A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96666
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Akoska60' írta korábban:

    Csinos darab, gratulálok hozzá. Ami tudnod kell!! A szívócső nagyon esztétikus, de nem mosható, ezért azt javaslom,csak ünnepnapokon használd, vagy csak dísznek.

    Igen, tudtam, köszönöm hogy szóltál, természetesen csak ünnepi alkalmakkor fogom használni, hisz a mindennapi használatra ott a Nargilem !

    Azt kell, hogy mondjam nem csak csinos, de súlyos is 1532 gramm a pontos súlya, kíváncsiságból megmértem édesanyám konyhai mérlegén, mely ugyan nem vagyok benne biztos, hogy kellően precíz, de azt megállapíthatom, hogy a maga másfél kilós súlyához képest az ugyanekkora Top Mark pipám egy tollpihe ! :hehe:

    Egyébként azon én is nagyon meglepődtem, hogy a szívócső markolata hosszabb mint maga a pipa, de ez lehetővé tette, hogy ilyen “Perzsa szőnyeg minta” kerüljön rá díszítésképpen, amely nemcsakhogy rendkívül komfortos, de szemet gyönyörködtető is egyben !

    , Hozzászólás ID: #96667
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ha nem szomorít el nagyon, az én török pipám felső tálcája magában 800 gr….:langue2:

    https://vizipipaforum.com/topic/4723-torok-ontott-reztestu-pipa/page__pid__295281__st__60#entry295281

    , Hozzászólás ID: #96668
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Akoska60' írta korábban:

    Ha nem szomorít el nagyon, az én török pipám felső tálcája magában 800 gr….:langue2:

    Természetesen nem, én nem lóversenyként tekintek a pipám tömegének felemlegetésére, csupán örülök neki, hogy egy ilyen Török gyöngyszemmel lehetett gazdagabb a gyűjteményem !

    , Hozzászólás ID: #96669
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    sziasztok!

    Már lassan 3 hónapja vagyok az usában, pontosan Los Angelesben élek.

    Sok pipás helyet láttam már kintről de elterveztem, hogy a héten ki is fogom próbálni az egyiket.

    Hookah Lounge-nek hívják itt a pipás helyeket.

    Amúgy nem annyira menő mint otthon, legalábbis a fiatalok körében nem igazán elterjedt de a cigaretta sem.

    Itt valóban nem menő sem a cigi sem a dohányzás és meglepően kevesen dohányoznak.

    És tök frankó a legtöbb amerikai netes áruház (vizipipás is) ingyen küld csomagot az usában így ide is nekem.

    Na majd a teszteket meg a pipás hely értékelését megosztom itt veletek is.

    🙂

    , Hozzászólás ID: #96670
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'Oreyus' írta korábban:

    Ennél a lejárt aukciónál meg tudod kérdezni, de szinte biztos, hogy ennél a vatera felhasználónál kapható Hookah Pro Classic Long / 210 cm / 5200+PK áron !

    / Megbízható felhasználó, többször is üzleteltem már vele, és abszolút korrekt üzleti partner, bátran ajánlom, ha kell megadom a telefonszámát PM-ben ! /

    Sok sikert !!!

    Üdv: Oreyus

    Ha Julionak nincs, Neki sincs, mert Tőle veszi!

    , Hozzászólás ID: #96671
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    HookahPro Classic long csővel az a baj hogy már a gyartónal sincs mert egy új modellt csinálnak és mostanaban csak azt gyartanak. Mondjuk az se rósz és azt is fogok hozni.

    , Hozzászólás ID: #96672
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Mióta van az, hogy .eu-nál 2200 a dohány ízesítő??

    Csak én nem vettem észre eddig vagy ez valami új ár??

    , Hozzászólás ID: #96673
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Shishaman írta korábban:

    Mióta van az, hogy .eu-nál 2200 a dohány ízesítő??

    Csak én nem vettem észre eddig vagy ez valami új ár??

    Kérdezd meg a témájukban talán.

    , Hozzászólás ID: #96674
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    ÁÁÁÁÁhhhh basszus most törtem el a tartályomat!!!

