A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96306
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    'sYska/!/' írta korábban:

    Én is csak röhögtem. 😀 Nem vagyok isten, de azért hülye sem vagyok. 🙂

    Szegény azt se tudja, hogy ki vagy…xD Nem mintha bűnt követet volna el de nagyon kiosztot. pPersze nem rosz szándékból.

    , Hozzászólás ID: #96307
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Azért ez nem volt semmi!

    Csóri srác, már akár mit is ír/mond, ebből jól nem jön ki..:mdr3:

    , Hozzászólás ID: #96308
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Akoska60' írta korábban:

    Azért ez nem volt semmi!

    Csóri srác, már akár mit is ír/mond, ebből jól nem jön ki..:mdr3:

    Pedig próbálkozik erősen… :hehe:

    , Hozzászólás ID: #96309
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Oreyus: Ha valamiről szeretnél véleményt kérni, akkor csak simán leírhatod a termék nevét is. Esetleg keresel egy képet róla és feltöltöd. Oké, hogy szabályosan linkelsz, de nem kell túlzásba esni.

    , Hozzászólás ID: #96310
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Szerintem ez ennyiért ajándék, csapjatok le rá ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #96311
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Már meg is vettem ezt a pipát , jövő héten érkezik 🙂

    , Hozzászólás ID: #96312
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Belépek az e-mail fiókomba. Levél a mániákusoktól:

    Kedves Jani!

    Tudtad? Augusztus 31-ig érdemes meglátogatnod az Arafat kendők webáruházát, mert erre az üzenetre hivatkozva 2 tetszőleges színű kendő rendelése esetén egy harmadikat ingyen fogsz kapni!

    Nincs más dolgod, mint a megrendelés véglegesítésekor a megjegyzés rovatba beírni, hogy milyen színű ajándék kendőt kérsz.

    Kattints ide: censored 😀

    Ne késlekedj, nehogy lemaradj a készletünkről!

    Még mentenék a menthetetlent… nagyon nagy anyagi gáz lehet, ha már erre szorulnak.

    , Hozzászólás ID: #96313
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ez már olyan, mint múmiának a pacemaker !:happy1:

    , Hozzászólás ID: #96314
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nekem nem küldtek email-t. 🙁

    , Hozzászólás ID: #96315
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'sYska/!/' írta korábban:

    Nekem nem küldtek email-t. 🙁

    Valószínűleg Te tiltó listán vagy!!:langue2:

    , Hozzászólás ID: #96316
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Szemetek! :langue2:

    , Hozzászólás ID: #96317
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'sYska/!/' írta korábban:

    Szemetek! :langue2:

    Gondolom porig vagy sújtva!?:happy1:

    Megjegyzem én kaptam mailt……. / jól fekszem náluk biztosan/

    , Hozzászólás ID: #96318
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Hát ez kemény 🙂 Az emberi faj mikre nem képes :=

    , Hozzászólás ID: #96319
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Forrás: HookahJulio

    , Hozzászólás ID: #96320
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    'Oreyus' írta korábban:

    Forrás: HookahJulio

    Az török pipának néz ki. Vagy csak én vagyok vak ? Mellékelten, beteges a videó:D

    , Hozzászólás ID: #96321
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sickness' írta korábban:

    Az török pipának néz ki. Vagy csak én vagyok vak ? Mellékelten, beteges a videó:D

    Az El Nefes tudomásom szerint Magyar márka ! :siffle:

    A Bomémia kristályüveg víztartály töréstesztjének módja valóban mélységesen elborult elmére vall ! :diable:

    , Hozzászólás ID: #96322
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Vak vagyok kihangsúlyozhattad volna. Ugyanis oda is van írva a videó címére (Én azt vettem figyelembe, hogy nincs szelep azért gondoltam, hogy török.)

    , Hozzászólás ID: #96323
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Attól, hogy egy magyar márkához kapcsolódik, még lehet török felépítésű vízipipa. Nem zárja ki magát a kettő. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96324
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Tudjuk ki a márka tulajdonosa, így nem csoda, hogy a pipa törökös külsőt mutat!

    , Hozzászólás ID: #96325
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    A Bomémia kristályüveg víztartály ennyire jól bírja ütéseket? Nagyon durva.

    , Hozzászólás ID: #96326
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Elvileg igen, ennyire masszív. Azonban én nem merném megcsinálni, nehogy az én üvegemben legyen egy buborék és könnyebben eltörjön. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96327
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ez nálam már a barbárság határát súrolja! A vízipipa az vízipipa, és nem harang. Tudom, hogy demo jellegű a dolog, de akkor sem tetszik, csak a pipa.

    , Hozzászólás ID: #96328
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Oreyus: Mi ez a minden hsz + értékelése? 😀

    , Hozzászólás ID: #96329
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Oreyus: Mi ez a minden hsz + értékelése? 😀

    Ez azt szimbolizálja, hogy:

    a, tanultam belőle

    b, egyetértek vele

    c, hasznos, vagy érdekes információt tartalmazott számomra, olyat amit eddig nem tudtam…

    / például eddig nem tudtam, hogy az El Nefes HookahJulio márkája, de mostmár ezt is tudom Akoska60 mester jóvoltából… /

    És mivel vízipipaanalfabéta vagyok és még bőven van mit tanulnom ezért elismerem azoknak a mestereknek a tudását, akik a fórumban tanítanak bennünket, kezdőket !

    Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #96330
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    tudom, hogy kicsit off, de ha nem idevalónak találja a szerkesztő úr, úgyis kitörli…

    A minap olvastam egy profi dohánytesztnek csak rezgőlécesen nevezhető szösszenetet a világhálón, amely aggasztóan negatív képet fest a Nakhla banánról, nem értem ezt, az enyém isteni finom, szerintetek az ízlésünkben van ekkora eltérés, vagy igenis lehet ennyire ég és föld különbség a két vödröcske Nakhla dohány között ?

    A választ előre is kössz !

    , Hozzászólás ID: #96331
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Igen, lehet ekkora különbség. A kora is számít, a tömés módja is. (Sajnos vannak akik első tömés után írják a tesztet, anélkül, hogy több próbát tennének.) Így egy tesztet sosem szabad szent írásnak venni, csak amolyan iránymutatónak.

    Érdemes azoknak a tesztjeire adni nagyobb hangsúlyt, akikkel hasonló tapasztalatokat szűrsz egy-egy dohányról, mert akkor hasonló az ízlésetek.

    , Hozzászólás ID: #96332
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Igen, lehet ekkora különbség. A kora is számít, a tömés módja is. (Sajnos vannak akik első tömés után írják a tesztet, anélkül, hogy több próbát tennének.) Így egy tesztet sosem szabad szent írásnak venni, csak amolyan iránymutatónak.

    Érdemes azoknak a tesztjeire adni nagyobb hangsúlyt, akikkel hasonló tapasztalatokat szűrsz egy-egy dohányról, mert akkor hasonló az ízlésetek.

    Pédának okáért Syska/!/ mester, szerintem körülbelül így néz ki egy profi dohány teszt !

    'Saiid' írta korábban:

    Na hát akkor megírom a tesztet eme elég jó fajta dohánymárkáról!

    Mint már előbb is leírtam sikerült 5 ízt ma beszerezni ezekből ma kipróbáltam 2db-t is.

    El Nefes – Grapefruit

    Felszerelés: KM Trimetal,Alien mini Phunne,Nammmor cső,Páncélalufólia,3db Coconara

    Csomagolás: Több nylon zacskóba van becsomagolva így szinte esélytelen hogy a melasz kifolyjon belőle.Maga a doboza szép és elég modern amin megtalálható minden infó a dohányról. 10/10

    Illat: Maga az illata nagyon erős és eléggé finom grapefruitos 🙂 10/10

    Dohány állaga/daraboltsága: Melasz téren hasonló a Serbetlihez.Daraboltsága szerintem kiváló, egyáltalán nem találtam benne nagyobb darabot.Egyetlen egy nagyon nagy negatív dolog van e téren ami nem más mint hogy ez az 50gr kb 2 Vortex tömésre elegendő 😮 10/7

    Íz: Miután ráraktam a kerámiára a szeneket 5 perc után különös dolog fogadott szinte majdnem ugyanolyan íze volt a dohánynak mint a Serbetli – Narancsnak egy kis savanyú mellék ízzel.15-20 perc után már eltűnt ez a narancsos íz és megjelent a finom érett grapefruit íz.A pipázás végéig folyamatosan változott az íze kisebb részletekben.(Ilyet még nem nagyon tapasztaltam más dohánnyal de nekem ez nagyon bejött) 10/9

    Füst: 5-10 perc környékén sikerült olyan nagy füstöt elérnem mint még soha és ez a füst mennyiség kitartót még bő 30-35 percig. 10/10

    Összefoglalás képpen, én nagyon tudom ajánlani a dohányt!Ami a legjobban tetszett hogy folyamatosan változott picit az íze.Tömése igen egyszerű volt.Áráról annyit hogy simán veri a vele egy árban lévő dohányokat (Al Sultan,Al Masah) Egyetlen nagy csalódás az a dohány tömege ami számomra nagyon kevésnek tűnt de még így is nagyon megéri. Szóval érdemes kipróbálni!

    Így a végére maga az egész dohány : 10/8,5

    Hamarosan El Nefes – Citrus mix teszt!

    , Hozzászólás ID: #96333
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Igen, ami kellően részletes. 🙂 A mester jelzőt pedig nem szeretem, semminek nem tartom magam a mesterének. 🙂

    Egy kérdés, mennyit érhet használtan egybe: (nem komplett gép, csak alkatrészek)

    Processzor: Intel C2Duo 6420 2,13 GHz

    Memória: Kingmax 800MHz 2giga

    Videókártya: Sapphire Radeon XT1950 256mb DRR3 (+ erős hűtő, így tuningolható, de én nem húztam)

    , Hozzászólás ID: #96334
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Ha emlékeim nem csalnak , és jó alkatrészekre gondolok , akkor 30-35 ezer ft -ért kb.

    De ezt nem mondom biztosra , de ha jól emlékszem … 🙂

    , Hozzászólás ID: #96335
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Hasonló árat számoltam én is megközelítőleg. Megnéztem mit mennyiért kínálnak, visznek el. Alaplappal együtt 38.000-ért adom, ami szerintem nem rossz ár… XP-t lazáán és gyorsan viszi. 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 14,191-14,220 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.