A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96876
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    ” A vizipipát elkezdtem annó ,

    epres dohány volt akkor a

    frankó , belgával toltam

    akkor még nagyon , cocobrico

    felváltja majd vajon ? “

    Mikre képes egy finom El nefes Grapefruit :happy1:

    , Hozzászólás ID: #96877
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    !

    , Hozzászólás ID: #96878
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Ez az új HP Deluxe cső nagyon hasonlít a már jóval korábban Moldy által gyártott extra hosszú markolatú, fekete szívócsövére. Amúgy nem tartom rossznak, biztos van olyan jó, mint az elődje a Classic Long, bár ez a modernebb dizájn nekem nem jön be annyira. Jobban ragaszkodok a tradicionális külsőhöz, de biztos vagyok benne, hogy minőségében ez is ugyanolyan jó. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96879
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A sima Razan stílusa is elég modern. 🙂 Ez a cső nekem sem nyerte el a külsejével a tetszésem, amíg nem tudom kipróbálni addig azonban nem mondok rá semmit.

    , Hozzászólás ID: #96880
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Legalább a a szivacsot nem kell takarítani. 😀

    , Hozzászólás ID: #96881
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'spOke' írta korábban:

    sziasztok. kb 2 hete vettem egy Nammor szívócsövet. kimostam kétszer, de még mindig műanyag szaga van. citromos lével mostam ki. van valami ötletetek? (nem veszek olyan külön mosószert ami ehhez jó. anélkül van valami lehetőség?) köszi

    A citromlé-szódabikarbóna, vagy ecet-szódabikarbóna kombó elég jól szagtalanít. Amikor összeöntöd és pezseg, akkor lehetőség szerint mielőbb bele kellene juttatni a csőbe, majd hagyni 5-10 pecig úgy, hogy közben – a két végét váltogatva emelgetve – átjárja mindenhol.

    És ezt esetleg igény szerint megismételni. Még így is lehet, hogy nem megy el teljesen a szag, de 1-2 használat és újabb öblítés azért már kiviszi.

    , Hozzászólás ID: #96882
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    , Hozzászólás ID: #96883
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nem kicsit koppincs. 🙂 Nem tudom mikor volt a kezembe Starbuzz katalógus. A dohányukkal meredeken ellentétben áll a pipáik minősége sajnos. =/

    , Hozzászólás ID: #96884
    scoof13ld
    Felhasználó
    scoof13ld
    • Hozzászólás: 17

    Sziasztok?

    Két kérdésem lenne .

    Az egyik a 10%-os kupponnál csak a felhasználonevem kell beirnom a megjegyzés rovatba ?

    A másik az kicsit számomra nagyobb gond, mégpedig vettem febr 28.án egy 82 cm-es aladin pipát ,melyet minden alkalommal kimosom,de 2 -3 honapon bellül a tenyeremben maradt az üveg alja. Sebaj gondoltam elöfordul,majd rendeltem ujat , ami a mult héten ugyan ugy a kezemben maradt. A fiam augusztusban vett egy 85 cm-s aladin pipát és neki is az üveg be van repedve és ugyanott ahol az enyémek eltörtek. az alján van az a kiszélesedés,majd ahol visszaugrik ott törik el.

    Mit tanácsoltok milyen üveget vegyek ami tartos?

    Bezzeg a 45 cm-es noname pipám 2 éves és semmi baja pedig ő volt a legtöbbet használva. Köszi

    , Hozzászólás ID: #96885
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    'scoof13ld' írta korábban:

    Sziasztok?

    Két kérdésem lenne .

    Az egyik a 10%-os kupponnál csak a felhasználonevem kell beirnom a megjegyzés rovatba ?

    A másik az kicsit számomra nagyobb gond, mégpedig vettem febr 28.án egy 82 cm-es aladin pipát ,melyet minden alkalommal kimosom,de 2 -3 honapon bellül a tenyeremben maradt az üveg alja. Sebaj gondoltam elöfordul,majd rendeltem ujat , ami a mult héten ugyan ugy a kezemben maradt. A fiam augusztusban vett egy 85 cm-s aladin pipát és neki is az üveg be van repedve és ugyanott ahol az enyémek eltörtek. az alján van az a kiszélesedés,majd ahol visszaugrik ott törik el.

    Mit tanácsoltok milyen üveget vegyek ami tartos?

    Bezzeg a 45 cm-es noname pipám 2 éves és semmi baja pedig ő volt a legtöbbet használva. Köszi

    Igen a felhasználónevet kell a megjegyzéshez írni, a tartályproblémára nemtudok megoldást.

    , Hozzászólás ID: #96886
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'scoof13ld' írta korábban:

    Sziasztok?

