A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96816
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Erről légyszíves majd mondj valamit!! Kíváncsi vagyok milyen, kezdem megszeretni az ananász ízű dolgokat bár még az ananászt nem tudom megenni… :happy1:

    Tesztet sajnos csak hétvégén tudok írni , mivel most forgatások stb ..

    De szombatra végzünk , este írok ! 🙂

    Az illatát már most megírom , hogy nagyon erős ananász illata van : ))

    , Hozzászólás ID: #96817
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    'Oreyus' írta korábban:

    Ennek kapcsán jutott eszembe…

    Létezik gyömbér ízű dohány ?

    Nektek lenne igényetek rá ?

    Vevő volnék kóstoló gyanánt egy dobozra… :siffle:

    Először, aztán ki tudja…

    Szerintem eggyáltalán nincs, legalábbis én még eggyáltalán nem láttam ilyen ízű dohányt. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #96818
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170
    'Oreyus' írta korábban:

    Ennek kapcsán jutott eszembe…

    Létezik gyömbér ízű dohány ?

    Nektek lenne igényetek rá ?

    Vevő volnék kóstoló gyanánt egy dobozra… :siffle:

    Először, aztán ki tudja…

    Létezik gyömbér ízű dohány, bár Magyarországon nem kapható.

    Keress rá erre: Hookah Hookah – Ginger Ale

    Itt egy tesztvideó is róla:

    , Hozzászólás ID: #96819
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    FÓRUMOSOK !

    Azt szeretném kérdezni , hogy melyik márkából ajánljátok a mentát ?

    Egyenlőre Mizo-ból próbáltam , az nagyon finom , csak nagyon erős .. 🙂

    Kiszeretnék még 1-2 márkából próbálni , csak nem tudom melyiknek van ilyen “finom” mentás íze , csak ne lenne ilyen erős . 🙂

    , Hozzászólás ID: #96820
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    'franciskanéni' írta korábban:

    FÓRUMOSOK !

    Azt szeretném kérdezni , hogy melyik márkából ajánljátok a mentát ?

    Egyenlőre Mizo-ból próbáltam , az nagyon finom , csak nagyon erős .. 🙂

    Kiszeretnék még 1-2 márkából próbálni , csak nem tudom melyiknek van ilyen “finom” mentás íze , csak ne lenne ilyen erős . 🙂

    Akkor a Serbetlim nem ajánlom, az is erős!

    Viszont Al sultán jó, nem lyan hűsítő, hanem inkább menta ízű.

    , Hozzászólás ID: #96821
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    'franciskanéni' írta korábban:

    FÓRUMOSOK !

    Azt szeretném kérdezni , hogy melyik márkából ajánljátok a mentát ?

    Egyenlőre Mizo-ból próbáltam , az nagyon finom , csak nagyon erős .. 🙂

    Kiszeretnék még 1-2 márkából próbálni , csak nem tudom melyiknek van ilyen “finom” mentás íze , csak ne lenne ilyen erős . 🙂

    Én az Elements fresh mint-et ajánlom. :happy1:

    , Hozzászólás ID: #96822
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    'franciskanéni' írta korábban:

    FÓRUMOSOK !

    Azt szeretném kérdezni , hogy melyik márkából ajánljátok a mentát ?

    Egyenlőre Mizo-ból próbáltam , az nagyon finom , csak nagyon erős .. 🙂

    Kiszeretnék még 1-2 márkából próbálni , csak nem tudom melyiknek van ilyen “finom” mentás íze , csak ne lenne ilyen erős . 🙂

    Nekem a lájtos menta az az elements menta. Olyan Colgate fogkrém jellegű. Ami erős és nagyon finom menta az a Bisan menta

    , Hozzászólás ID: #96823
    feri17
    Felhasználó
    feri17
    • Hozzászólás: 134

    Hello!

    Lenne egy kérdésem! Aladin minimi pipához ez https://goo.gl/f7yIh a víztartály szerintetek megfelelő? Sajnos a hétvégén darabokra tört az Aladin víztartály. :S

    , Hozzászólás ID: #96824
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'feri17' írta korábban:

    Hello!

    Lenne egy kérdésem! Aladin minimi pipához ez https://goo.gl/f7yIh a víztartály szerintetek megfelelő? Sajnos a hétvégén darabokra tört az Aladin víztartály. :S

    Szia!

