A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97056
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Cseh webshop:

    Szlovák (ez nem fekete) :

    , Hozzászólás ID: #97057
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'Sultán' írta korábban:

    Cseh webshop:

    Szlovák (ez nem fekete) :

    Oh, köszönöm:)

    , Hozzászólás ID: #97058
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Hazánkban is lehet kapni, láttam már boltba. 🙂 (Persze 1db volt csak, lehet pont ez az. Fene se tudja…)

    , Hozzászólás ID: #97059
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Vatera megint ontja az észlényeket.

    Aki pénzes és szereti az ezüstöt, vízipipa ezüst vízipipa! 😀

    Aki vak és a szedre, epret, málnát cseresznyének nézi: (Ráadásul nem is eredeti AF lesz ez szerintem..)

    Vízipipa phunnelek! Majdnem Phunnel vízipipák. 😀 Embeeeeer, ke-rá-mi-a. 😀

    Vizi Pipa – Sisa, tálcával. Tehát, alá jár egy tálca, a sísához. 😀

    Milyen tartozék az a: mosható ? Az miiiii? 😀 (Ráadásul a cső nem is mosható.)

    Én elfáradtam. 😀

    , Hozzászólás ID: #97060
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'sYska/!/' írta korábban:

    Vatera megint ontja az észlényeket.

    Aki pénzes és szereti az ezüstöt, vízipipa ezüst vízipipa! 😀

    Aki vak és a szedre, epret, málnát cseresznyének nézi: (Ráadásul nem is eredeti AF lesz ez szerintem..)

    Vízipipa phunnelek! Majdnem Phunnel vízipipák. 😀 Embeeeeer, ke-rá-mi-a. 😀

    Vizi Pipa – Sisa, tálcával. Tehát, alá jár egy tálca, a sísához. 😀

    Milyen tartozék az a: mosható ? Az miiiii? 😀 (Ráadásul a cső nem is mosható.)

    Én elfáradtam. 😀

    Hát ezeket a phunneleket aztán nehéz lehet szívni 3mm-es lyukkal a közepén:D Am én vettem 1 ilyen AF-t, pont ilyet (berry) és eredeti, az íze nem volt rossz bár berry-t még nem szívtam ezen kívül, úgyhogy viszonyítási alapom még nincsen… De a külső doboz amin a dátum van nem járt hozzá… érdekes… :faché4:

    , Hozzászólás ID: #97061
    beertold
    Felhasználó
    Beertold
    • Hozzászólás: 3

    Sziasztok!

    Ha valaki ellátna infóval azt megköszönném…

    mondjatok már olyan határos országot ahol még beszereszhető a 250grammos dohány…

    , Hozzászólás ID: #97062
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364
    'flash' írta korábban:

    Hát ezeket a phunneleket aztán nehéz lehet szívni 3mm-es lyukkal a közepén:D Am én vettem 1 ilyen AF-t, pont ilyet (berry) és eredeti, az íze nem volt rossz bár berry-t még nem szívtam ezen kívül, úgyhogy viszonyítási alapom még nincsen… De a külső doboz amin a dátum van nem járt hozzá… érdekes… :faché4:

    Azért nem jár hozzá, mert a dobozon kell legyen: 1. eredetiséget igazoló celofán 2. gyártási/lejárati dátum.

    Amúgy nekem az összes AF vödrének tetején is ott a dátum, ezekről lehet lemosták?:)

    Ezek hiányában tuti lejárt, ilyet árulnak a SC-ben is, nem szabad venni tőlük.

    , Hozzászólás ID: #97063
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207

    A vödör tetején is ott kéne legyen?:o Hát az enyémen nem volt ott, de mondom, nekem ízlett a dohi:D

    , Hozzászólás ID: #97064
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'flash' írta korábban:

    Hát ezeket a phunneleket aztán nehéz lehet szívni 3mm-es lyukkal a közepén:D Am én vettem 1 ilyen AF-t, pont ilyet (berry) és eredeti, az íze nem volt rossz bár berry-t még nem szívtam ezen kívül, úgyhogy viszonyítási alapom még nincsen… De a külső doboz amin a dátum van nem járt hozzá… érdekes… :faché4:

    Az bizony már lejárt volt akkor… A Vaterás hirdetésben szereplő vödrökön sincs dátum, 5000Ft-ért pedig lejárt dohányt venni nem jó üzlet.

