A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96096
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    'Oreyus' írta korábban:

    https://bit.ly/o74j40

    Érdeklődni szeretnék hogy valaki használt e már ilyet közületek, és ha igen, kérem írja le milyen, mik a tapasztalatai ezzel a kiegészítővel kapcsolatban !

    Előre is köszönöm !

    Üdv: Oreyus

    Hasonló csövek találhatók Szultán Centerben is.Ilyen csövet nem de ehhez hasonlót probáltam

    csak az teljesen átlátszó volt. Ára elég olcsó de sajnos nem valami strapabíró :nono: Nekem egy hasonló sima eldobható cső 2 tisztítást bírt ki aztán elkezdett több helyen is szelelni. Én az enyémet a Szultán Kincseiben vettem 300 Ft-ért (Ha jól emlékszem) Ehhez hasonló cső Szultán Centerben 500-600ft körül van.

    , Hozzászólás ID: #96097
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Tisztelt Syska/!/

    Egy olyan kéréssel fordulnék hozzád, hogy kérlek állíts össze nekem egy dohányranglistát, a leggyengébb minőségűtől a legjobbig ! Előre is köszönöm !

    'Franciskanéni' írta korábban:

    szia.

    Itt találsz a márkákról egy sorrendet !

    Meg is válaszolták előttem. 🙂 Bár nem értem, hogy ehhez miért én kellek. 😀

    , Hozzászólás ID: #96098
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Ti hogy szoktátok megóvni a vízipipátok víztartályát a külső behatásoktól, amennyiben hosszabb úton szállítjátok, és nem a dobozában ? A válasz(oka)t előre is köszönöm ! Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #96099
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'Oreyus' írta korábban:

    Ti hogy szoktátok megóvni a vízipipátok víztartályát a külső behatásoktól, amennyiben hosszabb úton szállítjátok, és nem a dobozában ? A válasz(oka)t előre is köszönöm ! Üdv: Oreyus

    Rongyba és újságpapírba tekerem, és nem azzal vizsgálom a járda törésállóságát!:roll:

    , Hozzászólás ID: #96100
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    2-3 régi, kinőtt pólóba tekerem és ezt cellux segítségével rögzítem rajta, majd a táska közepére próbálom pozicionálni.

    , Hozzászólás ID: #96101
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    A hűtőhöz kapott műanyag “pufi-fóliába” tekerem, plusz szintén a pólók közé rejtve a táska közepébe igyekszem elhelyezni, hogy minden oldalról védje valami.

    , Hozzászólás ID: #96102
    serialkillah
    Felhasználó
    SerialKillah
    • Hozzászólás: 20

    Csáó !

    Nem akarok hülyének tűnni, de nemtalálom a NazarHokaah.com topicját … Nem tudja valaki nekem belinkelni ? vagy törölték ? ha beírom a keresőbe, rányomok, kiírja hogy nem található… Ha hülyeséget kérdezek bocsiiii 🙂

    , Hozzászólás ID: #96103
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Kulcsszavakat használj!(Lehetséges, hogy elírtad)

    Tessék:

    , Hozzászólás ID: #96104
    serialkillah
    Felhasználó
    SerialKillah
    • Hozzászólás: 20
    'sickness' írta korábban:

    Kulcsszavakat használj!(Lehetséges, hogy elírtad)

    Tessék:

    Köszönöm szépen ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #96105
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Egy képpel szeretném elmondani, mi is dobta fel a kedvem. A kép titkosított böngésző módba készült, tehát ez a valós találati lista. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    [attachment=1216:fanlapcsaladfeltor.jpg]

    , Hozzászólás ID: #96106
    gerzson
    Felhasználó
    Gerzson
    • Hozzászólás: 23

    Valaki kipróbálta már a webshopokban kapható vízipipatáskát? Ha igen, akkor érdekelne, hogy mennyire és mivel tudta megtömni és hogy tényleg hasznos-e, vagy érdemes másban hurcolni a pipát és kellékeit?