    A testnek azon része mely a víztartályba illeszkedik milyen szélességű? Ha 34mm akkor megfelelő! 😀

    u.i.: Miért nem az Aladin témájába írtad??

    , Hozzászólás ID: #96825
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Szia!

    A testnek azon része mely a víztartályba illeszkedik milyen szélességű? Ha 34mm akkor megfelelő! 😀

    u.i.: Miért nem az Aladin témájába írtad??

    Mivel ez a Dumaláda , nincs témája , gondolom úgy volt vele , hogy nem vét hibát , ha ide írja .. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96826
    syntax
    Felhasználó
    SyNtAx
    • Hozzászólás: 43

    Starbuzz dohány mikorra várható? Foglalkoztat a téma 😀

    , Hozzászólás ID: #96827
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    'SyNtAx' írta korábban:

    Starbuzz dohány mikorra várható? Foglalkoztat a téma 😀

    Karácsony környékén, de lehet, hogy késöbb. :google:

    , Hozzászólás ID: #96828
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Minden kedves Ferenc névre hallgató fórumozónak Boldog Névnapot kívánok!:super:

    Hookah neked külön is!:frime1:

    , Hozzászólás ID: #96829
    feri17
    Felhasználó
    feri17
    • Hozzászólás: 134
    'Akoska60' írta korábban:

    Minden kedves Ferenc névre hallgató fórumozónak Boldog Névnapot kívánok!:super:

    Hookah neked külön is!:frime1:

    Köszönöm 😆

    , Hozzászólás ID: #96830
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Boldog névnapot! :cote:

    , Hozzászólás ID: #96831
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Én az Al-sultan ananászos dohányt inkább rohadt ananásznak mondanám .. Az ananász nagyon kicsit érződik csak rajta 🙂

    Nekem személye szerint nem jött be

    , Hozzászólás ID: #96832
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    SZC-sek megcsinálták természetesen a maguk kis olcsó mini phunnelét. Kár, hogy a peremmel tökéletesen egy vonalban van a középső luk, ráadásul szép púpos megoldással. 😀

    , Hozzászólás ID: #96833
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Hááát én nem venném meg azt a kerámiát, nem tűnik használhatónak. :nono:

    , Hozzászólás ID: #96834
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'vpaladin' írta korábban:

    Hááát én nem venném meg azt a kerámiát, nem tűnik használhatónak. :nono:

    Pontosan ezért írta Syska, hogy felhívja rá a figyelmet. Újra egy szép gagyival gazdagodott a SZC ajánlata.

    , Hozzászólás ID: #96835
    syntax
    Felhasználó
    SyNtAx
    • Hozzászólás: 43

    Szevasztok! A héten szeretnék megejteni 1 dohányrendelést és szeretném ha ajánlanátok dohányokat. A savanykásabb ízeket kedvelem jobban. No de a lényeg viszonylag érzékeny vagyok a nikotinra szoval valami olyan márkát ajánljatok amit el is tudok szívni. 😀 Köszönöm a segítséget!

    , Hozzászólás ID: #96836
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'SyNtAx' írta korábban:

    Szevasztok! A héten szeretnék megejteni 1 dohányrendelést és szeretném ha ajánlanátok dohányokat. A savanykásabb ízeket kedvelem jobban. No de a lényeg viszonylag érzékeny vagyok a nikotinra szoval valami olyan márkát ajánljatok amit el is tudok szívni. 😀 Köszönöm a segítséget!

    Márka: Al sultan, shiazo, elements, esetleg nakhla.

    Íz: Citrom, Lime, Caipirinha, egyéb savanyú gyümölcsök ízei, Nekem ezek bejöttek.

    u.i.: Valaki akinek van acélbetétes bakancsa légyszíves segítsen! Olyan helyzet állt elő, hogy : 2 hónapja keresek bakancsot, és most végre találtam 47-eset! De kicsit szorít az oldalánál a betét előtt. Ez változni fog vagy mindig szorítana ?? Nagyon fontos lenne ha nem hülyéskednétek el!! 12ezer forintot dobnék ki az ablakon.. Légyszíves segítsetek.

