban:
    Bones írta korábban:
    Bocsi,de más is érezte híg széklet ízűnek a masah cseresznyét? 🙁 mindjárt felfordul a gyomrom :rougefaché: (hányingerem van)

    Mivel én nem tudom milyen az a “híg széklet” íz, inkább azt mondanám, hogy nekem sem jött be annyira az íze.. Nekem cherryből a Mizo a favorit 🙂

    Azt is kóstoltam 500X lehagyja ezt :triste1: (egy doboz tiktak van a számban hogy ne rohanjak sugárba….)

    , Hozzászólás ID: #95275
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Van valaki a fórumon aki tudna segíteni a .eu által forgalmazott ajándék/megvásárolható “promóciós” pólók ügyében? Van nekem is egy és nagyon szeretem. Régóta keresek megbízható, korrekt céget akik hasonló színvonalon készítenek el minimális mennyiségben pólókat saját minta alapján… Julio is írt valahova régebben, de sajnos nem találom a szóban forgó hozzászólását (nem a fórumon volt) és nem is nevezte nevén az üzletet, ahonnan rendelte a pólókat.

    , Hozzászólás ID: #95276
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Kérdezz rá 😀 írj julionak e-mailt és szerintem (mert normális ember) vissza fog írni.

    , Hozzászólás ID: #95277
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Valaki tömött már úgy, hogy a dohányba rakott egy kis shiazo-t? Vajon van értelme? Ha valaki próbálta, és megosztaná tapasztalatait, azt megköszönném.

    , Hozzászólás ID: #95278
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    WaZza írta korábban:
    Valaki tömött már úgy, hogy a dohányba rakott egy kis shiazo-t? Vajon van értelme? Ha valaki próbálta, és megosztaná tapasztalatait, azt megköszönném.

    Próbáltam..az a probléma hogy a Shiazo-nak hamarabb elmegy az íze és előjön az a csípős utóíz amikor még a dohány jó, ráadásul ráég a dohány a kavicsokra szóval nem lehet újrahasznosítani

    , Hozzászólás ID: #95279
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104
    Dice írta korábban:
    WaZza írta korábban:
    Valaki tömött már úgy, hogy a dohányba rakott egy kis shiazo-t? Vajon van értelme? Ha valaki próbálta, és megosztaná tapasztalatait, azt megköszönném.

    Próbáltam..az a probléma hogy a Shiazo-nak hamarabb elmegy az íze és előjön az a csípős utóíz amikor még a dohány jó, ráadásul ráég a dohány a kavicsokra szóval nem lehet újrahasznosítani

    Nem hangzik jól, tehát akkor nem ajánlod?

    , Hozzászólás ID: #95280
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Akit érdekel az nézze meg a legújjab videómat. 🙂 https://www.youtube.com/user/vizipipasal … XShytRM2Wk

    , Hozzászólás ID: #95281
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    sYska/!/ írta korábban:
    af 2alma

    🙁

    , Hozzászólás ID: #95282
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nem lesz gyenge dolog… :=

    , Hozzászólás ID: #95283
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ilyenkor jön az értelmes kérdés: “Ez komoooly??” 😀

    , Hozzászólás ID: #95284
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    vpaladin írta korábban:
    Akit érdekel az nézze meg a legújjab videómat. 🙂 https://www.youtube.com/user/vizipipasal … XShytRM2Wk

    nem ETM dohány hanem al masah:) 🙂

    , Hozzászólás ID: #95285
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    ugy van igazság szerint h ETM Al masah

30 bejegyzés megtekintése - 13,141-13,170 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.