    , Hozzászólás ID: #96675
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ezt nem hiszem el!

    Kétszer rögzítettem mind a hangot és a videót, az új videómhoz. Egyik alkalommal a hang, másiknál a videó fájl volt hibás. Tarkón lövöm magam…. Bocs Ákos, megint nem lesz a toppon a hang a minősége. :triste1: Én harmadszorra neki nem állok már…

    , Hozzászólás ID: #96676
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ne érts félre! Nem azért tettem szóvá a hangot, mert nem lehet hallani, csak azt írtad, hogy már van jó mikrofon. Azt pedig, hogy 3x vedd fel senki nem kívánja!

    , Hozzászólás ID: #96677
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mik vannak.. Csempészett vízipipák Pedig olyan szép pipák =/

    , Hozzászólás ID: #96678
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mi ez a kihaltság emberek? :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #96679
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Rossz az idő, rossz az iskola, rossz a munka, rossz a fizetés, rossz a hangulat. :happy1: (Csak, hogy legyen valami írva) 😀

    , Hozzászólás ID: #96680
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    'sYska/!/' írta korábban:

    Mi ez a kihaltság emberek? :pascontent2:

    Lehet hogy mindenki rákattant a facebookozásra??? …haver autós-tuningos fórumján szinte semmi mozgás,mondta hogy minden a Fbookon zajlik….(én nem vagyok rajta )

    , Hozzászólás ID: #96681
    csuxxxeee
    Felhasználó
    csuxxxeee
    • Hozzászólás: 1

    Sziasztok, nem tudtam hova írjam, úgyhogy ide írom, itt biztos nem zavar senkit. Az lenne a kérdésem, hogy egy 20 cm-es pipa mennyire használható? Előre is köszi.

    , Hozzászólás ID: #96682
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'csuxxxeee' írta korábban:

    Sziasztok, nem tudtam hova írjam, úgyhogy ide írom, itt biztos nem zavar senkit. Az lenne a kérdésem, hogy egy 20 cm-es pipa mennyire használható? Előre is köszi.

    Szobadísznek? Tökéletesen! 🙂 Amúgy rendes pipázásra nem nagyon.

    , Hozzászólás ID: #96683
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Esetleg, még dobálózni is lehet vele.:happy1:

    , Hozzászólás ID: #96684
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Hát egy Tugra még csak csak használható, de minőségi pipázásokhoz a legkisebb vízipipákat a Mya gyártja. Van ott is 26 cm-es, de én a helyedben egy 20 cm-es, ajándékboltban vásárolható leértékelt valamire nem adnék ki pénzt :/ Láttam már egy olyat a nyíregyházi pláza egyik ajándékboltjában, hogy a vízipipa központi csövének a vége, amelyik a vákuum létrejöttéért szolgál, az egyszerűen HIÁNYZOTT! 😀 Van rengeteg szaküzlet és webshop az országban.. inkább gyűjts hozzá és vegyél egy Aladin ~50 cm-es vízipipát, mert nem éri meg a befektetett pénzt, hogy bohóckodj hónapokig egy humbuk pipával.

    , Hozzászólás ID: #96685
    szabo mate
    Felhasználó
    Dsürge
    • Hozzászólás: 59

    Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem éri meg ilyet venni pipázás céljából. Bár igaz, hogy egy haveromnak is van ilyen nagyon kicsi pipája (hát 20 centinél azért kicsit nagyobb), ami csak dísz, de kipróbáltuk, és működik! Sőt! hihetetlenül nagy füstöt adott, mivel az egyáltalán nem múlik a pipa méretén. De azzal csak ilyen fél órás töméseket lehet elérni, és a csöve is csak 20 cm :happy1: Szóval vicces egy dolog…

    , Hozzászólás ID: #96686
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Új favorit az AF kóla személyében! :winner:

    , Hozzászólás ID: #96687
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A régi phpbb fórum eddig volt elérhető, imént töröltem, mert kell a hely. Remélem aki akart valamit onnan, az már lementette.

