A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96066
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453

    Na, nekem csak most sikerült idevetődnöm az ingadozó netelérésem miatt, de nagyon tetszetősre sikeredett ez az egész! Syska, le a kalappal! Megiszunk majd rá 1-2 sört :pascontent2: . Egyetlen, számomra kicsit kellemetlen pont van: nem tudok az aktív témák részre kattintani, hogy a többit is lássam, így csak a közvetlenül a listában lévőkre tudok kattintani, pedig biztos, hogy többe is érkezik válasz egy adott napon, sajnos csak este tudok ránézni a fórumra, ilyenkorra már tekintélyes hsz-mennyiség gyűlik össze, amit így nem teljesen tudok végigolvasni 🙁 . Valszeg csak én nem találok valami funkciót (vagyok ennyire sügér, na.), de a régi helyről csupán ez az egy dolog hiányzik.

    , Hozzászólás ID: #96067
    serialkillah
    Felhasználó
    SerialKillah
    • Hozzászólás: 20

    Hello!

    Lehet csak én láttam ilyet, de tud valaki valamit az ilyen előre csomagolt, vízipipa fóliáról ? Nem a páncélra gondolok, hanem ami már alapból kör alakú… Ez működik, tényleg jobb mint a sima fólia ? Bocs hogy ide de nem találtam más témát ehhez…

    , Hozzászólás ID: #96068
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    'SerialKillah' írta korábban:

    Hello!

    Lehet csak én láttam ilyet, de tud valaki valamit az ilyen előre csomagolt, vízipipa fóliáról ? Nem a páncélra gondolok, hanem ami már alapból kör alakú… Ez működik, tényleg jobb mint a sima fólia ? Bocs hogy ide de nem találtam más témát ehhez…

    Persze, hogy jobb mint a sima háztartási fólia. Lásd a tangiers-en nem kell módot alkalmazni(Kör alakú fóliával), keményebb anyagból van és kicsi a valószínűsége, hogy “rászippantod” a lyukra.

    , Hozzászólás ID: #96069
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Légy szíves drukkoljatok!! Ma derül ki kapok e új pipát 😀

    Hát nem lett meg 🙁 Mostanába biztos nem lesz új pipám :'(

    , Hozzászólás ID: #96070
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Tipp: 50 g vízipipadohány tárolására alkalmas tárgy ( természetesen kifertőtlenítve… ):

    -t. g. kaviárosüveg 😉

    Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #96071
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    **esco g***aságos??

    amúgy az mennyibe kerül ??

    , Hozzászólás ID: #96072
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    'sickness' írta korábban:

    Csak hülyeségből írtam … POÉN :langue2:

    áá nem játszunk ilyet mert a végén minden percben megkívánnék egy jó kis pipát 😉 :rouge: 😐

    , Hozzászólás ID: #96073
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'shishaman96' írta korábban:

    **esco g***aságos??

    amúgy az mennyibe kerül ??

    Igen, az !

    Az árát sajnos nem tudom megmondani, mivel anya vette, és bár megkérdezném, de holnap reggel négykor kel, mert megy műszakra, ergó ő már alszik, de holnap megkérdezem neked ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #96074
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415
    'James' írta korábban:

    Az érintetteknek hogy sikerült a felvételi? 🙂 Én maradok még technikusi éven, majd csak jövőre felvételizek, de a pontokat megnéztem és már így is felvettek volna. 🙄

    Engem felvettek, az ELTE TTK-n, Bioszon folytatom a butulást jövőre. 🙂 Igazából laza 83 ponttal voltam fölötte a ponthatárnak. 😛 Meg lett volna bőven az orvosi is, de nem akarok orvos lenni, nemes egyszerűséggel…

    És a többiek? Volt még felvételiző idén?

    , Hozzászólás ID: #96075
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'Radish' írta korábban:

    Engem felvettek, az ELTE TTK-n, Bioszon folytatom a butulást jövőre. 🙂 Igazából laza 83 ponttal voltam fölötte a ponthatárnak. 😛 Meg lett volna bőven az orvosi is, de nem akarok orvos lenni, nemes egyszerűséggel…

    És a többiek? Volt még felvételiző idén?

    Gratulálok! 🙂 Sok sikert a továbbiakban! Amúgy igen, sajnos most még az orvosi pálya se bíztató, sőt… szinte alig van olyan diploma amivel biztosan találunk jól kereső állást. Ezért is maradok a suliban még egy évet, hogy egy szakmát szerezzek, mert nekünk lehetőség van 1 év alatt nappali képzés keretében technikusi végzettséget szerezni. Aztán jövőre felvételi és irány a BME-ÉŐK.

    , Hozzászólás ID: #96076
    rifle02
    Felhasználó
    rifle02
    • Hozzászólás: 43

    Valaki nem tud segítene,, hogyha megyek Ausztriába ott van-e valahol nagyobb vizipipás bolt ahol esetleg külföldi dohányokat vagy pipatartozékokat kapni? Vagy az oda szálított dohányokra is él a német glicerin törvény?

    , Hozzászólás ID: #96077
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'rifle02' írta korábban:

    Valaki nem tud segítene,, hogyha megyek Ausztriába ott van-e valahol nagyobb vizipipás bolt ahol esetleg külföldi dohányokat vagy pipatartozékokat kapni? Vagy az oda szálított dohányokra is él a német glicerin törvény?

    Ausztriában nincs glicerintörvény, viszont több fórumtárstól tudom, hogy Ausztriában nincs túl nagy dohányválaszték, de kapható friss Al-Fakher dohány. Ottani boltot nem ismerek, de például dohánytrafikokban lehet találkozni vízipipa dohányokkal, de ott is csak 50 grammos kiszerelésekben.