    Az egyik a 10%-os kupponnál csak a felhasználonevem kell beirnom a megjegyzés rovatba ?

    Mit tanácsoltok milyen üveget vegyek ami tartos?

    Hello!

    Igen, megjegyzésbe a fórumos neved szerepeljen.

    Ami tartó az a Bohémia kristályüveg tartály. Abból még egyről se hallottam volna, hogy megrepedt. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96887
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Na akkor figyelj!

    A JUMBO ÜVEGEMET SIKERÜLT ELREPESZTENEM!!!:snif:

    Teljesen saját hibás volt a dolog, és a túl szűk tömítés okozta, mert szerettem volna, ha a KM nem instabil kicsit sem a tartályban.

    Nem arra van tervezve, hogy folyamatosan feszítse a túlméretezett tömítés.

    Így jártam….:-/

    , Hozzászólás ID: #96888
    kriszta
    Felhasználó
    kriszta
    • Hozzászólás: 6

    Sziasztok!

    Vizipipa vásárlás okán találtam erre a fórumra, így lehet, hogy mások számára talán egyértelmű dolgokra is rákérdezek.

    Az első kérdésem, hogy az egy csöves vagy több csöves pipák előnyösebbek-e. A várható használatról annyit, hogy bulik alkalmával többen is használnánk, de nem ez a jellemző. Köszi!

    , Hozzászólás ID: #96889
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'kriszta' írta korábban:

    Sziasztok!

    Vizipipa vásárlás okán találtam erre a fórumra, így lehet, hogy mások számára talán egyértelmű dolgokra is rákérdezek.

    Az első kérdésem, hogy az egy csöves vagy több csöves pipák előnyösebbek-e. A várható használatról annyit, hogy bulik alkalmával többen is használnánk, de nem ez a jellemző. Köszi!

    Szia Kriszta!

    Minden válaszodra kaphatsz választ:

    1. Ha itt böngészgetsz a topicocban

    2. Ha elolvasod ezt: https://www.vizipipablog.com/kategoria/media/ebook-media /először be kell jelentkezned!/

    Amennyiben ezek után is marad megválaszolatlan kérdésed, mindenki nagyon szívesen válaszol!

    , Hozzászólás ID: #96890
    kriszta
    Felhasználó
    kriszta
    • Hozzászólás: 6

    Sziasztok!

    Köszönöm a javasolt linket! Találtam hasznos tanácsokat, bár az internetes vásárlástól óva int az írás, de bízom benne, hogy jól döntök. A szipkáról nem találtam olyan infót, hogy a csőbe, vagy a csőre helyezhető a praktikusabb.

    Köszi!

    , Hozzászólás ID: #96891
    bar1984
    Felhasználó
    Barnus
    • Hozzászólás: 30

    sYska szerinted mennyire jó pipa a Nargilem NPS. Most gondolkozom a vásárlásán. Illetve te melyik fajta kerámiát ajánlanád hozzá. én a videóid alapján mini Phunnel- re gondoltam.

    , Hozzászólás ID: #96892
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Barnus' írta korábban:

    sYska szerinted mennyire jó pipa a Nargilem NPS. Most gondolkozom a vásárlásán. Illetve te melyik fajta kerámiát ajánlanád hozzá. én a videóid alapján mini Phunnel- re gondoltam.

    Nagyon jó pipa a Nargilem NPS, életre szóló darab. Csak vigyázni kell rá, mert hát költséges. 🙂 Kerámiából phunnel-ek közül egyiket ajánlom, február – március végétől lesz Sahlar. 😉

    , Hozzászólás ID: #96893
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nézzétek meg Facebook oldalunkat, mivel lélegzetelállító fotókat teszünk fel! ->

    Igazi vízipipa fanatikus vigyázzanak az szívükre és könnyeikre! 🙄

    , Hozzászólás ID: #96894
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    Hali!

    Fél éve kapott Mya pipám második tömése jön! (Km mellett nem volt kedvem mással füstölögni)

    Remélem jobb lesz mint a tegnapi.. Nem tudom hogy van ez de az első pár tömés sose jön össze egy új pipánál! Az új pipákat szerintetek is be kell kicsit “járatani”, hogy szép ízeket kapjunk? Vagy csak én bénázok mindig!

    Amúgy Social Smoke-Cola ízzik. Nem egy 10 pontos dohány maradjunk ennyiben.

    Üdv

    , Hozzászólás ID: #96895
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'Rusee' írta korábban:

    Hali!