    , Hozzászólás ID: #96107
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    , Hozzászólás ID: #96108
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Jó az új videód Syska/!/ !

    Köszönjük szépen !

    A Khalil Mammon pipatest hányféle fémből van ? oo/

    ( kicsit furesz ez a pipa a magamfajta 'csórópipás'-nak :gene: aki élőben még csak Top Mark-ot látott… )

    , Hozzászólás ID: #96109
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    'Oreyus' írta korábban:

    Jó az új videód Syska/!/ !

    Köszönjük szépen !

    A Khalil Mammon pipatest hányféle fémből van ? oo/

    ( kicsit furesz ez a pipa a magamfajta 'csórópipás'-nak :gene: aki élőben még csak Top Mark-ot látott… )

    Attól függ mit szeretnél 🙂 Trimetal az szerintem egyértelmű, mármint a neve. (De az alkotó fémek: Sárgaréz, Vörös réz, acél)

    , Hozzászólás ID: #96110
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sickness' írta korábban:

    Attól függ mit szeretnél 🙂 Trimetal az szerintem egyértelmű, mármint a neve. (De az alkotó fémek: Sárgaréz, Vörös réz, acél)

    A videóban egy Khalil Mammon Pharonie szerepel erről szólt a kérdés !

    ( az én hibám, hisz oda kellett volna írnom, :contrac: bocsánatot kérek ! ) :triste1:

    , Hozzászólás ID: #96111
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Valaki citromsavval mosott már csövet, tapasztalatok ?(Vízben oldott változatával)

    , Hozzászólás ID: #96112
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sickness' írta korábban:

    Valaki citromsavval mosott már csövet, tapasztalatok ?(Vízben oldott változatával)

    Én még csupán citromlével !

    Az kiválóan kivette az Al Fakher vendégcsövemből a műanyag ízt !

    Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #96113
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'sickness' írta korábban:

    Valaki citromsavval mosott már csövet, tapasztalatok ?(Vízben oldott változatával)

    Én már próbáltam, de a szagot annyira nem vette el mint a citromlé. Inkább citromlé + 1 kk. szódabikarbóna keveréke vízzel felhigítva, ez már jól bevált.

    , Hozzászólás ID: #96114
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Az új Nargilem csövemet kb 3-4 alkalommal mostam át ecettel citromlével meg mindennel, egyik se vette ki az ízt. Végül elkezdtem használni és eltűnt magától.

    , Hozzászólás ID: #96115
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Tisztelt fórumozók !

    Vásároltam egy Al Masah cseresznyés dohányt, de hogy őszinte legyek számomra nem az igazi, mert egyrészt a dohány íze elnyomja az amúgy is meglehetősen lágy cseresznye / aroma !!! / ízt ( ez azért tartottam fontosnak elmondani, mert nagyon mű íze van… ) !

    Bár hozzá kell tegyem, hogy ennek ellenére, az illata isteni finom ( bár az íze is olyan lenne, mint az illata… ), és a füstre sem lehet panasz, sem a mennyiségére, sem a töménységére !

    / ( Vagy az is ) Lehet, hogy csak rossz csomagot fogtam ki ? /

    na de ennyire… :gene:

    Csakmert sokszor olvastam már itt a fórumban, hogy a középkategóriás, vagy annál gyengébb minőségű dohányoknál csomagonként eltérő lehet a dohány aprítottsága és/vagy nedvessége, valamint íze és illata.

    Először azt hittem, hogy a töméssel kapcsolatos tapasztalatlanságom miatt lehet, és én rontottam el valamit, de egy barátomat megkértem, ( aki már két éves vízipipás tapasztalattal rendelkezik ) hogy tömjön nekem egyet, meg is tette…

    és ugyanazt az eredményt értük el ( Sajnos neki sem ízlett… )

    ( A dohány nedvessége is jó volt megítélésem szerint, nem volt túltömve, a dohány nem égett meg, füstöt is adta bőséggel… )

    / Kérlek benneteket ajánljatok nekem egy finom cseresznyés dohányt mert ebben ( nagyot ) csalódtam !/ Köszönöm előre is !!!