    'Beertold' írta korábban:

    Sziasztok!

    Ha valaki ellátna infóval azt megköszönném…

    mondjatok már olyan határos országot ahol még beszerezhető a 250grammos dohány…

    Több országban is, max horribilis áron. Ausztria, Szlovákia. (Ukrajna és Románia is szerintem.)

    'flash' írta korábban:

    A vödör tetején is ott kéne legyen?:o Hát az enyémen nem volt ott, de mondom, nekem ízlett a dohi:D

    Bizony. Csak úgy szabad vásárolni AF-et, hogy kibontod / kibontatod és rajta legyen a gyártási és lejárati dátum. Én nem rég szereztem egyik fórumos tagunktól AF 2almát, 250g-os kiszerelésben és az első az volt, hogy a külső nejlont leszedtem és megnéztem a vödröcske tetejét és a rajta lévő zárófóliát. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97065
    beertold
    Felhasználó
    Beertold
    • Hozzászólás: 3

    Sziasztok!

    Nem találtam azt a teljes szett eladó menüpontot, de mivel ez dumaláda vegyesen:

    *Törölve*

    , Hozzászólás ID: #97066
    prepi
    Felhasználó
    °PrepiHUN°
    • Hozzászólás: 38

    Na ezen a tavaszias napon ki milyet töm/tömött ? 😀

    nekem egy jó kis citrom-menta-dinnye trió került füstölésre :))

    , Hozzászólás ID: #97067
    ricsike
    Felhasználó
    Ricsi
    • Hozzászólás: 64

    Bassza meg… nem indult be a motorom nemtudtam elmenni zúzni 1 et .. 🙁

    , Hozzászólás ID: #97068
    SteadyMan
    Felhasználó
    SteadyMan
    • Hozzászólás: 508

    Ezt most találtam!

    Kicsit lassan, de megvan a kiskapu. Gondolom egy vizipipával is be lehetne menni, elég rugalmasnak tűnik a tulaj.

    Közösségi dohányzóhely

    , Hozzászólás ID: #97069
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ennyi erővel lehetne speckón vízipipásoknak való 'magánlakást' is nyitni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97070
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Az ötlet tényleg nagyon jó. Mindenkinek hasznos. Úgyértve, hogy a “vendégeknek” és a tulajnak is.

    , Hozzászólás ID: #97071
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Most olvasom, hogy ez a magánlakás, még sem törvényes megoldás.

    , Hozzászólás ID: #97072
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    'cause…

    complete the sentece please. 😀

    , Hozzászólás ID: #97073
    altair
    Felhasználó
    Altair
    • Hozzászólás: 80
    'Shisha-man-96' írta korábban:

    'cause…

    complete the sentece please. 😀

    cause I said so 😀

    , Hozzászólás ID: #97074
    drbudai
    Felhasználó
    drbudai
    • Hozzászólás: 24

    Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni. Van egy 37, és egy 61 centis pipám, és ugyanaz a probléma áll fent szinte minden alkalommal, hogy akárhogy, akármilyen féle formában rakom fel a szenet mindig megégeti a dohányt. Már próbáltam az alugyűrűt, 3 darabba törtem a szenet, csak felét raktam rá és mégis ugyanaz. Kérlek titeket adjatok tanácsot, hogy orvosolni tudjam ezt a problémát. Köszönöm előre is.

    , Hozzászólás ID: #97075
    prepi
    Felhasználó
    °PrepiHUN°
    • Hozzászólás: 38
    'sYska/!/' írta korábban:

    Most olvasom, hogy ez a magánlakás, még sem törvényes megoldás.

    Miért is nem? 😮 :/

    , Hozzászólás ID: #97076
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'drbudai' írta korábban:

    Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni. Van egy 37, és egy 61 centis pipám, és ugyanaz a probléma áll fent szinte minden alkalommal, hogy akárhogy, akármilyen féle formában rakom fel a szenet mindig megégeti a dohányt. Már próbáltam az alugyűrűt, 3 darabba törtem a szenet, csak felét raktam rá és mégis ugyanaz. Kérlek titeket adjatok tanácsot, hogy orvosolni tudjam ezt a problémát. Köszönöm előre is.

    Ha alugyűrű sem segített, akkor túl kicsi a kerámia vagy túl sok dohányt raksz bele.