    Fél éve kapott Mya pipám második tömése jön! (Km mellett nem volt kedvem mással füstölögni)

    Remélem jobb lesz mint a tegnapi.. Nem tudom hogy van ez de az első pár tömés sose jön össze egy új pipánál! Az új pipákat szerintetek is be kell kicsit “járatani”, hogy szép ízeket kapjunk? Vagy csak én bénázok mindig!

    Amúgy Social Smoke-Cola ízzik. Nem egy 10 pontos dohány maradjunk ennyiben.

    Üdv

    Úgy gondolom, össze kell szokni a pipával. Ez szerintem mindegyikre igaz, legalább is én így tapasztaltam.

    Jó pipázást!

    , Hozzászólás ID: #96896
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Békés,Boldog, Vízipipafüstben gazdag Karácsonyt minden tisztelt fórumtag társamnak! :fleur1:

    [attachment=1259:mikulas_lanyok.jpg]

    , Hozzászólás ID: #96897
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Viszont mindenkinek kellemes ünnepeket!

    , Hozzászólás ID: #96898
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek, jó étvágyat a vacsorához és bő füstöt az esti pipázáshoz! Úgy döntöttem, hogy ma kivételesen nem karácsonyi mixet fogok tömni, hanem egy Golden Al Fakher szőlőt, ami szintén méltó az ünnephez! 🙂

    , Hozzászólás ID: #96899
    highfox
    Felhasználó
    highfox
    • Hozzászólás: 57

    Angyalszárnyon pihelebben, Kiscsengő szól, szellő röppen. Kívánok sok szeretetet, Boldog, békés, szép ünnepet!:ange:

    , Hozzászólás ID: #96900
    psychooo
    Felhasználó
    Psychooo
    • Hozzászólás: 41

    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! 🙂

    , Hozzászólás ID: #96901
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Boldog karácsonyt és bő füstöt! 😉

    , Hozzászólás ID: #96902
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Szellemes Karácsonyt!

    Elemes zseblámpát, világító matracot,

    Bort, búzát, békességet,

    Bő füstü Al Fakhert

    Tűlevelű lóherét

    és Békés Boldog Szentestét!

    , Hozzászólás ID: #96903
    szabo mate
    Felhasználó
    Dsürge
    • Hozzászólás: 59

    Mindenekelőtt én is kellemes ünnepeket kívánok mindenlinek! :ange:

    'Shisha-man-96' írta korábban:

    Nem rég fejeztem be egy tömés Al Sultan – Cinnamon/Fahéj-(a)t .. Nagyon finom! :coeur: :coeur:

    Megkérdezhetem, hogy ennek a dohánynak mennyire erős az íze? Az intenzívebb, vagy a lágyabb dohányok közé tartozik?

    Előre is köszönöm.

    , Hozzászólás ID: #96904
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    'Dsürge' írta korábban:

    Mindenekelőtt én is kellemes ünnepeket kívánok mindenlinek! :ange:

    Megkérdezhetem, hogy ennek a dohánynak mennyire erős az íze? Az intenzívebb, vagy a lágyabb dohányok közé tartozik?

    Előre is köszönöm.

    Szerintem elég intenzív az íze. Én az intenzívebb dohányok közé sorolnám.. de nem próbáltam még másik márkából a fahéjat.

    Az tömés elején nem lehetett annyira érezni az ízét, de amikor jött a füst rendesen akkor nagyon édes, és tömény fahéj íz jött. Kicsit olyan volt mint a cukrozott fahéj a tejbegríz tetején. 😀 Az íz megközelítőleg 50percig, 1 óráig volt nagyon intenzív. Viszont utána nagyon hamar elkezdett “romlani”. Kevesebb lett a füst is, bár nem sokkal, és az íz sem volt már olyan intenzív. Még utána is lehetett érezni azt a jellegzetes fahéj ízt de nem volt erős.

    Szerintem a kedvenceim között lesz. 😀

    Megemlíteném, hogy nagyon friss 11/2011 a gyártási dátum.

    Ha “elfogyasztom” a 2. tömést is akkor írok róla egy tesztet is.

    , Hozzászólás ID: #96905
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Dsürge' írta korábban:

    ….

    Megkérdezhetem, hogy ennek a dohánynak mennyire erős az íze? Az intenzívebb, vagy a lágyabb dohányok közé tartozik?

    Előre is köszönöm.

    Az Al Sultan dohány márka témájában ( https://vizipipaforum.com/topic/4385-al-sultan/ ) nehéz lett volna feltenned a kérdésed? Akkor még talán hasznos is lett volna.

    A dumaládába olyan dolgokat írjunk már, amik máshova nem illenek! (vagy ha nem tudjuk, hova illene)

30 bejegyzés megtekintése - 14,761-14,790 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.