    , Hozzászólás ID: #96078
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    https://bit.ly/qITjxP

    Szerintetek ez mennyire igaz?

    , Hozzászólás ID: #96079
    qqchichenqq
    Felhasználó
    Dr. Q.Q
    • Hozzászólás: 12
    'shishaman96' írta korábban:

    https://bit.ly/qITjxP

    Szerintetek ez mennyire igaz?

    Szerintem nem “annyira” káros a pipa mint a cigi ugyanis mi nem égetjük el a dohányt

    , Hozzászólás ID: #96080
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Ezt én jól tudom, de én arra gondoltam amit a csávó összességébe motyog..

    , Hozzászólás ID: #96081
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    A videóban pont , hogy a vizipipa az “egészségesebb”

    , Hozzászólás ID: #96082
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    'Radish' írta korábban:

    Engem felvettek, az ELTE TTK-n, Bioszon folytatom a butulást jövőre. 🙂 Igazából laza 83 ponttal voltam fölötte a ponthatárnak. 😛 Meg lett volna bőven az orvosi is, de nem akarok orvos lenni, nemes egyszerűséggel…

    És a többiek? Volt még felvételiző idén?

    Bár nem középsuliban végeztem, nekem is összejött a SZTE TTIK Vegyész MSc. Grat. a többieknek is!

    , Hozzászólás ID: #96083
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214

    Syska: Lehetne egy olyan fórum stílus ahol annyi változás van, hogy fekete a háttér? Ez a fehér éjszaka kiégeti a szemem. 🙂

    Jim

    , Hozzászólás ID: #96084
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Igaz kicsit későn válaszolok, de igen, én is most felvételiztem és megyek SZTE-TTIK programtervező informatikusnak

    Én csak laza 50 ponttal voltam felette 😛

    , Hozzászólás ID: #96085
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Kormi' írta korábban:

    Bár nem középsuliban végeztem, nekem is összejött a SZTE TTIK Vegyész MSc. Grat. a többieknek is!

    Grat! Erre majd tolunk egy finom Nakhla Mix-et. 🙂

    'JimClark' írta korábban:

    Syska: Lehetne egy olyan fórum stílus ahol annyi változás van, hogy fekete a háttér? Ez a fehér éjszaka kiégeti a szemem. 🙂

    Jim

    Megoldható, akkor már egy konkrét feketített verziót készítenék. Azonban ehhez kell legalább 1-2 hét, mert most van melóm rendesen, de jó ötlet és érdemes megvalósításra.

    'Dice' írta korábban:

    Igaz kicsit későn válaszolok, de igen, én is most felvételiztem és megyek SZTE-TTIK programtervező informatikusnak

    Én csak laza 50 ponttal voltam felette 😛

    Üdv az SZTE-n! Gólyatábort ki ne hagyd!

    , Hozzászólás ID: #96086
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Szerintem a fekete túl morbid,valahol láttam pörkölt kávé barnát ,kis mintával ,az jó lenne…..

    , Hozzászólás ID: #96087
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Tisztelt Syska/!/

    Egy olyan kéréssel fordulnék hozzád, hogy kérlek állíts össze nekem egy dohányranglistát, a leggyengébb minőségűtől a legjobbig ! Előre is köszönöm !

    , Hozzászólás ID: #96088
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    szia.

    Itt találsz a márkákról egy sorrendet !

    , Hozzászólás ID: #96089
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Franciskanéni' írta korábban:

    szia.

    Itt találsz a márkákról egy sorrendet !

    Ebben nagyon kevés márka szerepel bár( már-már túl kevés ) , de köszönöm !

    , Hozzászólás ID: #96090
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    'Oreyus' írta korábban:

    Ebben nagyon keés márka szerepel bár( mármár túl kevés ) , de köszönöm !

    Azon a weboldalon csak hazai dohány márkákat találsz. (Az összes ami kapható hazánkban)

    , Hozzászólás ID: #96091
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Ez egy elég régi és szubjektív lista. Nem kéne ebből kiindulni. Pl egy Nakhla nálam bármikor előbb végezne mint egy Al-Masah, de igazából nem is lehet összehasonlítani a kettőt.

    , Hozzászólás ID: #96092
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Riccio' írta korábban:

    Ez egy elég régi és szubjektív lista. Nem kéne ebből kiindulni. Pl egy Nakhla nálam bármikor előbb végezne mint egy Al-Masah, de igazából nem is lehet összehasonlítani a kettőt.

    Miért ?

    ( Talán azért mert annyira eltérő a minőségük ? )

    , Hozzászólás ID: #96093
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    az egész vízipipás íz kérdés az emberek ízlésén múlik nekem pl hangulat függő bár a guavát képtelen vagyok elszivni van aki meg van őrülve érte amugy igen a nakhla egy régebbi tradicionálisabb vonal véleményem szerint realisztikusabb és erősebb ízekkel míg a masahnál van egy tipikus “masah íz” amit nem tudok körbe írni szóval szerintem ezt inkább tapasztald ki 🙂

    , Hozzászólás ID: #96094
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Valami ilyesmi amit dózer mond. A Nakhla egy teljesen tradicionális több éves múltra visszatekintő, míg a Masah egy új modernebb dohány, ahol előtérbe helyezték, hogy minél nedvesebb legyen a dohány, minél több füsttel. Olyan mintha egy vezetékes telefont szeretnél összehasonlítani egy okostelefonnal.

    , Hozzászólás ID: #96095
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    https://bit.ly/o74j40

    Érdeklődni szeretnék hogy valaki használt e már ilyet közületek, és ha igen, kérem írja le milyen, mik a tapasztalatai ezzel a kiegészítővel kapcsolatban !

    Előre is köszönöm !

    Üdv: Oreyus

30 bejegyzés megtekintése - 13,951-13,980 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.