A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96396
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Megnézem a megrendelésnél, ott ki lehetett választani az országot. Szlovákiára 9 fontot dobott ki.

    Ez igy még jó is lenne, csak attól félek, hogy mire ideér rádobnak még vagy 10-20 fontot.

    , Hozzászólás ID: #96397
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Emirates postai küldeményként (7-15 nap) nekem is 9fontot ír. Ha ezt írja akkor gondolom ez így is van, akkor pedig elég gazdaságos. Nem hiszem, hogy rádobnának “csak úgy” 10-20 fontot. Csak a vám tud keverni ha ideér/pont csekkolják a te csomagod :siffle:

    , Hozzászólás ID: #96398
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Akkor szerintem megpróbálok majd 1-2 hónap mulva rendelni ha kifogyok a dohányokból.. Még jobban megérné többen rendelni 6x1kg al fakhert 150fontért és ingyenes szállitással bárhová a világon.

    , Hozzászólás ID: #96399
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'Sultán' írta korábban:

    Akkor szerintem megpróbálok majd 1-2 hónap mulva rendelni ha kifogyok a dohányokból.. Még jobban megérné többen rendelni 6x1kg al fakhert 150fontért és ingyenes szállitással bárhová a világon.

    Az a bibi, hogy Közösségen kívülről jövedéki terméket (dohányt) rendelni igen rizikós. A szabályok szerint csomagban – tudomásom szerint – legfeljebb 50 gramm dohány érkezhet. Több nem. Ettől kicsit több, ha valaki magával hozza a poggyászában külföldről. Különben szabálysértési-, vagy büntetőeljárás, brutál jövedéki bírság és lefoglalás jöhet. A csomag elvileg minden esetben átmegy a vám kezén, akár csomagszállítóval (UPS, Federal Express, DHL stb.), akár postai úton érkezik. Az előbbi esetekben a fuvarcég magyar állomásán lévő vámkirendeltség jár el (márpedig a fuvarcégnek ez is pénz, tehát biztos nem fogja “elnézni”), utóbbi esetben pedig a Nemzetközi Postakicserélőbe érkezik (ahol a posta és vám szintén együttműködik). Az pedig nagyon esetleges, hogy vámvizsgálat nélkül csúszik át a csomag. 6×1 kg? 1 kg sem jöhet be, még vámkezeléssel vámteher megfizetése mellett sem.

    Csak szólok…

    , Hozzászólás ID: #96400
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Hát akkor ezt még át kell gondolni. De nálunk 50gramm al fakher 7 euro.. Elment az eszük.

    Valami megoldást kell találnom, mert én biztos nem adok annyit érte.

    , Hozzászólás ID: #96401
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'Sultán' írta korábban:

    Hát akkor ezt még át kell gondolni. De nálunk 50gramm al fakher 7 euro.. Elment az eszük.

    Valami megoldást kell találnom, mert én biztos nem adok annyit érte.

    Hát sajnos ez a helyzet. Nálunk meg különösen X( Én sokmindent (nem jövedéki és kisebb értékű termékek) kintről veszek (különösen USA, Hong Kong), mert házhozszállítva is jóval olcsóbb, mint itthon megvenni (nem is szólva még az itteni postaköltségről pluszban).

    , Hozzászólás ID: #96402
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Én rendeltem már külföldről dohány-t 1,5 kilót de hála istennek átjött gondok nélkül! És rajtam kívül többen is vannak így! Volt bukásra is példa.

    , Hozzászólás ID: #96403
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Elég szomorú, hogy külföldről kell rendelni.

    Sickness te melyik oldalról rendeltél?

    , Hozzászólás ID: #96404
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Vettem egy 37 cm-es vízipipát , hogy ha valahova megyünk , és nem akarom a nagy pipákat vinni.

    De a pipa borul , a gyári csővel . Arra gondoltam , hogy ha vennék egy mosható szívócsövet , azzal is felborulna szerintetek ??

    Szerk : Mármint az eldobható szívócsőre gondoltam

    , Hozzászólás ID: #96405
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    'Sultán' írta korábban:

    Elég szomorú, hogy külföldről kell rendelni.

    Sickness te melyik oldalról rendeltél?

    Nazarhookah-ról

    , Hozzászólás ID: #96406
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'porcika' írta korábban:

    Vettem egy 37 cm-es vízipipát , hogy ha valahova megyünk , és nem akarom a nagy pipákat vinni.

    De a pipa borul , a gyári csővel . Arra gondoltam , hogy ha vennék egy mosható szívócsövet , azzal is felborulna szerintetek ??

    Szerk : Mármint az eldobható szívócsőre gondoltam

    Nekem is 37cm-es pipám van de nekem nem borula gyári csővel. Nem tudom neked miért borul. :S

    Akár egy Razan vagy Nammor de akár Hookah Pro CL-t is használhatsz csak annyit kell tenned, hogy megfogsz egy akkora virágcserepet amiben elfér a tartály beleteszed a tartály homokot pakolsz rá (amennyi szükséges) és nemfog felborulni 😉

    Remélem tudtam segíteni.