    '°PrepiHUN°' írta korábban:

    Miért is nem? 😮 :/

    Jogilag még is ad valamilyen szolgáltatást, az meg már nem magánlakás.

    , Hozzászólás ID: #97077
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'drbudai' írta korábban:

    Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni. Van egy 37, és egy 61 centis pipám, és ugyanaz a probléma áll fent szinte minden alkalommal, hogy akárhogy, akármilyen féle formában rakom fel a szenet mindig megégeti a dohányt. Már próbáltam az alugyűrűt, 3 darabba törtem a szenet, csak felét raktam rá és mégis ugyanaz. Kérlek titeket adjatok tanácsot, hogy orvosolni tudjam ezt a problémát. Köszönöm előre is.

    Szia. A dohányt a tömés előtt szedd szét , keverd össze , és morzsolva tedd a keámiába , éppen csak igazgasd el . Nem szabad lenyomkodni . A kerámia peremétől 1-2 MM hely legyen , és rakj rá 2-3 réteg háztartási fóliát . Ha sima kerámiád van , akkor használhatsz : 1 40MM es szenet , 50 mm es szénnek a felét , esetleg a negyedét . Egy fél cocobricot , 1 cococoal t.

    , Hozzászólás ID: #97078
    prepi
    Felhasználó
    °PrepiHUN°
    • Hozzászólás: 38

    De azért működik a hely sYska 🙂

    Mondjuk annyira sok értelme nincs mert az összes dohányos oda csődül..

    Még levegőt sem lehet majd kapni..

    , Hozzászólás ID: #97079
    drbudai
    Felhasználó
    drbudai
    • Hozzászólás: 24

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Úgy sikerült orvoslni ezt a dolgot, hogy nem két rétegben raktam rá az alufóliát, hanem 3 rétegben, és nem égette meg a dohányt na meg kisebb líukakat szúrtam rá és hála istennek jó lett. Mégegyszer nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat. Jó pipázást mindenkinek.

    , Hozzászólás ID: #97080
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Kedves nagy-piros-zöld betűvel író fórumtagok. Abba lehet hagyni, az ilyen terű fölösleges kiemelést. Az egyik ne emeljen ki, mert a sima vastag betű is épp elég látható, a másik meg ne a dumaládába írjon, amikor annak van külön témája!

    '°PrepiHUN°' írta korábban:

    De azért működik a hely sYska 🙂

    Mondjuk annyira sok értelme nincs mert az összes dohányos oda csődül..

    Még levegőt sem lehet majd kapni..

    Még. Azonban elkezdték már megfúrni jogilag….

    , Hozzászólás ID: #97081
    prepi
    Felhasználó
    °PrepiHUN°
    • Hozzászólás: 38
    'sYska/!/' írta korábban:

    Kedves nagy-piros-zöld betűvel író fórumtagok. Abba lehet hagyni, az ilyen terű fölösleges kiemelést. Az egyik ne emeljen ki, mert a sima vastag betű is épp elég látható, a másik meg ne a dumaládába írjon, amikor annak van külön témája!

    Elnézést, keresgéltem de nem nagyon találtam hová is tegyem!

    'sYska/!/' írta korábban:

    Még. Azonban elkezdték már megfúrni jogilag….

    Mivel? a cigizéssel támadják.. vagy hogy nem “átjáróház”.. ?

    , Hozzászólás ID: #97082
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Elvileg még is nyújt egy szolgáltatást és amint van 1 dolog amivel szolgál, akkor az már szolgáltató helynek minősül, ráadásul bárki bemehet, tehát publikus szférában, ezekben pedig tilos a dohányzás.

    , Hozzászólás ID: #97083
    prepi
    Felhasználó
    °PrepiHUN°
    • Hozzászólás: 38

    Remélem sikerül nekik túlnyomni az 'ostromlást' 🙂

    , Hozzászólás ID: #97084
    ricsike
    Felhasználó
    Ricsi
    • Hozzászólás: 64

    De miért ha én veszek 1 üveg whiskeyt és eladom a lakásomon az embereknek akiket benegdek Cigizni az tilos ? xD

    , Hozzászólás ID: #97085
    prepi
    Felhasználó
    °PrepiHUN°
    • Hozzászólás: 38

    Hát igen mert ez egy 'legális' kihágás..

30 bejegyzés megtekintése - 14,941-14,970 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.