    , Hozzászólás ID: #96688
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Nakhla Rózsa és Al Fakher citrom mix

    Shisharoma – Citrom&Menta

    Bisan – Black Orange

    Mondd kérlek Syska/!/ milyen kiszerelésű ez a Shisharoma márkanévre hallgató vízipipa ásvány ?

    Valamint ha esetleg megosztanád velem/velünk,hogy milyen a Shiazo ásványhoz képest ?

    Gondolok itt ízminőség és íz élethűségre, mennyi időn keresztül lehet használni egy tömésnyit, például mini Phunnel kerámiá(k)ban ? Újraízesíthető e, és ha igen, milyen ízbeli minőségromlás figyelhető meg ezesetben, vagy például, hogy mennyi és milyen Elements/Bisan aroma ajánlott az újraízesítéséhez egy doboznak ? A válaszokat előre is köszönöm !

    Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #96689
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Még csak pár ízt kóstoltam. Azok finomak voltak. Tehát jó, de még sok tapasztalattal nem rendelkezek. Viszonylag erősek az ízek, picivel talán tovább bírja mint a Shiazo, újraízesíthető és van hozzá külön aroma szirup, ami gyakorlat a gyári ízesítő is, ez ShishSyrup néven van. Annyit mondott a gyártó, hogy ebbe nincs cukor, így jobban használható az ásványokhoz.

    , Hozzászólás ID: #96690
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364
    'moldy007' írta korábban:

    most olvastam a netten hogy az új Iphone 4S lemerül 1 nap alatt….de ajándék Iphonak ne nézd az aksiját… :happy1:

    :)) meg kell cáfoljam, 2 nap telt el és a gyári feltöltése most fogyott el:)igaz, annyit még nem használtam…

    , Hozzászólás ID: #96691
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    Quote:
    Julionak köszönhetően létrejött egy szuper tesztvideó, ami hamarosan youtube-on fent lesz.

    A dohány amit szívtunk Tomka kollégával: Nakhla Mix Brendy

    Kész a videó? Ha készvan/készlesz küldenél linket vagy értesítenél minket, hogy melyikőtök felhasználói fiókján lesz a videó. :cote:

    , Hozzászólás ID: #96692
    kolaka
    Felhasználó
    kolaka
    • Hozzászólás: 84

    Sziasztok!

    A minap szereztem egy 55cm török fém pipát.

    Az a gondom lenne hogy repedt a tartálya.Szeretném lecserélni a repedt fém tartályt egy üvegre de a pipa csavaros.

    Ilyenkor mik a lehetőségeim?Kérlek segítsetek!

    Előre is köszönöm.

    (ha rossz helyre írtam elnézést)

    , Hozzászólás ID: #96693
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'kolaka' írta korábban:

    Sziasztok!

    A minap szereztem egy 55cm török fém pipát.

    Az a gondom lenne hogy repedt a tartálya.Szeretném lecserélni a repedt fém tartályt egy üvegre de a pipa csavaros.

    Ilyenkor mik a lehetőségeim?Kérlek segítsetek!

    Előre is köszönöm.

    (ha rossz helyre írtam elnézést)

    https://bit.ly/s3BUsO

    Ebben a videóban van egy megoldás a problémádra. Javaslom, hogy keresd fel az SzK-t ott talán tudnak segíteni neked.:)

    , Hozzászólás ID: #96694
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Francba, eltörtem a Vortexemet! :rougefaché:

    Így viszont biztosan fogok venni egy Sahlar Medium Phunnelt. Remélem hamarosan kapható lesz.

    sYska, van valami hír, hogy mikorra készülnek el?

    , Hozzászólás ID: #96695
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'CsKrisi' írta korábban:

    Francba, eltörtem a Vortexemet! :rougefaché:

    Így viszont biztosan fogok venni egy Sahlar Medium Phunnelt. Remélem hamarosan kapható lesz.

    sYska, van valami hír, hogy mikorra készülnek el?

    Syska azt írta a Sahlar topikban, hogy október vége felé kapható lesz a Sahlar medium Phunnel, az már elmúlt, tehát valamikor mostanság ! :siffle:

30 bejegyzés megtekintése - 14,551-14,580 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.