    Üdv.: Shishaman96

    , Hozzászólás ID: #96407
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170
    'porcika' írta korábban:

    Vettem egy 37 cm-es vízipipát , hogy ha valahova megyünk , és nem akarom a nagy pipákat vinni.

    De a pipa borul , a gyári csővel . Arra gondoltam , hogy ha vennék egy mosható szívócsövet , azzal is felborulna szerintetek ??

    Szerk : Mármint az eldobható szívócsőre gondoltam

    Az eldobható szívócső nagyon könnyű, attól biztos nem fog felborulni semmilyen pipa.

    (Mármint ha arra gondolsz, ami kb. 400 forintba kerül.)

    , Hozzászólás ID: #96408
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'CsKrisi' írta korábban:

    Az eldobható szívócső nagyon könnyű, attól biztos nem fog felborulni semmilyen pipa.

    (Mármint ha arra gondolsz, ami kb. 400 forintba kerül.)

    Másik megoldás lehet a borulás gátló!

    https://bit.ly/pn2sWa

    , Hozzászólás ID: #96409
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Jól látom, hogy ki lett törölve a hsz-em? Ez lehetséges? Tegnap írtam egy boltról ahol kapható AF és most nézném, és ki van törölve! <_<

    , Hozzászólás ID: #96410
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Igen hookah231, mert én is vásároltam az általad említett boltban és ami Al Fakher-t ott vettem, háát finoman szólva is régi volt. Annak meg nincs értelme, hogy mindenki odacsődüljön aztán koppanjon.

    , Hozzászólás ID: #96411
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'sYska/!/' írta korábban:

    Igen hookah231, mert én is vásároltam az általad említett boltban és ami Al Fakher-t ott vettem, háát finoman szólva is régi volt. Annak meg nincs értelme, hogy mindenki odacsődüljön aztán koppanjon.

    Bocsánat, én a tapasztalataimat írtam le! Vettem is több dobozzal, és semmi bajuk.. De elhiszem, hogy úgyvan!

    , Hozzászólás ID: #96412
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Nagyon tud a lány 😀

    , Hozzászólás ID: #96413
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Bizonyára abban a a nagyon hosszú szívócsőben elveszett a füst!:diable:

    , Hozzászólás ID: #96414
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Egy nagyobb szívás több füstöt eredményezne.

    :diable: :diable: :diable:

    , Hozzászólás ID: #96415
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109

    Sosem értettem, hogy emberek milyen meggondolásból tesznek fel magukról ilyen végtelenül értelmetlen és céltalan videót a netre. Persze vannak akik nem tudják a magamutogatási kényszerüket kordában tartani és az ostobaságukat mindenáron meg akarják osztani a “világgal”…

    , Hozzászólás ID: #96416
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Úgy gondolom, az ostobasághoz mindenkinek joga van, csak nem, feltétlenül kell reklámozni…

    , Hozzászólás ID: #96417
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'Akoska60' írta korábban:

    Úgy gondolom, az ostobasághoz mindenkinek joga van, csak nem, feltétlenül kell reklámozni…

    Egyetértek, én is erre gondoltam 🙂

    , Hozzászólás ID: #96418
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    'Sultán' írta korábban:

    Van egy ilyen topic, amiben már kibeszéltük!

    , Hozzászólás ID: #96419
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Bocs, de még nem vagyok olyan rég itt, hogy minden topicot átnyálaztam volna.

    , Hozzászólás ID: #96420
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    'Sultán' írta korábban:

    Bocs, de még nem vagyok olyan rég itt, hogy minden topicot átnyálaztam volna.

    Semmi gond, üdvözlet a fórumon, hajrá tessék olvasni, és tanulni! 😉

    , Hozzászólás ID: #96421
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    'Akoska60' írta korábban:

    2 napja zsákmányoltam egy licitálós oldalról.

    Erről a pipáról szeretnék Tőletek véleményeket hallani!

    Első sorban az érdekelne, – amennyiben tudja valaki – hogy milyen márkáról van szó. A szívócsonkon van egy arab felirat, ha valaki tud arabul könnyebb dolga lesz.

    Érdeklődve várom a válaszokat.

    Szerintem megtaláltam ezt a pipát, “Hagyományos Török pipa” felirattal. Ha érdekelne a link írj rám.

    , Hozzászólás ID: #96422
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    https://bit.ly/q2fMDL

    Ezt a fajta zenét szokta valaki hallgatni vagy csak én vagyok ilyen ??

    , Hozzászólás ID: #96423
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ákoska: Van egy külön szín, aminek a neve: “Ferrari piros”, az jó lesz? 😀

    , Hozzászólás ID: #96424
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'sYska/!/' írta korábban:

    Ákoska: Van egy külön szín, aminek a neve: “Ferrari piros”, az jó lesz? 😀

    Igen, az jó !!!:coeur::= Isten vagy!

    Valahogyan a paripa is, és a felirat is kéne rá!! / ha lehet/

    , Hozzászólás ID: #96425
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Az sajnos nem biztos, hogy fog menni. 🙁

30 bejegyzés megtekintése - 14,281-14,310 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.