    , Hozzászólás ID: #96837
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Krampi, te még élsz?! 😀

    , Hozzászólás ID: #96838
    toffi23
    Felhasználó
    Masko
    • Hozzászólás: 29

    Mostanában azt vettem észre magamon, hogy egyre gyakrabban jelentkeznek a szén-dioxid hatásai. Már az első néhány szívásnál is. Régebben jobban bírtam. Ez mitől lehet? (gondoltam arra is, hogy többet kellene futnom, hogy erősebb legyen a tüdőm. ártani nem árthat:D)

    , Hozzászólás ID: #96839
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'Masko' írta korábban:

    Mostanában azt vettem észre magamon, hogy egyre gyakrabban jelentkeznek a szén-dioxid hatásai. Már az első néhány szívásnál is. Régebben jobban bírtam. Ez mitől lehet? (gondoltam arra is, hogy többet kellene futnom, hogy erősebb legyen a tüdőm. ártani nem árthat:D)

    Ez talán attól lehet, hogy picit mohóbban szívod a pipát, mint régebben, vagy lehet a dohányod túl erős, és a nikotintól érzed a “kábulást”, ez márkánként eltérő. A futás az tényleg nem árt, de nem hinném, hogy ennek hiánya az oka. Próbáld meg úgy, hogy két szívás között hagysz egy kis szünetet, akkor probléma nem lehet. Én amikor kezdő voltam gyakran kiütöttem magam, hogy inkább lefeküdtem pár percre, aztán már óvatosan folytattam. Azóta már ilyen problémáim nincsenek. Próbáld meg kitapasztalni, hogy neked miként lenne a megfelelő.

    , Hozzászólás ID: #96840
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'James' írta korábban:

    Ez talán attól lehet, hogy picit mohóbban szívod a pipát, mint régebben, vagy lehet a dohányod túl erős, és a nikotintól érzed a “kábulást”, ez márkánként eltérő. A futás az tényleg nem árt, de nem hinném, hogy ennek hiánya az oka. Próbáld meg úgy, hogy két szívás között hagysz egy kis szünetet, akkor probléma nem lehet. Én amikor kezdő voltam gyakran kiütöttem magam, hogy inkább lefeküdtem pár percre, aztán már óvatosan folytattam. Azóta már ilyen problémáim nincsenek. Próbáld meg kitapasztalni, hogy neked miként lenne a megfelelő.

    Nekem is voltak hasonló gondjaim és én is csak azt tudom javasolni, hogy hagyj szüneteket a két szívás között.. Hidd el jobb lesz. Nem fogod magad “kiütni”

    , Hozzászólás ID: #96841
    saun
    Felhasználó
    Saun
    • Hozzászólás: 4

    Ájjj ezaz végre megjött a pipám! 😀 kibontottam, összeraktam, elements capuccino meg tangarine bekeverve, mostmár csak hátradőlök és lazítok 🙂 🙂

    , Hozzászólás ID: #96842
    toffi23
    Felhasználó
    Masko
    • Hozzászólás: 29

    Igen, próbálok szünetet tartani, bár lehet nem eleget. Csak látom haverokon, hogy ők simán szívják, mint a porszíó. Lehet a tüdejük megszokta már, mert évek óta cigiznek.

    Lehet, hogy a dohány erős. Mostanában El Nefest szívok. Az 0.5%-os ha jól tudom.

    , Hozzászólás ID: #96843
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Az el-nefes dohány én úgy gondolom nem egy erős márkának felel meg , én nem szédülök tőle , és nem vagyunk barátok a nikotinnal .. 🙂

    Az nem lehet , hogy még 'kezdő' pipás vagy ?

    , Hozzászólás ID: #96844
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Emberenként eltérő, hogy ki mennyire bírja az enyhe mérgezést, de szerintem ha tartod a mértéket ez nem okozhat problémát. Az alapból nem tesz jót, ha a szervezetedet nem juttatod elég levegőhöz, szóval egyáltalán nem árt szüneteket tartani. A cigisekről meg annyit, hogy közöttük is vannak olyanok akiket “megcsap” a vízipipa.

    , Hozzászólás ID: #96845
    toffi23
    Felhasználó
    Masko
    • Hozzászólás: 29

    Több mint egy éve pipázok, és eddig nem is volt gond. Azóta van ez, hogy áttértem a Cocobricora a 3Kings-ről. (2 egész és 3 fél briconál is szoktak jelentkezni a tünetek).

    Régebben 1-2 órán át simán szívtam folyamatosan és nem volt gondom a szén-dioxiddal. Ezért is furcsállom, hogy mitől lehet. A brico lehet az oka?

30 bejegyzés megtekintése - 14,701-14,730 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.