    Körülmények:

    -40mm three kings öngyulladós szén

    -55 cm Top Mark vízipipa

    -hagyományos egyiptomi kerámia

    -Al Fakher vendégcső

    A véleményeket, válaszokat előre is köszönöm !

    Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #96116
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Az első amit ajánlani tudok, hogy a keresőben keresd ki a megfelelő témát, és oda írj légy szíves!

    https://vizipipaforum.com/topic/4136-al-masah/

    Másodsorban az El Nakhla Mizo cherry-s dohányt tudom ajánlani amit kis hazánkban könnyedén be tudsz szerezni.

    , Hozzászólás ID: #96117
    highfox
    Felhasználó
    highfox
    • Hozzászólás: 57

    Vagy kipróbálhatod az Al Sultan cseresznyét az is nagyon finom. :super:

    , Hozzászólás ID: #96118
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Akoska60' írta korábban:

    Az első amit ajánlani tudok, hogy a keresőben keresd ki a megfelelő témát, és oda írj légy szíves!

    https://vizipipaforum…/4136-al-masah/

    Másodsorban az El Nakhla Mizo cherry-s dohányt tudom ajánlani amit kis hazánkban könnyedén be tudsz szerezni.

    Teljesen jogos !

    / Tisztelt Admin Kérlek töröld ki innen ! /

    Köszönöm szépen, akkor legközelebb Mizo dohányt veszek !

    , Hozzászólás ID: #96119
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Én nem tudom törölni, majd az admin, ha úgy gondolja…

    Nem fogsz csalódni az említett dohányban szerintem.

    , Hozzászólás ID: #96120
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Akoska60' írta korábban:

    Én nem tudom törölni, majd az admin, ha úgy gondolja…

    Nem fogsz csalódni az említett dohányban szerintem.

    Ez a dohány ( ha le szabad írni ) milyen árban kapható ?

    Tubicán leltem is egy tesztet róla: https://bit.ly/o7zrg3

    , Hozzászólás ID: #96121
    highfox
    Felhasználó
    highfox
    • Hozzászólás: 57

    Adójegyes úgyhogy ugyanannyi mint a Masah

    , Hozzászólás ID: #96122
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Oreyus, Te az életben is ilyen hivatalos stílusban beszélsz?

    , Hozzászólás ID: #96123
    gzenguz
    Felhasználó
    gzenguz
    • Hozzászólás: 4

    Sziasztok!

    Csak egy rövid, bugyuta kérdésem lenne, tudatlan vagyok még ebben a témában…:$

    A kérdésem az lenne, hogy a Nargilem minik (célirányosabban a Nargilem NP 300as pipa) szír, vagy egyiptomi “tölcsércsatlakozású”? Valamint melyik pipára lehetne ráfogni h jobb? A Nargilem minire vagy a Mya QT-re?

    Előre is köszönöm a válaszokat!:)

    , Hozzászólás ID: #96124
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A Nargilem-es kérdést a Nargilem témájába várjuk. 🙂

    Amúgy: Keress képeket és meglátod. -> vagy , mindkettőnél jól látszik, hogy kiszélesedik a kerámia alja, tehát egyiptomi.

    A két pipa közötti különbséget pedig a két márkának az olvasásával megtudhatod.

    , Hozzászólás ID: #96125
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Sziasztok.

    Szeretnék több csövű vizipipát vásárolni , de ha jól tudom van olyan is már , hogy nem kell befogni a csövek végét , amikor másik ember szívja mert szeleppel van megoldva . Kérdésem a következő : Melyik több csövű vizipipák ezek , amelyik szelepes már?

30 bejegyzés megtekintése - 13,981-14,010 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.